PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17

armiido
04.12.10, 22:08
Inglise keeles.
Minu meelest pidi olema inglisekeelne ,et impordiks ?
Keele olen ka inglise pannud.

ReinZ
05.12.10, 05:27
lisa käsitsi import folder.
C:\Users\kasutaja_nimi\AppData\Local\PokerStars.EE \HandHistory

armiido
05.12.10, 20:50
Ma olen käsitsi lisanud import folderi juba.(Vaatasin HEM-i õpetusvideo läbi)

variatsioon
05.12.10, 21:19
Wow, PT3 on hakanud peale viimast update turnade tulemusi ise importima! Kõva.

HEM ka updateb ise?

WowAwiAA
07.12.10, 14:40
Nädala püüdsin PT3-ga asju korda saada, ei miskit. Alati mingi probleem, selle kohta seal teemas kirjas. Nüüd mõtlesin HEM hakata kasutama, v1.10 crackiga, postgreSql ei installi ära, sama 1.05. siis saan 1.11 crackiga, kõik läheb justkui tip-top aga play.exe ei funka. Nahuj tegema peaks, kuis kurat saab selline jama olla õikseaeg.

kalkaan
07.12.10, 14:49
No ega need crackid ei peagi töötama. Kui programmi ostad, siis saad selle müüjatelt ka abi oma küsimustele.

low-flow
07.12.10, 16:28
Selline probleem on viimased paar päeva olnud, et kui HEM impordib, siis FTP lauad uimavad. Täpsemalt siis, iga minut paar korda pilt hangub 2-3 sekundiks. Üsna häiriv. Teab keegi rohtu selle vastu?

farik666
08.12.10, 16:55
hem on üldse jõle vigaseks muutund...

a kas keegi teab kuidas sai laudades nimesid kuvada vpip, color-code järgi... mul näitab aint mingit kindlat värvi.... tahaks, et näitaks VPIP järgi ...

Juss7r
09.12.10, 09:33
Tere!

Otsustasin ka liituda Hem-i kasutajate armeega:). Hetkel tõmbasin triali, et näha mis imeloom see selline on. Aga nüüd tekkis väike probleem, nimelt ei hakka ta vastaste kohta statte kuvama. Panen küll Hem-i käivitades "Start Autoimport" peale ja hakkab nagu käsi importima aga ei miskit muud juhtu. Alguses korraks töötas ja kuvas nii 40 kätt, aga siis lakkas töötamast. Ei jaksa kõiki 226 lk ka läbi vaadata, et lahendust leida. Äkki on probleem väga lihtne ja mõni kogenud Hemi kasutaja teab mu probleemile lahendust.
Ette tänades,
Andunud pokkerifänn:D

Divide03
10.12.10, 17:21
Tere!

Selline probleem Hemiga, et kuvab kõik andmed PSi akendes aga kõikide andmed on valesti laiiali. Näiteks Karu56 andmeid kuvab lammas17 ja pean ise õigesti paika panema,
et iga isiku andmed oleks õiges kohas. Mida teha et kuvaks õiges kohas koguaeg?
Mängin PSis!

Aitäh! :)

HU grinder
10.12.10, 17:34
Juss7r - vt kas sul HUD üldse käivitub, kui ei, siis hud options->linnuke launch hud ette või nt relaunch hud, siis peaks käima minema.
Divide - kui sul pokkerikliendis kindel istekoht laudades määratud, siis tee seda ka HUD options -> seating preferences ja pane seal ka paika. siis tõsta paika ja pane HUDi peal parem klik ja save positions

Vandalar
13.12.10, 21:07
Mul HEM-iga selline kamm, et ei näita sessioneid, samuti ei näita millegipärast Reports all nl10 rush käsi. HEM v. 1.11.05d
Rush käsi ei näita sessionite all?

Madis_89
14.12.10, 17:16
On kellegil juhtunud, et hud töötab, aga hemi raportite alla ega graafikutele ja muudesse kohtadesse info ei jõua?

Vandalar
14.12.10, 17:36
On kellegil juhtunud, et hud töötab, aga hemi raportite alla ega graafikutele ja muudesse kohtadesse info ei jõua?
Mul oli sarnane keiss ja sain jagu kui igas võimalikus lahtris kus sain panin 'clear filter', isegi kui filtrit pole peal. Lõpuks sain asja tööle.

kalkaan
14.12.10, 17:37
Mul HEM-iga selline kamm, et ei näita sessioneid, samuti ei näita millegipärast Reports all nl10 rush käsi. HEM v. 1.11.05d
Rush käsi ei näita sessionite all?

Vali Filter ja clear. Isegi kui sul ühtegi filtrit peal pole, pead ikka seda tegema. Endal oli sama jama.

oitarvi
14.12.10, 20:15
Kuidas ma HUD-is saab, et näitaks komakohti? Hetkel nagu seda kohta ei leidnudki üles.

ristijeesus
14.12.10, 20:30
HUD options-player preferences ja all paremas nurgas- decimals

oitarvi
14.12.10, 20:34
HUD options-player preferences ja all paremas nurgas- decimals

Tänud.

oitarvi
14.12.10, 21:24
Selline mure ka veel, et HUD ei hakka microgamingu võrgus iseenesest lauda andmeid kuvama, vaid peab table managerist panema "find table" ning siis punase junni lohistama pokkerialaua peale. Teistes tubades pole sellist probleemi kunagi olnud, et peaks igakord lauda otsima hakkama, et andmeid lauda kuvaks. Keegi äkki oskab öelda milles probleem või ei saagi seda kuidagi korda teha prima võrgus?

Madis_89
14.12.10, 23:10
Turniiridel ongi nii, kui cashis ka see viga siis oled jama otsas.

vass
15.12.10, 00:17
Peale viimast updatet näitab sessioni aeg valet käte arvu ja profitit, kuigi pärast Sessioni all on toodud õige käte arv ja reaalne profit ? Esineb kellelgi sama probleem? Samuti vilksatab hud vahest minema ja siis tuleb tagasi kui laual klikkida?

MartinGarcia
15.12.10, 17:09
http://yfrog.com/0916834864pKeegi ütleb, mis viga võib olla?

oitarvi
15.12.10, 18:35
Selline mure ka veel, et HUD ei hakka microgamingu võrgus iseenesest lauda andmeid kuvama, vaid peab table managerist panema "find table" ning siis punase junni lohistama pokkerialaua peale. Teistes tubades pole sellist probleemi kunagi olnud, et peaks igakord lauda otsima hakkama, et andmeid lauda kuvaks. Keegi äkki oskab öelda milles probleem või ei saagi seda kuidagi korda teha prima võrgus?


Turniiridel ongi nii, kui cashis ka see viga siis oled jama otsas.

Turniirid jepp, aga mure ainult prima võrguga. Teistes tubades hakkab automaatselt turniire ise importima ja kuvama.

oitarvi
15.12.10, 18:38
http://yfrog.com/0916834864pKeegi ütleb, mis viga võib olla?

Endal vist ka taolin mure olnud kunagi, et ei ühenda postgred ära, hold em manageri FAQ teema alt sain probleemile vastuse. Mul oli mingi teema, et error to connect xxxx ip vms..

Ehk saad vastuse siit (http://faq.holdemmanager.com/categories/Frequently+Asked+Questions/PostgreSQL/PostgreSQL+Problems/).

ranka
15.12.10, 21:46
http://yfrog.com/0916834864pKeegi ütleb, mis viga võib olla?

Ega sa PT3 kunagi installinud ei ole? Kui oled siis username: postgres ja parooliks: dbpass

wahka_est
17.12.10, 12:16
Tervist,

Soetasin endale HM ning väike mure seoses sellega.
Millegi pärast mängides kaovad vahepeal laualt statsid ära(nagu kaoks akna taha), ning kui lauda liigutada siis on neid näha ja kui jätta laud uuesti paigale siis kaovad jälle ära, kuid mängides 1 käes on jälle tagasi. Sama toimub ka vahepeal kui lihtsalt klikida laua peale - statsid kaovad ära. Kas kellegil analoogseid probleeme ja oskavad soovitada lahendusi?

Samuti väike mure seoses sellega, et ma ei saa panna mitu lauda üksteise peale, kuna HM statsid kui kao uue laua alla vaid jäävad mõlemad üksteise peale kattuma.

M6niste
19.12.10, 02:08
Küsimus järgmine, et tegin väikse sessi ning HEM töötas samal ajal, statid olid ilusti lauas ja kõik oli okei. Ainuke jama on nüüd selles, et HEM ei importinud neid käsi vist ära ja graafik näitab nagu ma polekski ühtegi kätt täna mänginud. Varem pole sellist jama olnud, oskab keegi aidata?

K2snakas
19.12.10, 07:47
Turniirid jepp, aga mure ainult prima võrguga. Teistes tubades hakkab automaatselt turniire ise importima ja kuvama.

see ongi ainult prima võrgus nii ja k6igil:=)

low-flow
19.12.10, 08:53
viskab sellise vea teate kui aktiveerida tahan-License Failure Details
--------------------------------------------------
10/18/2010 11:29:33 AM
cx
--------------------------------------------------

Errors connecting to the server.

DETAILS

Could not activate license at server.
The request failed with HTTP status 417: Expectation failed.

Mul täpselt sama jama. Installisin HEM uude arvutisse ja ei lase aktiveerida. Operatsioonisüsteemiks Windows 7 Pro (x64). Detailides näitab sama errorit. Googeldasin ja mässasin 3 tundi, tegin igasuguste juhendite järgi (a la jooksutan adminnina, kõik nähtamatud ebavajalikud failid kustutasin ära, firewalli alt panin lubatud protsesside alla) Ja ei saa nendepoolne viga olla, sest läpakas tegin testiks key-le reseti ja läpakaga laseb ilusti aktiveerida. Ehk siis, kusagil midagi ikka keelab andmevahetust, aga no mitte ei leia üles. Kui valin activate later siis viskab uue popup akna ja ütleb a la not allowed by the security policy. Please contact ur system administrator. Ma ei teagi, kas kuidagi peab selle manuaalselt lisama kusagile lubatud teenuste (services) alla vmt.

