PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17

Ermii
19.03.11, 16:15
2 viimast pilti ei näe, aga no ta ütleks nagu et seda andmebaasi pole olemas, kas sa just installisid hemi?
ei tea jah miks need kaks viimast pilti nii väiksed jäid, aga ütleb jah et ei leia andmebaasi ülesse, aga HEM on ammu juba olemas

ropka11
22.03.11, 09:32
Kuidas neid kes võitnud 3viimast panka laua üldstatistika alla sai panna.Kunagi võtsin kuskilt linnukese ära ei leia praegu üles

Tigrano
22.03.11, 09:39
player preferences>appearance ja seal kõrval on nuber of pots paned sinna 3 viimast või kui on none siis ei näita neid.

Ints
22.03.11, 20:09
Kuidas neid table average värve vahetada saab, ristipõigi selle hudi osa läbi lapanud aga ei leia.

Vandalar
22.03.11, 21:11
Mul player preferences-Appearance all- Disable Hero in HUD ees linnuke puudub, kuid HUD-i ikka ei näita minu aliasele. Milles asi võib olla?
Teine küss on ka- tahan näha BB, panin ka vastava stati hud-ile aga näitab ainult mingit potiga ikooni ja sealt alt näeb popupina turna bb-de statistikat- tahaks aga lihtsalt bb kuvada otse hud-le.

Romka
22.03.11, 23:25
Mul oli vahepeal ühe seati hud samamoodi kadunud ja lõpuks leidsin et ta oli täpselt teise hudi all ( ja vale koha peal), nii, et võid korra kõiki liigutada ja proovida seda varjanti.

hoss23
23.03.11, 17:01
Keegi targem äkki oskab vastata?

Kuidas saada seda faili väiksemaks, ilma et sisse imporditud käed ära kaoks??? Tänud.


http://img834.imageshack.us/img834/9118/postgre.jpg

snap
23.03.11, 18:35
tere.

selline probleem, et Rush pokkeriga holdemmanager ei näita graafikuid ja sesse ega käsi ega midagi..? (hud muidu töötab)
tavalistes laudades töötab kõik..

keegi oskab aidata?

edit: kunagi töötas rushpokker kõik suurepäraselt ja lihtsalt ühel päeval enam ei töötanud nii nagu vaja..
Ma olen proovinud Hemi erinevaid versioone aga ikka sama jama..

kuco
24.03.11, 09:07
tere.

selline probleem, et Rush pokkeriga holdemmanager ei näita graafikuid ja sesse ega käsi ega midagi..? (hud muidu töötab)
tavalistes laudades töötab kõik..

keegi oskab aidata?

edit: kunagi töötas rushpokker kõik suurepäraselt ja lihtsalt ühel päeval enam ei töötanud nii nagu vaja..
Ma olen proovinud Hemi erinevaid versioone aga ikka sama jama..


Mul on rushiga HUD jamanud aga sellest olen saanud üle teatavate "nippidega"

- Ma võtan alguses lahti ühe rushi laua ja panen HEMi importima ning kontrollin, et kõik. Kui mul on HEM töötanud enne siis ei pruugi näidata aga pärast HUDi restarti on kõik hästi
- Vaata, et sul HH failid ei läheks väga suureks. Kui mängid pikka sessi (3-4h) siis HH fail läheb nii suureks, et lugemine läheb aeglaseks.

hoss23
24.03.11, 10:56
Keegi targem äkki oskab vastata?

Kuidas saada seda faili väiksemaks, ilma et sisse imporditud käed ära kaoks??? Tänud.


http://img834.imageshack.us/img834/9118/postgre.jpg




Kamoon targemad mehed, vastake palun, oleks väga tänulik.

kuco
24.03.11, 12:02
Kamoon targemad mehed, vastake palun, oleks väga tänulik.

Vacuum-Analyze?

hoss23
24.03.11, 13:02
Vacuum-Analyze?

kuule need tehtud, ei aidand suurt midagi.

kuco
24.03.11, 13:40
kuule need tehtud, ei aidand suurt midagi.

http://forums.holdemmanager.com/manager-general/8423-want-stop-postgre-creating-those-large-log-files-heres-how.html

bi0hazard
24.03.11, 19:34
Tere, ostsin HEMi täna ära, aga ei oska kuidagi tööle panna ehk saab abi ?

http://img715.imageshack.us/img715/2228/1pik.png (http://img715.imageshack.us/i/1pik.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Selline asi tuleb ette ja siis see

http://img7.imageshack.us/img7/5343/2pic.png (http://img7.imageshack.us/i/2pic.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)



Keegi teab milles kala ? ma täiesti uus HEMi kasutaja, ei oska midagi teha ega saa midagi aru :confused:

K2snakas
24.03.11, 20:53
esimene pilt t2hendab prolly, et peaksid "run as admin" kasutama ja teine pilt, et ehk licens key vale vmt?

bi0hazard
24.03.11, 20:55
K2sna thx for attention, sain korda, 3h jamasin sellega ja lõpuks sattusin õige artikli otsa, pidin mingid failid ja asjad ära vahetama.
Sain nüüd HEMi käima, aga statse ei kuva, ffffffuuu :D

Ints
24.03.11, 21:02
Mis kebernee sellega on, et deep laudades koguaeg seda punast ristikest vedama peab :d

Kust steal success protsenti vaadata saab ?

Vandalar
25.03.11, 17:01
HEM-il uus update väljas v. 1.11.06c

qbj0hn
26.03.11, 16:23
Siuke jama HEM-iga,et kui avan siis viskab mingi teise väikse akna veel ette kus kirjas üleval "Optimizing Players..."
"This process could take time,please be patient"
"qbj0hn FT processing"

Ja jääbki tegema seda asja :S.Mõtlesin,et ta laeb ikka ära,aga eile käisin 2h kodust ära tulin tagasi ja ikka tegi seda värki.vahepeal ei viska ette,aga siis jälle viskab.

Vandalar
26.03.11, 16:27
Siuke jama HEM-iga,et kui avan siis viskab mingi teise väikse akna veel ette kus kirjas üleval "Optimizing Players..."
"This process could take time,please be patient"
"qbj0hn FT processing"

Ja jääbki tegema seda asja :S.Mõtlesin,et ta laeb ikka ära,aga eile käisin 2h kodust ära tulin tagasi ja ikka tegi seda värki.vahepeal ei viska ette,aga siis jälle viskab.
:D

qbj0hn
26.03.11, 16:37
Haha,yeah :D.Nii patient ikka ei oleks ju.

oohoh
27.03.11, 01:59
Heihoo,
Tõmbasin just omaha manageri, käed importis ka ära, kuid HEM ei suvatse ühtegi omaha kätt näidata. Holdemi kätega on kõik nii nagu olema peab. Kuidas ma omaha kätele ligi pääsen?

E:Ei tasu öösel poolunisena üritada, tasuks valikutest omaha valida holdemi asemel :D

Vandalar
28.03.11, 00:14
Keegi on kursis milles asi võib olla- lisades HUD-le uue stati see stat ei ilmu hud-ile- relaunch hud ega hem-i restart ei aita.

overgrow
28.03.11, 12:51
Keegi oskab öelda miks mu holdem manager selline välja näeb? Reinstall ei tööta.

http://img692.imageshack.us/img692/8391/vigane.jpg

Ints
28.03.11, 16:50
Keegi on kursis milles asi võib olla- lisades HUD-le uue stati see stat ei ilmu hud-ile- relaunch hud ega hem-i restart ei aita.

Sul on seal ikka ainult yks profiil ? Äkki lisad valele :D

Vandalar
28.03.11, 17:03
Sul on seal ikka ainult yks profiil ? Äkki lisad valele :D
Mitu profiili on, kustutasin igaksjuhuks üleliigsed ära ja loodan, et see aitas.

Ints
01.04.11, 13:20
Mis moodi ma saan reports all nii et tuleb game type, game jne et seal rake ka näitaks, mul on rake ainult sessioonide all olemas.

Ja kuidas ta neid daalasid ja asju seal convertib, mull tundub et kui vaadata lobby seisu ja hemi siis need erinevad päris tihti.

K2snakas
01.04.11, 13:26
tee see roheline pluss lahti vasakult ja siis krdi otsi v2lja rake$

Vandalar
02.04.11, 00:36
HEM lakkas osaliselt käsi importimast keset mängu, praegu mängin ilma hud-ita fck. Hud ei update- any ideas?

Char
02.04.11, 09:48
HEM lakkas osaliselt käsi importimast keset mängu, praegu mängin ilma hud-ita fck. Hud ei update- any ideas?

relunch hud, restart hem? proovisid?

Cypher0
02.04.11, 10:11
relunch hud, restart hem? proovisid?

Ja update hem ka äkki aitab.

Vandalar
02.04.11, 16:05
Kõik ülalpakutud variandid olid tehtud, kõik on latest, run as admin jne. Restardid jms. relaunch hud teema ka ei aidanud. Just pinda käib see, et see juhtus keset mängu ja finaallauas ja see ju mõjutab mu mängu kui äkki pead pmst pimesi mängima :(

low-flow
04.04.11, 14:59
Kas HEM-il on probleem FTP Multi-Entry turniiride importimisega? Eile mängsin 6 entryga turnat ja täna vaatan, et ta on ainult 1 entry sisseostu improtinud ja sellest, et 1 entry rahadesse jõudis pole ka HEM-is jälgegi. Samas kõik käed on olemas (väljakukkumise käsi viimane), turna kestvus on õige, aga minu saavutatud kohta ta pole ka määrata suutnud. Kasutan viimast versiooni.

Vandalar
04.04.11, 15:24
Sama siin, me turnadega on jah selline kamm, pole viitsinud lahendust uurida sest muid jamasid on hem-ga nii palju. Ma olen HH folderist järgi vaadanud need turnad.
Eile nt. crashis hud mitu korda ning kõik käed ei importinud korralikult hem-i. Kuna ma sõltun väga palju bb statsist, siis tänu sellele, et hud ei updatenud (mina obv. ei teadnud seda), sisuliselt blinded out ja kui märkasin seda, siis oli nats hilja juba.

low-flow
04.04.11, 18:47
Hmm, päris huvitav, kui ma päeval veel uurisin, siis selle multi-entry tulemusi sees polnud, aga mul oli pokkeriklient lahti. Nüüd ilma FTP kleinti avamata avasin lihtsalt HEM, panin importima, midagi ta importis ja turnade all läksid tulemused korda. Või no enam-vähem korda, entry-d luges lihtsalt rebuydeks ja lõpetamise koha + võidusumma tuvastas ka ära, nii et kokkuvõtvalt kuvab vähemalt õiget infot. On kellelgi aimu, kuidas üks päev pärast turnat iseenesest asjad korda läksid ja kas avatud pokkeriklient võis kuidagi midagi importimisel häirida?

Rahapada
04.04.11, 19:32
kas microgamingu mini viewga hemmi hud ei funkagi ?

