PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17

imthcplant
01.07.10, 05:25
Kuna see teema väga pikk siin juba siis paluks kellegilt teadjamalt vennalt kas on siin kuskil Hem-i seadistamis õpetus täiesti 0st

nikitheone
01.07.10, 10:39
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

LAKKEKRANTS
01.07.10, 13:24
Alates eilsest näitab mitu turniiri teinud olen kuid kõik on Not finished.
Milles jama võib olla?

Ghost0
01.07.10, 15:38
Ma ei tea, kas ma olen pime, aga ma ei suuda leida callopenraise stati(ei taha HUDi panna seda vaid HEM'is enda oma vaadata):/

ingu
02.07.10, 00:55
Mis kellaaegu või mida ma pean näppima, et kui valin hemist näiteks show last 1 day graph, et ta ei näitaks mulle miskit ulme graafikut mis koosneb 10st päevast. Või valin reportis show hands after 06/23/10 1.53 ja ikka näitab mingi 20k kätt seal .

e: arvutis oli kuupäev 1 päev taga, nüüd ok

Rando
03.07.10, 11:18
HM ei uuenda statside asukohta, mul on küll fixitud see aga statsid jäävad sinna kuhu viimati istusin.

Tigrano
03.07.10, 12:05
HM ei uuenda statside asukohta, mul on küll fixitud see aga statsid jäävad sinna kuhu viimati istusin.

Ma tõmbasin uue HEMi versiooni ja praegu ka jooksevad statid ringi veel :biggrin: katsun paika näppida.

totaldonk
03.07.10, 12:56
Lambist täna enam HEM ei kuva HUDi laudadel, relaunch HUD ei aita, any help?

Viski
04.07.10, 17:47
Mul siin ei saa HEM ja PokerStars'i SnG'd läbi eriti, ei impordi käsi isegi, HUD'ist rääkimata. Keegi oskab kiire ülevaate teha või mingi laheda lingi visata ?

Viski
04.07.10, 19:11
Nevermind, juba sain.

pukkmaster
04.07.10, 19:39
Siis kui sa paned laksult kohe laua kinni, kui oled pähe saanud, siis ta paneb Not finished - sa pead ootama ära, kui ta ütleb sulle et lõpetasid 4500 kohaga siis paned ok ja siis loeb ära mitmenda koha said jne

con
04.07.10, 21:47
tahaksin teada kuidas holdem managerist saada konkreetse käe ajaloo ID. konkreetne käsi mille ID ma tahan asub hold'em manageris Tourneyde alt Handide all.

Tigrano
04.07.10, 22:34
tahaksin teada kuidas holdem managerist saada konkreetse käe ajaloo ID. konkreetne käsi mille ID ma tahan asub hold'em manageris Tourneyde alt Handide all.

võtad sessioni ette, otsid oma käe üles, teed parema klõpsu käe peal ja valid menüüst view selected hand histories

farik666
04.07.10, 23:32
mind huvitab kuidas ma saaksin kogu oma databaasi kõrvale tõsta.. või exportida.. st. tahan teha formatit masinale ja installida windows 7 peale ning siis pärast et oleks kõik käed alles ikka... saaks uuesti importida..

con
04.07.10, 23:36
aitäh kiire vastuse eest!
ennem juba vaatasin kõik läbi ja leidsin ka selle aga flopturnriver.com ei tuvastanud kätt selle id järgi ca. 15min hiljem kui ma laivis selle käe mängisin ja arvasin et see nr esindab midagi muud. ju siis oli viga antud saidis.
///arvasin, et ID järgi saab history databasest, veits hiljem jõudis kohale.

farik666
04.07.10, 23:55
how about file-->backup & restore ?? on keegi proovinud?

taavi
05.07.10, 00:02
mind huvitab kuidas ma saaksin kogu oma databaasi kõrvale tõsta.. või exportida.. st. tahan teha formatit masinale ja installida windows 7 peale ning siis pärast et oleks kõik käed alles ikka... saaks uuesti importida..
how about file-->backup & restore ?? on keegi proovinud?

http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?p=108734#post108734

kuhnja
05.07.10, 13:49
Soetasin endale HEM-i alles hiljuti ning ei oska veel piisavalt hästi sellega opereerida. Probleem siis selles, et kui soovin Triobetis lauda statse kuvada, teeb ta seda ainult cash laudadele, sng-le ja turniiridele ei kuva midagi lauda...Ilmselt asi minu saamatuses..Any ideas?

farik666
05.07.10, 14:43
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?p=108734#post108734


Tänud... vaatan see backup file tuleb miski 430Mb.. on reaalne, et seal kõik 300K käed ja statid jm.. ?

V4LDO
05.07.10, 15:23
Soetasin endale HEM-i alles hiljuti ning ei oska veel piisavalt hästi sellega opereerida. Probleem siis selles, et kui soovin Triobetis lauda statse kuvada, teeb ta seda ainult cash laudadele, sng-le ja turniiridele ei kuva midagi lauda...Ilmselt asi minu saamatuses..Any ideas?

Proovi Hud options -> player preferences -> use for -> seal tourney kasti ka linnuke

Viski
05.07.10, 15:51
Table manageris pead punase täpikese laua peale vedama.

miksnii
05.07.10, 18:03
Mul millegi pärast HEM ei impordi käsi. Oleks vaja et ta SnG-de käsi sisse võtaks (DONid).
milles võib viga olla....file kust impordib peaks õige olema.

kuhnja
05.07.10, 20:21
Tourney kastis oli linnuke olemas, punase täpikese vedamine töötas, kuid seda tuleb iga lauaga uuesti teha ja jube tüütu on. Kas on variant, et ta tunneb ise ilma ette näitamata need lauad ära?

pukkmaster
05.07.10, 23:29
Hetkel turniir pooleli ja hem jurab, tegin uuenduse ära, ei taha statse kuvada, statside kastid on laual aga mitte kuskil pole ühtegi numbrit ega nime. ehk oskab keegi midagi öelda ? oleks kiiresti vajs

Viski
06.07.10, 11:52
Tourney kastis oli linnuke olemas, punase täpikese vedamine töötas, kuid seda tuleb iga lauaga uuesti teha ja jube tüütu on. Kas on variant, et ta tunneb ise ilma ette näitamata need lauad ära?Ei.

kuhnja
06.07.10, 17:52
OK, tänud teile!!

farik666
07.07.10, 11:09
Teete arvutile reinstalli/vahetate arvutit. Kas dumpite andmebaasi läbi Postgresi kuhugi või ekspordite käed (pakun, et käte eksport ja hilisem import võtab sigamoodi kaua aega + errorid). On keegi praktiliselt nii teinud:
- hemi DB dump läbi pgadminni
- arvutile reinstall
- install postgres+hem
- import hemi dumpitud DB
- hemile öelda, et see on default DB




Tänud... vaatan see backup file tuleb miski 430Mb.. on reaalne, et seal kõik 300K käed ja statid jm.. ?

KÜSIN UUESTI!! lihtsalt mu käte folder on üle 1,2Gb suur...

ziimukaz
07.07.10, 11:39
Jah, backup fail tulebki väiksem. Tegin ise samuti formati paar päeva tagasi.

Rage
07.07.10, 12:32
ma olen postgre baasist backupi teinud ja teises masinas selle taastanud

totaldonk
07.07.10, 12:41
Table manageris pead punase täpikese laua peale vedama.

wat? Punase täpikese?

Madis Very
07.07.10, 12:44
New in that stuff so ...

Kas microgaminingus täpsemalt unibeti mtt/sngdes on hud võimalik ? Lauad leidis üles, käed importis ära aga hudi ei ilmund.

totaldonk
07.07.10, 12:45
New in that stuff so ...

Kas microgaminingus täpsemalt unibeti mtt/sngdes on hud võimalik ? Lauad leidis üles, käed importis ära aga hudi ei ilmund.

hemiga vead punase täpikese laua peale siis kuvab aga wtf is punane täpike

Madis Very
07.07.10, 12:47
Indeed, wtf see punane täpike on :D

Wow, cool sain ty

Table manager - table - table finder ja sealt viid täpikese laua peale

totaldonk
07.07.10, 12:52
Indeed, wtf see punane täpike on :D

Wow, cool sain ty

Table manager - table - table finder ja sealt viid täpikese laua peale

Ty, :D

ziimukaz
07.07.10, 15:35
Miks rakeback joon graafikul winnings joonega sarnaselt jookseb? FT rakebacki sisestasin sinna.

Cypher0
07.07.10, 16:34
Miks rakeback joon graafikul winnings joonega sarnaselt jookseb? FT rakebacki sisestasin sinna.


See joon näitab su koguprofitit KOOS rakebackiga. Mida rohkem grindid, seda rohkem peaks rakeback joon eest ära minema.

ziimukaz
07.07.10, 17:05
See joon näitab su koguprofitit KOOS rakebackiga. Mida rohkem grindid, seda rohkem peaks rakeback joon eest ära minema.
Selge, tänud

miksnii
09.07.10, 20:07
Sai siis paar päeva tagasi HEM soetatud, kõik ilus tore.
Täna sai format arvutile tehtud ning kogu teema kadus arvutist.
Kui nüüd uuesti HEM alla kistud sai, siis sama ostmiskood enam ei tööta.
Oskab keegi aidata ehk ??

Rage
10.07.10, 03:59
pöördu supporti

taavi
10.07.10, 18:41
Sai siis paar päeva tagasi HEM soetatud, kõik ilus tore.
Täna sai format arvutile tehtud ning kogu teema kadus arvutist.
Kui nüüd uuesti HEM alla kistud sai, siis sama ostmiskood enam ei tööta.
Oskab keegi aidata ehk ??

http://faq.holdemmanager.com/questions/24/I+Can%27t+Activate+%26+Register+Holdem+Manager

Vandalar
11.07.10, 10:59
Kas HEM-is peab turna prize money ise sisestama või?

Cypher0
11.07.10, 11:23
Ei pea, peale välja kukkumist pead turna lobbyt niikaua lahti hoidma, kuni su koht seal listis ka näha on, siis peaks importima küll.

teerajaja
12.07.10, 23:46
Maksin läbi moneybookersi upgrade eest from small stakes to pro version, aga näitab et on ikka ostukorvis. Saatsin supporti kirja, ehk tegelevad sellega. Kellegil on veel kogemusi upgrademisega ?