Kui keegi oskab aidata, siis oleksin väga tänulik. Mul endal mõistus täitsa otsas...

timz0333
19.12.10, 11:38
Tahaks postqres databaasi ja kogu selle kraami D kettale kopeerida, on see võimalik? Eile proovisin võttis ainult paar faili ja siis tuli vea teade, kahjuks ei mäleta mis ütles. Mure selles, et arvuti läheb kole aeglaseks kui c-kettal vähe ruumi.

Tigrano
19.12.10, 12:18
Tahaks postqres databaasi ja kogu selle kraami D kettale kopeerida, on see võimalik? Eile proovisin võttis ainult paar faili ja siis tuli vea teade, kahjuks ei mäleta mis ütles. Mure selles, et arvuti läheb kole aeglaseks kui c-kettal vähe ruumi.

Lihtsalt kopeerides pole mingit kasu, tee HEM-i või PT3 databaasist export, kui tahtsid backuppi, kui tahad sql teisele kettale panna, siis pead sql teisele kettale uuesti installima ja siis käed importima.

taavi
19.12.10, 15:40
Mul täpselt sama jama. Installisin HEM uude arvutisse ja ei lase aktiveerida. Operatsioonisüsteemiks Windows 7 Pro (x64). Detailides näitab sama errorit. Googeldasin ja mässasin 3 tundi, tegin igasuguste juhendite järgi (a la jooksutan adminnina, kõik nähtamatud ebavajalikud failid kustutasin ära, firewalli alt panin lubatud protsesside alla) Ja ei saa nendepoolne viga olla, sest läpakas tegin testiks key-le reseti ja läpakaga laseb ilusti aktiveerida. Ehk siis, kusagil midagi ikka keelab andmevahetust, aga no mitte ei leia üles. Kui valin activate later siis viskab uue popup akna ja ütleb a la not allowed by the security policy. Please contact ur system administrator. Ma ei teagi, kas kuidagi peab selle manuaalselt lisama kusagile lubatud teenuste (services) alla vmt.

Kui keegi oskab aidata, siis oleksin väga tänulik. Mul endal mõistus täitsa otsas...Seda proovisid?
If you are sitting behind a proxy - (Very Rare)
The licensing system uses the Proxy settings of your Internet explorer. So your Internet explorer must work and be capable of connecting to the Internet.



1. Open your Internet Explorer and go to Tools / Internet Options / Connections and click on "LAN-Settings" at the bottom.
2. Uncheck every box in the small new menu and click ok.
3. Try to register HM again.


Note: If you can't find those files, contact support@holdemmanager.net - DO NOT delete any other files with similar names

http://faq.holdemmanager.com/questions/24/I+Can%27t+Activate+%26+Register+Holdem+Manager#pro xy

low-flow
19.12.10, 15:44
Just tahtsin postitama tulla, et leidsin lahenduse. Täpselt see aitas. Tänan siiski vastamast. :)

Madis_89
19.12.10, 23:02
Nii, kui mul on prima võrgu eri tubades kasutajad, kuidas ma nende käed ühte kokku saan? raportite alla.

KristjanRawk
19.12.10, 23:39
alias loo endale, ja siis pane need 2 kasutajat sinna aliase alla

Madis_89
20.12.10, 00:26
Sain hakkama, ty.

timz0333
20.12.10, 13:33
Keerasin endal HEM-i nüüd sinna samma.Deletesin vana postgres databaasi ära. Mõtlesin, et installin uuesti ja teen d kettale. installisin ära aga nüüd hem ei ühenda ja ei leia seda uut databaasi ülesse, mida edasi teha?

low-flow
20.12.10, 15:55
Kõik, kellel on plaanis kolida HEM uude arvutisse (või siis pärast formatit endine HEM seis taastada) ja just win 7 alla, siis see juhend on väga detailne ja tõhus:

http://www.chiptalk.net/forum/online-poker/63477-hem-rebuild-walkthrough-after-win7-install.html

Imo selle võiks isegi esimesse posti lisada, sest see räägib üsna üldiselt tegutsemisjärjekorra mõttekusest ja erinevate etappide vajalikkusest.
Endal kolimine lõppjärgus, mõnisada tuhat kätt veel importida ja ehk täna saan esimese sessi juba uue kompuutri taga teha.

kjmrc
20.12.10, 20:50
Kas HEM Small Stakes salvestab samamoodi kõik MTT sng'd? Kui jah, siis missuguse buy-innini?

ristijeesus
20.12.10, 21:36
Kuni $22

kuco
22.12.10, 08:46
Lihtsalt kopeerides pole mingit kasu, tee HEM-i või PT3 databaasist export, kui tahtsid backuppi, kui tahad sql teisele kettale panna, siis pead sql teisele kettale uuesti installima ja siis käed importima.

Kõige lollikindlam ja mõistlikum lahendus

farik666
22.12.10, 14:46
pole küll HEMi teema, aga kas keegi oma AHK scripti viitsiks jagada??? Mul enda oma kaduma läind... oleks vaja kõige tavalisemat scripti, mis liigutab aknaid stackist paremale, alla ja diagonaalis... vms..

Tigrano
22.12.10, 21:17
pole küll HEMi teema, aga kas keegi oma AHK scripti viitsiks jagada??? Mul enda oma kaduma läind... oleks vaja kõige tavalisemat scripti, mis liigutab aknaid stackist paremale, alla ja diagonaalis... vms..

Kas said, kui mitte saada pm oma -e-mail saadan sinna väikese faili.

kjmrc
24.12.10, 16:58
Kas kellelgi oleks huvi osta HEM Small Stakes versiooni 2-peale?!

mortalvombat
27.12.10, 12:34
Kui muudan € kurssi, siis see muutub järgnevate imporditavate käte jaoks ainult?

imthcplant
28.12.10, 18:29
Mure siis selline et hem Töötab täielikult kuid Starsi laudadesse statse ei tule... Kust võin viga otsida ?
Pole kindel et teistel saitidel tulevad statsid lauda...

K2snakas
30.12.10, 10:10
ei vici kogu teemat l2bi lapata, aga mis oli see fail/kaust mida võis kustudada/tyhjendada`?

Cypher0
30.12.10, 18:14
ei vici kogu teemat l2bi lapata, aga mis oli see fail/kaust mida võis kustudada/tyhjendada`?

C://HMArchive äkki?

timz0333
30.12.10, 20:28
Selline lugu, et Hem näitab, et päev 0.55$ miinuses, tegelt aga bankrolli järgi 8$ plussis. Peabgi nii olema või saab midagi teha?

Trakko
31.12.10, 10:52
Tegid nii kiire hitnruni, et panid enne viimase käe salvestumist HEM-i laua kinni ning jättis profiti salvestamata.

Rage
31.12.10, 10:56
Tegid nii kiire hitnruni, et panid enne viimase käe salvestumist HEM-i laua kinni ning jättis profiti salvestamata.
jusht, kui sa paned laua enne kinni kui blindi positsiooni pealt sitouti lendad, siis viimast kätt ei salvestata.

timz0333
31.12.10, 12:06
Ei sellist asja ei teinud, ja 2 päeva järjest juba nii, et näitab valesti.

snap
31.12.10, 14:46
Keegi saaks aidata? probleem selles, et HEM ei lähe tööle enam viskab sellise kirja: "The following error occurred when trying to open the database: Failed to establish a connection to 127.0.0.1"

Mida peaks tegema?

emmimees
31.12.10, 14:52
Äkki abiks:
http://forums.holdemmanager.com/manager-bugs/5561-failed-establish-connection-127-0-0-1-a.html

vapsik
31.12.10, 18:13
Mis moodi seda kella aja asja õigeks saab seda?

Hetkel seitse tundi taga võrreldes meie ajaga.

karookas
01.01.11, 13:36
Küsimus HEMis turniiride graafiku kohta !

Mida see Luck Adjusted Winnings joon tähendab turniiride graafiku all ?



http://www.upload.ee/image/1020844/Image1.jpg

Konso
01.01.11, 13:37
options--settings--adjust site import times--ja siis võtad vastava saidi nt starsil peab seal lahtris 7 olema, siis näitab õigesti.

timz0333
01.01.11, 14:12
Karookas. see joon on EV joon ja näitab, et sa jooksed praegu oodatust paremini, võidad olukordi kus saad taga ajajana rahad sisse ja imed välja parema käe, ehk jooksed üle EV(expected value).

Char
01.01.11, 14:24
Karookas. see joon on EV joon ja näitab, et sa jooksed praegu oodatust paremini, võidad olukordi kus saad taga ajajana rahad sisse ja imed välja parema käe, ehk jooksed üle EV(expected value).

sa ei pea olema taga, et üle ev joosta, hetkelise joone järgi tundub, et oled võitnud palju coinflippe jne. oled võitnud 70-30 olukordi, ise olles ees jne.

Jennifer
01.01.11, 19:14
Kas keegi tahaks osta Leak busterit kahe peale?

imthcplant
02.01.11, 08:17
Kas tõesti keegi ei oska siis mind minu probleemiga aidata ???
Hem salvestab ja kõik muu ok peale selle et laudades statsid puuduvad.
Mida peaks tegema proovima ? Milles voib viga olla ?

numnuts
02.01.11, 09:05
Kas HEM kuvab HUDi Olympicus?
Ja datat peaks ikka HEMis näitama ju? Mul on peale panud, et salvestaks historyt, HEMis addisin handhistory tourney kausta aga ei midagi.
Mis ma valetsi teen või mis tegema peab?

E: Manually sain.

taavi
02.01.11, 10:20
Kas tõesti keegi ei oska siis mind minu probleemiga aidata ???
Hem salvestab ja kõik muu ok peale selle et laudades statsid puuduvad.
Mida peaks tegema proovima ? Milles voib viga olla ?
Abiks ehk..
http://faq.holdemmanager.com/questions/48/My+HUD+Doesn%27t+Work

Konso
02.01.11, 13:02
Kas tõesti keegi ei oska siis mind minu probleemiga aidata ???
Hem salvestab ja kõik muu ok peale selle et laudades statsid puuduvad.
Mida peaks tegema proovima ? Milles voib viga olla ?