LuuK
05.04.11, 02:17
trios mul küll funkab

Rahapada
05.04.11, 09:42
mul mitte trios aga ikkagi micro võrgus läheb mingit pidi vatuollu... kuna hem tahab statte näidata, aga hästi ei näi hakkama saavat (?) ... siis surub see mini view pele pandud laud end lihtsalt ette, peale jõuga... ja kuskil mujal enam ei lase midagi teha... totter kuidagi, sest läppariga on just mini view 6 laua mängimiseks heam, kaardid suuremad jms

metsnik
07.04.11, 13:07
Mis HEM-i Leak Busterist arvate? Kas kellelgi suurema sample pealt ka kogemus ning on abiks asi?

VisaHing
07.04.11, 16:02
räägitakse, et worth of buying aga ei tea. Osad jälle samas ütlevad, et mõttetus.
Aga halba ta ei tee. Kui 50$ pole kogu su bankroll , siis +ev oleks see osta :)

P2nts
09.04.11, 20:43
Oskab keegi öelda mis jama on,panen hemi paika kõik ok,salvestan laua positsiooni ära ja kui võtan teise laua lahti siis hem on õiges kohas aga inimesed on ära vahetatud..statsid nagu on no nt UTG kohal oleva inimese statsid on MP jne..oskab keegi aidata?

fyte
10.04.11, 12:59
Kuna FTPs HEM ei võta neid multientry'sid arvesse, siis kuidas saaks käsitsi seal ära märkida, kui mitmekordselt oli sisse ostetud?


//
Sul ei toimi nii?
Nope, ei toiminud, aga leidsin juba ise HEMis lahenduse - dataview all paremklõps antud turnale, ja siis "edit addon/reby amounts."

Cypher0
10.04.11, 13:46
Kuna FTPs HEM ei võta neid multientry'sid arvesse, siis kuidas saaks käsitsi seal ära märkida, kui mitmekordselt oli sisse ostetud?


Hmm, päris huvitav, kui ma päeval veel uurisin, siis selle multi-entry tulemusi sees polnud, aga mul oli pokkeriklient lahti. Nüüd ilma FTP kleinti avamata avasin lihtsalt HEM, panin importima, midagi ta importis ja turnade all läksid tulemused korda. Või no enam-vähem korda, entry-d luges lihtsalt rebuydeks ja lõpetamise koha + võidusumma tuvastas ka ära, nii et kokkuvõtvalt kuvab vähemalt õiget infot. On kellelgi aimu, kuidas üks päev pärast turnat iseenesest asjad korda läksid ja kas avatud pokkeriklient võis kuidagi midagi importimisel häirida?

Sul ei toimi nii?

Romka
10.04.11, 19:14
Nvm Sain.

Roomet
11.04.11, 11:19
http://www.upload.ee/image/1263652/hud.png

Kuidas seda kastikest väiksemaks muuta või ldse ära võtta?

K2snakas
11.04.11, 11:31
HUD options-->Player pereferences-->appearance-->Number of pots

5gww
11.04.11, 23:01
Mul oleks vaja exportida viimased 100k kätt hemist, mis moodi ma seda teha saaksin? Oleks vaja ühele inimesele need käed saata.

Ei ole just kõige osavam inimene sellel alal.

/ty

taavi
11.04.11, 23:08
Mul oleks vaja exportida viimased 100k kätt hemist, mis moodi ma seda teha saaksin? Oleks vaja ühele inimesele need käed saata.

Ei ole just kõige osavam inimene sellel alal.http://faq.holdemmanager.com/questions/98/How+to+Import+%26+Export+Hands

redskruf
12.04.11, 12:06
Mul on suhteliselt palju mängijaid ja hem jooksutab suht kinni arvuti, kas on võimalik, et kustutan kuidagi nt. turniiri mängijate käed või siis vanemad käed holdemist ära et seda mahtu natukene vähendada.

K2snakas
12.04.11, 13:30
on kyll võimalik:)

Cypher0
12.04.11, 14:37
Mul on suhteliselt palju mängijaid ja hem jooksutab suht kinni arvuti, kas on võimalik, et kustutan kuidagi nt. turniiri mängijate käed või siis vanemad käed holdemist ära et seda mahtu natukene vähendada.

Options-Settings-Purge Hands. Sealt saad üsna täpselt paika pana, mis liiki ja kui vanu käsi minema visata tahad.

redskruf
12.04.11, 14:51
Suured tänud Cypher0!!

Char
19.04.11, 12:56
kui mul on hem ja postgres peal, kuidas ma saan endale teha eraldi postgres andmebaasi siia peale?
või saab seda hemi oma kasutada kuidagi moodi, lihtsalt teen teise nimega andmebaasi?

või saan lihtsalt paraleelelset installida?

timz0333
19.04.11, 13:22
Mis on postgresi kasutaja ja parool muutmata kujul?

Ints
19.04.11, 13:33
postgres ja postgrespass pole ?

ristijeesus
19.04.11, 13:34
postgres
postgrespass

Fishito
19.04.11, 13:53
Tere
Sain triobetis Hem'i tööle kuid hudi statid on valede isikute juures, saan aru, et see tuleneb sellest, et mina istun alati by default all keskel.Mida pean tegema, et statid õigesti oleks.

Tänud ette
Fishy

ristijeesus
19.04.11, 14:04
Vaata kas HUD options - Seating pref - Prima on istekoht 6max 4 ja 9max 5 määratud. See peaks all keskel olema.

Fishito
19.04.11, 18:04
Jep, neid seadeid uurisin juba ennem ja need olid by default juba niimodi. Kas äkki saan oma koha vabaks lasta, et ei näitaks mind alati all keskel.

Fishito
19.04.11, 18:12
Tänud kõigile, sain korda, pref seat peab hoopiski 5 olema :P

renks64
19.04.11, 22:18
Tere, peale windowsi update hem ei tööta enam,enne seda toimis ilusti.Mängitud käed salvestab h,h alla,aga hem sealt neid ei impordi.Table manageri avab,kuid midagi kuvama ei hakka.
Kuidas hemile restarti saab teha.

Char
20.04.11, 08:04
HEM kasutab preagu postgresql 8.4 andmebaasi, kas ma võin selle andmebaasi kõige uuema peale uuendada?

kui ma avan postgresi command line, siis küsib ta parooli, mis see parool võiks olla? postgrespass ei ole

ristijeesus
20.04.11, 09:00
Mine postgres-data kataloogi ja ava notepadiga fail pg_hba.conf ning muuda ära 2 viimast rida, kus asenda sõna md5 sõnaga trust ja salvesta. Rohkem passwordi ei küsi.

timz0333
20.04.11, 09:23
Mine postgres-data kataloogi ja ava notepadiga fail pg_hba.conf ning muuda ära 2 viimast rida, kus asenda sõna md5 sõnaga trust ja salvesta. Rohkem passwordi ei küsi.

Muutsin selle ära aga ei saa ikka.

http://img830.imageshack.us/img830/4237/probleem.th.jpg (http://img830.imageshack.us/i/probleem.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

ristijeesus
20.04.11, 09:30
Imelik. Mul küll mõjus. Kas sul faili muutmiseks adminni õigused olid?
In Vista or Windows 7 you must run Notepad in administrator mode. Click Start and type "notepad" into the search box. Right click "notepad" and choose Run As Administrator.
In Notepad open the following file (Notepad menu File > Open):
c:\Program Files\PostgreSQL\8.4\data\pg_hba.conf

timz0333
20.04.11, 09:37
Mul xp ja on adminni õigused. Postgres on 8.3. Tuleb vist uninstallida täielikult ja uuesti peale panna...

ristijeesus
20.04.11, 09:41
Sa panid küll pildi kus on postgrespass juba kirjas, aga kas sa selle ära kustutasid ja connect nuppu ka vajutasid? :D

timz0333
20.04.11, 09:43
No ma olen küll juhe aga mitte nii juhe:D rofl

edasi tulebki kiri, et password vale ja kas tahad et hem seadistaks midagi, panen ok. Ja siis tuleb, et HEM ei saa seda teha...

ristijeesus
20.04.11, 09:59
Proovi Start-postgresql8.3-restart server teha ja siis uuesti asjale ligineda :) Või proovi andmebaasile ligi pääseda Start-postgresql8.3-pgadminIII kaudu. Kas sealt küsib ka passwordi kui klõpsid holdem manager andmebaasil?

Romka
20.04.11, 21:32
Ei kuva HUDi FTPs iseendale.

qbj0hn
22.04.11, 23:24
Nii.

Siuke ooper on, et HEM ei taha starsi trackida.
Kõik asjad tegin ära.
Panin kinni,võtsin uuesti lahti,restart mida iganes.Tõmbasin uue update hemile.
linnukesed k6ik asjad omal kohal ja nii nagu olema peab.
Lihtsalt ei tracki starsi...
Kus võib probleemi hakata otsima?

Lisaks vaatasin sinna kausta kuhu peaks PS neid käsi rtacki, aga ühtegi faili seal kaustas polnud :S.Nagus ee kaust ,et save hand history mis on PS-is m2rgitud.
Peale updatet läks perse.

Vandalar
23.04.11, 00:48
HUD Options-Site Options-Prefetch player data ette linnuke ja seal all valida õige folder prefetch käte jaoks. Lihtsalt pakun sellise variandi- kui update viga pole, siis HEM support ilmselt pakub ka seda ühena variantidest. Siis tasub vaadata, et HH on inglise keelne, et windowsi locale settingud on US peale pandud, et HEM kolm faili oleksid win7 all admin õigustega. Võibolla mingi dealer chat optionsi viga? Ise kontakteeruksin HEM supportiga- sealt saad professionaalset abi :)

qbj0hn
23.04.11, 18:51
PS-il ei olnud run as administrator.
Nüüd korras kõik :)

pootsman
26.04.11, 13:43
ei jõua seda teemat läbi lugeda aga probleem selline..
http://www.upload.ee/image/1299076/hempanebnakku.jpg

algul kui probleem tekkis paar kuud tagasi siis aitas HEMi update..
paar päeva tagasi tekkis uuesti see probleem, updateisin aga täna grindides vaatasin korraks graafikut ja oli selline pilt, ^^

Char
26.04.11, 17:16
noh üks käsi vigane. kustuta ära lihtsalt see käsi

kjmrc
01.05.11, 22:07
Mul on HUD statsidega pisike probleem. Nimelt, pean statse koguaeg vedama õige nime juurde, kuna pidevalt ära liikunud, kas kuidagi nii ei saaks, et ta jätaks meelde kus peab olema. Ja kui ma liigutan statse ühes lauas, siis teises lauas tõstan ka neid statse, mis asuvad esimeses lauas samal kohal.. niiet pm ei saagi liigutada statse:D Kuidas seda korda saaks?

K2snakas
01.05.11, 23:11
trio? pane seating preference vms paika+ kui laudades statse paika paned siis k6igepealt ava 1 laud tiri paika ja krdi table manageris pane save positions...

kjmrc
01.05.11, 23:18
Triobet jah, unustasin selle mainida. Aga tänud, proovin seda ;)

kjmrc
01.05.11, 23:24
Aga see, kui minnakse showdownile, siis HEM näitab mõlema mängija käsi, kas seda ei saa kuidagi muuta, et ta paneks käe õige mängija alla? Nt player 3 ja 4 lähevad showdownile siis ta näitab nt. et mängisid üldse player 1 ja 2 :D

K2snakas
01.05.11, 23:27
tõstad ise paika ja hiljem näitab õigest juba...