EDIT: sain tehtud, tegid manuaalselt uuenduse kontole.

low-flow
13.07.10, 02:46
Kui mul on plaanis kogu andmebaas koos kogu kompotiga liigutada ühest arvutist teise, siis kuidas seda teha?

Paluks samm-sammult juhendit või viidet lingile, kust sellise juhendi leiaksin.

Ette tänades.

miksnii
13.07.10, 03:45
http://faq.holdemmanager.com/questions/24/I+Can%27t+Activate+%26+Register+Holdem+Manager

Tänud

Rage
13.07.10, 12:33
Kui mul on plaanis kogu andmebaas koos kogu kompotiga liigutada ühest arvutist teise, siis kuidas seda teha?

Paluks samm-sammult juhendit või viidet lingile, kust sellise juhendi leiaksin.

Ette tänades.puuuhh.. see on päris pikk ja eraldi teema.. selleks tuleks pikalt lugeda postgre kirjandust ja teha selgeks backup&recovery põhimõtted... kui sul OS ehk windows jääb samaks, siis peaks lihtsam olema.. esimese asjana ma katsetaksin seda, et installiks uues arvutis postgre.. laseks HEMil tekitada sama nimega tühja andmebaasi, siis paneks postgre seisma nii uues kui vanas arvutis.. ja teeks program files kataloogist postgre kataloogist koopia uude arvutisse ja prooviks postgre käima panna ja vaataks kas uues arvutis olevas postgres on kõik käed olemas mis vanaski.

kui see ei toimi, postge ei tule enam püsti või hem ei leia seda baasi üles vms muu jama.. siis uues masinas postgre reinstall.. laseks uuesti HEMil tekitada tühja baasi sama nimega... vanas võtaks maintanance valikust (pgadmin utikas) välja backup database vms.. tekitab sulle backupifaili.. ja selle kopeeriks uude masinasse ja postgres laseks selle uues masinas baasi taastada..

Pahvak
13.07.10, 13:09
Ma kunagi lihtsalt exportisin kõik käed vanast andmebaasist *.txt failidesse ja siis importisin uude arvutisse. Kindlasti mitte kõige kiirem ja optimaalsem, aga mulle sobis.

Rage
13.07.10, 13:20
Ma kunagi lihtsalt exportisin kõik käed vanast andmebaasist *.txt failidesse ja siis importisin uude arvutisse. Kindlasti mitte kõige kiirem ja optimaalsem, aga mulle sobis.
mul see variant millegipärast ei töötanud.. osa käsi haihtus kuhugi ära... kardan seepärast, et luckyace ja bodogi jaoks oli varasemal perioodil vaja mingit käte convertorit vms..

low-flow
13.07.10, 13:49
Erinevad OP süsteemid, vanas Vista, uues 7. Proovin vist pigem alustuseks seda käte exportimise varianti ja uues kastis lihtsalt importida. Tegelikult esimene mõte oma loogikaga oligi see, aga ma ei leia sealt HEMist justkui õiget kohta üles. Pahvak, ehk viitsiksid kiirelt kirjedada, kuidas sa tegid? Mul kõik käed FTPs mängitud ka, nii et selle võrra parem seis.

Tupsik
13.07.10, 14:09
Pgadmin lahti, valid andmebaasi ja backup. Teises arvutis teed restore ja peaks toimima.

http://img688.imageshack.us/img688/8679/98721457.png

Pahvak
13.07.10, 16:12
Erinevad OP süsteemid, vanas Vista, uues 7. Proovin vist pigem alustuseks seda käte exportimise varianti ja uues kastis lihtsalt importida. Tegelikult esimene mõte oma loogikaga oligi see, aga ma ei leia sealt HEMist justkui õiget kohta üles. Pahvak, ehk viitsiksid kiirelt kirjedada, kuidas sa tegid? Mul kõik käed FTPs mängitud ka, nii et selle võrra parem seis.

Mul olid ka FTP/PS omad. Opsüsteemid küll mõlemal XP prod. Aga muidu options>>database management, siis tuleb veel üks aken, kus tuleb andmebaasiga ühendus luua (next või ok vajutada) ja siis tuleb uus aken, kus on export hands. Edasi peaks easy olema, sa mat-inf tudeng ka, saad hakkama. ;)

low-flow
13.07.10, 23:09
Tänud kõigile vastamise eest. Nüüd peaks ilma probleemideta asi sujuma. Itimehele omase laiskusega enne muidugi küsin ja kui kusagilt vastust ei tule, asun alles ise mõtlema. :D Aga nagu näha, seekord pääsesin vist ilma hallolluse liigutamiseta. :P

Rando
14.07.10, 08:26
Ei teadnudki kuhu postitada, seega lasen siia. Kuidas käib käte analüüsimine? Rääkige lühidalt, ma pole kunagi seda teinud ja mõtlesin, et peaks. Tavaliselt vaadatakse käed üle kuu lõpus või sessiooni lõpus?

Pahvak
14.07.10, 11:15
Aasta lõpus vaata.

taavi
14.07.10, 18:15
Ei teadnudki kuhu postitada, seega lasen siia. Kuidas käib käte analüüsimine? Rääkige lühidalt, ma pole kunagi seda teinud ja mõtlesin, et peaks. Tavaliselt vaadatakse käed üle kuu lõpus või sessiooni lõpus?

http://faq.holdemmanager.com/questions/331/Plugging+Leaks+-+The+Basics+%28Article+%232%29
http://ranka.pokkeriprod.com/2008/05/analuus-pokkerimangija-kohustus-voi.html
http://forumserver.twoplustwo.com/39/small-stakes-pl-nl/how-use-poker-tracker-111/
http://faq.holdemmanager.com/categories/Learn+Hold%27em+Manager/Hold%27em+Manager+Overview/HM+Articles/

Divide03
17.07.10, 02:41
Mis see Small stakes HM endast kujutab?? MIs limiite saab seal mängida? Või tasub kohe Pro ver osta? Ja kui uueneb, kas siis peab uuesti ostma?

TNX!

Tigrano
17.07.10, 09:27
Mis see Small stakes HM endast kujutab?? MIs limiite saab seal mängida? Või tasub kohe Pro ver osta? Ja kui uueneb, kas siis peab uuesti ostma?

TNX!

Kuni nl50 saab mängida selle versiooniga, hiljem soovi korral saab juurde pro versiooni osta.

Divide03
17.07.10, 23:13
Suured tänud sulle Tigrano!

Ämmapets
19.07.10, 10:53
Hakkasin oma kaotatud käsi vaatama ja märkasin, et HEM justkui näitab kaotatud käena ka paari sellist kätt, mille ma tegelikult võitsin. Sellest tulenevalt peaks HEM siis valesti näitaba ka võidetud summat, winrate´i jms. On kellelgi sama probleem olnud?

Tupsik
19.07.10, 15:19
Pole kunagi täheldanud, ehk oli split pot ja mõlemad kaotasid rake jagu?

Ämmapets
19.07.10, 15:50
Pole kunagi täheldanud, ehk oli split pot ja mõlemad kaotasid rake jagu?

Ei olnud. Ühel juhul vastane foldis riveril ja teisel juhul võitsin nelikuga duubli. Lauas nagu oli see võidetud raha käes aga HEM arvab, et kaotasin need käed (statstikas ja graafikus on miinusega). Kummaline igatahes.

pendula
19.07.10, 18:17
HUD-ig selline probleem, et kuvab statid lauda ilusasti ja import toimib, aga lauda kuvatavate stattide konfiguratsiooni ei muuda. Võtad küll Hud Options ja Player Preferences ja valid, mida näidata, mida mitte, vastavad värvid jne. Apply, Ok. Aga ikka näitab algset seadistust lauas. Kõik muu tundub toimivat, see ongi kummaline.
Ma olen HEMi kasutanud üle aasta muidu, nüüd aga viskas kusagilt sellise kala sisse. Lasin üle ka juba, aga ei midagi..

qbj0hn
20.07.10, 02:03
Kolisin FTP-sse ja seal ei saa seda time zone vahetada.
Et kuidas saaksin HEM-ist õigeks panna kella aja,et graafikuid vaadates jne näitaks reaalselt õiget aega.

Tigrano
20.07.10, 06:30
Kolisin FTP-sse ja seal ei saa seda time zone vahetada.
Et kuidas saaksin HEM-ist õigeks panna kella aja,et graafikuid vaadates jne näitaks reaalselt õiget aega.

Options>miscellaneous options>set day start at

Tigrano
20.07.10, 06:36
HUD-ig selline probleem, et kuvab statid lauda ilusasti ja import toimib, aga lauda kuvatavate stattide konfiguratsiooni ei muuda. Võtad küll Hud Options ja Player Preferences ja valid, mida näidata, mida mitte, vastavad värvid jne. Apply, Ok. Aga ikka näitab algset seadistust lauas. Kõik muu tundub toimivat, see ongi kummaline.
Ma olen HEMi kasutanud üle aasta muidu, nüüd aga viskas kusagilt sellise kala sisse. Lasin üle ka juba, aga ei midagi..

Ainuke võimalus, et muudad mingit valet configurationit player preference alt :biggrin: Tee ise mingi new config ja vaata kas siis ikka ei saa või testi korra mõnes teises toas.

qbj0hn
20.07.10, 11:35
Options>miscellaneous options>set day start at

Ma tean jah,aga mis aja panen sinna.

eyestabber
21.07.10, 16:06
Keegi tark oskab äkki öelda miks mul HEM MTT-de tulemusi ei näita, näitab vaid sisseostuks kulunud raha, aga võidetud summat ei näita. Ühe laua sngde tulemusi näitab ilusti.

nikitheone
21.07.10, 16:11
kas paned laua enne kinni, kui su tulemus on ilmunud lobbys? kui jah, siis see võib osutuda probleemiks.

Ajuvaba
21.07.10, 16:38
Tere,

Pärast Fulltildi uuendusi on HEM raskustes, kas keegi on kursis, kas on tulnud mingi HEM update?

Tänud

nikitheone
21.07.10, 17:08
ei ole hemi update, paistab et neil ei ole hetkel tööpäev veel - http://forums.holdemmanager.com/poker-site-support/33811-todays-ftp-update-changed-hhs-2.html

vennike
21.07.10, 19:42
Mul näitab graafik yhte ja reports teist summat sama perioodi kohta ? kas starsi eurolaudades võib iva peituda ?