Seal võib 100 viga olla, neid küsimusi siit palju läbi käinud, hakka teemat lõpust alguse poole läbi lappama, saad kiiremini vastuse kui inglise keeles ei taha pusida.

overbet
02.01.11, 21:39
Oot, kas HEM töötab Triobetis ka või ei?

taavi
02.01.11, 22:28
Oot, kas HEM töötab Triobetis ka või ei?

Ikka töötab.
http://faq.holdemmanager.com/questions/2/Supported+Poker+Sites

pets222
04.01.11, 21:10
Tere,

Üks rumal küsimus. Miks ei näita mul tournamente mängides neid statistikaid ja asju, kui cashis näitab? Mängin trios ja HUD on lahti.

Tänud,
Pets.

ranka
04.01.11, 21:34
Tere,

Üks rumal küsimus. Miks ei näita mul tournamente mängides neid statistikaid ja asju, kui cashis näitab? Mängin trios ja HUD on lahti.

Tänud,
Pets.

Hei Pets, loe Rage posti: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/27-***-Holdem-Manager-k%C3%B5ik-mis-puudutab-HEM-i-(probleemid-uuendused-jne)-***?p=88777&viewfull=1#post88777

Viskan kohe esimesse posti ka.

pets222
04.01.11, 22:30
Hei Pets, loe Rage posti: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/27-***-Holdem-Manager-k%C3%B5ik-mis-puudutab-HEM-i-(probleemid-uuendused-jne)-***?p=88777&viewfull=1#post88777

Viskan kohe esimesse posti ka.

Aitäh!

Üks küsimus veel, mul on HEM ja kõige viimasem update. Aga kas ma saan seal olevat tablescannerit kasutada triobeti jaoks ka?

Rage
04.01.11, 23:48
Aitäh!

Üks küsimus veel, mul on HEM ja kõige viimasem update. Aga kas ma saan seal olevat tablescannerit kasutada triobeti jaoks ka?
jah seal vasakul pool on koht kus saad linnukese panna: Prima/Microg Triobet kuulub sinna võrgustikku

pets222
04.01.11, 23:58
jah seal vasakul pool on koht kus saad linnukese panna: Prima/Microg Triobet kuulub sinna võrgustikku

Seal ei lähe see tööle. TableScan Turbos töötas triobet, aga kui HEM-is lähen Table Scanneri alla, panen linnukese Prima alla ja panen scan, ei tule midagi ette :/

I R Baboooon
05.01.11, 01:21
Kas kuidagi saab filterdada seda, mitmel laual ma mängin? Ei leia kuskilt sellist valikut.

K2snakas
05.01.11, 03:23
Hei Pets, loe Rage posti: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/27-***-Holdem-Manager-k%C3%B5ik-mis-puudutab-HEM-i-(probleemid-uuendused-jne)-***?p=88777&viewfull=1#post88777

Viskan kohe esimesse posti ka.

imo annad sa valet infot, kui just viimastel päevadel midagi muutunud pole, ei vici hetkel kontrollida kah, sest imo ei kuvagi microgamingus turnadel HUDi.

E: Ja nii ongi, ei kuva ikka veel statse microgamingus.

pets222
05.01.11, 08:09
imo annad sa valet infot, kui just viimastel päevadel midagi muutunud pole, ei vici hetkel kontrollida kah, sest imo ei kuvagi microgamingus turnadel HUDi.

E: Ja nii ongi, ei kuva ikka veel statse microgamingus.
Endal sain küll antud õpetuse järgi turnadel HUDi tööle. Aga ikkagi on probleem HEMi table scanneri kasutamine triobetiga :S

Rage
05.01.11, 08:15
Endal sain küll antud õpetuse järgi turnadel HUDi tööle. Aga ikkagi on probleem HEMi table scanneri kasutamine triobetiga :S
vot pole ise kunagi Primas tablescannerit kasutanud.. võibolla seal teema selle waiting listiga vms.. ei kujuta ettegi.. surfa HEMi foorumis ringi.. ehk on seal midagi kirjas.

Romka
05.01.11, 20:36
Okei sain oma MINTi dnsi muudetud aga nüüd ei ühenda mul HEM ennast ära, õigemini POSTgreSQL ei saa ühendatud, tahab teist server name, kust saan selle?


Teab keegi?

Tigrano
05.01.11, 20:58
server name peaks olema tavaliselt ju 127.0.0.1 või localhost , port nr5432, yldjuhul kõik samad kõigil, kui just pole ise kuidagi muudmoodi seadistanud.

Romka
05.01.11, 21:03
Olidki samad aga nüüd kadus korra MINT'il ühendus, siis tuli tagasi, aga hakkas DNSi jama jälle, ei tahtnud omaks võtta vms, peale mida tegin restardi arvutile ja nüüd kõik töötab.

Rage
05.01.11, 21:42
Olidki samad aga nüüd kadus korra MINT'il ühendus, siis tuli tagasi, aga hakkas DNSi jama jälle, ei tahtnud omaks võtta vms, peale mida tegin restardi arvutile ja nüüd kõik töötab.
kui MINT pidevalt DNSi tagasi muudab jms.. siis pöördu Elisa vms teenusepakkuja supporti ja küsi juhendit, kuidas DNSi permanentselt muuta. Teenuse kasutustingimustes ega ka mingil muul tehnilisel põhjusel pole mitte mingit kohustust kasutada teenusepakkuja DNSi servereid. Ühesõnaga ära rahuldu eitava vastusega, kui väga plõksima hakkavad, siis võid alati ähvardada, et teenus pole sinu jaoks kasutatav ja ühendus on ka krdi sitt ja tagastad pulga.

ranka
05.01.11, 23:21
imo annad sa valet infot, kui just viimastel päevadel midagi muutunud pole, ei vici hetkel kontrollida kah, sest imo ei kuvagi microgamingus turnadel HUDi.

E: Ja nii ongi, ei kuva ikka veel statse microgamingus.

Minul on eluaeg kuvanud

kjmrc
06.01.11, 11:19
Minul on eluaeg kuvanud

+1

K2snakas
06.01.11, 14:33
Minul on eluaeg kuvanud

kunagi kuvas mul kah, aga enam mitte. Ja mul polnud ainukesena see probleem, kuid vb uus hemmi versioon väljas ja see aitab, aga pole j6udnud veel peale panna ning nkn turnasid väga ei mängi.

E: ja vist oligi asi sellest, et pole kaua hemmi updatenud:) nyyd korras.

ingu
07.01.11, 18:05
Juhtus selline imelik asi, et ühes arvutis kus HEM trial peal ja triali lõpuni 10 päeva, kadus korra vool tagant ära, st elektrikatkestus toimus ja peale seda näitab HEM, et trial on läbi.

E: Sain korda, arvuti kuuppäev ja kellaaeg paika ja korras

Tigrano
07.01.11, 18:09
Juhtus selline imelik asi, et ühes arvutis kus HEM trial peal ja triali lõpuni 10 päeva, kadus korra vool tagant ära, st elektrikatkestus toimus ja peale seda näitab HEM, et trial on läbi.

Arvatavasti su arvuti kell on vale, ehk biosi kell ja kuupäev, seega on kuupäevad valed ja ongi läbi kõik.

renks64
07.01.11, 20:31
Tere!
1.kuidas ma saan oma hemi seadistada nii, et ta salvestaks ainult cash-i käsi. Kuna mängin ka freerolle , siis ma ei taha, et ta neid käsi salvestaks.
2. Kuidas ma saan juba olemas olevaid turna käsi ära kustutada hemi andmebaasist.

K2snakas
08.01.11, 01:19
cashi ja turna käed on nkn eraldi juu, miks need sind segavad?

renks64
08.01.11, 18:21
cashi ja turna käed on nkn eraldi juu, miks need sind segavad?
Asi selles,et iga,kord kui ma hem-i importima panen,et cashi mängida tõmbab hem kõik vahepeal mängitud turna käed alla. Viimane kord tuli juurde 80 000 pleyeri info (tunasi mängin ilma Hemita) Kui ma hakkan cashi mängima võtab Hemi tööle minek jube kaua aega või siis ei hakkagi tööle kuna importimis roheline riba jääb keskele seisma ei liigu edasi ega tagasi, mulle tundub et see koormab arvutit. Minu arust pole see norm !

totaldonk
09.01.11, 01:27
ta imporidb sinu cliendi handhistory sisse ju

K2snakas
09.01.11, 05:46
Asi selles,et iga,kord kui ma hem-i importima panen,et cashi mängida tõmbab hem kõik vahepeal mängitud turna käed alla. Viimane kord tuli juurde 80 000 pleyeri info (tunasi mängin ilma Hemita) Kui ma hakkan cashi mängima võtab Hemi tööle minek jube kaua aega või siis ei hakkagi tööle kuna importimis roheline riba jääb keskele seisma ei liigu edasi ega tagasi, mulle tundub et see koormab arvutit. Minu arust pole see norm !

hakka turnasid kah m2ngima t66tava hemmiga, aga pane hud kinni, kui ei taha. Siis v2hemalt kui j2rgmine kord hemmi avad ei impordi vanu k2si enam.

renks64
09.01.11, 12:20
hakka turnasid kah m2ngima t66tava hemmiga, aga pane hud kinni, kui ei taha. Siis v2hemalt kui j2rgmine kord hemmi avad ei impordi vanu k2si enam.
Ok, tänud !!

tans
09.01.11, 15:46
keegi äkki oskab aidata.. nimelt liikusin nl10-sse ning seal enam HUD statte lauda ei kuva. Samas, kui avan nl5 laua, on kõik statid ilusti olemas.

Tigrano
09.01.11, 15:53
keegi äkki oskab aidata.. nimelt liikusin nl10-sse ning seal enam HUD statte lauda ei kuva. Samas, kui avan nl5 laua, on kõik statid ilusti olemas.

Ei oska aidata, oleks tegu small stakes versiooniga, siis alates nl50+ ei toimiks aga selline käitumine hemi poolt on ebaloogiline ja ei oska kyll aidata.

suitsutihane
09.01.11, 17:09
ei oska posti deleteda

lebovend
09.01.11, 22:23
ausalt ei hakka kogu seda teemat l2bi lugema, aga miks HEM annab t2iesti v6ssa informatsiooni, kui Reportsi all vaadata Hand At Showdown (detailed)? On see common jama? V6i ma ainuke. Mingeid filtreid peal pole ega midagi.