Cypher0
02.05.11, 00:08
tõstad ise paika ja hiljem näitab õigest juba...

Maitea, mul näiteks Starsis nüüd on kõik seating ja asjad paigas, nii et hud koguaeg õige koha peal, aga see popup, mis pärast showdowni näitab, mis kaardid kellelgi olid, on ikka seal kus ise tahab, ehk kindlasti mitte õiges kohas. Ei viitsind jamada ja väga ei häiri ka, aga miski on mäda küll seal. Tildis töötab ilusti.

taavi
02.05.11, 00:17
http://faq.holdemmanager.com/questions/53/Mucked+Cards+are+Not+Correctly+Aligned+

Romka
02.05.11, 12:06
Kordan siis küsimust, keegi äkki teab aidata, endal mõistus otsas, igast asju proovinud HEM'is.

FTP'l ei kuva HUD'i iseendale, teistele kõigile kuvab (Disable hero in HUD pole linnukest eest). Ainult FTP's, mujal on olemas.

SANGPOMM
04.05.11, 11:23
mul mitmes toas kasutajad, aga kuidas nad kõik ühte graafikusse panna? Tänud

Pudgehook
04.05.11, 11:32
saidiks on minted pokker
probleem on selles,et ei saa kuidagi hudi tööle.käsi impordib my documents alt,millegipärast installis minted pokkeri sinna
graafik töötab ja käsi impordib ilusti,aga table manageri all ei kuva ühtegi lauda ja hud ei tööta.




ise küsin,ise vastan ehk on kellelgi kunagi abi
http://forums.holdemmanager.com/poker-site-support/35362-minted-poker-everleaf.html

mina sain igatahes asja korda

tonis
04.05.11, 12:32
mul mitmes toas kasutajad, aga kuidas nad kõik ühte graafikusse panna? Tänud
Options - Player Aliases, lisad sealt uue alias'e ning lisad selle aliase alla oma kasutajad. Pärast rrportside alt muudad kasutaja oma aliaseks.

Ints
05.05.11, 20:28
default layouti ei viitsi keegi ülesse riputada kuskile ?
Enda oma ümber tehtud.

ziimukaz
06.05.11, 17:24
Kas HEM arvutab rake'i dealt või contributed meetodil?

Char
06.05.11, 21:24
Kas HEM arvutab rake'i dealt või contributed meetodil?

contributed ma usun

ropka11
07.05.11, 12:55
Kas HEM arvutab rake'i dealt või contributed meetodil?

Hem arvutab nagunii valesti raket.Näitab rohkem kui tegelt

Spewmonkey
07.05.11, 13:48
Hem arvutab nagunii valesti raket.Näitab rohkem kui tegelt

Oleneb toast. Osades näitab vähem.

redddman10
12.05.11, 15:17
http://http://imageshack.us/f/689/unledmoi.png/

olge head ja vaadake korra.kas mul peakski 3 databaasi olema we

taavi
12.05.11, 15:52
http://img689.imageshack.us/img689/9144/unledmoi.png (http://imageshack.us/photo/my-images/689/unledmoi.png/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

olge head ja vaadake korra.kas mul peakski 3 databaasi olema we
fyp

Mul on üks....

redddman10
12.05.11, 16:16
fyp

Mul on üks....
TY.kas peaksin kaks ära kustutama....ja kas HEM peabki koguaeg impordi ajal vanu käsi ka läbi lappama pidevalt

Cypher0
12.05.11, 16:30
Tee HEM lahti, üleval ribal näitab, mis database'i ta kasutab, ülejäänud kaks võid jah nahhui visata siis. Ja ei pea vanu käsi lappama, ilmselt sul on pandud Auto Import folderitesse HEMi arhiivi kaust vms.

Ecuador13
16.05.11, 18:48
Suur jama HEMiga, kogu teemat läbi ei lugenud(unreal), kuid probleem järgmine: eile miniFTOPS ajal hem töötas kenasti, importis ja kuvas hudi jne. mingi breaki ajal tegin restarti ja käivitan HEMi uuesti(käivitades ütles initializing database nagu ikka seal ja mingiks hetkeks tuli seal sulgudesse not responding) ja tuleb kenasti ikoon taskbari(seal kus töötavad programmid on). Klikin sellele HEM ikoonile, et akent suureks teha ja importima sealt panna(huvitav, et kohe akent suurelt ette ei visanud, kui nüüd mõtlema hakata), aga mitte midagi ei juhtu. Akent suureks ei saa, et seal toimetada. Tegin restarte arvutile ja HEMi kinni-lahti, reinstallisin HEMi ja googledasin erinevaid asju seoses sellega, kuid sarnast probleemi ei leidnud kuskilt. OS on win7, proovisin ka erinevaid graafikavidinaid maha keerata vms. Nüüd kõik ideed otsas, HELP ME please, ma ilma hemita nagu invaliid!
PS. Task manageri alt paistab, et processide all töötavad holdemmanager.exe ja HMimport.exe, kuid protsessori jõudlusest nad midagi ei kasuta.

E: üks võimalik variant on veel, et viga on viirusetõrjes, kuid ma ei usu, et see reaalne on, sest varem oli viirusetõrje samamoodi peal. Samas proovin maha lasta.

E: ikka ei tööta...

E: ei saanudki tööle, ilmselt mingi jama andmebaasiga, kuid midagi fixida ei saanud, lasin uue postgresqli versiooni peale ja head aega kogu vana andmebaas:)

fyte
17.05.11, 23:50
Microgamingus ei impordi HEM korralikult - viimased paar sessi tegin nii, et HEM polnud samaaegselt lahti ning hiljem kui auto-impordi tööle panin, siis tuli siis tuli HEMi ca 700st käest 100. Samas kui algselt mängisin nii, et HEM töötas primaga üheaegselt, siis oli kõik tips-tops.. Oskab keegi lahendust pakkuda?
FWIW, skin on nordicbet ning HEMi update'd tehtud.

// sain korda:
FAQ - Hold'em Manager Poker Tracking Software :: Microgaming / Prima (Unibet, Ladbrokes, etc))


Microgaming writes all hands to a single gamehistory.dat file. HM is unable to archive this file automatically and over time the file can get quite large. I suggest you regularly move it to the archive folder, manually.

Uncheck "Import from Subfolders" in the auto-import settings.

Move the gamehistory.dat file your \hmarchive folder and import it via Import From File(s).

Try a new session with auto-import. A new handhistory file should be generated.

Ballahollic
19.05.11, 15:36
Kuidas HEM-is käsi importida sisse?

options->configure auto import folders..->leian kausta lõpuga microgaming/triobet.. selekteerin ära? Aga mingit save vms asja ei saa vajutada..

Või teen yldse midagi valesti?

Ballahollic
20.05.11, 15:35
Kuidas HEM-is käsi importida sisse?

options->configure auto import folders..->leian kausta lõpuga microgaming/triobet.. selekteerin ära? Aga mingit save vms asja ei saa vajutada..

Või teen yldse midagi valesti?

palun abi

taavi
20.05.11, 15:43
Kuidas HEM-is käsi importida sisse?

options->configure auto import folders..->leian kausta lõpuga microgaming/triobet.. selekteerin ära? Aga mingit save vms asja ei saa vajutada..

Või teen yldse midagi valesti?


palun abiSee aitab äkki.
http://faq.holdemmanager.com/questions/18/Microgaming+%7B47%7D+Prima+%28Unibet%2C+Ladbrokes% 2C+etc%29

Romka
22.05.11, 20:05
Full tildis kuvab HUD'i kõigile aga näitab käte arvuks koguaeg 0 ja muid statte ka ei kuva. Teab keegi lahendust?

jasssass
24.05.11, 14:20
PokerStarsis jätab HEM pooled kätest salvestamata, PS info näitas sessi käte arvuks 2400, HEM aga 1220 huvitav miks? peaks äkki viimast update proovima

Char
24.05.11, 15:32
filter peal ilmset

kjmrc
25.05.11, 11:41
Panin HEM peale sessi lõppu käsi importima, aga importis ainult 100 handi, kuigi mängisin kindlasti üle 100 käe. Prima võrgustikuga siis tegu. Milles võib esineda tõrge?

WowAwiAA
29.05.11, 13:47
Kuis ma seadistada saan hud, et turniiridel kuvaks? ma panin seal player prefearances use for küll tourneys kõikjale linnukese, kuid ei midagi. Turniirid siis 9 people per laud.

kuco
29.05.11, 15:26
Kuis ma seadistada saan hud, et turniiridel kuvaks? ma panin seal player prefearances use for küll tourneys kõikjale linnukese, kuid ei midagi. Turniirid siis 9 people per laud.

Vaata, et teiste hud configute eest oleks turnade linnuke ära võetud

Vandalar
30.05.11, 01:58
Proovisin seda otsingut siin kasutada aga millegipärast ainuke tulemus mille ta annab on terve see thread, konkreetseid poste nagu ei juhatagi kätte :(
Mul on microgamingus HEM-ga suht korralik lag tekkinud täna kui 10-l laual mängida- kas selle vältimiseks annab midagi teha peale database vacuum analyze?

ropka11
30.05.11, 10:05
Proovisin seda otsingut siin kasutada aga millegipärast ainuke tulemus mille ta annab on terve see thread, konkreetseid poste nagu ei juhatagi kätte :(
Mul on microgamingus HEM-ga suht korralik lag tekkinud täna kui 10-l laual mängida- kas selle vältimiseks annab midagi teha peale database vacuum analyze?

Kunagine postitus siin foorumis-

Sellest peaks olema siin räägitud, et selle suuruse tekitab täiesti mõttetu logide kataloog.

Kataloog jätke alles, suurem osa sisust võib kustutada. Kui ei oska või ei julge või ei usalda, siis guugeldage.

Minu XP masinas näiteks asub see kaust siin:

C:\Program Files\PostgreSQL\8.3\data\pg_log

TaistoJ
01.06.11, 17:39
Mängin eurosaidis, võitisin 200bb poti(+8,9€)... NL10's... HEM näitab +8,9$ . Pmst HEM ei saa aru, et ma mängin €€ saidis, mitte dollarites. Kuidas seda viga parandada?

Vandalar
01.06.11, 21:06
Options-currency, seal saab isegi praeguse hetke kursi otse onlinest, nii et väga mugav+seal sessionite all on currency(valuuta)dropdown menüü, kust saad omale euro ka valida.

Spewmonkey
01.06.11, 21:54
Options-currency, seal saab isegi praeguse hetke kursi otse onlinest, nii et väga mugav+seal sessionite all on currency(valuuta)dropdown menüü, kust saad omale euro ka valida.

Kui sealt currency ära vahetad, kas ta mitte see 8.9(dollarit) eurideks ei converti lihtsalt ja tuleb ikka vale summa?

Vandalar
01.06.11, 22:48
Kui sealt currency ära vahetad, kas ta mitte see 8.9(dollarit) eurideks ei converti lihtsalt ja tuleb ikka vale summa?