Oliverk
21.07.10, 19:52
Mul näitab graafik yhte ja reports teist summat sama perioodi kohta ? kas starsi eurolaudades võib iva peituda ?

Just. Graafik konverdib eurod ümber, aga reports mitte.

low-flow
21.07.10, 20:21
patch on väljas HEM kodukal downloads all

fyte
21.07.10, 21:11
Ongame's läheb mingi 5-10min aega, enne kui HUD laudadesse tuleb. Varem tuli mingi 1-2mindiga. Milles probleem?

Rage
22.07.10, 15:32
Ongame's läheb mingi 5-10min aega, enne kui HUD laudadesse tuleb. Varem tuli mingi 1-2mindiga. Milles probleem?
säti kliendist et salvestaks hand historyt ainult paari päeva kohta ja tühjenda hand history cliendi kataloogidest

EestiMats
23.07.10, 01:47
250BB laudades ongi standard, et kõiki käsi ei impordi HEMi ja HUD ei uuenda absull?

SANGPOMM
25.07.10, 12:31
vahepael hem ei töödanud. pidin uue database tegema. eelmises datas oli ligi 150k kätt. aga kuidas saaks mõlemad databased kokku liita ?

ristijeesus
25.07.10, 13:15
Export-import. http://faq.holdemmanager.com/questions/98/How+to+Import+%26+Export+Hands Ja tee seda ikka väiksema andmebaasiga.

0ttt
26.07.10, 12:57
Failed to establish a connection to 127.0.0.1
Sellise kirja lõi ette täitsa lambist. Arvuti restart ja postgre restart pole aitanud
Keegi oskab aidata?

Rage
26.07.10, 14:09
Failed to establish a connection to 127.0.0.1
Sellise kirja lõi ette täitsa lambist. Arvuti restart ja postgre restart pole aitanud
Keegi oskab aidata?

kindel et postgre töötab ja kuulab pordis? pga adminiga saad baasile ligi?

0ttt
26.07.10, 14:11
kindel et postgre töötab ja kuulab pordis? pga adminiga saad baasile ligi?

Postgre ise saanud ka aru kas ta töötab või mitte. Lasin lihtsalt nüüd HEM'i ja postgre uuesti maha ja töötab ;)

Rahapada
27.07.10, 23:18
tekkis küsimus, kui staaris on ollari lauad ka, kust ja või millise kursiga hem konverdib? st kust ta selle kursi võtab? käib ise küsimas?

edit: leidsin vastuse , elagu google

ingu
28.07.10, 00:26
tekkis küsimus, kui staaris on ollari lauad ka, kust ja või millise kursiga hem konverdib? st kust ta selle kursi võtab? käib ise küsimas?

edit: leidsin vastuse , elagu google

ütle mulle ka

Rahapada
28.07.10, 02:22
http://faq.holdemmanager.com/questions/369/Multi+Currency

ehk siis uuema hemmi puhul ... oli vist currency settings, vms... nehow mul peksab hem juba teist ööd järjest segast, st kaotab ühenduse ära serveriga... imelik

edit: üldiselt suutsin suuremat tilti maandamata asja (vist) korda saada, kuigi suht närvi hakkab käima juba

0ttt
29.07.10, 15:29
HEM ei taha HUD layouti ära tunda pärast re-installi. Salvestan muudatused ja panen HEM'i uuesti tööle, kuid ikka viskab default layouti peale :S
Keegi oskab aidata?

Ahangama
29.07.10, 17:38
PT3 ajab tilti, lasin HEMi triali peale AGA nõuab microsoft .NET framework 3.5 SP1. Nii, hakkan installima ja enne lõppu tuleb error: Microsoft .NET Framework 3.5 SP1 has encountered a problem during setup. Setup did not complete correctly
HEMi foorumist leidsin miski cleaneri millega enne frameworki installi ära puhastada, ikka sama error.
On keegi samasuguse probleemi otsas olnud? ja mis edasi peaks tegema?

mortalvombat
29.07.10, 18:28
Ostsin HEM'i just. Impordib Ongame'i käsi 0,4 kätt/s ja nüüd pikemat aega lihtsalt paigal seisnud, keegi ei tea milles probleem võib olla?
Kui ma nüüd panen HEM'i kinni vahepeal, kas mul mingid käed kaotsi ei lähe?

Tigrano
29.07.10, 19:31
Ostsin HEM'i just. Impordib Ongame'i käsi 0,4 kätt/s ja nüüd pikemat aega lihtsalt paigal seisnud, keegi ei tea milles probleem võib olla?
Kui ma nüüd panen HEM'i kinni vahepeal, kas mul mingid käed kaotsi ei lähe?

See tõesti imelik probleem, tavaliselt ainult alguses on vahel probleem, kui ei viska hudi lauda, siis peab stop import ja jälle importima panema aga muidu probleeme pole.

HEMi kinni paned siis ei kao midagi, sest käed lähevad toweri data faili aga kui mõnikord laua varem kinni paned siis käsi ei pruugi sinna data faili jõuda.

mortalvombat
29.07.10, 20:43
Okei, panin nime sisse ja leidis 7k kätt üles, kui ütles et importis 500 ja siis kiilus kinni. 75% SNG'sid on kindlasti puudu, võib-olla osa cashi käsi ka. Nüüd midagi uut ka importima ei hakka.
See on normaalne, et kuigi ostsin small stakes versiooni näitab NL100 statistikat ka?

//cashi käed siiski kõik olemas aga viimase 7 päeva SNGsid pole üldse

rainer
31.07.10, 14:12
Mul selline küsimus HEM-i kohta.

Kuidas .txt-laiendiga faile HEMi importida ?

Tahaks PT3 käed HEMi saada, tegin PT3-s expordi, mille tulemusena tekkis määratud kohta kaust, kus on .TXT laiendiga failid.

Panin import from folder. Aga .txt-faili HEM nagu ära ei tunne.

ÜTELB: found 0 files to process

WTF???

Rahapada
31.07.10, 17:52
pt3me käed, hemmi kohta, googeldades soovitab kasutada pigem originaal hh'si... hem ei pruugi .txt laiendiga failid, ehk pt3me omad, peaks üles leidma processed kataloogist, kui see õigesti pandu on

rainer
31.07.10, 19:23
Tänud, sinu vastu andis natuke selgust. Vaatasin sinna PT3 processed kataloogi ka, kuid see on täiesti tühi. Väga veider igatahes, arvestades seda, et mul on vajalik linnuke seal *move observed hands to blablabla* vms ees.

rainer
31.07.10, 19:25
kas .txt-lainediga faile ei anna kuidagi ümber convertida v muuta .dat-laiendiga failiks ?

oskab keegi öelda ? :D

cutoff
01.08.10, 13:31
Hei,

viimasel ajal mänginud heads up-i ja enda arvates päris hästi aga ei leia hem-ist kuskilt HU statistikat. On see kuskil ja kui siis kus?

Ette tänades,
HU fish

rainer
01.08.10, 16:43
oskab keegi aidata, kuidas ma saaksin oma käed pt3-st HEM-i. ?

Enne:
exportisin pt3-st käed välja ja proovisin neid HEMI importida, kuid see ei tööta nii.

rainer
01.08.10, 20:28
jah pt3 andmebaas on olemas... defauldiks ei luba panna. pt3 triali aeg saab homme läbi... ja juba kasutan HEMi, aga krt PT3-e käsi ei saa kuidagi HEMi

Rage
02.08.10, 10:30
jah pt3 andmebaas on olemas... defauldiks ei luba panna. pt3 triali aeg saab homme läbi... ja juba kasutan HEMi, aga krt PT3-e käsi ei saa kuidagi HEMiexpordi PT3'st kõik käed, ja siis võta HEM ja impordi sealtsamast need käed..

rainer
02.08.10, 16:53
juba tegingi nii, tekkisid .txt-failid.

tulemus oli selline:
files imported: 5 of 5
hands imported: 0 hands/s: 0,0/s
duplicated hands: 0

rainer
02.08.10, 16:56
nyyd nagu failid tunneb ära, aga käsi nendest kätte ei saa, ei tea mis kamm on...

aga noh 60K käsi aint oli, eelmise kahe kuu omad, väga ei põe
nii et vb ongi parem 0-st alustada

Tupsik
02.08.10, 17:11
http://forums.holdemmanager.com/manager-general/31959-transfer-boss-hh-pt3-hem.html

Äkki on sellest abi.

5gww
02.08.10, 20:56
tõmbasin holdemi triali, laudades on kõik statsid õige nime all, aga peale kätt, kui ta näitab mis kaardid kellegil käes olid, siis ta näitab neid lampi suvaliste mängijate kohal, kes vb üldse käes ei osalenudki. loodan et saite aru.

tänud juba ette ära.

taavi
02.08.10, 22:08
tõmbasin holdemi triali, laudades on kõik statsid õige nime all, aga peale kätt, kui ta näitab mis kaardid kellegil käes olid, siis ta näitab neid lampi suvaliste mängijate kohal, kes vb üldse käes ei osalenudki. loodan et saite aru.

tänud juba ette ära.

http://faq.holdemmanager.com/questions/53/Mucked+Cards+are+Not+Correctly+Aligned+

kaardimaja
03.08.10, 13:33
Kuidas HH'd 1 arvutist teisse kopeerida? Probleem selles, et sain uue arvuti, kuid tahaks vanast arvutist HH'd kätte saada, et vastase HUD oleks täpsem!

Rage
03.08.10, 13:37
Kuidas HH'd 1 arvutist teisse kopeerida? Probleem selles, et sain uue arvuti, kuid tahaks vanast arvutist HH'd kätte saada, et vastase HUD oleks täpsem!
export vanast arvutist, import uuest arvutist...

exporti saad teha database managementi vaates.

nummar
03.08.10, 14:17
Kui mul ühes kohas HEM key-ga installitud kas siis saan teises arvutis ka seda kasutatda, ja hiljem vanas uuesti aktiveerida?

