PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

totaldonk
15.03.10, 13:27
Hoia paremat hiirenuppu all ja lohista sobiva koha peale.

Mul sama küsimus, aga nad lähevad igal laual erinevalt, ehk nagu minu istekoht ei oleks sama igas lauas, ta võtab selle järgi kuhu ALGSELT istud ehk mis pos on vaba.

K2snakas
15.03.10, 13:35
Mul sama küsimus, aga nad lähevad igal laual erinevalt, ehk nagu minu istekoht ei oleks sama igas lauas, ta võtab selle järgi kuhu ALGSELT istud ehk mis pos on vaba.

no siis pane seating prefernse paika omal, et istud igas lauas samal kohal ja kui state paika paned siis hoia ainult 1 laud lahti!

totaldonk
15.03.10, 13:52
no siis pane seating prefernse paika omal, et istud igas lauas samal kohal ja kui state paika paned siis hoia ainult 1 laud lahti!

On paigas, teen ainult ühel laual aga võtad teise juurde siis seal on kõik jumala valesti. :confused:

K2snakas
15.03.10, 13:53
On paigas, teen ainult ühel laual aga võtad teise juurde siis seal on kõik jumala valesti. :confused:

kas sul on k6igeuuem hemm?
kui ei siis tablemanager ava ja seal pane save positsion kui statid paigas laual!

totaldonk
15.03.10, 13:58
kas sul on k6igeuuem hemm?
kui ei siis tablemanager ava ja seal pane save positsion kui statid paigas laual!

Kõige uuem HEM jah.

K2snakas
15.03.10, 14:15
nojah see peaks ise ära salvestama statid, kui korra paika vead!
kus toas mängid?
kui pokerstars siis pead nii hemmist, kui ka pokerstarsist seating preferensi paika panema, on mõlemas kohas paigas see?

totaldonk
15.03.10, 14:19
nojah see peaks ise ära salvestama statid, kui korra paika vead!
kus toas mängid?
kui pokerstars siis pead nii hemmist, kui ka pokerstarsist seating preferensi paika panema, on mõlemas kohas paigas see?

triobetis, seat rotation maas, preferences paigas.. kui mu 6max koht on kõige alumine keskel siis mis number on see HEMi preferencides?

EDIT: koht nr 3, aitäh k2snakas.

EDIT2: tähendab ei läinud korda ikkagi.

EDIT3: korras ikkagi lol

K2snakas
15.03.10, 14:21
triobetis, seat rotation maas, preferences paigas.. kui mu 6max koht on kõige alumine keskel siis mis number on see HEMi preferencides?

ma istun all keskel ja mul on 3 hemmist pantud!

Sass
18.03.10, 15:12
kas oleks head inimest kellel oleks aega mind juhendada läbi mikogo kuidas seadistada player aliase ja postgresi databaset... enda mõistus seda ei võta..

E: nvm hakkas ise lambist tööle ja tegi kõik asjad ära..

Jennifer
19.03.10, 22:18
Kas mu käte andmebaas jääb alles, kui lasen piraatHEMi maha ja lasen installida uue ametliku HEMi asemele?

massiivne
20.03.10, 00:09
Ei oska täpselt öelda, äkki uninstalli ajal küsib, aga muidu võid käed eksportida ja pärast tagasi importida. http://faq.holdemmanager.com/questions/98/How+to+Import+%26+Export+Hands
E: Siiski ma arvan, et ei kao sest käed salvestatakse PostgreSQL-i andmebaasi.

Vandalar
20.03.10, 19:48
Hmm, siiani olen HEM HUD-i seadistamisega hakkama saanud aga nüüd on hämming. Lohistan statid paika- ikka mingi hetk hüppap kuskilt midagi pealtnäha juhuslikult oma paigalt minema- wysiwig optioni olen maha võtnud ja ikka hüppavad statid enamvähem omatahtsi. Kasutan Everlong Sober theme, HEM on viimane vers. ja statid ise peaksid niimoodi asetatud olema:
http://img515.imageshack.us/img515/3202/hmpanelblackvp2.jpg (http://img515.imageshack.us/i/hmpanelblackvp2.jpg/)
Et juhe on koos- on mul äkki mingi option tickitud seal, et ma ei saa lohistada iga paneeli sinna kuhu ma tahan või ta ongi omastarust nii kõva programm, et tahab juba kõike minu eest ise ära teha?