Seda ma ei oska ütelda. Nüüd märkasin, et seal all on võimalus valida Fix Hands- see peaks parandama kõik eelnevalt teises valuutas imporditud käed, kui tahad valuuta nt. euroks muuta? v. 1.11.06g

no_limit
04.06.11, 11:24
Tere.
Tegin C-le formati, installisin HEM-i sisestasin koodid ja klikin
Veateade kirjutab järgmist:
See the end of this message for details on invoking
just-in-time (JIT) debugging instead of this dialog box.

************** Exception Text **************
System.TypeInitializationException: The type initializer for '<Module>' threw an exception. ---> <CrtImplementationDetails>.ModuleLoadException: The C++ module failed to load during appdomain initialization.
---> System.ComponentModel.Win32Exception: The system cannot find the file specified
at CModuleInitialize.LoadWpfGfx(CModuleInitialize* )
at CModuleInitialize.{ctor}(CModuleInitialize* )
at ?A0x0b283f3b.??__E?A0x0b283f3b@cmiStartupRunner@@Y MXXZ()
at _initterm_m((fnptr)* pfbegin, (fnptr)* pfend)
at <CrtImplementationDetails>.LanguageSupport.InitializePerAppDomain(LanguageSu pport* )
at <CrtImplementationDetails>.LanguageSupport._Initialize(LanguageSupport* )
at <CrtImplementationDetails>.LanguageSupport.Initialize(LanguageSupport* )
--- End of inner exception stack trace ---
at <CrtImplementationDetails>.LanguageSupport.Initialize(LanguageSupport* )
at .cctor()
--- End of inner exception stack trace ---
at i.a()
at i..ctor(cy A_0)
at cy.a(Object A_0, EventArgs A_1)
at System.Windows.Forms.Timer.OnTick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Timer.TimerNativeWindow.WndPr oc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)


************** Loaded Assemblies **************
mscorlib
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/Microsoft.NET/Framework/v2.0.50727/mscorlib.dll
----------------------------------------
HoldemManager
Assembly Version: 1.11.5.4360
Win32 Version: 1.11.05.4360
CodeBase: file:///C:/Program%20Files/RVG%20Software/Holdem%20Manager/HoldemManager.exe
----------------------------------------
System.Drawing
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
----------------------------------------
System
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
----------------------------------------
System.Windows.Forms
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
----------------------------------------
DevComponents.DotNetBar2
Assembly Version: 8.3.0.0
Win32 Version: 8.3.0.0
CodeBase: file:///C:/Program%20Files/RVG%20Software/Holdem%20Manager/DevComponents.DotNetBar2.DLL
----------------------------------------
System.Xml
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
Accessibility
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/Accessibility/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/Accessibility.dll
----------------------------------------
DeployLX.Licensing.v3
Assembly Version: 3.2.2000.0
Win32 Version: 3.2.2000.3813
CodeBase: file:///C:/Program%20Files/RVG%20Software/Holdem%20Manager/DeployLX.Licensing.v3.DLL
----------------------------------------
System.Web
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_32/System.Web/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Web.dll
----------------------------------------
System.Configuration
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Configuration/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Configuration.dll
----------------------------------------
WindowsFormsIntegration
Assembly Version: 3.0.0.0
Win32 Version: 3.0.6920.1427 built by: SP
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/WindowsFormsIntegration/3.0.0.0__31bf3856ad364e35/WindowsFormsIntegration.dll
----------------------------------------
PresentationCore
Assembly Version: 3.0.0.0
Win32 Version: 3.0.6920.1427 built by: SP
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_32/PresentationCore/3.0.0.0__31bf3856ad364e35/PresentationCore.dll
----------------------------------------
WindowsBase
Assembly Version: 3.0.0.0
Win32 Version: 3.0.6920.1427 built by: SP
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/WindowsBase/3.0.0.0__31bf3856ad364e35/WindowsBase.dll
----------------------------------------

************** JIT Debugging **************
To enable just-in-time (JIT) debugging, the .config file for this
application or computer (machine.config) must have the
jitDebugging value set in the system.windows.forms section.
The application must also be compiled with debugging
enabled.

For example:

<configuration>
<system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

When JIT debugging is enabled, any unhandled exception
will be sent to the JIT debugger registered on the computer
rather than be handled by this dialog box.

Oskab keegi aidata ?
Aitäh

ranka
04.06.11, 11:54
Vaevalt, et keegi oskab. Googelda.

Nii väga tundub, et viga su arvutis. Reinstalli HEM ja proovi uuesti. Kui ei aita mine HEM foorumitesse sama probleemida.

taavi
04.06.11, 12:48
Tere.
Tegin C-le formati, installisin HEM-i sisestasin koodid ja klikin
Veateade kirjutab järgmist:
See the end of this message for details on invoking
just-in-time (JIT) debugging instead of this dialog box.

************** Exception Text **************
System.TypeInitializationException: The type initializer for '<Module>' threw an exception. ---> <CrtImplementationDetails>.ModuleLoadException: The C++ module failed to load during appdomain initialization.
---> System.ComponentModel.Win32Exception: The system cannot find the file specified
at CModuleInitialize.LoadWpfGfx(CModuleInitialize* )
at CModuleInitialize.{ctor}(CModuleInitialize* )
at ?A0x0b283f3b.??__E?A0x0b283f3b@cmiStartupRunner@@Y MXXZ()
at _initterm_m((fnptr)* pfbegin, (fnptr)* pfend)
at <CrtImplementationDetails>.LanguageSupport.InitializePerAppDomain(LanguageSu pport* )
at <CrtImplementationDetails>.LanguageSupport._Initialize(LanguageSupport* )
at <CrtImplementationDetails>.LanguageSupport.Initialize(LanguageSupport* )
--- End of inner exception stack trace ---
at <CrtImplementationDetails>.LanguageSupport.Initialize(LanguageSupport* )
at .cctor()
--- End of inner exception stack trace ---
at i.a()
at i..ctor(cy A_0)
at cy.a(Object A_0, EventArgs A_1)
at System.Windows.Forms.Timer.OnTick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Timer.TimerNativeWindow.WndPr oc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)


************** Loaded Assemblies **************
mscorlib
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/Microsoft.NET/Framework/v2.0.50727/mscorlib.dll
----------------------------------------
HoldemManager
Assembly Version: 1.11.5.4360
Win32 Version: 1.11.05.4360
CodeBase: file:///C:/Program%20Files/RVG%20Software/Holdem%20Manager/HoldemManager.exe
----------------------------------------
System.Drawing
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
----------------------------------------
System
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
----------------------------------------
System.Windows.Forms
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
----------------------------------------
DevComponents.DotNetBar2
Assembly Version: 8.3.0.0
Win32 Version: 8.3.0.0
CodeBase: file:///C:/Program%20Files/RVG%20Software/Holdem%20Manager/DevComponents.DotNetBar2.DLL
----------------------------------------
System.Xml
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
Accessibility
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/Accessibility/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/Accessibility.dll
----------------------------------------
DeployLX.Licensing.v3
Assembly Version: 3.2.2000.0
Win32 Version: 3.2.2000.3813
CodeBase: file:///C:/Program%20Files/RVG%20Software/Holdem%20Manager/DeployLX.Licensing.v3.DLL
----------------------------------------
System.Web
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_32/System.Web/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Web.dll
----------------------------------------
System.Configuration
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Configuration/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Configuration.dll
----------------------------------------
WindowsFormsIntegration
Assembly Version: 3.0.0.0
Win32 Version: 3.0.6920.1427 built by: SP
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/WindowsFormsIntegration/3.0.0.0__31bf3856ad364e35/WindowsFormsIntegration.dll
----------------------------------------
PresentationCore
Assembly Version: 3.0.0.0
Win32 Version: 3.0.6920.1427 built by: SP
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_32/PresentationCore/3.0.0.0__31bf3856ad364e35/PresentationCore.dll
----------------------------------------
WindowsBase
Assembly Version: 3.0.0.0
Win32 Version: 3.0.6920.1427 built by: SP
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/WindowsBase/3.0.0.0__31bf3856ad364e35/WindowsBase.dll
----------------------------------------

************** JIT Debugging **************
To enable just-in-time (JIT) debugging, the .config file for this
application or computer (machine.config) must have the
jitDebugging value set in the system.windows.forms section.
The application must also be compiled with debugging
enabled.

For example:

<configuration>
<system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

When JIT debugging is enabled, any unhandled exception
will be sent to the JIT debugger registered on the computer
rather than be handled by this dialog box.

Oskab keegi aidata ?
Aitäh

See abiks ehk.. (http://forums.holdemmanager.com/manager-general/82961-can-not-install.html)

Is XP updated to Service Pack 3?
Run a manual Windows Update and install ALL updates (especially Visual C++ and .net framework updates.

Which Firewall, and Anti-Virus are you using?

Please update to the latest beta - http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate.exe



---


Or try to reinstall vc++:

VC++ 2005 and VC++ 2008:
Download details: Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package (x86) (http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=32bc1bee-a3f9-4c13-9c99-220b62a191ee&displaylang=en)

Download details: Microsoft Visual C++ 2005 Service Pack 1 Redistributable Package ATL Security Update (http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?familyid=766a6af7-ec73-40ff-b072-9112bab119c2&displaylang=en)

Download details: Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86) (http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=9b2da534-3e03-4391-8a4d-074b9f2bc1bf&displaylang=en)

5gww
05.06.11, 19:36
Küsin siin ka, mis moodi ma saan toweris speed laudades hud kuvada. Tavalaudades töötab ilusti.

low-flow
07.06.11, 04:18
Avastasin, et osad vanad käed on mul HEM-is kuidagi imelikult - käed on mängitud dollari laudades, hand history ja replayer näitavad, et kõik panused ja stackid on nendes kätes dollarites, aga millegi pärast kategoriseerib ta need käed € alla. Näiteks NL50 mängitud kätest 17 kätt on kategoorias NL 0,25€/0,50€. Kas ja kuidas seda viga parandada, et ta näitaks ikka neid käsi ülejäänud NL50$ käte all? Sobib ka mingi manuaalne variant, sest vigaseid käsi on kokku vähe.

siga
08.06.11, 13:20
Kas kellegil näitab hemis vastasega mängitud käsi, kui valida CASH GAMES -> VS PLAYER? Settingud paigas, et näitaks kõiki, aga ei näita ühtegi.

ristijeesus
08.06.11, 14:18
Näitab ilusti. Tee Filter-Clear.

Murdock
09.06.11, 15:42
-

numnuts
12.06.11, 16:18
Sellin asi, et mul jäi üks käsi trackimata kas on kuidagi HEMis näitlikult võimalik lisada graafikule juurde $ ? Ma tean täpselt kui suur pot oli ja palju ma võitsin. Lihtsalt vaja korralikult järge pidada.

Char
12.06.11, 17:37
sa saad sellist asja boonusena lisada, aga siis läheb see summa "bonus ja rakeback" alla.

numnuts
12.06.11, 18:20
Jpe, muud varianti ei leidnud. Saab veel createda mõne HH tehes mingi olemasolev õmber ja importida siis aga see ei õnnestunud mul miskitpärast.

Cypher0
12.06.11, 18:57
Jpe, muud varianti ei leidnud. Saab veel createda mõne HH tehes mingi olemasolev õmber ja importida siis aga see ei õnnestunud mul miskitpärast.