Rage
03.08.10, 14:46
Kui mul ühes kohas HEM key-ga installitud kas siis saan teises arvutis ka seda kasutatda, ja hiljem vanas uuesti aktiveerida?
HEMi litsentsi ehk ühe key'ga saad kahes arvutis korraga kasutada.. valikutest valid PC 1 ja PC 2...

juhul kui kuskil arvutis reinstallid või võtad uue arvuti kasutusele ja key ei aktiveeru ära, siis kirjutad supporti kirja, et a la vahetasid oma läpaka vms arvuti välja ja siis nad aktiveerivad ära.

Intsss
03.08.10, 18:11
PKR + HEM on kellegil infot kuda need tööle saada kui üldse

taavi
03.08.10, 20:35
PKR + HEM on kellegil infot kuda need tööle saada kui üldse

http://faq.holdemmanager.com/questions/327/PKR+Network+Setup

farik666
04.08.10, 19:57
export vanast arvutist, import uuest arvutist...

exporti saad teha database managementi vaates.


Mul oli sama keiss.. tegin database dumpi läbi PgAdmini.. (miski 450mb) ja nüüd proovisin uuesti läbi PgAdmini Importida... näitab et succeeded, aga HEM nagu ei näita üldse käsi ega midagi... ??


ahjaa kas keegi viitsiks jagada ka config kausta??? eriti 6-max mehed ??

StripPoker
06.08.10, 06:53
Ei leia HUDi jaoks kuidagi õiget statti , et kui palju villain preflopis tehtava esimese raise üle tõstab - peaks olema "Preflop 3Bet" aga ei leia sellist statti. Teab keegi õige stati juurde suunata?

Rage
06.08.10, 09:02
Ei leia HUDi jaoks kuidagi õiget statti , et kui palju villain preflopis tehtava esimese raise üle tõstab - peaks olema "Preflop 3Bet" aga ei leia sellist statti. Teab keegi õige stati juurde suunata?

kui viid hiire 3beti statile, siis sealt tuleb välja popup aken, kus on igasugu 3beti statistika positsioonide jms kaupa, vaata äkki näed seal omale vajalikku infot.

StripPoker
06.08.10, 09:10
Tahaks just HUDi põhistatsidesse selle sisse viia. PT3s oli ilusti olemas. Aga kas tõesti siis HEMis ei ole Preflop 3Bet statti võimalik HUDi panna?

Tigrano
06.08.10, 09:20
Tahaks just HUDi põhistatsidesse selle sisse viia. PT3s oli ilusti olemas. Aga kas tõesti siis HEMis ei ole Preflop 3Bet statti võimalik HUDi panna?

See ju ongi lihtsalt 3-bet, see käib kogu preflopi kohta ja kui tahad pos kaupa, siis on olemas ju iga tänava kohta 3bet statid.

rrrr
06.08.10, 09:39
export vanast arvutist, import uuest arvutist...

exporti saad teha database managementi vaates.

Kusjuures mina exportisin tagasi handhistory failideks. Oli küll aeglane aga vähemalt töötas VS PGAdmini DB export.

Ilmselt tegin omal ajal ka selle vea, et HEMi versioonid olid erinevad. Seega - enne lase vanale HEMile update selga, siis expordi DB PGAdminni kaudu, impordi DB PGAdminni kaudu uude arvutisse.

Kui see ei tööta, siis pane HEMist kõik käed HH exportima (HEMi versioon pole tähtis) ja hiljem impordi need HH txt failid.

StripPoker
07.08.10, 19:17
See ju ongi lihtsalt 3-bet, see käib kogu preflopi kohta ja kui tahad pos kaupa, siis on olemas ju iga tänava kohta 3bet statid.

Kui ma ei eksi siis see lihtsalt 3bet stat näitab kogu mängu kohta (pre kuni river) vastase 3betti? See on kindlasti erinev pre ja postflopis sest mõni jobu tõstab preflopis mingi 10% kordadest üle. Samas postflopis ta ei pruugi nii agro olla. Või vastupidi.

N: Minu QQ pre tõste tõstab omakorda üle mingi "preflop 3bet" 10% vend siis just ei kardaks teda omakorda üle tõsta või kasvõi AI minna. Kui ületõstjaks on 1-2% pre 3bet näitajaga vend siis ei maksaks eriti jamama hakata.

Kui aga vaatan selles olukorras vastase terve mängu 3bet näitajat siis preflop olukordades otsuste toeks olles võib see väga moondunud ja vale info olla.

qjet
07.08.10, 21:40
ma pole ikka oma probleemile lahendust leidnud. nimelt hem ei kuva hh'si sessions tabi alt. küsisin ka hemi foorumsit, kuid sealt ka abi ei saanud

soouni
08.08.10, 19:56
Mul on selline küsimus, et igakord kui ma lauda istun siis Hem hakkab statse uuesti koguma kuigi andmebaasis peaks mängija kohta küllaga juba olema.
Mis teha, et saaks eelmistest sessidest statsi mängija kohta.

Ette tänades,
Mõmm

taavi
08.08.10, 22:02
Mul on selline küsimus, et igakord kui ma lauda istun siis Hem hakkab statse uuesti koguma kuigi andmebaasis peaks mängija kohta küllaga juba olema.
Mis teha, et saaks eelmistest sessidest statsi mängija kohta.

Ette tänades,
Mõmm
Äkki see aitab..
http://faq.holdemmanager.com/questions/52/Stats+Are+Randomly+Resetting+

lenC
08.08.10, 22:04
Kui ma ei eksi siis see lihtsalt 3bet stat näitab kogu mängu kohta (pre kuni river) vastase 3betti? See on kindlasti erinev pre ja postflopis sest mõni jobu tõstab preflopis mingi 10% kordadest üle. Samas postflopis ta ei pruugi nii agro olla. Või vastupidi.

N: Minu QQ pre tõste tõstab omakorda üle mingi "preflop 3bet" 10% vend siis just ei kardaks teda omakorda üle tõsta või kasvõi AI minna. Kui ületõstjaks on 1-2% pre 3bet näitajaga vend siis ei maksaks eriti jamama hakata.

Kui aga vaatan selles olukorras vastase terve mängu 3bet näitajat siis preflop olukordades otsuste toeks olles võib see väga moondunud ja vale info olla.
Ei ole nii. 3-bet stat kuvab ainult preflopi

StripPoker
09.08.10, 07:30
Siis eksisin ja ongi mure lahendatud :) Tänud!

Rage
09.08.10, 20:54
kuulge, kui suured teil Postgre kataloogid on? mul endal 500k käsi mängitud ja nüüd importisin need PTRist 1mil käsi ka sisse ja mu Postgre kataloogi suurus on 13,6GB.. vacuum ei teinud asja väiksemaks..

hoss23
09.08.10, 21:08
kuulge, kui suured teil Postgre kataloogid on? mul endal 500k käsi mängitud ja nüüd importisin need PTRist 1mil käsi ka sisse ja mu Postgre kataloogi suurus on 13,6GB.. vacuum ei teinud asja väiksemaks..

Ise olen importinud ka 2mil kätt ja endal ka natsa üle 500k vist ja suurus 13,9

taipupole
09.08.10, 22:12
Sellest peaks olema siin räägitud, et selle suuruse tekitab täiesti mõttetu logide kataloog.

Kataloog jätke alles, suurem osa sisust võib kustutada. Kui ei oska või ei julge või ei usalda, siis guugeldage.

Pahvak
09.08.10, 22:26
Sellest peaks olema siin räägitud, et selle suuruse tekitab täiesti mõttetu logide kataloog.

Kataloog jätke alles, suurem osa sisust võib kustutada. Kui ei oska või ei julge või ei usalda, siis guugeldage.

Minu XP masinas näiteks asub see kaust siin:

C:\Program Files\PostgreSQL\8.3\data\pg_log

Qwertylink
10.08.10, 21:53
Vaja Windowsile format teha. Kas ma lihtsalt teen hem-is daabasest backupi ja siis pärast uue windowsiga restorin database?

Skyline
11.08.10, 11:58
Vaja Windowsile format teha. Kas ma lihtsalt teen hem-is daabasest backupi ja siis pärast uue windowsiga restorin database?
Siit lingilt saad veits abi: http://faq.holdemmanager.com/questions/418/Backup+%26+Restore

Tigrano
11.08.10, 12:02
Vaja Windowsile format teha. Kas ma lihtsalt teen hem-is daabasest backupi ja siis pärast uue windowsiga restorin database?

Jah, expordid kõik käed ja siis jälle impordid.

soouni
11.08.10, 12:39
Mul on selline küsimus, et igakord kui ma lauda istun siis Hem hakkab statse uuesti koguma kuigi andmebaasis peaks mängija kohta küllaga juba olema.
Mis teha, et saaks eelmistest sessidest statsi mängija kohta.

Ette tänades,
Mõmm

Mis ennemast pakuti ei aitand või ma olen loll aga kas keegi oskab aidata?

redddman10
12.08.10, 00:10
ere.siuke probleem et HEM ei kuva HUD-i laudadesse.jutt siis full tilt pokkerist.kuigi hand historid ja auto import folderid peaks õiged olema.just ostsin endale HEM-i ja nüüd siis selline asi
ma ei tea kas selline teema juba on siin kusagil.tegin ka uninstallid ja reinstallid kuid mitte midagi..kui panna auto detect folders siis triobeti ja Ultimate beti ja leiab küll kuid mitte FTP-it.. on kellelgi sama jama olnd või oskab aidata ja nõu anda??

tänud ette iga postituse eest

taavi
12.08.10, 00:19
ere.siuke probleem et HEM ei kuva HUD-i laudadesse.jutt siis full tilt pokkerist.kuigi hand historid ja auto import folderid peaks õiged olema.just ostsin endale HEM-i ja nüüd siis selline asi
ma ei tea kas selline teema juba on siin kusagil.tegin ka uninstallid ja reinstallid kuid mitte midagi..kui panna auto detect folders siis triobeti ja Ultimate beti ja leiab küll kuid mitte FTP-it.. on kellelgi sama jama olnd või oskab aidata ja nõu anda??

tänud ette iga postituse eest
Ehk on abiks..
http://faq.holdemmanager.com/questions/5/Full+Tilt+Setup

http://faq.holdemmanager.com/questions/48/My+HUD+Doesn%27t+Work

redddman10
12.08.10, 00:24
need lingid juba läbi vaadatud kuid kahjuks abi ei ole:( mul pole nimelt hand history kausta seal.kas peaksin ise selle tegema.olen muidu raha eest mängind seal pool aastat juba

ziimukaz
12.08.10, 00:28
Clientist ikka sätitud nii, et salvestaks arvutisse handhistory?

redddman10
12.08.10, 00:32
japp FTP. keel on inglise- check et salvestaks.ma ei saa aru miks mul hand history kausta pole full tildis....Hemis on sama kaust pandud mis FTP-is.

taavi
12.08.10, 01:02
japp FTP. keel on inglise- check et salvestaks.ma ei saa aru miks mul hand history kausta pole full tildis....Hemis on sama kaust pandud mis FTP-is.