Rage
10.01.11, 08:46
kirjeldus: HEM annab võssa informatsiooni, sitaks abi sellisest kirjeldusest:-)

SANGPOMM
10.01.11, 13:25
ei tea milles asi , aga hem ei kuva reportseid ja asju. graafikuid näitab. lauas statte ka kuvab. aga kõik sessionsid ja reportsid etc. lihtsatl blank leht.. :S tõmbasin uusima versiooni ka aga sama jama endiselt. any help?

Spewmonkey
10.01.11, 14:10
ei tea milles asi , aga hem ei kuva reportseid ja asju. graafikuid näitab. lauas statte ka kuvab. aga kõik sessionsid ja reportsid etc. lihtsatl blank leht.. :S tõmbasin uusima versiooni ka aga sama jama endiselt. any help?

Clear filters ei aita? Isegi kui seal "No filter" on, siis vahel olla aidanud.

lebovend
10.01.11, 16:00
kirjeldus: HEM annab võssa informatsiooni, sitaks abi sellisest kirjeldusest:-)

HEM annab valet informatsiooni, HEM v2idab, et mul on k2si sitaks v2hem kui neid tegelikult on, HEM v2idab, et mul on see kuu 3 seti olnud.

HEM annab v6ssa informatsiooni.

Kui kellelgi oleks sama jama, oleks ta sellest aru saanud, mida see "v6ssa informatsiooni" t2hendab. Tundub, et kellelgi teisel pole sama jama ja asi j22b nii. Aga t2nud.

camu
11.01.11, 11:53
Misasja hemist maha võis kustutada, et kõvakettale ruumi saada?

taavi
11.01.11, 12:00
Misasja hemist maha võis kustutada, et kõvakettale ruumi saada?
http://forums.holdemmanager.com/manager-general/8423-want-stop-postgre-creating-those-large-log-files-heres-how.html
http://faq.holdemmanager.com/questions/109/Holdem+Manager+Runs+Slow#simple
http://faq.holdemmanager.com/questions/373/Holdem+Manager+Performance+%26+Speed+Tweaks

inward
11.01.11, 17:42
Kontrollin üle. Formatit tehes, lihtsalt hemarchives't copy ja pärast kui tehtud, siis lihtsalt export database ja kõik vana info/käed on taas hemis jah ?

Romka
11.01.11, 18:00
Sõbral annab HEM sellist errorit ja ei lähe tööle, teab keegi?

an error acurred on startup: could not load file or assembly DeployLX.Licencing. v3, version=3.2.2000.0, culture=neutral, Publickeytoken=798276055709c98a, or one of its components.the specified module could not be found

tonis
11.01.11, 18:27
Kontrollin üle. Formatit tehes, lihtsalt hemarchives't copy ja pärast kui tehtud, siis lihtsalt export database ja kõik vana info/käed on taas hemis jah ?
Enne formatit pead ikka exportima databse ja pärast imporitma.

inward
11.01.11, 18:39
Nii, et sellest ei piisa, kui hmarchive folderi käed viskan mälupulga peale ja pärast kui format tehtud lükkan hemi sisse uuesti ?


e: Viitsid pane kiirelt kirja siis, kuidas õige on. Hakkan kohe tegema pmst :D

taavi
11.01.11, 21:23
Sõbral annab HEM sellist errorit ja ei lähe tööle, teab keegi?

an error acurred on startup: could not load file or assembly DeployLX.Licencing. v3, version=3.2.2000.0, culture=neutral, Publickeytoken=798276055709c98a, or one of its components.the specified module could not be found
http://forums.holdemmanager.com/manager-general/27022-cant-even-open-hem.html#post130823

Please update to the latest beta - http://www.holdemmanager.com/downloads/HmBetaUpdate.exe

For W7 and Vista you must set \holdem manager\dbcontrolpanel.exe, holdemmanager.exe and hmhud.exe are started as administrator. Run the windows explorer and navigate to your Holdemmanager installation directory. Right click the executables and select properties... then select "Run as admin" from the compatibility tab. If you have Vista and the checkboxes are greyed out and you can't select it, please turn UAC on, reboot, and then set the files to run as administrator.



Also please try this:

1. Update to http://www.holdemmanager.com/downloads/HmBetaUpdate.exe
2. Create a new text document in the Config folder and name it LicDebug
3. Open HM
4. Close HM and delete the LicDebug.txt file


Nii, et sellest ei piisa, kui hmarchive folderi käed viskan mälupulga peale ja pärast kui format tehtud lükkan hemi sisse uuesti ?


e: Viitsid pane kiirelt kirja siis, kuidas õige on. Hakkan kohe tegema pmst :Dhttp://faq.holdemmanager.com/questions/98/How+to+Import+%26+Export+Hands
või

Pgadmin lahti, valid andmebaasi ja backup. Teises arvutis teed restore ja peaks toimima.

http://img688.imageshack.us/img688/8679/98721457.png

muttaja
11.01.11, 22:05
Oskab keegi anda mingi hea lingi õpetusest, kuidas sõbraga käsi jagada?

taavi
11.01.11, 23:23
^
Oskab keegi anda mingi hea lingi õpetusest, kuidas sõbraga käsi jagada?


http://faq.holdemmanager.com/questions/98/How+to+Import+%26+Export+Hands

muttaja
12.01.11, 04:47
Jejep... Kui meil on üpris palju kattuvaid käsi, siis kas selle suudab HEM ilusti ära lahendada?

Tigrano
12.01.11, 11:34
Jejep... Kui meil on üpris palju kattuvaid käsi, siis kas selle suudab HEM ilusti ära lahendada?

Jah, HEM saab aru, et käsi on olemas ja topelt seda ei tõmba.

Realist
15.01.11, 21:22
Ehk oskate aidata.
Kas HEMiga saab selekteerida välja taskupaarid, millega ma olen flopi näinud ning paljud neist on seti kokku saanud ?
Ala. 340st taskupaarist on tulnud 40 seti .

EestiMats
15.01.11, 22:49
Palju small stakes - > pro version vms maksab ?

taavi
15.01.11, 23:22
Ehk oskate aidata.
Kas HEMiga saab selekteerida välja taskupaarid, millega ma olen flopi näinud ning paljud neist on seti kokku saanud ?
Ala. 340st taskupaarist on tulnud 40 seti .
Abiks äkki
Proovisin nii Reports>Overall, sinna lisasin Flop Set%
http://www.upload.ee/image/1054563/untitled.bmp
Siis Filter>Edit>Hole Cards(HE) seal valisin kõik taskupaarid, siis More Filters > Saw Flop = True> Add this Filter> Save and Close

43 kätt oli mul ja Set% 4.7, st et kahel korral olen seti flopanud taskupaaridega see kuu. Neid käsi üle vaadates paistis nii ka olema ...




Palju small stakes - > pro version vms maksab ?

40$
http://www.holdemmanager.com/store/upgrade-holdem-manager.php?poker-software-product=1

Tallinnlane
15.01.11, 23:56
Tere kõik foorumlased ja muidu pokkeri sõbrad.
Olen siin uus ja kuna sobran pidevalt teie foorumis, siis näen , et kõik abivajajad saavad oma vastuse.
Olgu jätan möla ja asun asja juurde.
Nimelt, milles võib olla probleem?
Mängin OnGame võrgustikus ja 5 seat tables, lihtsalt HEM kuvab statsid ainult ülemistele mängijatele, need kes asuvad all pool lauas, nende statse ei kuva.
Milles võib olla viga?
Ette tänades kõiki.
T.

taavi
16.01.11, 00:02
Tere kõik foorumlased ja muidu pokkeri sõbrad.
Olen siin uus ja kuna sobran pidevalt teie foorumis, siis näen , et kõik abivajajad saavad oma vastuse.
Olgu jätan möla ja asun asja juurde.
Nimelt, milles võib olla probleem?
Mängin OnGame võrgustikus ja 5 seat tables, lihtsalt HEM kuvab statsid ainult ülemistele mängijatele, need kes asuvad all pool lauas, nende statse ei kuva.
Milles võib olla viga?
Ette tänades kõiki.
T.

Please install this update: http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate.exe

The replayer fix is still in the queue but at the tables it should work with this.
http://forums.holdemmanager.com/releases/41379-half-hud-ongame.html

Tallinnlane
16.01.11, 00:09
Ma tänan kiire ja korrektse vastuse eest.
Kuid, kas käed ja muu info kaotsi ei lähe kui updateda?

taavi
16.01.11, 00:16
Ma tänan kiire ja korrektse vastuse eest.
Kuid, kas käed ja muu info kaotsi ei lähe kui updateda?

Ei lähe midagi kaotsi.

Tallinnlane
16.01.11, 00:17
Tänud.

Madis_89
17.01.11, 14:42
Hem trackib mööda - Kaotasin ntx 1.3bi, aga graphid ja reportid näitavad, et olen kaotanud 3.5bi.
Oskab keegi aidata, öelda mida teha? Hem on uuendatud.

//paistab nagu osad käed jäävad lihtsalt importimata, manual importiga puuduolevaid sisse tuua ei saa.

Tigrano
17.01.11, 15:43
Ongames näiteks jäävad osad käed importimata kui paned akna koheselt kinni jne, sõltub kus mängid jne.

Madis_89
17.01.11, 15:49
Ühes microgamingu toas, oli just update seega jääb vist selle taha asi. See must kastike hud'il mis eelmisete käte võitjaid näitab, viskab vahel nulle sisse jah, st. käsi jääb trackimata ma oletan.

Romka
17.01.11, 22:24
Tirisin just pokerstas.ee kliendi ja hud ei hakka tööle seal, betfairis töötab ilusti. Kas pean starsi kliendis mingeid settinguid ka muutma, et käsi salvestaks? Hemil muidu import folderiks lisatud pokerstars.ee kaust.
/sain, pidin kliendist salvestama jep.

Pudgehook
19.01.11, 12:04
nimelt on selline probleem
mängin absolute pokkeris ja alustasin hemi kasutamist kohe kui hakkasin mängima.arvutan kõik summad kokku konto pealt on 20$ puudu.Eeldades,et hem valetab,mitte pokkerituba ei varasta minu raha ,siis kuidas ma saaks asja korda?

tonis
19.01.11, 21:17
Võib-olla mõned käed lihtsalt trackimata jäänud. Oled laua enne käe lõppu kinni pannud vms.