Sass
20.03.10, 21:22
ee mismoodi tahavad ära minna.. nagu stattide kuju ei muutu aga statid valede nimede all?

btw kuidas sa statid nimodi said panna.. nagu ymberringi

Vandalar
20.03.10, 21:33
ee mismoodi tahavad ära minna.. nagu stattide kuju ei muutu aga statid valede nimede all?

btw kuidas sa statid nimodi said panna.. nagu ymberringi
Nt: Player preferences-display these stats:
...New Panel....
VPIP need
---Line feed--- siin
PFR
---Line feed--- on
DBF üksteise alla
...New Panel....
agr1 need aga üksteise kõrval
agr2
agr3

Ütleme, et ma võtan vpip paneeli ja panen selle paika siis aga käib kuskil mingi värelus läbi ja äkki on mingid lambi paneelid kuskil teises laua otsas.
Võtsin vana HEM-i config kausta ja copysin selle uuele versioonile.
Vaja ainult statid/paneelid õigesse kohta tõsta aga ei saa hakkama!

Sass
20.03.10, 21:35
aa siis eioska aidata

cutoff
21.03.10, 17:38
Selline probleem, et võttes mitu lauda korraga siis lähevad hemi statsid paigast...sikutan ühes paika siis teises liiguvad ära ja vastupidi. Kuskohalt seda seadistada saab?

Oneofthekind
21.03.10, 19:28
Selline probleem, et võttes mitu lauda korraga siis lähevad hemi statsid paigast...sikutan ühes paika siis teises liiguvad ära ja vastupidi. Kuskohalt seda seadistada saab?
Kui on Pokkeritoas valitud iga laua jaoks sama iste siis tuleb HEM´is ülevalt rippmenüüst(hud optionsi vms alt) preferred seat seadistada.

ingu
22.03.10, 00:15
Fakk aga mul sama jant. Mängin FR Starsis. HEMis on valitud Pref. Seat nr 1 ja Starsis on Pref seat pandud pangast paremale kohe esimene istekoht (see on ju nr 1 ), aga statid paiknevad ikka jumala suvaliselt ringi. Proovisin ka nii, et tegin 1 laua lahti lohistasin statid paika ja panin save positsions, aga nagu uue laua lahti teen on asi jälle täiesti paigast ära.

kuco
22.03.10, 12:19
Fakk aga mul sama jant. Mängin FR Starsis. HEMis on valitud Pref. Seat nr 1 ja Starsis on Pref seat pandud pangast paremale kohe esimene istekoht (see on ju nr 1 ), aga statid paiknevad ikka jumala suvaliselt ringi. Proovisin ka nii, et tegin 1 laua lahti lohistasin statid paika ja panin save positsions, aga nagu uue laua lahti teen on asi jälle täiesti paigast ära.

Kontrolli, et sa panid ikka 9 mehe lauas endal istumised paika.

andrus69
22.03.10, 14:33
Millegipärast ei suuda ma HEMi saada tööle Unibetis ( EI cashis ega mujal). Kas valikust pean valima lihtsalt selle folderi, kus asub gamehistory.dat ? Või tuleb mingi muu kaust panna?

ingu
22.03.10, 14:56
Kontrolli, et sa panid ikka 9 mehe lauas endal istumised paika.

Igalpool panin nr "1", nothing.

Rage
22.03.10, 15:23
Igalpool panin nr "1", nothing.
HEMis ka panid?

ingu
22.03.10, 15:32
HEMis ka panid?

Ja ikka.

Facepoker
22.03.10, 17:05
Kuidas Hemis kahte kasutajat siduda? Et näha kahe kasutaja graafikut ja sesse koos.?

leits
22.03.10, 17:07
poker alias .. optionsi all oli vist

andrus69
22.03.10, 22:05
Ei oska keegi juhendada kuidas Unibetis HEM tööle saada ? Mujal töötab.
Unibetis ei tööta ei Cashis ega tournadel.
Ei ole aidanud ka reinstall.