Kus pole kausta?
c:Program Files - Full Tilt Poker - Hand History ? Hand History pole?

Kas enne polnud linnukest, et salvestaks hh?
Kui polnud siis proovi restarti ja mõned käed mängida...

Rage
12.08.10, 08:30
nvm

redddman10
12.08.10, 11:34
nii Taavi kohe proovin

redddman10
12.08.10, 11:46
nii restart ei aidanud.tegin full tildile uninstalli jälle ja reinstall ja enne kui HEMI lahti võtsin mängisin cashi.kuid hand histori kausta ei teki ega ole kuskil

sain soovituse teha see ise ja tegingi.Hem leidis auto detectiga üles kuid HUDI ikka pole:(

ranka
12.08.10, 16:24
kuulge, kui suured teil Postgre kataloogid on? mul endal 500k käsi mängitud ja nüüd importisin need PTRist 1mil käsi ka sisse ja mu Postgre kataloogi suurus on 13,6GB.. vacuum ei teinud asja väiksemaks..

Miski 4-5 millionit kätt ja 75GB


Sellest peaks olema siin räägitud, et selle suuruse tekitab täiesti mõttetu logide kataloog.

See kaust võtab mul 3GB

Juhhei
12.08.10, 17:09
Oeh... Mitte kuidagi kohe ei saa Everestis Hud'i tööle

redddman10
14.08.10, 11:22
ma ka ikka ei saa HEMi-gi tööle:D panin full tildis käed salvestama...ise tegin handhistory kausta ja tegin mõned käed cashi ning txt failidena olid olemas seal kuid HEMI auto import ei leia seda sealt...panin siis holdem managerist import from folder ja valisin sama kausta kuhu käed salvestusid kuid ütleb et 0 faili... WTF naq aidake:)

Tigrano
14.08.10, 11:42
ma ka ikka ei saa HEMi-gi tööle:D panin full tildis käed salvestama...ise tegin handhistory kausta ja tegin mõned käed cashi ning txt failidena olid olemas seal kuid HEMI auto import ei leia seda sealt...panin siis holdem managerist import from folder ja valisin sama kausta kuhu käed salvestusid kuid ütleb et 0 faili... WTF naq aidake:)

Uued, HEMi versioonid tunnevad juba ise ju kausta ja faili ära, kust importida. Tuli ainult panna options>conf auto import folders ja auto detect ja peaks insta leidma üles.

Isegi, kui käsitsi määrates ei tule, siis mingi suurem kala ja pakun, et lahenduse leidmiseks peab HEMi foorumist abi otsima.

redddman10
14.08.10, 13:24
selge vaatame mis nad arvavad siiis...tänud

farik666
16.08.10, 01:13
jubedalt aeglane on HEM peale reinstalli.. "refresh" nuppu vajutades laeb ikka uut graafikut päris kaua.. keegi ei tea mida tegema peaks, et kiiremaks süsteemi saada?

Tigrano
16.08.10, 09:51
jubedalt aeglane on HEM peale reinstalli.. "refresh" nuppu vajutades laeb ikka uut graafikut päris kaua.. keegi ei tea mida tegema peaks, et kiiremaks süsteemi saada?

Ei tea kas see vacuum analyze database ei või aidata.

Pahvak
16.08.10, 13:10
Miks HEM reports näitab mu võite a la 2-3x suuremaks (ebareaalne) ja graafik näitab õiget summat? Importisin vahepeal miljon dataminetud kätt, aga see ei tohiks ju topelt neid panna?

Rage
16.08.10, 13:14
Miks HEM reports näitab mu võite a la 2-3x suuremaks (ebareaalne) ja graafik näitab õiget summat? Importisin vahepeal miljon dataminetud kätt, aga see ei tohiks ju topelt neid panna?
reports ei tee vahet euro ja taala laudadel.. graafik ja sessions vaade teevad vahet..

Pahvak
16.08.10, 13:22
reports ei tee vahet euro ja taala laudadel.. graafik ja sessions vaade teevad vahet..

Pole Pokerstarsis aasta aega mänginud. :)

redddman10
16.08.10, 20:02
huh sain tööle:) hemi ja hudi.aga siuke küsimus weel et kuda neid hudi boxe väiksemaks teha.terve laud on hudi täis:D

Tigrano
16.08.10, 20:04
huh sain tööle:) hemi ja hudi.aga siuke küsimus weel et kuda neid hudi boxe väiksemaks teha.terve laud on hudi täis:D

hud options>player preferences sealt alt muudad kuidas soovid, appearance alt saad fondi suurust muuta jne.

redddman10
16.08.10, 20:37
tänud

EestiMats
17.08.10, 00:00
Kuidas mõnel vennal graafikul RB joon HEMis on? Tahaks ka :biggrin:

lenC
17.08.10, 00:03
Miks HEM reports näitab mu võite a la 2-3x suuremaks (ebareaalne) ja graafik näitab õiget summat? Importisin vahepeal miljon dataminetud kätt, aga see ei tohiks ju topelt neid panna?
Liida + märgi alt reportides $USD ja võta "Winnings" ära, teoorias peaks töötama, ise praegu kontrollida ei viitsi.

huh sain tööle:) hemi ja hudi.aga siuke küsimus weel et kuda neid hudi boxe väiksemaks teha.terve laud on hudi täis:D
See, mis Tigrano ütles, teine variant on tickida HUD optionsi alt "scale font", siis HUD-i suurus sõltub laua suurusest (et teed lauda väiksemaks, siis HUD läheb automaatselt väiksemaks etc).

Kuidas mõnel vennal graafikul RB joon HEMis on? Tahaks ka :biggrin:
Options/settings/rakeback and bonuses

Kui sul seda settingsit seal ei ole, siis sul pole kõige uuem versioon, vanas oli minu meelest lihtsalt options/rakeback and bonuses.

taavi
17.08.10, 00:05
Kuidas mõnel vennal graafikul RB joon HEMis on? Tahaks ka :biggrin:

http://faq.holdemmanager.com/questions/191/Rakeback+%26+Bonuses

EestiMats
17.08.10, 00:16
Suured tänud väga kiirete vastuste eest !

EDIT: Miks mul HEM rake suurust 2x suuremaks teeb kui ta tegelikult on ? PTR näitab 2x väiksemat raket ja rakeback tuleb ka sarnaselt PTR rakebackina.

rohelinekonn
17.08.10, 07:00
tegin viimase update ära üle pika aja 1.11.04 nüüd kellaajad nii mööda ja ei leia hetkel kohta kus seda muuta saaks

lenC
17.08.10, 07:02
tegin viimase update ära üle pika aja 1.11.04 nüüd kellaajad nii mööda ja ei leia hetkel kohta kus seda muuta saaks
options/settings/adjust site import times

Gettofish
18.08.10, 13:20
Ei saa Holdemanager + Pokerstars HUDi tööle.

Import toimub ilusti, sessioni alt saan ilusti kõik käed ülevaadata. Samuti näitan hand replays statsid ära. Lauas olles hudi ei ole, table manager töötab, näitab küll kasumit/kahjumit ja laudade nimed jne on õiged aga stats puuduvad

Olen teinud update ja pannud kõikidele vajalikele asjadele "run as administrator". Taskmanageri alt hudhm.exe on olemas. Keel on Englishi peal.

Oskab keegi aidata? Full Tildis töötas ilusti.
Vahet pole sain tööle.

SANGPOMM
20.08.10, 14:49
krt ei tea mis bock on. just installisin FTP endale . statse näitab ,aga graafikuid ja muid asju main windowsi alt ei näita. milles võib bock olla =

flipmachine
20.08.10, 14:59
tahaksin saada oma 15 suurimat kaotatud kätt, kas HEMis saab seda kuidagi kiirelt või pean ikka kõik käed läbi vaatama ?

Cypher0
20.08.10, 19:25
tahaksin saada oma 15 suurimat kaotatud kätt, kas HEMis saab seda kuidagi kiirelt või pean ikka kõik käed läbi vaatama ?

Kui on suur database, läheb ikka aega, aga võtad Hands ja valid selle ajavahemiku, mis tahad (või siis All Hands), ja sorteerid $ järgi.

ristik
21.08.10, 11:21
miks HEM mul pooli käsi lihtsalt ei impordi juba pikemat aega ?

EDIT: Kurat, ma ei saagi aru kas lihtsalt ei impordi või näitab võite/kaotusi väga valesti

nikitheone
21.08.10, 11:54
on kõige uuem versioon?

ristik
21.08.10, 11:59
justkui oleks ? kuidas kontrollin ?

EDIT: Ei ole vist ikka küll, kus update leian :D ?

EDIT2: Sain hakkama, aitäh

nikitheone
21.08.10, 12:07
hemi kodulehelt

ristik
21.08.10, 12:11
Update ei muutnud olukorda. Käsi on vähem kui olema peaks ning sellest ka näitab võite ja kaotusi valesti

lypsja
21.08.10, 16:20
kas ja kus on HEM-is võimalik graafiku joonte värve muuta?

Rage
21.08.10, 18:44
kas ja kus on HEM-is võimalik graafiku joonte värve muuta?
config kataloogis HoldemManager.config faili seest

lypsja
21.08.10, 19:01
config kataloogis HoldemManager.config faili seest

ei tea progemistest suurt midagi - mis redaktoriga ma seda faili avama pean?