Otsi mingi suvaline käsi, kus oled sama summa kaotanud, ja kustuta ära.:)

jasssass
13.06.11, 17:09
oskab keegi öelda miks Hem PokerStarsis cap limit-is mängides käsi ei salvesta, kuskil mõni filter peal?

VisaHing
14.06.11, 12:51
erm. mul Completed 9
Not finished 1
tegelt kõik lõpuni tehtud mängud. Mis jama võib olla?

WowAwiAA
14.06.11, 18:30
Kuis ma seadistada saan hud, et turniiridel kuvaks? ma panin seal player prefearances use for küll tourneys kõikjale linnukese, kuid ei midagi. Turniirid siis 9 people per laud.


Vaata, et teiste hud configute eest oleks turnade linnuke ära võetud
Ehk siis kui mul on Default configure, kus on kõik NL/PL formaadid ja siis teen eraldi turniiride configure, kus on ainult turniiride fullring ees linnuke, siis turniire mängides pean defaultist kõik eemaldama?

Forlan
16.06.11, 15:56
Oskab keegi öelda midagi Holdem Manageri alla kuuluva Leak Buster´i kohta? Kasutab seda foorumlastest keegi raportite jooksmiseks näiteks? Kasutan praegu prooviversiooni ja tegin ka analüüsi sellega. Suure veana tõi kohe välja näiteks selle, et seniste mängitud käte põhjal foldin BB-lt liiga tihti stealile ehk minu BB fold to steal on 84%. Tasub seal olevaid soovitusi ikka tõsiselt võtta?

rehepapp
20.06.11, 11:22
Probleem Holdem Manageriga. Programmi käivitades tuleb kõigepealt mingisugune kast, kus on kirjas midagi sarnast - optimizing player jne. , siis järgneb error, millele ok vajutades pragramm töötab edasi ja statid kuvatakse laudadesse. Põhi jama tekkis siis, kui programmist kadus ära kõik minu poolt mängitud käed ja statistika käte kohta. Igakord kui programmi sulgen ja hiljem taaskäivitan, on eelmine sessioon käte kohta kadunud. Usun, et käte ajalugu on kindlasti kusagil kaustas olemas, mille programmi tagasi laadimine võtab tublisti aega. Samas proovisin asja lahendada upgrad`ides ja samuti uuesti maha-peale installides - ei mingit tulemust.

Oskab keegi nõu anda?

Tigrano
20.06.11, 11:38
Rehepapp see mingi tõsisem probleem, parem googelda HEMi foorumist, leiad kindlasti mõne sarnase probleemi ja vastuseid.

rrrr
20.06.11, 12:12
Parim, mis leak buster võib sulle pakkuda on see, et ta jaotab võitvad/kaotajad mängijad ära ja siis ütleb sulle, et võitvate mängijate keskmine fold to steal @ BB on 75 ja sinu 84% on liiga kõrge. Nii palju kui ma HEMi artikleid olen lugenud, siis nad kasutavad seda metoodikat. Ma usun, et vastust selle meetodi kohta saad kuskult HEMi foorumist.

Ma ei taha hästi uskuda, et nad on nii kaugele jõudnud, et arvestavad vastase sealimisrange vs sinu range ja korrutavad selle positsioonieelise tambovi konstandiga läbi...

hoss23
21.06.11, 15:48
Sry mehed, et ei viitsi kõike teemat pahnama hakata.
Küsimus selline, et kas kuidagi on võimalik panna HUDis nii, et kuvaks lauas mu vastastel aint sellel aasta mängitiud käte arvu???
Sest olen kunagi 2 aastat tagasi ostnud päris palju käsi ja need ei vasta enam üldse tõele.
Või üldse äkki saaks need kuidagi postgrest ära kustutada ja jätta viimase 6 kuu omad näiteks.

Cypher0
21.06.11, 16:01
Sry mehed, et ei viitsi kõike teemat pahnama hakata.
Küsimus selline, et kas kuidagi on võimalik panna HUDis nii, et kuvaks lauas mu vastastel aint sellel aasta mängitiud käte arvu???
Sest olen kunagi 2 aastat tagasi ostnud päris palju käsi ja need ei vasta enam üldse tõele.
Või üldse äkki saaks need kuidagi postgrest ära kustutada ja jätta viimase 6 kuu omad näiteks.

HUD Options-Additional HUD Filters-Include Hands newer than .... months old (... asemele mingi 12 vms siis).

Options-Settings-Purge Hands alt saad kustutada ka käsi igast toredate filtrite järgi.

hoss23
21.06.11, 16:15
Suurimad tänud Cypher0

jasssass
21.06.11, 17:38
Lugesin vanu teemasid All-in EV joone kohta. Mängin peamiselt short stack shallow laudu 6 max. Viimased 3 kuud jookseb All in EV pidevalt rahajoone all ja alates sellest on ka pidev downswing, samas mõned päevad ja nädalad on vahel ka sellised kus EV joon puudutab rahagraafikut ja sellised päevad on kõik kasumipäevad reeglina. Enne Swongi jooksin 10 kuud üle EV ja tulemus oli rahaliselt positiivne. Huvitav oleks teada kui kaua selline jooks nüüd kesta võib ja mis sellest välja võiks lugeda?
Olen lugenud siit foorumist vastakaid arvamusi selle EV kõvera kohta aga minu mängu tundub see selgelt mõjutavat.

jasssass
21.06.11, 17:41
Lugesin vanu teemasid All-in EV joone kohta. Mängin peamiselt short stack shallow laudu 6 max. Viimased 3 kuud jookseb All in EV pidevalt rahajoone all ja alates sellest on ka pidev downswing, samas mõned päevad ja nädalad on vahel ka sellised kus EV joon puudutab rahagraafikut ja sellised päevad on kõik kasumipäevad reeglina. Enne Swongi jooksin 10 kuud üle EV ja tulemus oli rahaliselt positiivne. Huvitav oleks teada kui kaua selline jooks nüüd kesta võib ja mis sellest välja võiks lugeda?
Olen lugenud siit foorumist vastakaid arvamusi selle EV kõvera kohta aga minu mängu tundub see selgelt mõjutavat.

Panin natuke segast, tähendab AL in EV jookseb rahajoone peal downswingi perioodil

Tigrano
21.06.11, 18:30
Kunagi ei tea kaua sellised swingid võivad kesta ja kas kõik on ikka jooksu viga. Eks see joon muutub ja kõigub kuude kaupa, sõltuvalt jooksust jne.

Konso
22.06.11, 12:16
Panin natuke segast, tähendab AL in EV jookseb rahajoone peal downswingi perioodil

Palju sa kuus käsi mängid?

jasssass
22.06.11, 16:31
130 000 kätt kuus on keskmine nl 50-s

Spewmonkey
22.06.11, 16:40
Jooksid 10 kuud üle EV, võid 10 kuud alla ka joosta. Võid homsest üle EV jälle joosta, võid ka mitte. Tõenäosusteoorias on kõik võimalik ja siit ei oska sulle keegi öelda millal su downswing otsa saab.

jasssass
22.06.11, 22:05
Jooksid 10 kuud üle EV, võid 10 kuud alla ka joosta. Võid homsest üle EV jälle joosta, võid ka mitte. Tõenäosusteoorias on kõik võimalik ja siit ei oska sulle keegi öelda millal su downswing otsa saab.

eks uppuja tahab ikka õlekõrrest haarata :D aga igasugused postid EV kõverate kohta on oodatud

Romka
23.06.11, 19:55
Bah, panin uue windowsi peale uuele kõvakettale ja nüüd kui installin HEM'i ja valin CP 1 siis annab sellise errori: License Failure Details
--------------------------------------------------
6/23/2011 5:53:08 PM
cy
--------------------------------------------------

Errors connecting to the server.

DETAILS

Could not activate license at server.
No more activations allowed. You must first deactivate the software from the original machine before attempting to activate again.

Kuidas ma selle deactivatema peaks vanalt kettalt kui seda pole enam seal?

taavi
23.06.11, 20:00
Bah, panin uue windowsi peale uuele kõvakettale ja nüüd kui installin HEM'i ja valin CP 1 siis annab sellise errori: License Failure Details
--------------------------------------------------
6/23/2011 5:53:08 PM
cy
--------------------------------------------------

Errors connecting to the server.

DETAILS

Could not activate license at server.
No more activations allowed. You must first deactivate the software from the original machine before attempting to activate again.

Kuidas ma selle deactivatema peaks vanalt kettalt kui seda pole enam seal?

Reset your serial.


we have launched a new online form for resetting your own serial codes.

This can be used to clear a code so that it can be used on a different pc or clear a code if your hardware profile changes and it doesn't allow you to continue.

Please go to Hold'Em Manager Poker Software - Tracking and Analysis Poker Software (http://www.holdemmanager.com) and signup with a new login name and password or use your existing account. After that, simply navigate to "Upload License Code" and you can quickly add your serial code and reset it whenever you need to.




Read: http://faq.holdemmanager.com/questions/24/ICan%27tActivate%26RegisterHoldemManager
http://forums.holdemmanager.com/manager-general/87871-error-activating-online.html

Romka
25.06.11, 13:43
Tänud Taavi, sain selle nüüd korda aga kohe järgmine probleem, 2h juba jamanud ja jagu ei saa, googlest ka enam abi ei leidnud, ehk keegi siit teab.

Sain HEM'i tööle nüüd ja üritan importida backupi mis sai tehtud pgAdminniga, pgAdminni sain vist selle importitud aga kui HEM'i tööle panen siis on kõik ikka blank sest HEM kasutab ju seda vana database edasi? Ja kui nüüd võtta database management siis seal saab ju ainult exportida käsi, mitte importida?

Väga keeruline jutt tuli vist nüüd aga ehk keegi teab aidata, ei tahaks küll täiesti nullist jälle alustada.

Ingvar78
26.06.11, 20:19
Tõmbasin HEM-i enda uude arvutisse, kõik töötab v.a see, et Pokerstarsis mängides statse ei näita. OO-s jällegi kõik sujub.

Romka
26.06.11, 20:51
Table manageris proovisid seda punast risti lauaga ühendada?

rrrr
26.06.11, 22:28
Tänud Taavi, sain selle nüüd korda aga kohe järgmine probleem, 2h juba jamanud ja jagu ei saa, googlest ka enam abi ei leidnud, ehk keegi siit teab.

Sain HEM'i tööle nüüd ja üritan importida backupi mis sai tehtud pgAdminniga, pgAdminni sain vist selle importitud aga kui HEM'i tööle panen siis on kõik ikka blank sest HEM kasutab ju seda vana database edasi? Ja kui nüüd võtta database management siis seal saab ju ainult exportida käsi, mitte importida?

Väga keeruline jutt tuli vist nüüd aga ehk keegi teab aidata, ei tahaks küll täiesti nullist jälle alustada.

Kõige lollikindlam viis:
1. võta database management ja export hands. Minu vana arvuti, mis oli igapäevane tööarvuti ja püsinud formattimata juba 2 aastat, 3GB mälukaga ja 2.3Ghz Dual core (Dell Latitude 820) tegi selle töö ära 3 tunniga - 2milj kätt.
2. Nüüd kopeeri need txt failid uude arvutisse ja impordi läbi HEMi sisse (import folder või siis import files). Uus arvuti I5 2.5Ghz 8GB RAM SSD ketas undas 6 tundi ja tehtud said need 2 milj. kätt.