Pudgehook
19.01.11, 21:38
ma mängin nl10t ja foldin käe ära ja alles siis panen sit out next hand laudu sulgedes.

Romka
19.01.11, 23:08
Kuidas ma saan selle maha võtta, et ta ei näitaks järgmise käe ajal paariks sekundiks eelmise käe kaarte jms laua peal?

LuuK
20.01.11, 01:10
hud options table preferences mucked cards time

Keegi teab, miks this month ja this year filtrid erinevaid tulemusi annavad?

overbet
21.01.11, 19:03
Tõmbasin pokerstars.ee, kuid auto detectiga folderit, kust käsi importida ei leia, manuaalselt otsides ei näita AppData kausta, ilmselt on kuskil mängitud, et peida osad failid, kuid üksi midagi näppida ei julge.

Romka
21.01.11, 19:25
Pokerstars kliendist võta options -> instant hand history options ja seal linnuke save handhistory ette

Cypher0
21.01.11, 19:33
Tõmbasin pokerstars.ee, kuid auto detectiga folderit, kust käsi importida ei leia, manuaalselt otsides ei näita AppData kausta, ilmselt on kuskil mängitud, et peida osad failid, kuid üksi midagi näppida ei julge.

Pane Stars käsi salvestama kuskile mujale folderisse, a la My Documents/Pokerstars vms ja lase HEMil sealt otsida. Sealt Appdata alt ta ei taha importida jah.

overbet
21.01.11, 20:15
Nüüd impordib, aga HUD on jube imelik, osad aknad on teineteise peal ja osad teises laua otsas. Kuidas saaks neid käsitsi ümber tõsta?

alaska
21.01.11, 20:21
Mul oli kunagi HEM trial aga see aegus. Nüüd tahaks uuesti triali tõmmata enne ostmist, et vaadata, kas on üldse mingit abi (2-3 lauda HUSNG). Aga vist ei lase uuesti enam 15 päeva tasuta kasutada? Kas saab midagi ära kustutada kusagilt, et laseks?

WeThePeople
22.01.11, 00:24
Kas kellegil on jagada õpetust kuidas Holdem Manageriga mängu analüüsida? Oleks väga tänulik.

Cypher0
22.01.11, 01:52
Nüüd impordib, aga HUD on jube imelik, osad aknad on teineteise peal ja osad teises laua otsas. Kuidas saaks neid käsitsi ümber tõsta?

Parema hiirenupuga saab ringi lohistada.


Mul oli kunagi HEM trial aga see aegus. Nüüd tahaks uuesti triali tõmmata enne ostmist, et vaadata, kas on üldse mingit abi (2-3 lauda HUSNG). Aga vist ei lase uuesti enam 15 päeva tasuta kasutada? Kas saab midagi ära kustutada kusagilt, et laseks?

Proovi kellegi teise arvutist/ip pealt;)

LuuK
22.01.11, 02:02
Kas saab midagi ära kustutada kusagilt, et laseks?
op süst kustutad ära kettalt, siis laseb :p
vabandan trollimise pärast

alaska
22.01.11, 02:41
op süst kustutad ära kettalt, siis laseb :p
vabandan trollimise pärast

Seda ma isegi mõtlesin, aga siis peaks ju piisama mingi spatsiaalse vihje kustutamisest(mingi cookie?), kui see on kasutajapoolne? Plaan on niikuinii mingi ainult mängimise arvuti kokku panna, eks siis vaatab. Tegelt on teine IP kah olemas, proovin mõlemad variandid läbi. tnx luuk, Cypher.

LuuK
22.01.11, 09:59
Tundub olevat kasutajapoolne, kuna mul oli vahepeal tehtud koopia süsteemist kohe peale süsteemi installi ja kui sellelt taastada ja hem installida töötas ilusti.
Kui viitsimist on siis peaks piisama kuskile uue süsteemi tekitamisest. Sry, kirvemeetodist paremat ma ei oska.

nikitheone
22.01.11, 10:13
pt3 trial on ka olemas

Tigrano
22.01.11, 10:56
Tuleb kõik paika lohistada ja save positions panna table managerist.

oohoh
22.01.11, 12:52
Selline küsimus et, kui täpselt näitab HEM kogutud reiki? Toaks ongame. Kohati lähevad summad kuidagi vähe imelikult nihkesse HEMi ja affiliate vahel

Tigrano
22.01.11, 15:13
Sõltub affiliatest, sest enamus affiliatesi alates Juulist muudavad ka rake summasi, imelikul kombel ei näita paljud aruandes isegi õiget genereeritud raket jne.

Muidu HEM on näidanud läbi ajaloo kogu raket väheke ikka rohkem kui tegelikult genereerid..

Ämmapets
23.01.11, 00:04
Mure järgmine - sain uue arvuti ja seega pidin uuesti installima kõik pokkeritoad ja HEMi. Hand historyd olid kõik salvestatud. Nüüd siis on probleem see, et HEM ei leia/ei kasuta seda vana ajalugu. Kasutab ainult seda, mis vahetult tekib. Proovisin kõik käed tõsta sinna praegusesse databaasi, kuid ikkagi HEM seda ei kasuta. Kuidas viga parandada?

Tänud!

LuuK
23.01.11, 03:30
http://faq.holdemmanager.com/questions/372/Reinstalling+on+a+new+PC+-+Backup+Tips

K2snakas
23.01.11, 11:47
Mure järgmine - sain uue arvuti ja seega pidin uuesti installima kõik pokkeritoad ja HEMi. Hand historyd olid kõik salvestatud. Nüüd siis on probleem see, et HEM ei leia/ei kasuta seda vana ajalugu. Kasutab ainult seda, mis vahetult tekib. Proovisin kõik käed tõsta sinna praegusesse databaasi, kuid ikkagi HEM seda ei kasuta. Kuidas viga parandada?

Tänud!

export-->import vanade kätega...

luury
23.01.11, 12:40
Mul on selline mure, et starsis ja partys töötab hem normaalselt, aga kui fulltildis mängima hakkan, siis state näitab küll ja puha, kuid kõik lauad vilguvad kahtlaselt aegajalt, suht korrapäratult. Viskab nagu lauad korraks valgeks vms.
Oskab keegi aidata?

albinar
24.01.11, 20:17
Mul väike probleem , läks üle starsist purpel lounge. Tegu siis Ipokeri võrguga. Ja enam ei tööta hem seal. Leiab laua üles ,aga statse lauada ei kuva ja ei sessione ei tee. Milles võib probleem olla? Ise ei oska kuskilt väga oma peaga ära muuta. Ehk oskab keegi aitada?

taavi
24.01.11, 21:07
Mul väike probleem , läks üle starsist purpel lounge. Tegu siis Ipokeri võrguga. Ja enam ei tööta hem seal. Leiab laua üles ,aga statse lauada ei kuva ja ei sessione ei tee. Milles võib probleem olla? Ise ei oska kuskilt väga oma peaga ära muuta. Ehk oskab keegi aitada?
Abiks ehk..
http://faq.holdemmanager.com/questions/19/iPoker+Setup

albinar
24.01.11, 21:22
Abiks ehk..
http://faq.holdemmanager.com/questions/19/iPoker+Setup

Tehtud need asjad , kuid ikka ei hunka.

Ei sa ennem mängida , kui hemi tööle , saan jube tuhin juba mängida.

renks64
24.01.11, 21:40
Täna starsis mängima hakates,enam statse lauda ei kuva,käsi ka ei impordi ja table manager näitab et istun 6 playeriga lauas, kuigi mängin full ringi.Hemi uuendasin ja arvutile restart ka,aga tolku midagi . Oskab keegi aidata?

ranka
24.01.11, 23:19
Mul väike probleem , läks üle starsist purpel lounge. Tegu siis Ipokeri võrguga. Ja enam ei tööta hem seal. Leiab laua üles ,aga statse lauada ei kuva ja ei sessione ei tee. Milles võib probleem olla? Ise ei oska kuskilt väga oma peaga ära muuta. Ehk oskab keegi aitada?

Purple Lounge on MicroGaming, mitte Ipoker

Romka
25.01.11, 00:11
Täna starsis mängima hakates,enam statse lauda ei kuva,käsi ka ei impordi ja table manager näitab et istun 6 playeriga lauas, kuigi mängin full ringi.Hemi uuendasin ja arvutile restart ka,aga tolku midagi . Oskab keegi aidata?

Pokerstarsi kliendist on linnuke ikka ees, et käsi salvestaks? Mul oli täpselt sama teema ja linnuke oli ette panemata seal.

renks64
25.01.11, 10:17
Linnuke ees,siiamaani kõik toimis ilusti,midagi vahepeal ei muutnud,nüüd hommikul jälle kõik töötab.
Kahtlane!

albinar
25.01.11, 13:20
Purple Lounge on MicroGaming, mitte Ipoker

Jah leitsin ise ka üllatusega et valesti asjadest aru saanud:D . Kuid milles siis probleem võib olla et satse ei kuva lauda ja sessione ei alusta.

ropka11
26.01.11, 10:34
Kui mängid turniire siis microgamingus peab tablefinderiga punase kastikese laua peale tirima, et state näitaks.

albinar
27.01.11, 08:24
Ta ei näita et ma oleks käsi mänginud. Kuigi tabel manger näitab et laud on lahti siis tabel finder tahab et ma käsi mängiks , ja ei leia lauada. Ei sa aru miks ta ei näita et olen käsi mänginud. Starsis töötas enne kõik normaalselt, ei olnud vaja mingit tabel finderi kasutada.

Rage
27.01.11, 10:02
Ta ei näita et ma oleks käsi mänginud. Kuigi tabel manger näitab et laud on lahti siis tabel finder tahab et ma käsi mängiks , ja ei leia lauada. Ei sa aru miks ta ei näita et olen käsi mänginud. Starsis töötas enne kõik normaalselt, ei olnud vaja mingit tabel finderi kasutada.
impordib ehk käsi valest kataloogist? sessi käsi või kokkuvõtet reports vaatest näed?

albinar
27.01.11, 15:11
impordib ehk käsi valest kataloogist? sessi käsi või kokkuvõtet reports vaatest näed?