Rage
21.08.10, 19:03
ei tea progemistest suurt midagi - mis redaktoriga ma seda faili avama pean?
notepad ja porgeda pole vaja.. seal xml kujul olemas andmed.. otsi üles AllinEV jms märksõnad ja seal siis vaheta värvi koodi sõna ära..

lypsja
21.08.10, 20:50
notepad ja porgeda pole vaja.. seal xml kujul olemas andmed.. otsi üles AllinEV jms märksõnad ja seal siis vaheta värvi koodi sõna ära..

tänud - TEHTUD

ristik
21.08.10, 22:19
miks HEM mul pooli käsi lihtsalt ei impordi juba pikemat aega ?

EDIT: Kurat, ma ei saagi aru kas lihtsalt ei impordi või näitab võite/kaotusi väga valesti

Kas tõesti kellelgi pole sarnast probleemi esinenud ? Kõige uuem versioon on peal

ingu
21.08.10, 22:56
no fakk ei saa aru mis nuss on.
Muidu mängisin Starsis. Nüüd liikusin FTP-sse
Enam HUDi tööle ei saa

Auto Import töötab. Table Manager avaneb. Lohistan table manageris x-i lauda ja OK , ei midagi. Statid mida lauas kuvada , seal selline asi nagu mis toas kasutada. FTP valtud, ikka ei midagi.
No mida veel võiks vaadata?

ingu
21.08.10, 22:57
Hands Imported: 1
Errors: 6
WTF?


E: Sain tööle

hoss23
22.08.10, 11:29
Tervist
Küsimus suurele ringile. Oskab keegi öelda kust saaks ma passwordi postgre 8.4 win 7-le. Vaja oleks vacuum teha. Postgre tõmmatud koos HEM-iga ja ise passwordi ei genenud.

http://img842.imageshack.us/img842/2410/90273596.png

Pahvak
22.08.10, 11:43
Tervist
Küsimus suurele ringile. Oskab keegi öelda kust saaks ma passwordi postgre 8.4 win 7-le. Vaja oleks vacuum teha. Postgre tõmmatud koos HEM-iga ja ise passwordi ei genenud.

http://img842.imageshack.us/img842/2410/90273596.png

Sorry, et ebamäärane vastus, aga selle peaks HEM FAQ-st või manuaalist saama (kodukal). Oli ehk postgrespass või dbpass või muu sarnane.

hoss23
22.08.10, 11:47
Sorry, et ebamäärane vastus, aga selle peaks HEM FAQ-st või manuaalist saama (kodukal). Oli ehk postgrespass või dbpass või muu sarnane.

Suured tänud!

valustyng
23.08.10, 14:42
tervist, ega keegi ei viitsiks visata siia oma hud layouti turnade omale

raunooo
24.08.10, 13:47
Primas kuidagi HUD'i 5-max sng-del ka tööle saab? Nimelt HEM väidab et Primas polegi 5-max laudu, sest sellist varianti igatahes seating preferences alt valida ei saa?

EDIT: St. et Table Finder on tühi.

SANGPOMM
24.08.10, 17:41
Mul ka FTPs hem korralikult ei tööta. Muidu kui mängisin NL25rushi siis toimis ilusti. nüüd kui hakkasin nl50rushi mängima siis jätab esimese laua mängijate nimed lauda ja uue laua avamisel midagi ei muutu. mis krdi bock võib olla?

e: hakkas lambist jälle tööle :S

The_Meer
25.08.10, 20:09
Alles sebisin endale hemi.Probleem selline,et triobetis laudades hud töötab,aga kui hemis graafikuid jälgida,siis nq ei näita seal midagi kui selectida näiteks tänane päev.KUidas panna käsi importima??

Tigrano
25.08.10, 21:44
Alles sebisin endale hemi.Probleem selline,et triobetis laudades hud töötab,aga kui hemis graafikuid jälgida,siis nq ei näita seal midagi kui selectida näiteks tänane päev.KUidas panna käsi importima??

Tõmba viimane update, pane auto import folderite alt>auto detect ja siis auto import ja kõik peab toimima.

kardpleier
25.08.10, 23:53
kuidas saada HEM-is nii, et päev hakkab 00.00-s meie ajajärgi? ty

lenC
26.08.10, 00:28
kuidas saada HEM-is nii, et päev hakkab 00.00-s meie ajajärgi? ty
Ma ei saa täpselt aru, mis sa mõtled, seega panen 2 lahendust:
a) Sul hakkab HM-i arvates päev mingil muul kellaajal. Mine options/settings ja seal ees on kohe "day start time" pane sinna 0:00

b) Sa arvad, et HM-i arvates hakkab päev mingil muul ajal, kuigi tegelikult on valed ajad HH-tes. Mine options/settings/adjust site import times, pane vastava toa taha vastav ajavahe(eastern US korral, mis on FTP ja Starsi default, pane 7)

BuildUp
27.08.10, 21:48
Kolisin uude korterisse ja tahtsin esimese sessi teha, aga hem hakkas jamama. Ehk oskab keegi aidata, proovisin juba viimase versiooniga ka, rebootisin ka, ei midagi.

Annan täpsema info ka errorist:

http://www.upload.ee/files/772197/hem1.txt.html

raunooo
27.08.10, 21:58
Oskab keegi öelda, miks mul ei hakka HUD Primas tööle? Impordib ilusti, aga Players näitab 0/10 ja Table Finder on tühi. Ei hammusta katki praegu, et milles asi võiks olla.

Tigrano
27.08.10, 22:04
Kolisin uude korterisse ja tahtsin esimese sessi teha, aga hem hakkas jamama. Ehk oskab keegi aidata, proovisin juba viimase versiooniga ka, rebootisin ka, ei midagi.

Annan täpsema info ka errorist:

http://www.upload.ee/files/772197/hem1.txt.html

Lisa ju juurde, et see starmani kala, keegi siit foorumist vist tegeles selle probleemiga juba.

Tigrano
27.08.10, 22:06
Oskab keegi öelda, miks mul ei hakka HUD Primas tööle? Impordib ilusti, aga Players näitab 0/10 ja Table Finder on tühi. Ei hammusta katki praegu, et milles asi võiks olla.

Peab hakkama, tõmbasin just ise viimase update, panin auto detect tables ja siis import ja töötab.

Võid veel proovida table finderi lohistamist, seal yks punane rist tuleb see lohista lauda.

BuildUp
27.08.10, 22:19
Lisa ju juurde, et see starmani kala, keegi siit foorumist vist tegeles selle probleemiga juba.


Probleem jääb ikka õhku ju. Mis ma teen siis, helistan starmani " et hallo, mul hem ei funka enam et tehke korda palun?"

Tigrano
27.08.10, 22:23
Probleem jääb ikka õhku ju. Mis ma teen siis, helistan starmani " et hallo, mul hem ei funka enam et tehke korda palun?"

No ma räägin, et nyyd osad teavad ka, et sul starman ja oskavad ehk aidata, sest neil oli siin ju sama probleem.

taavi
27.08.10, 22:50
Kolisin uude korterisse ja tahtsin esimese sessi teha, aga hem hakkas jamama. Ehk oskab keegi aidata, proovisin juba viimase versiooniga ka, rebootisin ka, ei midagi.

Annan täpsema info ka errorist:

http://www.upload.ee/files/772197/hem1.txt.html
Abiks ehk..

open internet explorer, go to extras -> internet options. Go to connections and click at the bottom on lan-settings. is in there anything activated? if yes, untick everything there and click ok, then try to register again

http://forums.holdemmanager.com/manager-general/11949-cant-activate-my-key.html

http://faq.holdemmanager.com/questions/24/I+Can%27t+Activate+%26+Register+Holdem+Manager

raunooo
27.08.10, 23:26
Peab hakkama, tõmbasin just ise viimase update, panin auto detect tables ja siis import ja töötab.

Võid veel proovida table finderi lohistamist, seal yks punane rist tuleb see lohista lauda.
Tähendab, table finderi all ei ole midagi, täiesti tühi. Peale igat kätt näen kuidas HEM impordib, aga HUD millegipärast statte ei kuva.
http://img121.imageshack.us/img121/6370/problem1u.jpg
http://img801.imageshack.us/img801/2318/problem2h.jpg

taavi
28.08.10, 02:12
Oskab keegi öelda, miks mul ei hakka HUD Primas tööle? Impordib ilusti, aga Players näitab 0/10 ja Table Finder on tühi. Ei hammusta katki praegu, et milles asi võiks olla.

Vaata äkki on sul Hud Options- Player Preferences- Use for settingutes midagi valesti... Seda vist juhul, kui oled hudi layoute importinud vms.

raunooo
28.08.10, 10:01
Vaata äkki on sul Hud Options- Player Preferences- Use for settingutes midagi valesti... Seda vist juhul, kui oled hudi layoute importinud vms.
Seal siiski kõik korras, pole layoute importinud ka.

lauriiii
28.08.10, 11:59
Mul selline probleem, et ei kuva statse automaatselt lauda,vaid peab selle punased ristikesega laua ette näitama. Kuidas seda lahendada?

WIN
29.08.10, 14:08
Mul on selline probleem, et hand replayer ei tööta! HELP

kuco
29.08.10, 15:29
Mul on selline probleem, et hand replayer ei tööta! HELP

Mul on selline probleem, et pole täna õlut joonud! HELP

Kui tahab abi saada siis ole ka ise abivalmis. Hüiumärgid ja suured tähed ei pane kedagi kiiremini liigutama

Mismõttes ei tööta? Kas sa saad mingi veateate? Kas HEM jookseb kokku?
Kirjelda veidi, mis sa teed ja mis samme läbi käid.
Võibolla väike screenshot isegi, eriti kui veateade tekib.

Mul ka ema helistab ja teatab arvuti mitte töötamisest.
Pärast pikka vestlust tuleb välja, ta ei saanud wordis teksti värvi vahetatud.

PokerDevil
29.08.10, 16:22
Probleem. HEM töötab, käsi importib, HUD töötab aga statsid ja graphid on tühjad.

PokerDevil
29.08.10, 17:38
Probleem. HEM töötab, käsi importib, HUD töötab aga statsid ja graphid on tühjad.

Lisaks sellele probleemile ei impordi enam käsi teatud folderist. Nagu tellitud käsi tahaks importida aga iga faili kohta tuleb error.