Folderiks kust käsi võtab pean panema ikka selle kausta, kus gamehistory. dat on?

ingu
23.03.10, 12:16
krt no ma ei tea. HEMis on 1,6,8,9,10 kohalises lauas preferet seat nr 1 (pangast paremale esimene istekoht), starsis samamoodi kõik paika pandud ja ikka ei jookse paika. Nii ka proovinud, et lohistan ise ühel laual statid paika ning save positsions, aga ei aita see ka.

massiivne
23.03.10, 12:55
Ei oska keegi juhendada kuidas Unibetis HEM tööle saada ? Mujal töötab.
Unibetis ei tööta ei Cashis ega tournadel.
Ei ole aidanud ka reinstall.

Folderiks kust käsi võtab pean panema ikka selle kausta, kus gamehistory. dat on?

Pane lihtsalt unibeti folder ja proovi siis, HEM leiab sealt ise õige kausta üles.

massiivne
23.03.10, 19:16
Keegi oskab üelda mis lisa tabel see on, mis hudina tuleb lauda koos mängijate andmetega?

olavike
23.03.10, 19:19
Keegi oskab üelda mis lisa tabel see on, mis hudina tuleb lauda koos mängijate andmetega?
Kui ma nüüd õigesti aru saan, siis pead sa ilmselt silmas seda infot, kus kirjas kolme viimase käe võitja ja võidusumma (lisaks veel laua keskmine VPIP/PFR ja keskmine võidusumma).

ingu
23.03.10, 19:25
Ei oska keegi juhendada kuidas Unibetis HEM tööle saada ? Mujal töötab.
Unibetis ei tööta ei Cashis ega tournadel.
Ei ole aidanud ka reinstall.

Folderiks kust käsi võtab pean panema ikka selle kausta, kus gamehistory. dat on?

Sa võta table manager lahti sealt vali laud ja tee see aktiivseks, lohista x lauda, vajuta ok ja töötab.

massiivne
23.03.10, 19:48
Kui ma nüüd õigesti aru saan, siis pead sa ilmselt silmas seda infot, kus kirjas kolme viimase käe võitja ja võidusumma (lisaks veel laua keskmine VPIP/PFR ja keskmine võidusumma).
Seda samust jah, tänud.

andrus69
23.03.10, 22:29
Sa võta table manager lahti sealt vali laud ja tee see aktiivseks, lohista x lauda, vajuta ok ja töötab.

Table manager ei leia unibeti laudu millegipärast üles :confused:

totaldonk
30.03.10, 07:11
Mingi jama on, trios cashis kuvab hem statsid laudadele aga turniiridel mitte. HELP

ingu
30.03.10, 09:25
Mingi jama on, trios cashis kuvab hem statsid laudadele aga turniiridel mitte. HELP

Table Manager > Find Süsteemi kasutasid v ?

andrus69
30.03.10, 11:35
Ipokeris leiab HEM Dolalri Cashi lauad üles, kuid Euro omasid mitte. Tuleb kuskilt seadistada?

nikitheone
30.03.10, 11:59
tõmba viimane versioon

SANGPOMM
30.03.10, 14:08
nii tekkis küsimus, et filtreerisin, hemist et ainult poketid ja AJ+ näitas kõvat kasumit. Siis tegin kohe sessiooni 1500 kätt. kus mängisin ainult poketeid ja AJ+ kaarte ja jäin kokkuvõttes 11$ miinusesse. milles võib asi olla? kui panen uuesti filtrisse AJ+ ja poketid siis näitab 58$ plussi :confused:

Kas asi võib selles olla, et blindid söövad kasumi ära või on ikkagi filtrites mingi asi? Keegi võiks hüva nõu anda :)

ingu
31.03.10, 21:50
Holdem Manager
Dear Valued Customer,

Table Scanner Insta-Scan is now available for purchase. Insta-Scan is a powerful addition to Table Scanner allowing near instant retrieval of cash game table and player information. Insta-Scan uses Holdem Manager Servers to gather this data instead of going through a poker client one table at a time. This increase in performance is roughly 7,250% faster than **Client-Side Scanning.

Remember: all Holdem Manager Products, including Table Scanner Insta-Scan, are 100% compliant with the terms of service of all major poker sites.