Kui sul on aga tehtud andmebaasist backup, siis impordi see läbi pgAdmini ja ütle HEMile database managemendi alt, et see andmebaas on default. Pole testinud kuid peaks toimima. Vanas arvutis oli mul 2 andmebaasi HEMis.

Romka
26.06.11, 22:39
Mhm, asi selles, et vanasi faile enam pole kahjuks, sai tehtud backup läbi pgAdminni nii nagu HEMi kodukal kirjas. Aga seda restore nüüd samamoodi tehes ei muutu midagi. Ja vanale kettale sai format tehtud.

rrrr
27.06.11, 08:23
Mhm, asi selles, et vanasi faile enam pole kahjuks, sai tehtud backup läbi pgAdminni nii nagu HEMi kodukal kirjas. Aga seda restore nüüd samamoodi tehes ei muutu midagi. Ja vanale kettale sai format tehtud.
Kas uues arvutis peale HEMi, postgresi installi ja andmebaasi restore ilmub HEM->Database management->klikka connect==Database Control Panel midagi, mida HEMil on võimalik kasutada?

Romka
27.06.11, 13:16
Seal on ainult HoldemManager *** DEFAULT DATABASE*** .

rrrr
27.06.11, 14:59
Seal on ainult HoldemManager *** DEFAULT DATABASE*** .
Ja läbi HEMi vaadatuna seal vanu käsi pole kuigi import läbi pgAdminIII on tehtud?

Ma paneks HEMi kinni, kustutaks läbi pgAdminIII selle tühja DB ära ja prooviks uuesti failist restoreda. Siis avaks HEMi ja vaataks mis juttu ta räägib.

Romka
27.06.11, 15:58
Kustutasin hetkel kõik databased ära pgAdminnis ja siis tegin uue kuhu tegin restore uuesti ja HEM'i avades on ikka null, nagu backup fail oleks tühi vms? Samas ta on 204MB suur. Kui keegi on nõus siis ma võin isegi Skype vestluse temaga teha ja kui suudab mul selle tööle saada võin moneybookersisse mingi summa eure ka saata vaeva eest.

vapsik
28.06.11, 11:31
Kas mingit moodi saab eraldi vaadata käsi, mis on mängitud FR, 6-max ja HU laudades.

kjmrc
28.06.11, 11:41
Miks mu HEM statse ei kuva Pokerstarsis? Kõik on nagu õigesti pandud!

rrrr
28.06.11, 14:00
Kustutasin hetkel kõik databased ära pgAdminnis ja siis tegin uue kuhu tegin restore uuesti ja HEM'i avades on ikka null, nagu backup fail oleks tühi vms? Samas ta on 204MB suur. Kui keegi on nõus siis ma võin isegi Skype vestluse temaga teha ja kui suudab mul selle tööle saada võin moneybookersisse mingi summa eure ka saata vaeva eest.

Tsekka seda ja tuleta meelde, kas backup sai tehtud nii:
http://faq.holdemmanager.com/questions/72/Backup+%26+Restore+Database
Samalt lingilt saad ka restore õpetuse. Soovitan jälgida kõiki linnukesi ja encodingu seadeid punktuaalselt.

rrrr
28.06.11, 14:02
Kui ei aita, siis äkki on HEMi DB Control Panelilt siiski võimalik käed eksportida tekstifailideks.

Romka
28.06.11, 14:28
Tsekka seda ja tuleta meelde, kas backup sai tehtud nii:
http://faq.holdemmanager.com/questions/72/Backup+%26+Restore+Database
Samalt lingilt saad ka restore õpetuse. Soovitan jälgida kõiki linnukesi ja encodingu seadeid punktuaalselt.
Kõik saigi täpselt selle järgi tehtud :/, vaatab üritan nende suppordiga contacti saada ja ehk nad teavad aidata.

Kui ei aita, siis äkki on HEMi DB Control Panelilt siiski võimalik käed eksportida tekstifailideks.

Proovisin aga kuna tegi selle paari sekundiga ära siis kahtlen, et ta midagi peale eilsete käte seal eksportis.

Juhe juba nii koos, et jube. Pmts Starsist saab käed niisama küsida vist õnneks? Aga Betfairis nad vist neid ei saada ja seal just kohtab neid regulare palju rohkem.

Kotkas1000
29.06.11, 15:00
Mul selline mure, et HEM teeb eilsest alates operatsiooni "optimizing players" peale igat käivitust. Aega läheb sellega tavaliselt paar tundi, kuna andmebaas on suur (1,3milj + ostetud 1milj. kätt). Kas on mingeid mõtteid, mida ma peaksid tegema? Kas ma saan kuidagi oma andmebaasi mahtu vähendada? Samas ei taha, et käed kaotsi lähevad. Ei saa ju enam ilusaid life-time graafikuid vaadata :P

ropka11
30.06.11, 09:10
Keegi kunagi kirjutas andmebaasi vähendamisest

Sellest peaks olema siin räägitud, et selle suuruse tekitab täiesti mõttetu logide kataloog.

Kataloog jätke alles, suurem osa sisust võib kustutada. Kui ei oska või ei julge või ei usalda, siis guugeldage.

Minu XP masinas näiteks asub see kaust siin:

C:\Program Files\PostgreSQL\8.3\data\pg_log

ropka11
30.06.11, 09:22
Seda optimimizing players teeb muidu ju uue kliendi lisamisel.
Sul Hem-is järsku liiga palju tubasid trackima pandud ja mingi tuba seal n....
Kustuta kõik mittevajalikud toatrackimised kus hetkel ei mängi ära pärast saad alati uuesti lisada.Auto import folders

ranka
02.07.11, 06:55
Keegi kunagi kirjutas andmebaasi vähendamisest

Sellest peaks olema siin räägitud, et selle suuruse tekitab täiesti mõttetu logide kataloog.

Kataloog jätke alles, suurem osa sisust võib kustutada. Kui ei oska või ei julge või ei usalda, siis guugeldage.

Minu XP masinas näiteks asub see kaust siin:

C:\Program Files\PostgreSQL\8.3\data\pg_log

Mul PostgreSQL 8.4, mitte 8.3 ja pg_log kataloog võtab ainult 1KB :)

vinney
02.07.11, 15:50
tra mingi pool aastat juba HEM pange pannud: prima turniiri/sng laual, kohe kui mängijate arv langeb alla 7 siis statsid hakkavad nii kelbast panema(valel kohal, vale inimene, duubelstatistika jne), tegu 10max lauaga, keegi teab rohtu selle vastu?

Kotkas1000
03.07.11, 11:02
Seda optimimizing players teeb muidu ju uue kliendi lisamisel.
Sul Hem-is järsku liiga palju tubasid trackima pandud ja mingi tuba seal n....
Kustuta kõik mittevajalikud toatrackimised kus hetkel ei mängi ära pärast saad alati uuesti lisada.Auto import folders


Tegin, kuid kasu mitte midagi. Peale igat käivitamist algab optimizing reports, mis lõppeb umbes tunnise ootamise järel sellise erroriga:

http://www.upload.ee/image/1464180/error.jpg

Tegin HEMile igaks juhuks ka update, aga kasu ei miskit.

Rage
05.07.11, 13:13
vaata kas sul andmebaas ikka töötab, imho tundub et ei saa baasiga ühendust.

con
06.07.11, 02:35
Kuna ma enam FTP's jätkata ei kavatse siis tahaks kogu FTP andmebaasi ära kustutada. Kuidas seda teha saaks?

ristijeesus
06.07.11, 08:38
Options-Settings-Purge hands-Poker Sites

ristik
07.07.11, 01:33
selline probleem siis, et olen harjunud muidu Full tildis mängima, aga nüüd kui 888 proovin, siis on statte palju vähem kui ma muidu seadistanud olen, ilmselt on see sellepärast, et seal nende konfiguratioonide all on eraldi pacific. Pealegi on on pooltes laudades need statikastid valede nimede all. Kui neid liigutada, siis liigutab samal ajal teistes akendes ka seda kasti. Ühesõnaga help ?

tonis
07.07.11, 02:35
pane omal positsioon paika pokkeri cliendist ning hemist ja viskab kõigis laudades statid kenasti paika

Naxer
07.07.11, 21:08
Sry kui selle probleemi kohta on kuskil juba lahendust pakutud, ei viitsinud kogu teemat läbi pahmama hakata. Igatahes mul probleem, kus auto import reaalajas ei tööta. Triobetis proovisin just käivitada, istusin prooviks ühes 6-max PLO4 lauas ning kui klikkasin auto import peale, siis näitas, et lauas on 0 mängijat ja käsi ei importinud ning HUD ei käivitunud. Manuaalselt sain mängitud käed pärast sisse küll (import from folder abil). Samas kui klikkan stop auto import tuleb kiri stopping...ja asi jääbki mõtlema. Oskab ehk keegi aidata?

Ämmapets
07.07.11, 22:59
Pidin nüüd uuesti installima Pokerstarsi tarkvara ja seoses sellega ka mure. Stars ei salvesta millegipärast enam käsi, tegin uue kausta ja puha, aga ei midagi. Seetõttu ei tööta ka Hem. Kas mul jäi midagi kahe silma vahele või on mingi jama, millest peaks teadma?

Cypher0
07.07.11, 23:51
Pidin nüüd uuesti installima Pokerstarsi tarkvara ja seoses sellega ka mure. Stars ei salvesta millegipärast enam käsi, tegin uue kausta ja puha, aga ei midagi. Seetõttu ei tööta ka Hem. Kas mul jäi midagi kahe silma vahele või on mingi jama, millest peaks teadma?

Kui pärast installimist hakkas Stars käsi salvestama kuskile C://Appdata/xxxx kausta, siis muuda see kaust ära. Minu mäletamist mööda HEM sealt neid üles ei leidnud.

siga
09.07.11, 18:28
Kas note kasti on võimalik LAIEMAKS teha? Siis kui lähed hiirega notele peale lööb ette, see kollane kast.

nikitheone
12.07.11, 13:32
selline probleem - starsi husng vahel ei save viimast kätt, peab käsitsi editima. ning vahel kui kaotad, paneb finishing position 4. any ideas?

oohoh
13.07.11, 11:09
http://www.upload.ee/image/1489615/hemjura.jpg
Tegin reinstalli ja update ära, kasu pole :(
ise vastan http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=27585795&postcount=23263

widescreen
13.07.11, 12:28
Miks ei ilmu pokerstars laudadesse statsid?

wanapagan
13.07.11, 16:22
http://www.upload.ee/image/1489615/hemjura.jpg
Tegin reinstalli ja update ära, kasu pole :(
ise vastan http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=27585795&postcount=23263

Mõtlesin just nutma tulla. Tänud sulle.

siga
13.07.11, 20:04
Keegi hudi jaoks new panel kasutab? Probleem see, et kahel istekohal on new panel PÕHIpaneeliga nihkes ja teatavasti ühshaaval kõrvalpaneeli liigutada põhipaneeli suhtes ei saa vai liiguvad sünkroonis.