Ei näe. Preagu proovisin teisi faile ka seal microgamingu kaustast kus handhistory peaks pokkeri toa enda poolt olema. Aga ei midagi. Ei tule statse lauda ja ei tule ka sessione ega käsi.

Madis_89
27.01.11, 15:12
Ta ei näita et ma oleks käsi mänginud. Kuigi tabel manger näitab et laud on lahti siis tabel finder tahab et ma käsi mängiks , ja ei leia lauada. Ei sa aru miks ta ei näita et olen käsi mänginud. Starsis töötas enne kõik normaalselt, ei olnud vaja mingit tabel finderi kasutada.
Reportsi alt otsi oma PL'i kasutajanimi ja pane see "playeriks"

albinar
29.01.11, 19:14
Olemas see, ehk keegi tooks näiteks kus tal on microgamingus handhistory, ei teagi kas konvertin õigest kaustast. Sest ei leia salvestatud käsi.

taavi
29.01.11, 19:49
Olemas see, ehk keegi tooks näiteks kus tal on microgamingus handhistory, ei teagi kas konvertin õigest kaustast. Sest ei leia salvestatud käsi.
Mul on C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\ ja toimib.
http://www.upload.ee/image/1086591/untitled22.JPG
Kas sul triobet ise salvestab käsi?
Seda näed Preferences-Hand History
Updatenud (http://forums.holdemmanager.com/releases/37579-1-11-05e-official-release.html) oled Hemi?

albinar
29.01.11, 22:04
Krt suudan ainult asja hullemaks teha, käed olemas ja salvestab. Kausta sain ka õigeks , kuid ikka ei töötanud. Updatesin hemi ära , aga mul oli crackitud versioon ja enam ei tööta ültse tahab et ostaksin õige versiooni.

Cash87
29.01.11, 22:29
noh crackitud versiooni puhul pole imestada. Osta ikka õige variant ära ja naudi probleemide vaba HEM-i :)

albinar
29.01.11, 22:31
:D ostaks hea meelega , aga NL2 või micro hunsngidega väga veel ei teeni sellist raha ,et oleks võimalik osta.

taavi
29.01.11, 22:35
crackitud versioon
Seda oleksid võinud kohe mainida. See ei peagi töötama...
http://www.holdemmanager.com/buy/1/hold-em-manager

Vandalar
30.01.11, 19:28
Mängin blt-d ft-s ja ei näita statte millegipärast- eile mängitud turnadel veel näitas. Kasutan current release v. HEM.
Edit: tegin restardi HEM-le ja hakkas näitama jälle

WeThePeople
02.02.11, 02:58
HUD kuvab 6maxis lauda ainult viie mängija statsid, kindlasti olen ise midagi ära näppinud aga palun abi.

edit: korras

jaagup17
02.02.11, 08:13
Kas kuidagi saab HEMist EV joone täielikult ära kustutada ka ?

ment52
02.02.11, 08:50
Kas kuidagi saab HEMist EV joone täielikult ära kustutada ka ?

Päris ära kustutada ei saa, aga saab muuta valgeks (nähtamatuks).

1. Pane HEM kinni
2. mine C:\Program Files (x86)\RVG Software\Holdem Manager\Config ja ava holdemmanager.config wordpadiga
3. leia rida <setting name="GraphAllInEv">True,DarkGreen,1,Dash</setting> ja asenda see järgnevaga <setting name="GraphAllInEv">True,White,1,Solid</setting>

jaagup17
03.02.11, 08:06
ty

Puru
04.02.11, 06:43
Tere,

Kas kusagilt on veel võimalik kätte saada sellest teemas (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/320-Step-By-Step-Pokah-loeng-HUD) antud Tigrano hemi seadistamise videod?

Tigrano
04.02.11, 07:33
Need kõik väga vananenud asjad, nüüd käib kõik automaatselt ehk peakski ühe seadistamise video tegema.

flipmachine
04.02.11, 14:04
Nii arvatavasti vaja teha arvutile op-i vahetus ja tahaks oma hem-i andmeid alles jätta. Kust ma peaks alustama, mis failid kopeerima mujale ? Kindlasti on siin sellest juttu olnud, aga ma ei ole vaimustunud eriti 61 lk läbilugemisest.

K2snakas
04.02.11, 14:08
hem-->options-->database management-->export hands

flipmachine
04.02.11, 14:11
hem-->options-->database management-->export hands

Tegin ära ja see võttis umbes 1 sek, mul on 40k kätt databases, on see normaalne? Sain ikka õiged asjad? Fail on 3,2mb suur.

edit: ei ole

edit 2 : nüüd sain. Tänud k2snakas.

LuuK
05.02.11, 10:30
Kuidas ma saaks holemmanageri kasutama oma arvuti (kogu) võimsust? Näiteks pannes "All hands" võtab 11k käe kuvamine umbes minuti! Protsessorist on koormatud ainult 2 tuuma ja needki alla poole. Andmebaas on mul väike ja hooldatud. Sama hästi oleks võinud oma 9a vanust eelmist arvutit edasi kasutada..



Nii arvatavasti vaja teha arvutile op-i vahetus ja tahaks oma hem-i andmeid alles jätta.

File menüü all on ju eraldi backup/restore valik, mis peale käte ka muud asjad salvestab

Tigrano
05.02.11, 10:37
Väga imelik, et nii kaua päringuid teeb, äkki mingi andmebaasi SQL värk ei oska midagi arvata rohkem.

Konso
08.02.11, 09:51
Nii, tegin backupi: File--bacup&restore. Loll küsimus aga kas nüüd võin hemi kõikidest kätest ära puhastada, ning kui tahan oma stuffi tagasi, siis lihtsalt restore?
Vahetan pokkerituba ning pole mõtet andmebaasi koormata kätega mida vaja ei lähe. Kas mängijate noted on ka selles backup failis olemas?

ment52
08.02.11, 12:31
Nii, tegin backupi: File--bacup&restore. Loll küsimus aga kas nüüd võin hemi kõikidest kätest ära puhastada, ning kui tahan oma stuffi tagasi, siis lihtsalt restore?
Vahetan pokkerituba ning pole mõtet andmebaasi koormata kätega mida vaja ei lähe. Kas mängijate noted on ka selles backup failis olemas?

Lihtsalt uus databaas teha poleks mõistlikum?

LuuK
08.02.11, 13:23
backup/restore all eraldi kirjas pole, et noted ka salvestab. ei oska ka öelda, kas need sisalduvad juba andmebaasis?
õnneks on olemas options/notes kus import/export valikud

Konso
08.02.11, 13:49
Tänud, sain asja omale selgemaks

harryahven
08.02.11, 14:09
http://www.upload.ee/image/1109648/turi.jpg

http://www.upload.ee/image/1109655/vvvvv.jpg

sain abi foorumikasutaja toniselt, ning läks tööle, tänud:


Kõigepeslt kustuta ära kõik postgres userid ja failid.
1) Start > Programs > Accessories > Command Prompt > Right-Click > Run As Administrator
Command prompti sisesta: net user postgres /delete
2) Uninstalli postgres ja kustuta program failist kaustad ära mis peale uninstalli alles jäävad.
3) Mine control paneli ja vaata userite alt kas sul on postgres kasutaja arvutis alles. Kui alles on siis delete see kasutaja.

Siis kui eelnev tehtud mine: http://faq.holdemmanager.com/questions/71/Reinstall+PostgreSQL+Preserving+Old+Database
Sealt tõmba postgres 8.3 versioon ja installi õpetuste järgi ära.

Mina sain nii tööle win 7ga ja teoreetiliselt peaks ka teiste winidga töötama :p
Kui midagi segaseks jäi vms võid üle küsida. Ja hemile võid ka ntks igaksjuhuks reinstalli teha kui tööle ei hakka.

Romka
08.02.11, 20:53
Restarti proovisid? Mul piisas sellest. Muidu hemi foorumis mingi pikem/keerulisem seletus ka sellele. Googelda seda errorit.

Makuz
08.02.11, 22:08
Tõmbasin HEMi ja sellega koos ka postregSQLi. Aga kui HEMi tahan minna siis viskab ette siukse asja : The following error occurred when trying to open the database: FATAL: 28P01: password authentication failed for user "postgres". Vajutan okki ja siis viskab selle sisselogimise koha sisse, vajutan connect ja viskab selle sama ette aga mingi pikem teksti kordamine ka all

// lol, täpselt sama pilt tuleb ette mis harryl. Ainult et mul teistsugune error

taavi
08.02.11, 23:08
Tõmbasin HEMi ja sellega koos ka postregSQLi. Aga kui HEMi tahan minna siis viskab ette siukse asja : The following error occurred when trying to open the database: FATAL: 28P01: password authentication failed for user "postgres". Vajutan okki ja siis viskab selle sisselogimise koha sisse, vajutan connect ja viskab selle sama ette aga mingi pikem teksti kordamine ka all

// lol, täpselt sama pilt tuleb ette mis harryl. Ainult et mul teistsugune error
Abiks vb..
http://forums.holdemmanager.com/manager-bugs/39144-helpppp-postgre-problems.html

Makuz
09.02.11, 14:40
Selge. sain tööle. Aga kuidas HUDi tööle saada ? :d

TaistoJ
09.02.11, 22:13
Plaanis osta HEM (ootan MBsse raha). Varem kasutasin PTR3'e.
Et kuidas ma saan PTR'i andmebaasist HEMi enda käed?

Suur aitähh Taavi :)

taavi
09.02.11, 22:23
Plaanis osta HEM (ootan MBsse raha). Varem kasutasin PTR3'e.
Et kuidas ma saan PTR'i andmebaasist HEMi enda käed?

http://faq.holdemmanager.com/questions/114/Importing+Hands+from+Poker+Tracker+3

raudtee(EST)
10.02.11, 23:11
08.02.11 13:09 harryahven

Arvuti HDD ütles ülesse ja prograamide uuesti peale panemisel oli sama probleem, mis harryahvenal. Täna lõpuks sain enda puhul lahenduse - password: postgrespass asemele pane "dbpass"

ristijeesus
10.02.11, 23:24
Ja kui see postgrespass või dbpass ei aita, sest olete installides mingi oma passi pannud, aga selle kogemata unustanud, siis saab ka väikse hookus-pookusega ilma ligi. Kui kellelgi peaks selline jama tekkima ning guugelmuugel ei aita, siis PM mulle.