Insta-Scan packages can be purchased for:

* Monthly - $9.99
* 6 Months - $49.99
* 12 Months - $74.99

**Client-Side License is required before an Insta-Scan License can be purchased.

If you have any questions, don't hesitate to contact our support department at: support@holdemmanager.com We're here 7 days a week to assist.

Below is a copy of the Press Release.

Regards,
-Team Holdem Manager


Sain sellise kirja täna :)

kilu6
01.04.10, 02:39
Holdem Manager

Insta-Scan packages can be purchased for:

* Monthly - $9.99
* 6 Months - $49.99
* 12 Months - $74.99


Tore lugu küll. Enne oli Insta-scan TableScanneri osa, nüüd löödi lahku ja tahetakse raha selle eest, default TableScanner aga nuditi maha.

http://forums.holdemmanager.com/table-scanner/28548-complaint.html

Strateeg
03.04.10, 02:57
Hem millegipärast ei tunnista osasid tänaseid käsi sessi osaks, impordib ära, aga kusagi näha neid ei ole, poole sessi peal HEM crashis ja tegin arvutile restardi, nüüd ei saa kuidagi neid käsi näha, on kellegil sarnast asja juhtunud?

edit: never mind, sain korda

SANGPOMM
03.04.10, 11:51
Kuidas vaadata, et palju ma olen SB ja BB foldides raha kaotanud? kui enne flopi on keegi mind raisenud?

KristjanRawk
03.04.10, 12:08
Keegi oskab ära seletada, mida see all in ev näitab graffil, pole siiani päris täpselt aru saanud.

Strateeg
03.04.10, 12:15
Keegi oskab ära seletada, mida see all in ev näitab graffil, pole siiani päris täpselt aru saanud.
EV teooria järgi palju sa oleks võitma/kaotama pidanud kui luck poleks olnud nii/naa. Suht mõttetu joon, nagu aru olen saanud, rohkem enda tilti ajamiseks see :D

taavi
03.04.10, 12:46
Kuidas vaadata, et palju ma olen SB ja BB foldides raha kaotanud? kui enne flopi on keegi mind raisenud?
Nii peaks saama.
http://www.upload.ee/image/503999/sbbbf.JPG
Seal kus ring ümber jäta linnuke alles, mujalt võta ära.
Lisaks peaks vist panema veel Filter by Actions - Filter by Preflop Actions- Fold








Keegi oskab ära seletada, mida see all in ev näitab graffil, pole siiani päris täpselt aru saanud.

All-In EV Line in Graph (Also $ EV Adjusted stat in the Reports tab)

This is calculated by taking the actual amount won and either deducting or adding the amount you would have won with average luck.

Example: Again let's use the scenario above where we had a set of Aces and got all in on the flop versus a flush draw with 80.5% equity in a $400 pot and let's say we won. The actual won is $400 but with average luck we would have only won $322, so we're running $78 better than someone with average luck.

Here is what a graph with an all in EV line would look like.
http://faq.holdemmanager.com/images/ev-graph.jpg
Some important things to note about EV:

1. All-in EV is only calculated based on hands which were all in before the river since equity on the river will always be 0% or 100%. Hence, the river is irrelevant.

2. If you get 95% of your stack in on the turn and the final 5% in on the river, then it takes your equity on the street you got all in on. We will be introducing another stat at a later date which will try to take into consideration your equity based across all streets which should give a better representation.


http://faq.holdemmanager.com/questions/120/EV+Explained

SANGPOMM
03.04.10, 15:56
tänud :) asi töötas, 26k käe kohta -857$ päris suur summa lihtsalt ära röövitud :)

vass
03.04.10, 18:25
installimisel annab errori: couldnt start secondary logon Service, Please run the service manually and reinstall??? Võtsin control panel- administrative tools- services....aga seal all mitte ei ole secondary logon servicet:(
keegi oskab aidata? Hemi kodukalt abi ei saanud:(


Ise küsin ise vastan:)

manuaalselt installida postres ( mitte koos HEMi v PT3-ga), siis start-programs-postgres-stop server- start server....

ja peaks selline error kaduma

OS oli mul XP sp2 slimmitud kujul ehk seepärast oli ka secondary logon service installimisel välja jäänud:)