Kloonike
13.07.11, 22:08
http://www.upload.ee/image/1489615/hemjura.jpg
Tegin reinstalli ja update ära, kasu pole :(
ise vastan http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=27585795&postcount=23263

ty

ranka
13.07.11, 22:28
Keegi hudi jaoks new panel kasutab? Probleem see, et kahel istekohal on new panel PÕHIpaneeliga nihkes ja teatavasti ühshaaval kõrvalpaneeli liigutada põhipaneeli suhtes ei saa vai liiguvad sünkroonis.

Selle jaoks oli miski nipp. Äkki pidi liigutamise aeg shifti või CTRL alla hoidma, siis liigub ainult üks.

wanapagan
14.07.11, 18:31
HOLD'EM MANAGER on teinud ajutise uuenduse. Kõigil W7 kasutajatel kellel täna probleem tekkis. Võite oma Security updated ära teha. http://www.holdemmanager.com/store/downloads-manuals.php

inward
15.07.11, 01:19
Huvitav ma ei saa nüüd pärast w7 hemi update käe korduseid vaadata, dbl clickides midagi ei juhtu....

wanapagan
15.07.11, 07:44
Holdem Manager .07 http://www.holdemmanager.com/07-released. Replayer töötab ilusti ja seni teiste funktsioonidega pole probleeme olnud.

Vandalar
15.07.11, 19:54
Mul millegipärast ei näita HUD-il note iconi juures seda poti-ikooni, kust HH vist saab näha? Any clues?

I R Baboooon
16.07.11, 18:06
Kui HEM-i avada proovin siis viskab sellise errori ette:
the following error occurred when trying to open the database: failed to establish a connection to '127.0.0.1'
Mis teha?

kuco
16.07.11, 18:08
Kui HEM-i avada proovin siis viskab sellise errori ette:
the following error occurred when trying to open the database: failed to establish a connection to '127.0.0.1'
Mis teha?

Kontrolli, et kas PostgreSQLi service jookseb

udikaz
16.07.11, 20:48
nii, pakkus database update ja panin ok. ning peale seda kui hemi käivitasin viskab sellise pildi ette ja midagi teha ei lase. kuidas seda fixida???

http://www.upload.ee/image/1498645/HEM_bug.png

inward
16.07.11, 21:28
Eelmisel lehel on kõik ilusti olemas, mis tegema pead :). Vist piisab selle wanapagana sellel lehel olevast lingist ka.

Cypher0
16.07.11, 21:29
nii, pakkus database update ja panin ok. ning peale seda kui hemi käivitasin viskab sellise pildi ette ja midagi teha ei lase. kuidas seda fixida???

http://www.upload.ee/image/1498645/HEM_bug.png

Update HEM.

http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate.exe

udikaz
16.07.11, 22:06
ok eile tõmbasin kodukalt update ja andis selle 1.11.06g:S

low-flow
16.07.11, 22:11
ok eile tõmbasin kodukalt update ja andis selle 1.11.06g:S
eelmisel lehel
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=27585795&postcount=23263

kuco
16.07.11, 22:51
eelmisel lehel
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=27585795&postcount=23263

Ei ole vaja ... saab lihtsamalt

Windows 7 users with crash/errors please download this version for the fix: Windows 7 Solution (http://www.holdemmanager.com/Downloads/HmUpdate.exe)

Tigrano
20.07.11, 18:22
Peale update 1.11.07a käsib uue databaasi teha, et muidu ei tule mingid HUDi statid jne, tegite uue databaasi? ,siis vaja ju käed exportida ja importida jälle :(

Timpz
20.07.11, 21:40
ei käsi uut teha, updateib lihtsalt vana et saaks uusi statse kasutada

Ahangama
24.07.11, 14:14
http://forums.holdemmanager.com/manager-general/101431-hm2-announcement.html

wanapagan
24.07.11, 14:41
Take that PT... hem all the way. Aina mahedamaks muutub see asjapulk. Peaks suts rohkem aega kulutama programmi õppimisele.

Pahvak
24.07.11, 15:57
Kõik on tore, aga ma ei usu, et need vidinad hourly rate tõstavad.

wanapagan
24.07.11, 16:38
see selleks, tasuta saadud asjapulk, niisama näppida ja ennast targana tunda ka tore ju.

siga
25.07.11, 16:26
Kus kohast ma hem2 beta alla laadida saaks?. Sisse logides ei leidnud ühtegi viidet hem2 downloadile või ei leidnudki õiget kohta üles.

madisle
25.07.11, 17:16
Oleks vaja HEM osta. Kas mõnda sooduskampaaniat praegu käsil pole?

Viiidrik
29.07.11, 12:55
Kui HEM-i avada proovin siis viskab sellise errori ette:
the following error occurred when trying to open the database: failed to establish a connection to '127.0.0.1'
Mis teha?
Mida sa täpselt tegid seal , et korda saada? ma jaman juba tükk aega, miski ei aita...HEMi foorumis käskis hosti faili muuta natuke, aga korda ei saanud.

Tigrano
29.07.11, 13:24
Üldjuhul sõltuvalt windowsist, tuleb uus update teha ja siis postqre uuesti installida ja siis käed sisse jälle tõmmata. Aga kindlasti loe hemi foorumit ehk on kergem variant korda saada.

taavi
29.07.11, 13:40
Kui HEM-i avada proovin siis viskab sellise errori ette:
the following error occurred when trying to open the database: failed to establish a connection to '127.0.0.1'
Mis teha?

Mida sa täpselt tegid seal , et korda saada? ma jaman juba tükk aega, miski ei aita...HEMi foorumis käskis hosti faili muuta natuke, aga korda ei saanud.
Abiks ehk..

We re-launched the website and FAQs.

For postgresql connection issues, this is the process I recommend:


This is usually a firewall or windows update issue.

First try to reboot.

If no help, try this:

Start > Programs > PostgreSQL > 8.x > Stop Service

Start > Programs > PostgreSQL > 8.x > Start Service

If that doesnt help delete the \postgresql\8.x\data\postmaster.pid file, if you see it.

Add exceptions to the windows firewall, even if it is off. If you have a 3rd party firewall, do the equivalent or uninstall it temporarily - http://faq.holdemmanager.com/questions/275/Windows+Firewall+%7B47%7D+Defender+Problems

Please try following these FAQs, step by step:

1) http://faq.holdemmanager.com/questions/91/Can't+Connect+%7B47%7D+Failed+to+Start+PostgreSQL+
2) reinstall the same version of postgresql, using the same \data folder - http://faq.holdemmanager.com/questions/71/Reinstall+PostgreSQL+Preserving+Old+Database
3) http://www.holdemmanager.net/forum/showthread.php?t=8261

If that doesn't help you will probably have to reinstall PostgreSQL completely and reimport your hands using these instructions - http://forums.holdemmanager.com/showthread.php?t=20755
http://forums.holdemmanager.com/manager-bugs/4835-error-cant-use-hem-3.html

Tigrano
29.07.11, 13:47
Need ülaltoodud asjad võivad probleemi lahendada (tasub proovida), aga üdljuhul see mingi viimase update värk ja need ülaltoodud asjad ei aita vist, ise proovisin ja abi ei saanud.

bluelite
29.07.11, 23:25
Ka minul oli ülal mainitud probleem ja peale mõnetunnist pusimist otsustasin siiski vana versiooni uninstallida ja uuema peale panna. Nüüd töötab kõik nagu vaja.

Codecci
30.07.11, 19:27
Mida TableNinja täpsemalt teeb?

ranka
30.07.11, 19:40
Kõik on tore, aga ma ei usu, et need vidinad hourly rate tõstavad.

+1. Vaatasin ka uut PT3. Jah väga lahedaid vilesid ja vidinaid tehtud, kõike saab teha aga 99.99% on mõttetu sitt. Miks ei võiks teha keegi normaalselt ja lihtsat programmi. PT2 oli hea, ehitanud sinna sisse HUD-id ja graafikud, lisanud paar statti, moderniseerinud andmebaasi ja oleksi ideaal programmike valmis, mida võib siis vaikselt täiustada.

Aga ei ikka, miskeid ime junne vaja, mis ei muuda mitte midagi ja kui uus versioon väljas nõutakse uut pappi ning on ikka vigasid ja buge täis.

Pahvak
30.07.11, 19:40
Mida TableNinja täpsemalt teeb?

Klickib timebanki, paneb slideri soovitud asendisse (nt. preflop 3bb+1 per limper, postflop 60% potist), mul aitab laudu tõsta ekraanil ümber sõltuvalt sellest, millist hiirenuppu vajutan jms. HU-s ilmselt sellest kõigest puudust ei tunne.

ranka
30.07.11, 19:40
Mida TableNinja täpsemalt teeb?

See multitablemiseks hea. Betsizingud, laudade ümber tõstmine, laudade kiire avamine/sulgemine, automaat timebank ja palju muud. HU jaoks pointless.

EDIT: pahvak on ninja, jõudsi millisek enne!

Pahvak
30.07.11, 19:46
EDIT: pahvak on ninja, jõudsi millisek enne!

Ise tegid ühe minutiga 2 posti, vot see on ninja!

udikaz
31.07.11, 04:45
Sain mingi meili hodemmanager.com-lt. et uus hem2 beta väljas. Kas kellelgi on kogemusi sellega? kas tasub hakata selle betaga üldse jamam või oleks tagem õige versioon ära oodata?

Char
31.07.11, 09:06
Sain mingi meili hodemmanager.com-lt. et uus hem2 beta väljas. Kas kellelgi on kogemusi sellega? kas tasub hakata selle betaga üldse jamam või oleks tagem õige versioon ära oodata?

mind huvitab see, kas see on eraldi toode või kui juba hem olemas, saab selle niiöelda upgradeda?

Pahvak
31.07.11, 10:00
Sain mingi meili hodemmanager.com-lt. et uus hem2 beta väljas. Kas kellelgi on kogemusi sellega? kas tasub hakata selle betaga üldse jamam või oleks tagem õige versioon ära oodata?

Ise arvan, et tuleb õige versioon ära oodata ja siis pole ka kindel, et vahetus oma raha väärt on (oleneb). Kogemust samas pole.


mind huvitab see, kas see on eraldi toode või kui juba hem olemas, saab selle niiöelda upgradeda?

Meilist jäi mulje, et värskemad HEMi omanikud saavad tasuta, osad saavad odavamalt upgradeda ja mulle jäi mulje, et mina oma 2,5a vana litsentsiga pean täiesti uue toote ostma. Võimalik, et sain valesti aru.

Ise ilmselt teen (?) vahetuse rohkem uudishimust kui praktilisest vajadusest.

Vandalar
31.07.11, 12:52
Aga kas HEM v. 1 saab ikka edasi kasutada ja kas sellele tugi ja upgraded jäävad alles? Või on see HEM2 peale minek nö. sunniviisiline?

Cypher0
31.07.11, 16:05
Sain mingi meili hodemmanager.com-lt. et uus hem2 beta väljas. Kas kellelgi on kogemusi sellega? kas tasub hakata selle betaga üldse jamam või oleks tagem õige versioon ära oodata?