M6M
12.02.11, 01:03
Peale PokerStarsi viimase versiooni allalaadimist lakkas mu HEM (small stakes 1.11.06a) kuvamast deep ante laudades statistikat. Tavalistes NL10 laudades on kõik ok aga deep ante omades tühjus, kuigi TableManager näitab et, on laua leidnud.

ment52
12.02.11, 01:08
Peale PokerStarsi viimase versiooni allalaadimist lakkas mu HEM (small stakes 1.11.06a) kuvamast deep ante laudades statistikat. Tavalistes NL10 laudades on kõik ok aga deep ante omades tühjus.

table manageris vea table finderiga kastike laua peale.

Tigrano
12.02.11, 01:09
Arvatavasti asi parandatakse HEMi updatega, vähemalt tihti nii on kui mingi update tehtud kuskil.

M6M
12.02.11, 01:25
Kasti vedamine ei aidanud. Loodan et, HEM i uptate parandab asja.

Ermii
12.02.11, 12:12
Tere,

Probleem siis selline, et võttes lahti miski 6-8 lauda, siis HUD kuvab state ainult kahel või kolmel laual, teistel ei kuva, samas HEM ise töötab normilt.
Olen teinud viimase update-i ja tegin ka restardi aga abi
ei midagi.
mis teha???

hoss23
13.02.11, 23:14
Kas HUD-i configuratsioni on võimalik mitu tüki teha?(nii et igal toal on omamoodi)

Proovisin ''HUD options-Player perferences-stats ja new config aga mitte emmigi ei muutu.

Anyone???

camu
14.02.11, 01:35
Hud options --> player preferences --> use for ???

hoss23
14.02.11, 15:06
Hud options --> player preferences --> use for ???

Krt, sul jällegi tuline õigus. Tnx
Aga töötas aint ühe korra ja nüüd ei vahetu enam emmigi, ei tea mis kamm.

Makuz
16.02.11, 14:45
Kas Ultimate Betis HUD ei tööta? Lauas on koguaeg statsid 0/0 kõigil ja kui tahan graphi panna oma aliast siis ei leia seda

Murdock
16.02.11, 18:16
Kuidas seda vidinat saab maha võtta mis näitab peale käe mängimist mis vastasel käes oli?
Tänud ette :)

Tigrano
16.02.11, 18:54
Hud options, table preferences ja sealt linnuke eest ära show won/loss muck cards või herol linnuke eest ära kui soov.

taipupole
18.02.11, 21:30
kas kellelgi salvestab HM praegu veel Starsi käsi vale kellaajaga?

HU grinder
18.02.11, 21:53
options->settings->adjust site import times->edit ja pane 7, siis läheb kõik korda.

kjmrc
19.02.11, 05:45
Miks HEM ei kuva statte Prima võrgus? Mis võib olla valesti?

Vandalar
19.02.11, 11:37
Mul eile peale kõige uuema update tegemist HEM veel töötas aga täna hommikul läheb ainult üles aga 'start import' nuppu näha pole ja programmi ennast kasutada ei saa. Postitasin HEM foorumisse ka selle aga äkki on siin kellegil sarnane probleem olnud peale uut update?
Edit: Tegin arvutile restardi ja HEM hakkas tööle uuesti. Imeline.

taipupole
19.02.11, 13:58
options->settings->adjust site import times->edit ja pane 7, siis läheb kõik korda.

Tänud.

RaunoRa
19.02.11, 21:04
Täna proovisin HEM avada aga viskas mingi errori ette?
The fallowing error occured when trying to open teh database. Failed to establish a connection to ´127...´.
Ühesõnaga ei connecti sinna PostgreSQL ära. Mida teha?

Sain juba eelnevalt lehelt abi...

minbetmillionaire
22.02.11, 17:20
Kellegil veel HEM puusse graafikut näitab? Väidab et ma täna 15k kätt mängind, see mu terve kuu käte summa tavaliselt, milles glitch?

Madis_89
22.02.11, 18:33
Nii, pokerstarsiga siis, näitab et impordib käsi, hudi aknas on laudade nimistu olemas, aga state lauda ei kuva ja reportsis midagi ei muutu.

ropka11
23.02.11, 16:06
Kas Hem-is saab teatud mängija käed ära kustutada ja valgelt lehelt alustada.
Kes Ongames NL 50 mängivad teavad vast sellist mängijat nagu RPhoenix15.Minul tema kohta pea 19K käsi.
Varem oli mängustiil 14,8-4,3-2,03 3bet 1,6.
Täpselt uuest aatast on mängustiil tunduvalt muutunud paneb 3bete buttonilt ja blindidelt nii mis mühiseb varem sai temalt ikka kõvasti varastatud.Sai vist mõne ilmutus või andis endale lubaduse, et hakkab uuest aastast regulare kiusama.
Uuest aastast sellised statid 20,4-7,6-2.09 3bet 3,4
Tundub, et kasutab oma vana imagot ära ka regide vastu.
Kuna käsi nii palju siis statide paikaloksumine võtab niipalju aega, et targem oleks vist tema käed ära kustutada või kuidas olete teie toiminud kui toimub mingi kardinaalne muutus mõnel vastasel mängus

Tigrano
23.02.11, 16:10
Hud options>additional hud filters ja sealt filter by date paned näiteks newer then 3 months või midagi sellist.

See on üks lahendus, eraldi kustutamist vist pole HEMist otse võimalik teha.

ropka11
24.02.11, 09:48
Hud options>additional hud filters ja sealt filter by date paned näiteks newer then 3 months või midagi sellist.

See on üks lahendus, eraldi kustutamist vist pole HEMist otse võimalik teha.

Sealt näitab siis kõigil mängijail 3kuu andmeid.
Vaja oleks ikka ainult ühe mängija andmete lähtestamine.
Huvitav, et HEM-is siis sellist võimalust ei ole või keegi ikka teab sellest ikka midagi.

nomerlot
24.02.11, 09:49
Kas Hem-is saab teatud mängija käed ära kustutada ja valgelt lehelt alustada.
Kes Ongames NL 50 mängivad teavad vast sellist mängijat nagu RPhoenix15.Minul tema kohta pea 19K käsi.
Varem oli mängustiil 14,8-4,3-2,03 3bet 1,6.
Täpselt uuest aatast on mängustiil tunduvalt muutunud paneb 3bete buttonilt ja blindidelt nii mis mühiseb varem sai temalt ikka kõvasti varastatud.Sai vist mõne ilmutus või andis endale lubaduse, et hakkab uuest aastast regulare kiusama.
Uuest aastast sellised statid 20,4-7,6-2.09 3bet 3,4
Tundub, et kasutab oma vana imagot ära ka regide vastu.
Kuna käsi nii palju siis statide paikaloksumine võtab niipalju aega, et targem oleks vist tema käed ära kustutada või kuidas olete teie toiminud kui toimub mingi kardinaalne muutus mõnel vastasel mängus

Brag: Poker Tracker suudab seda väga kenasti teha. Otsid välja konkreetse mängija ja saad tema historyst sessioonide kaupa käsi kustutada, kas üks või mitu sessi korraga.

Char
24.02.11, 10:00
Brag: Poker Tracker suudab seda väga kenasti teha. Otsid välja konkreetse mängija ja saad tema historyst sessioonide kaupa käsi kustutada, kas üks või mitu sessi korraga.

Fakkk juuu :D

HEM suudab täpselt sama teha : Sessions->Change Player ( see keda tahad kustudada, vali) -> Vali sessioon -> Alt vajuta ALL -> Parem click -> Delete all hands in list

Tigrano
24.02.11, 10:02
Ühekaupa võimalust ei tohiks küll olla, see oleks juba liiga peen soov :)

Edit: ju siis saab ikka, pole vaja läinud, üleval toodi välja :)

ropka11
24.02.11, 10:18
thx kõigile kes viitsisid vastata-korras.
Hmm vaatasin, et selle mängija vastu isegi 105$ miinust.
Tigrano ja nomerlot te ka vahel ongames.Kas ei ole selle venna stiilimuutus silma jäänud.

Tigrano
24.02.11, 10:40
See mingi dongi stattidega võitev mängija, minujaoks on sellised ikka fishid, nende pasiivsetega hea lihtne mängida, alles eelmine kuu mänginud 16,5/4,1 stiiliga. Ma ise tea vastu plussis omajagu.

See kuu on jah mänginud erinevalt varasemast ja kohe on tal vist kehvemini läinud, üleöö muutus on kahtalne aga samas callib ikka palju, seega ei usu et väga hea mängija ikka.

nomerlot
24.02.11, 12:09
thx kõigile kes viitsisid vastata-korras.
Hmm vaatasin, et selle mängija vastu isegi 105$ miinust.
Tigrano ja nomerlot te ka vahel ongames.Kas ei ole selle venna stiilimuutus silma jäänud.

Mina olen ka 25$ miinuses tema vastu, aga samas ainult 100 kätt mänginud temaga koos, seega [ ] sample.
ja tegelikult on silma küll jäänud, et pre 3betib suht kergelt viimasel ajal. Aga ongamele omaselt, rege on nii vähe, et see hakkab niisamagi meelde jääma.

renks64
24.02.11, 15:44
Tere kõigile,uues arvutis (windows 7)hem ei toimi ,tablemanager lauda kuvab,aga käsi ei impordi ja state ei näita.Starsis hh linnuke pandud,istumiskoht valitud,starsi hh mängitud käed olemas.Mõistus on otsas. SOS.

Hemi avades ilmub veel see tekst,tahab usernamet ja passwordi ,sisestades need ,ütleb et password vale ja saadavad uue mailile,aga mingit maili ma pole saanud, jne. Lähen hulluks varsti.

The Hold'em Manager licensing system is undergoing an update. This license must now be associated with a customer account. A customer account ONLY requires an email address and this process will only take a few seconds to complete.