Eile oli KÕIK korras. :)

WIN
29.08.10, 19:05
Kui tahab abi saada siis ole ka ise abivalmis. Hüiumärgid ja suured tähed ei pane kedagi kiiremini liigutama

Mismõttes ei tööta? Kas sa saad mingi veateate? Kas HEM jookseb kokku?
Kirjelda veidi, mis sa teed ja mis samme läbi käid.
Võibolla väike screenshot isegi, eriti kui veateade tekib.

Mul ka ema helistab ja teatab arvuti mitte töötamisest.
Pärast pikka vestlust tuleb välja, ta ei saanud wordis teksti värvi vahetatud.

-- avan HEMi -- avan "sessions" -- parem klõps all toodud käe peale -- replay hand -- midagi ei tee, ei errorda, ei ragise, lihtsalt tuim.

taavi
29.08.10, 20:23
-- avan HEMi -- avan "sessions" -- parem klõps all toodud käe peale -- replay hand -- midagi ei tee, ei errorda, ei ragise, lihtsalt tuim.


1. close HM - update to http://rvgsoftware.fileburst.com/Hm_1.11.05_Beta.exe
2. create a backup copy of the file config\holdemmanager.config
3. open the original file in a texteditor like notepad
4. delete the 2 lines with the following settings:
setting name="ReplayerSettings" ...
and
setting name="ReplayerSkinToUse....
5. save and exit
6. restart HM. The lines in the config file will be recreated.
7. Test the replayer again. If it still doesn't work you need to reinstall HM with a fresh configuration.http://forums.holdemmanager.com/search.php?searchid=843136

WIN
29.08.10, 22:16
tänan, nüüd pean sõbra kutsuma külla et ta mulle küõik need backup filed ja asjad teeks mida ma ei jaga , ty.

harryahven
30.08.10, 17:55
sain uue arvuti kätte, probleem aga selles, et HEMi serialit sai vist kaks korda kasutada ja mul vanas arvutis ja läpakas siis kasutatud, pean nüüd uuesti maksma hakkama?!

Cypher0
30.08.10, 19:41
Võta HEMist Help-Registration-Register Holdem Manager. Viskab mingi lehe lahti, kus pead konto tegema. Seal saad oma koodi sisse lüüa ja nö resettida, saad uuesti 2 PC peal kasutada.

harryahven
30.08.10, 19:42
Võta HEMist Help-Registration-Register Holdem Manager. Viskab mingi lehe lahti, kus pead konto tegema. Seal saad oma koodi sisse lüüa ja nö resettida, saad uuesti 2 PC peal kasutada.

TY!

harryahven
31.08.10, 18:18
nii, mul oleks vaja saada nüüd käed ühest arvutist teise, aga kui panen 90k kätt ja export selected hands, siis jookseb pill kokku ja ei saa midagi kätte. kas arvutis on eraldi mingi file kuhu need käed on salvestatud, et tõstan lihtsalt selle faili teise arvutisse, impordin seal käed ja vsjo?

Madis_89
31.08.10, 21:00
Lisaks sellele probleemile ei impordi enam käsi teatud folderist. Nagu tellitud käsi tahaks importida aga iga faili kohta tuleb error.

Eile oli KÕIK korras. :)


Minul ka sama jama, leidsid mingi lahenduse?

pootsman
02.09.10, 14:34
Minul ka sama jama, leidsid mingi lahenduse?

+1 ei jõua siit lugeda, kas kuskil kirjas.

Mrt1989
02.09.10, 22:02
Võta HEMist Help-Registration-Register Holdem Manager. Viskab mingi lehe lahti, kus pead konto tegema. Seal saad oma koodi sisse lüüa ja nö resettida, saad uuesti 2 PC peal kasutada.

Või siis HEMi lehel sisse logida ja seal all on ka RESET nupp olemas, peaks sama asja tegema :)

Pahvak
03.09.10, 13:24
Miks vahel osades laudades näitab küll stati kastikesi, aga sample on 0? Samal ajal teistes laudades kõik ok.

Oliverk
03.09.10, 13:46
On teil kõik ikka originaal HEM-id. Pole kunagi suutnud endale mõnda probleemi tekitatud ja alati kõik kohe töötanud. Eriti nüüd kui ise õiged kaustad ka üles otsib.

farik666
03.09.10, 18:18
HEM paneb viimasel ajal sõna otseses mõttes TOTAALSELT SEGAST... ma ei tea mis seal muudetud on aga nii bugine pole see varem olnud... valed hero named iseenesest, hud segamini laual... nüüd deaktiveerus HEM.. ja uuesti regada ei saa ja resetiga ka.. põhimõtselt ei saa üldse kasutada..lihtsalt ei lähe käima... isegi "activate later" ei lahenda.. (Y)(Y) FTW JIPEE-KAY-YEEE MADER FAKER

Timpz
03.09.10, 21:11
HEM paneb viimasel ajal sõna otseses mõttes TOTAALSELT SEGAST... ma ei tea mis seal muudetud on aga nii bugine pole see varem olnud... valed hero named iseenesest, hud segamini laual... nüüd deaktiveerus HEM.. ja uuesti regada ei saa ja resetiga ka.. põhimõtselt ei saa üldse kasutada..lihtsalt ei lähe käima... isegi "activate later" ei lahenda.. (Y)(Y) FTW JIPEE-KAY-YEEE MADER FAKER

mul just täitsa stabiilne olnud viimased kuu aega, settinguid peab oskama seada

farik666
04.09.10, 12:12
peab oskama... gtfo, 2aastat kasutanud... vaata HEMi foorumi, Bugs alafoorumit 3 lehekülgi uusi topicuid

Tigrano
04.09.10, 14:14
On teil kõik ikka originaal HEM-id. Pole kunagi suutnud endale mõnda probleemi tekitatud ja alati kõik kohe töötanud. Eriti nüüd kui ise õiged kaustad ka üles otsib.

Tõesti, kui alati updated tehtud ja orginaal, siis tõesti pole sellest ajast, kui see HEM tuli minegid probleeme olnud.

Ei saa aru ise ka kust need HEMi probleemid kõigil tulevad pidevalt.

farik666
04.09.10, 14:49
novot tõesti ei saa aru.. endal ka orikas ja ostetud...

udikaz
06.09.10, 04:36
mul on ka originaal ja uuendatud, kuid mingi jama läks lahti täna. mägisin viimati nädal aega tagasi, nüüd uuesti alustades vaatas mulle vastu selline teade:

http://www.upload.ee/image/792894/error1.jpg

kummaline on see, et ma ei ole mitte midagi muutnud. ühtegi seadistust ega pole üldse lahtigi teinud seda programmi. Kust ma leian selle kuradi server name siis? ainuke asi is on teisiti, on see et ma kolisin ühest kohast teise elama, aga ma ei usu et see midagi peaks muutma ju.. või siiski?

kuco
06.09.10, 08:36
HEM ei saa ligi postgre andmebaasile
Vaata kas servicete alt ta töötab.

Rahapada
06.09.10, 16:30
hei, täiesti lammas tunne tuleb peale, aga samas täiesti uus töökeskond ka, lühidalt

tegin xp's backubid
lasin kettad puhtakspanin win7me peale
tõmbasin holdemmanageri lehelt uue instaleri, mis mh installis ka postgresql 8.4
aga ei lasknud mul kuskil valida kohta kuhu ta databaasi salvestab (tahakd d partitsiooni peale)..

abi, palun kuidas ma selle ära muuta saan? oskab keegi aidata?

ristijeesus
06.09.10, 16:38
Saad ta viia teisele partitsioonile: http://faq.holdemmanager.com/questions/368/Move+Database+to+Another+Hard+Drive+or+Partition

Rahapada
06.09.10, 19:30
Saad ta viia teisele partitsioonile: http://faq.holdemmanager.com/questions/368/Move+Database+to+Another+Hard+Drive+or+Partition

tnx, tundub et toimis :)

edit: elekter lasi jalga poole käte importimise ajal, kas nüüd võib juhtuda, et osad käed tulevad taas sissetoomise ajal topelt?

udikaz
06.09.10, 22:56
HEM ei saa ligi postgre andmebaasile
Vaata kas servicete alt ta töötab.

Ma saan aru, et ta ei saa ligi andmebaasile, aga ma ei ole mitte kuskil mitte midagi muutnud. Enne töötas ja nüüd järsku ei tööta, kuidas saab see võimalik olla? kust ma saan sinna servicete alt minna, et kontrollida kas töötab? ma ei saa päris täpselt aru mida sa sellega mõtled. Krdi jama on rushi turnasi teha kui statse ei ole. Kust ma saaksin näha seda õiget server name siis kui see kuidagi on paigast ära läinud? tahaks kuidagi selle toimima saada..

E: Tegin postgres-le reinstalli ning manager leidis selle automaatselt üles ja töötas ilusti. Imelik see programmide maailm.

Rahapada
07.09.10, 11:25
tnx, tundub et toimis :)

edit: elekter lasi jalga poole käte importimise ajal, kas nüüd võib juhtuda, et osad käed tulevad taas sissetoomise ajal topelt?

eip, ei tuld käed topelt

a teine küsimus tekkis küll, imo uuemat sorti hud ja hem jne, mulle meeldib kasutada seda 3me viimase poti näitamist laual, a sinna on tekkind mingi uus asi (tõmbasin ringi ümber), ja ma pole seda varem näind, mis see on ja kuidas seda eemaldada?
http://img547.imageshack.us/img547/3290/probleemnekohake.jpg

nvm, sain teada, tegu on live hand trackingu katsetustega vastavalt chatis olevate tekstidega as far as ma aru saan... ja mis mh toimib ka =)


EDIT:
miks mul hem ära ei tunne enam mu asukohta? ja peksab täiesti lambi kohtadele statistikad, kui veel hommikul funkas? (suht loll küsimus, aga pm huvitab pigem,e t kas keegi teine on ka midagi sellsit kogenud?

hotcocacola
08.09.10, 04:08
Suht dongiküsimused tegelikult:
1.) Kui lasen automaatselt tõmmata käsi erinevate saitide kaustadest, siis seal all on Archive folder. Mul need selectitud.

Kas need failid võib ära kustutada? Kas arhiivi on vaja? Kui ära kustutan, kas mu HEMi databaasist kaovad need käed ära?

2.) Pm sama küsimus, et olen PTRist ostnud käed, sisse importinud. Kas võin siis need käed ära kustutada või pean neid alles hoidma?