Panin ennast mingi nädal tagasi beta key jaoks järjekorda ja pole veel saanud. Kui praegu panna, siis mingi 3-4 nädala pärast ehk saab key alles.

mortalvombat
01.08.11, 08:49
Kuidas saada HEM turniire/sng'sid eurodes näitama? Tahan, et graafikud oleksid eurodes ja käsitsi saaks sisedtada eurodes.
Ei olegi võimalik vist selline asi?
//Kas HEM näitab average või total ROI?

E-Kunn
01.08.11, 19:07
Küsiks võibolla natuke rumala küsimuse, et ärge siis maha lööge. Kui ma mängin turniire, HEM töötab ja salvestan vastaseid ega siis hiljem cashi mängides samade turniiri vastastega ei kuva hud neid turniiril mängitud state lauda?

vapsik
01.08.11, 19:21
Ei tohiks, kui just mingi ime setting peal pole.

zhaq
03.08.11, 10:56
tere, mul probleem j2rgmine, et holdem manager t22tab ilusti rahalaudades ja ka heads up turniiri m2ngides, kuid millgip2rast ei l2he t22le full ring tournamendis..milles v2ix probleem olla?

vabandan t2pit2htede puudmise p2rast!

Mrt1989
03.08.11, 11:16
tere, mul probleem j2rgmine, et holdem manager t22tab ilusti rahalaudades ja ka heads up turniiri m2ngides, kuid millgip2rast ei l2he t22le full ring tournamendis..milles v2ix probleem olla?

vabandan t2pit2htede puudmise p2rast!

HEM

HUD Options -> Player Preferences -> Use For Vaata kas sul on linnukesed igas kastis ?

emmimees
03.08.11, 19:33
Kui mul on 6maxis HUDid paigas, aga tahan mängida 9 või 10max turniiri, siis kuidas ma saan nii need HUDid paika panna, et jätab meelde 9max jaoks ja samas 6max ei lähe paigast ära? Sealt kastist, kus neid HUDe keritakse, saab märgistada küll kas 6 või 10max aga seda uuesti avades märge seal puudub jälle.

pikk28
03.08.11, 22:39
krt hem järsku enam ei impordi korralikult käsi sisse. mängin starsis. hetkel tundub, et impordib ainult neid käsi, kus ma poti ei mängi. nii kui potis osalen, nii nii seda kätt ei loe. täiesti müstika. versioon on 07b ehk peaks viimane olema. kas asi võib selles olla, et ma pole starsi updatenud juba 1,5 kuud? on kellelgi olnud analoogne mure? help please :)

vapsik
03.08.11, 23:08
Sa ju niikuinii foldid kõik käed pmst? Väga midagi kaduma ei lähe...

Sellist probleemi pole tegelt endal ette tulnud. Teeks HEMile ja Starsile mõlemale igaks juhuks update ja kui see ei aita tõstaks HEMi foorumis lärmi.

pikk28
04.08.11, 05:55
Sa ju niikuinii foldid kõik käed pmst? Väga midagi kaduma ei lähe...


lol
aga muidu HUD kuvab statse ja loeb käsi
sessioni alt vaatan, siis seal 70% käsi puudu

Char
04.08.11, 08:42
lol
aga muidu HUD kuvab statse ja loeb käsi
sessioni alt vaatan, siis seal 70% käsi puudu

mis asja mees :D

hem töötab nii:

1) impordib käe oma andmebaasi
2) andmebaasist kuvab statid lauale
3) andmebaasist kuvab statid sessiooni alla ja graafile ja igale poole

seega ta impordib sul kõik 100% kätest..ja sul raudpolt mingi filter või asi peal. sest sul käed on olemas.

pikk28
04.08.11, 09:34
eips, ei ole mingeid filtreid peal.
lõin uue database, importisin vanast kõik uute ja nyyd voila korras. ei tea miks vana korralikult enam ei tööta

numnuts
04.08.11, 10:15
Mul mingi selline jama vahest kui alles laudu avan.
Kuvab kõikide villaste statsid ja kaasaarvatud Hero omad, Aga..
http://www.upload.ee/image/1551665/Herohud.jpg

Hero nimi on "0" Table Manager näitab jooksvalt palju up või down aga HEMi ise käed ei jõuad. Makes any sense?
Spottin selle alati esimese paari käe jooksul ära ja pean kas re avama laua või siis üldse mõne muu laua võtma siis kõik ok.
Mis tegema pean?

emmimees
05.08.11, 12:32
Keegi HM2 on kasutanud? Kas saab nii teha, et ta kasutaks sama database, mis HM1 ja kuda seda teha? Mul hakkas importima vanu käsi HMArcieve kaustast ja kinni ka ei saa panna, aga see üliaeglane ja seal ei olegi kõiki käsi kuna format olnud vahepeal.
paras pask tundub see HM2 üldse

siga
06.08.11, 17:31
Ikka veel jagatakse betasid järjekorra alusel?

Niisama HEM2 tõmmates tööle ei lähe ja viskab kasti "A valid licence for HEM not found". Kas peab ootama järjekorras või teen midagi valesti?

WowAwiAA
06.08.11, 22:19
No ei saa mina turniiridele Hudi, help please? Hea oleks kui täpselt oskaksite öelda, mis teha.

widescreen
07.08.11, 00:27
Probleem selline, muretsesin uue arvuti aga kuidas ma saaks vanast arvutist oma käed uude arvutisse importida? (eriline arvuti inimene ei ole kahjuks)

sadptr
07.08.11, 00:37
krt hem järsku enam ei impordi korralikult käsi sisse. mängin starsis. hetkel tundub, et impordib ainult neid käsi, kus ma poti ei mängi. nii kui potis osalen, nii nii seda kätt ei loe. täiesti müstika. versioon on 07b ehk peaks viimane olema. kas asi võib selles olla, et ma pole starsi updatenud juba 1,5 kuud? on kellelgi olnud analoogne mure? help please :)

Oli sarnane probleem aga mitte täpselt sama, minupuhul aitas "Filter>Clear", isegi kui kuskil ei ole filtrit peal. Mingi HEM bug ja nii soovitati teha foorumis ja aitas.

Cypher0
07.08.11, 15:19
Ikka veel jagatakse betasid järjekorra alusel?

Niisama HEM2 tõmmates tööle ei lähe ja viskab kasti "A valid licence for HEM not found". Kas peab ootama järjekorras või teen midagi valesti?

holdemmanager.com'is logid sisse ja paned ennast järjekorda, mõne nädala jooksul saadavad sulle license key meilboxi.


Probleem selline, muretsesin uue arvuti aga kuidas ma saaks vanast arvutist oma käed uude arvutisse importida? (eriline arvuti inimene ei ole kahjuks)

Options-Database Management-Connect-Export Hands, siis käed uude arvutisse ja Import From Folder.

siga
07.08.11, 16:42
[QUOTE=Cypher0;358391]holdemmanager.com'is logid sisse ja paned ennast järjekorda, mõne nädala jooksul saadavad sulle license key meilboxi.
QUOTE]

Mingi 5000+ olin, peab vist pikalt ootama, aga samas siis palju vähem buge ka ilmselt.

Char
07.08.11, 16:46
no kui senini oled ilma hakkama saanud, siis võib oodata küll :D

ma panin ka ennast alles praegu järjekorda

ranka
07.08.11, 17:10
Sain ka omale key aga mul seda tõenäoliselt ei olegi vaja.

emmimees
07.08.11, 17:11
No ei saa mina turniiridele Hudi, help please? Hea oleks kui täpselt oskaksite öelda, mis teha.

Mul vana HEMiga tegi ka nii, pidin table finderi abil selgeks tegema turna laua iga kord.

HEM2 lasin mina maha ja ei taha seda seapaska enam elusees näha. Hakkas mingist persest vastu mu tahtmist käsi importima, reportside all näitas mingeid ülivanu NL2 käsi vai dmõningaid kuigi uue database tegi üle 1GB suuruseks ja importimist ei saanud kinni ka panna... ei näinud ühtegi mõtet uue hullema sita hoidmisel.

widescreen
07.08.11, 19:13
tänud Cypher0 :)

kollane
09.08.11, 17:28
Kas sellist HUDi filtrit ei tole last x hands?
Leidsin ainult last x month.

ranka
09.08.11, 21:59
Kas sellist HUDi filtrit ei tole last x hands?
Leidsin ainult last x month.

Otsisin ka kunagi. Uurisin HEM-i foorumitest ja kahjuks sellist varianti minu teada olemas ei olnud.

siga
10.08.11, 13:39
Kas sellist HUDi filtrit ei tole last x hands?
Leidsin ainult last x month.

Ei ole, sai alles uuritud seda (pidi liiga aeglaseks tegema programmi). Loodan, et HM2 on olemas.

Kindlasti on olemas PT3-l.

ranka
10.08.11, 13:51
PT3-el on olemas aga sel juhul HUD ei kasuta enam cachet, mis omakorda ajab HUD-i aeglaseks (läheb vahest kuni 10 kätt enne kui HUD lauda ilmub). PAHUD-il oli see ilusti olemas ja HUD oli koheselt lauas.

nikitheone
10.08.11, 13:53
sama jama. husng kui kaotan, märgib hem kohaks neljanda (vahel), pean iga kord käsitsi panema teise koha.

Carl
12.08.11, 19:27
Kas kahes erinevas toas mängitud käed on võimalik nö. kokku liita kuidagi?

Char
12.08.11, 19:42
on küll jah, mingi custom name vist oli, mul hetkel pole hemi arvuti peal

pmst ketra menüüd läbi ja leiad mingi custom name vms

ranka
12.08.11, 21:20
Kas kahes erinevas toas mängitud käed on võimalik nö. kokku liita kuidagi?

HEMi valikutes on aliased. Teed aliase nimeks "Carl" ja sinna alla lisad erinevate pokkeritubade screen-named. Kui lisatud siis hem-i mängijate menüüst valid aliase "Carl" ja voilaa.

Carl
12.08.11, 22:14
HEMi valikutes on aliased. Teed aliase nimeks "Carl" ja sinna alla lisad erinevate pokkeritubade screen-named. Kui lisatud siis hem-i mängijate menüüst valid aliase "Carl" ja voilaa.

Hea töö. Aitäh.

Vandalar
12.08.11, 23:28
Veider aga mul oli kerge downswing ning graafik obviously näitas allapoole. Sain kerge turnacashi ning peale seda hakkas cashis ka plussi näitama aga millegipärast läheb graafik ikka allapoole :D Suht kurb lugu. Graafik peaks juba ammu üles minema...

emmimees
13.08.11, 01:03
Vandenõu imo või sulle lihtsalt tundus, et hakkas cashis minema?

Vandalar
13.08.11, 01:19
Vandenõu imo või sulle lihtsalt tundus, et hakkas cashis minema?

lol, ei hakka pilte siia viskama aga on tõesti nii, et graafik ei lähe mujale kui alla lol aga viimased kolm sessi on plussis ja piisavalt, et peaks selle summa ja sampli peale tublisti ülesminevat trendi näitama
Edit: nüüd siis alles tegin refreshi ja näitab õigesti, hmm, wweider.

bluelite
13.08.11, 22:38
HEM ei näita Today graafikut, this month jms on ok. Milles võib olla probleem?