Pahvak
24.02.11, 19:13
Täna läks lauaarvuti (ilmselt) lootusetult õhtale. Oletame, et saan HDD-le ligi, siis mis variandid on, et ma sealt käed kätte saaksin või vana andmebaasi teise arvuti HEMile külge pookida? HEMi supportfoorumis on enamus lingid surnud kui googeldada. :(

LuuK
24.02.11, 19:38
mina tõstsin kõvaketta teise arvutisse, buutisin sellelt üles ja siis tavapärane eksport

jasssass
24.02.11, 23:50
Kindlasti on selline asi juba teemaks tulnud, aga küsin siiski, et miljoni ringis käsi on mängitud ja hem jääb pikalt mõttesse kui kogu mängitud käte graafikut vaadata, et mis teha?

ziimukaz
25.02.11, 20:33
On abi vaja PKRi ja HEMi koostöö saavutamiseks. HEM impordib käsi, auto import töötab, kuid andmebaasist ma enda PKRi kasutajat ei leia. HUD ka ei tööta, sest table manageris ühtegi lauda ei näita. Oskab keegi midagi öelda?

Cypher0
25.02.11, 20:49
Kindlasti on selline asi juba teemaks tulnud, aga küsin siiski, et miljoni ringis käsi on mängitud ja hem jääb pikalt mõttesse kui kogu mängitud käte graafikut vaadata, et mis teha?

Oodata. Suurte andmebaasidega lähebki aega päringutega. Vacuumi võid teha databasele, ehk veidi teeb paremaks.

taavi
25.02.11, 21:12
Kindlasti on selline asi juba teemaks tulnud, aga küsin siiski, et miljoni ringis käsi on mängitud ja hem jääb pikalt mõttesse kui kogu mängitud käte graafikut vaadata, et mis teha?

http://faq.holdemmanager.com/questions/373/Holdem+Manager+Performance+%26+Speed+Tweaks

Spewmonkey
26.02.11, 05:13
On abi vaja PKRi ja HEMi koostöö saavutamiseks. HEM impordib käsi, auto import töötab, kuid andmebaasist ma enda PKRi kasutajat ei leia. HUD ka ei tööta, sest table manageris ühtegi lauda ei näita. Oskab keegi midagi öelda?

Kui midagi hiljuti muutunud ei ole, siis HEM'i HUD ei hakka sul mingi valemiga seal tööle. Käed peab vist läbi mingi converteri laskma, siis vähemalt oma statse ja graphe peaks nägema HEM's.

EestiMats
28.02.11, 18:13
Kuidas HEMi uuendamine small stakes - > tavaline hem käibki ?
Lähen lehele , login sisse, viskan selle small stakes - > hem pro version kärru(40$ värk) , kui nõuab serial code, siis võtan oma HEMi lahti- > help - > registration - > ja show serial number , copin selle sinna ja siis teen oma makse MB-st ära ja vsjo?:biggrin:

eluvaatleja
03.03.11, 11:20
Ettevaatust windowsi patchiga KB968930! peale selle patchi installimist hakkas hem erroreid andma, aitas patchi uninstall.

karookas
04.03.11, 19:20
Ei saa ühendust enam postgres databaasiga

Unable to connect

127.0.0.1

5432

pole nagu midagi muutnud seal

Help!

Spewmonkey
04.03.11, 19:33
Ei saa ühendust enam postgres databaasiga

Unable to connect

127.0.0.1

5432

pole nagu midagi muutnud seal

Help!

Mul tuli see sama error viimase updatega, restart aitas.

karookas
04.03.11, 20:17
Mul tuli see sama error viimase updatega, restart aitas.
no nüüd connectis aga data on kadunud kõik ei saa aru mis toimub
isegi mind ennast ei näita hem enam


edit: reinstallisin hemi, postgresi ja lisasin auto import folderite nimekirja C/: HMArchive+subfolders

nüüd olemas kõik . huhh

karookas
05.03.11, 17:54
aga jama selles et impordib käsi ikka, veel ei saa aru. korra näitab et nt.5000 faili vaja importida lahti - lõpeb ära see, hakkab uuesti midagi importima. näitab jälle ,et mingi 2400 importida jne siis jälle uus ja uus ...

Cypher0
05.03.11, 18:41
aga jama selles et impordib käsi ikka, veel ei saa aru. korra näitab et nt.5000 faili vaja importida lahti - lõpeb ära see, hakkab uuesti midagi importima. näitab jälle ,et mingi 2400 importida jne siis jälle uus ja uus ...

HEM ju arhiveerib kõik imporditud käed sinnasamasse kausta. Iga kord kui importima paned, tõmbab kõik käed sealt uuesti sisse:)

karookas
05.03.11, 21:15
jah aga impordib küll lõpuni näiteks mingi osa ja siis otsast peale. palju ta siis impordib või kuda ma seda kontrollida saan

Cypher0
05.03.11, 22:07
jah aga impordib küll lõpuni näiteks mingi osa ja siis otsast peale. palju ta siis impordib või kuda ma seda kontrollida saan

No ta impordib sealt arhiivikaustast ära ja arhiveerib ju ka sinnasamasse kausta, nii et siis impordib uuesti. Kustuta see hmarchive kaust ära auto import folderitest.

leits
06.03.11, 12:40
Keegi teab, miks hem ie kuva Starsi deep laudades mulle statte lauda? käed impordib hemi, aga HUDi ei tule deep lauda. samas teistes (ka euro lauad) kõik ok?

Ermii
06.03.11, 16:13
Keegi teab, miks hem ie kuva Starsi deep laudades mulle statte lauda? käed impordib hemi, aga HUDi ei tule deep lauda. samas teistes (ka euro lauad) kõik ok?

hetkel ei tööta jah HUD deep laudades, samas kui 100bb laudades köik ok, kasuta table manageri seda kus see punane kast on vaja lauale vedada nii saab tööle seal
HEM-i foorumist sama teema:
http://forums.holdemmanager.com/manager-bugs/42871-version-1-1-06a-hud-pokerstars-cash-deep-5.html
viimase update-ga nüüd töötab.

Makuz
08.03.11, 15:27
Tere, kerge probleem. Nimelt paari päevaga mängisin 4k hande ja HEM töötas ilusti. Täna aga HEM ei läinud enam tööle, tegin reinstalli ja töötas uuesti aga kui panen import all hands siis importib ainult eilsed õhtused 500kätt.Kui saidil hand historyt vaatan on kõik handid olemas. Keegi teab kuidas saaksin need ülejäänud handid ka hemi sisse? Aitäh

Vandalar
08.03.11, 17:26
HEM-i viimane versioon on 1.11.06b, vbl aitab selle install.

Char
09.03.11, 23:56
kui ma ultimate betis mängin, siis kust ma hemis saan hand import aega edasi sättida?
seal mingi ultimate bet on settingute all, aga tärn on juures, et see on enne mergemist käte jaoks

leits
12.03.11, 16:58
Sai siin migni 2M kätt pokerstarsi jaoks HEMi lastud ning seetõttu baas ka l2indu ca 25GB+, mis moodi ma need sealt eemaldada saaks (aiunult starsi omad?)

ziimukaz
12.03.11, 20:48
EDIT: vale teema..

MeelisV
12.03.11, 23:17
Kindlasti kusagil 125 lk sees olemas, aga selline küsimus, et kuidas panna kahel erineval saidil mängitud käed ühte graafikusse? Ehk siis 2 Herot ühte patta panna?

tonis
12.03.11, 23:58
Options - player aliases

MeelisV
13.03.11, 00:40
Options - player aliases

Tänan! Ja lisaks tuli panna veel Player - Change - Player Search - Hero`s Name(Alias).

Peedu
17.03.11, 00:44
oskab keegi soovitada midagi selle vastu, kui hem jätab pooled käed märkimata session historysse. Hud näitab sessi tulemust õigesti, kuid history aken mitte:D

Char
17.03.11, 07:06
oskab keegi soovitada midagi selle vastu, kui hem jätab pooled käed märkimata session historysse. Hud näitab sessi tulemust õigesti, kuid history aken mitte:D

no hud töötab history baasil, see pole võimalik, et histroys pole neid käsi, mis hudis
äkki mingid filtrid peal?

Peedu
17.03.11, 10:34
Clear filters olen mitu korda juba kasutanud. Probleem ongi selles, et saaks aru et üldse ei tracki vms, aga kui osad trackib, osad mitte, on imelik.

tolmuahv
18.03.11, 10:32
Kas keegi oskab ütelda, kuidas saab HEM-st kõige paremini statistika selle kohta, kui palju on raha võidetud/kaotatud turnil/riveril bettides käega, mis on nõrgem kui nt. 2 paari.

Huvitab eelkõige see, kas missed draw'd bettides olen riveril raha kaotanud või võitnud. Betin väga tihti missed draw'd kui vastase kindla käe peale panen. Eriti paired boardil. Aga fishid callivad ka üsna tihti järgi ja siit peaks leaki otsima. HEMi võimalused kuluks ära.

Spewmonkey
18.03.11, 12:01
Kas keegi oskab ütelda, kuidas saab HEM-st kõige paremini statistika selle kohta, kui palju on raha võidetud/kaotatud turnil/riveril bettides käega, mis on nõrgem kui nt. 2 paari.

Huvitab eelkõige see, kas missed draw'd bettides olen riveril raha kaotanud või võitnud. Betin väga tihti missed draw'd kui vastase kindla käe peale panen. Eriti paired boardil. Aga fishid callivad ka üsna tihti järgi ja siit peaks leaki otsima. HEMi võimalused kuluks ära.

Filter>hand values paned paika ja filter by actions>river actions.

Ermii
19.03.11, 12:29
Tere,

Selline jama siis hem-i tööle pannes viskab sellise kirja ette :
http://www.upload.ee/image/1204357/tjjj.jpg
kui vajutan sealt ok siis viskab sellise kirja ette:
http://www.upload.ee/thumb/1204360/tggg.jpg
ja pannes sealt connect siis tuleb :
http://www.upload.ee/thumb/1204366/tkkkk.jpg
ja siit edasi ei oska midagi teha, tööle raibet ei saa, äkki keegi oskab aidata?

Char
19.03.11, 14:46
2 viimast pilti ei näe, aga no ta ütleks nagu et seda andmebaasi pole olemas, kas sa just installisid hemi?