3.) Kas backupi tegemine ongi lihtsalt nii, et võtad atleast 1.11.04 verisoonil FILE--> Backup and restore ja paned tegema. Pärast peale ala formatit lihtsalt restore ning kogu databaas koos praeguste asjadega on olemas?
Backupi teeb vist HEM tohutu aja?

Rage
08.09.10, 08:57
1) arhiivi folderist võid käed kustutada.
2) kui on sisse imporditud, võid käed kustutada
3) mina teeksin kindluse mõttes kaks asja: full export kätest kuhugi eraldi kataloogi, HEM teeb seda räme pikalt, teiseks teeksin bgaadminIII abil postgre baasist backupi, tar dmp vms fail tekib.. kolmandaks kopeeriks lisaks ka lihtsald c:\Program Files\PostgreSQL kataloogi kogu kupatusega, siis on juba suhteliselt kindel, et kogu su baas on ja jääb alles ja on igast olukorrast võimalik sealt käed kätte saada.

loodan, et sul on mingi väline ketas vms kuhu kogu selle kraami kopeerida saad.

Rahapada
08.09.10, 09:32
EDIT:
miks mul hem ära ei tunne enam mu asukohta? ja peksab täiesti lambi kohtadele statistikad, kui veel hommikul funkas? (suht loll küsimus, aga pm huvitab pigem,e t kas keegi teine on ka midagi sellsit kogenud?)[/QUOTE]

oli küll eile nagu oll edit, aaga, pm seis on endiselt sama, hudis on andmed ühe koha võrra nihkes, pärast nn last hand view (noh see asi kui ta näitab muckitud kaarte) on kohad täiesti paigast ära

jutt on starsist teisi pole siiani katsetanudki

Intzsz
11.09.10, 18:26
Mul millegi pärast FTPs ei kuva osadesse laudadesse statse, või kuvab aga on valed nimed.
Probleemi olen näinud vist siiani kahes lauas, kus ei impordi millegi pärast.
Hem sai umbes nädal uuendatud, milles võib probleem olla?

ranka
12.09.10, 01:36
Preferred seat paigas?

Velza
12.09.10, 12:59
Tervist,

Äkki saaks keegi aidata ?

nimelt - kui laadisin Hemi ära ja vaatasin et ta juba sinna pannud kust võtta käsi ja kuhu viia käsi..

Nii.. Siis panin "Start Auto import" ja siis luges seal mingeid faile.. sai kätte need.. viskas valge kasti ette kus olid lauad ees, ja siis mängisin seal mingi 10 kätt v6i rohkem ja vaatasin sinna kasti ja midagi ei olnud tekkinud sinna.. ja laudadesse polnud ka mingeid statse tulnud.. milles probla ?

onuark
12.09.10, 13:12
Tervist,

Äkki saaks keegi aidata ?

nimelt - kui laadisin Hemi ära ja vaatasin et ta juba sinna pannud kust võtta käsi ja kuhu viia käsi..

Nii.. Siis panin "Start Auto import" ja siis luges seal mingeid faile.. sai kätte need.. viskas valge kasti ette kus olid lauad ees, ja siis mängisin seal mingi 10 kätt v6i rohkem ja vaatasin sinna kasti ja midagi ei olnud tekkinud sinna.. ja laudadesse polnud ka mingeid statse tulnud.. milles probla ?


MINA EI SAANUD KÜLL MIDAGI ARU :D
aga ma lähen nüüd sinna, olen sealt, ja seal teen midagi kooos kellegagi, kes seal on.

raske mõista ju?

e: ma tean see su esimene post, aga sa pead oma probleemi paremini seletama, väga keeruline millestki aru saada.

Velza
12.09.10, 14:18
Sorry et ebaloetavas kirjas kirjutan, aga proovin uuesti seletada..
Nii.. Holdem manageris kõik ok, aga statsid ei tule lauda.

Intzsz
12.09.10, 16:46
Preferred seat paigas?
Jah, see on FT peal ja rohkem ma seal midagi valida ei saa, osadel (hu,6max,9max,10max) on mingid numbrid neid muuta ei saa.

E: Ja igakord kui lauad avan on statsid ühekoha võrra valel pool, pean igakord table managerist neid liigutama.

timz0333
15.09.10, 19:11
Kas ma saan niimodi filtreerida käsi, et näha ainult neid jaotusi kus ma olen saanud turnis reraisi ja/või check raise?

ranka
15.09.10, 19:54
Kas ma saan niimodi filtreerida käsi, et näha ainult neid jaotusi kus ma olen saanud turnis reraisi ja/või check raise?

Dunno aga ehk abi Filters->Edit->Filter by Action

timz0333
16.09.10, 18:39
Suur tänu, sealt kaudu saab mis vaja.

Ajuvaba
17.09.10, 19:18
Tere,

Mul selline mure. Sai muretsetud endale uus arvuti ja hakkasin alla laadima HEM-i, teades, et üks PC peaks olema vaba(Hem võimalik laadida ühe ostuga kahte arvutisse). Tuli välja, et mõlemad kinni. Tahtsin reseti teha, aga sealt tahab minu logini ja passwordi, mida ma muidugi ei mäleta. Kui tahtsin, et nad saadaksin mulle passwordi e-mailile, siis seda pole siiani tulnud ja ei vasta selline aadress nagu support@holdem..... ka kirjale. Ok, mis siis ikka. Ostan uue. Ostsin, uninstallin vana ja laen uue peale, aga arvuti mäletab mind ikka kui vana kasutajat ja ei küsigi uue koode... Ühesõnaga pattseis, kas targemad oskavad midagi soovitada?

ranka
17.09.10, 19:25
Tere,

Mul selline mure. Sai muretsetud endale uus arvuti ja hakkasin alla laadima HEM-i, teades, et üks PC peaks olema vaba(Hem võimalik laadida ühe ostuga kahte arvutisse). Tuli välja, et mõlemad kinni. Tahtsin reseti teha, aga sealt tahab minu logini ja passwordi, mida ma muidugi ei mäleta. Kui tahtsin, et nad saadaksin mulle passwordi e-mailile, siis seda pole siiani tulnud ja ei vasta selline aadress nagu support@holdem..... ka kirjale. Ok, mis siis ikka. Ostan uue. Ostsin, uninstallin vana ja laen uue peale, aga arvuti mäletab mind ikka kui vana kasutajat ja ei küsigi uue koode... Ühesõnaga pattseis, kas targemad oskavad midagi soovitada?

Oota HEM'i vendadel vastust, mis peaks jõudma 24h jooksul. Emaili aadress minuteada oli sales@holdemmanager.net.

emmimees
17.09.10, 21:51
Nii tegin HUD Options---Table Preferences --Force Ontop linnukese ja võtsin selle ära(paar korda). Nüüd on hemi käteajalugu täiesti vttus, näitab et sessid on mõnikend kätt ja lõppkokkuvõtted üldse ei klapi(käsi on sitaks vähem aga kasumit näitab rohkem) ja graafikud näitavad Non SD joone samapalju üle nulli kui peaks olema alla. tegin restarte ja värke ning lasin kõik käed uuesti importida HMArchive kaustast aga ei muutund midagi, ühesõnaga totally fucked up kõik.
Kas on mingeid asju, mida võiks veel proovida, või ongi byebye mitusada tuhat kätt statse ja peaks kõik history ja database ära kustutama kui nii persse läks midagi?
http://www.upload.ee/image/813516/krdijama.jpg

pikk28
18.09.10, 07:08
pane clear filter, sul hetkel miskid hole cardid selectitud

emmimees
18.09.10, 12:41
Ei normaalne siis, kuigi mina seda filtrit pole sinna pannud, ei osanud sinna vaadata kohe. Tegin kiirelt paar asja, mis pähe tuli - ei toiminud ja panin linna jooma seepärast :(
Aga õnneks nüüd pool pohmakat kadund kui korda sai lol

teerajaja
20.09.10, 11:11
Ei jaga praega matsu lahti kuidas käis see lauas oleva statistika fondi muutmine koos, eraldi saab anda neile fondi suurust aga kuidas koos muuta ?

ranka
20.09.10, 13:59
Ei jaga praega matsu lahti kuidas käis see lauas oleva statistika fondi muutmine koos, eraldi saab anda neile fondi suurust aga kuidas koos muuta ?

Muuda iga näitaja fondi eraldi.

emmimees
20.09.10, 14:27
Mina jälle eraldi ei oska, kõik korraga olen muutnud nii:

HUD Options--->player preferences---->Appearance ja seal ühes kastikeses on mul kirjas nt 9,Verdna, sealt peaksid saama igas suuruses hieroglüüfe ka kruttida omale

mortalvombat
21.09.10, 13:48
Miks HEM ei näita showdownile läinud muckitud käsi(ONGAME)? On asi minus või peabki olema nii?

teerajaja
21.09.10, 16:21
Mina jälle eraldi ei oska, kõik korraga olen muutnud nii:

HUD Options--->player preferences---->Appearance ja seal ühes kastikeses on mul kirjas nt 9,Verdna, sealt peaksid saama igas suuruses hieroglüüfe ka kruttida omale


Mõjus, tänud :)

Murdock
25.09.10, 17:49
kuidas saab HEM-is $$$ ümber muuta €€€-ks?

taavi
25.09.10, 18:43
kuidas saab HEM-is $$$ ümber muuta €€€-ks?

http://faq.holdemmanager.com/questions/369/Multi+Currency

adam_q
26.09.10, 11:07
päevast! ei ole küll HEMi teema, aga hand replayerite kohta siiski. ei saa universal replayerit kuidagi tööle, kas on midagi uut ja analoogilist tekkinud?

Murdock
26.09.10, 12:38
http://faq.holdemmanager.com/questions/369/Multi+Currency

nja ilmselt mul nii vana HEM ,sest mul pole selliseid valikuid

taavi
26.09.10, 14:40
nja ilmselt mul nii vana HEM ,sest mul pole selliseid valikuid

Tee siis update, viimane offical> 1.11.04 (http://www.holdemmanager.com/downloads/HmBetaUpdate.exe)
Sellega peaks autoupdate funksioon ka kaasa tulema vist...

valustyng
27.09.10, 08:32
kas keegi saaks aidata sellise layouti tegemisel või äkki keegi viitsib kokku teha ja file siia panna : http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3174&page=8