Mosibulane
05.04.10, 19:56
Selline probleem, et unibeti cash game'is töötab HUD ilusti, kuid kui teha turniiri siis HEM loeb ühe käe ära ja rohkem ei loe. Äkki keegi oskab aidata?
Aitäh!

olavike
05.04.10, 20:24
installimisel annab errori: couldnt start secondary logon Service, Please run the service manually and reinstall??? Võtsin control panel- administrative tools- services....aga seal all mitte ei ole secondary logon servicet:(
keegi oskab aidata? Hemi kodukalt abi ei saanud:(


Ise küsin ise vastan:)

manuaalselt installida postres ( mitte koos HEMi v PT3-ga), siis start-programs-postgres-stop server- start server....

ja peaks selline error kaduma

OS oli mul XP sp2 slimmitud kujul ehk seepärast oli ka secondary logon service installimisel välja jäänud:)
Üldjuhul siiski reinstall pole vaja :)
Piisab sellest ka, kui postgre service restartida.

raunsz
06.04.10, 12:38
Ma ei jõua siin 150 lehte läbi lugeda, seega küsin otse.

Ostsin just PT3 ära, aga ta ei loe käsi kui panen import. Mängus ka statse ei näe jne...
Mida teha? Kas uninstall, kõik delete ja uuesti peale?

Rage
06.04.10, 12:41
Ma ei jõua siin 150 lehte läbi lugeda, seega küsin otse.

Ostsin just PT3 ära, aga ta ei loe käsi kui panen import. Mängus ka statse ei näe jne...
Mida teha? Kas uninstall, kõik delete ja uuesti peale?võta mõni manual ette kus konfima õpetatakse.. raudselt sul miski importi folderid valesti vms..

ingu
06.04.10, 12:50
Ma ei jõua siin 150 lehte läbi lugeda, seega küsin otse.

Ostsin just PT3 ära, aga ta ei loe käsi kui panen import. Mängus ka statse ei näe jne...
Mida teha? Kas uninstall, kõik delete ja uuesti peale?

See on ju HEM teema.
PT teema asub http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=76

Hullapple
07.04.10, 03:45
Mul Hem-ga selline mure et valetab krt.

Ühesõnaga Sessions tab all olevate sessioonide info on kohati vale. Valesti näitab siis seda, palju sessi jooksul võitsin/kaotasin. Näiteks tänast sessi näitab -34$ aga tegelikult on -4$, kuidas tean? Yks päev tekkis lihtsalt hemi õigsuses kahtlus ja seepärast kirjutan enne igat sessi täpse summa yles mis on PS kontol ning pärast sessi lõppu lihtsalt võdlen.

Siiani olen katsetanud seda viis korda. Kolmel korral on vea sisse jätnud.

Samas täna panin tähele et kui lauas istud ja "click" oma HUD-le siis seal näitab õigesti aga kui avad HEM-i, sessions tab, siis seal asi vale.

Ajab ikka vihale kyll, mul võttis kolm kuud aega enne kui tähele panin seda! Ega seal muud ei olegi et ei saa lihtsalt graafikuid enam usaldada.

On kellegil sellise probleemiga kokkupuuteid olnud? Kellegil ideid kuidas sellisest jamast lahti saada?

K2snakas
07.04.10, 04:02
no vaata ikka oma k2ed kah üle kas kõik suuremad v6idetud/kaotatud käed on alles..ma tean, et mul on olnud nii, et kui tiltis peaga laudu sulged vmt..siis j2tab k2ed salvestama, kui ei lase sit outi ennem minna...muidu küll pole probleeme olnud!

Hullapple
07.04.10, 05:21
no vaata ikka oma k2ed kah üle kas kõik suuremad v6idetud/kaotatud käed on alles..ma tean, et mul on olnud nii, et kui tiltis peaga laudu sulged vmt..siis j2tab k2ed salvestama, kui ei lase sit outi ennem minna...muidu küll pole probleeme olnud!

Sitt outiga olen kursis, sellest hetkest kui tekkis kahtlus uurisin asja natuke netist ja soovitati "alati" sit out olla enne laua sulgemist. Seda olen nyyd teinud aga ikkagi on midagi kuskilt ära jäänud. Imelik see et HUD näitab õigesti sessi kulgu aga HEM-s endas sees mitte. Kuna HUD on tulemuse salvestanud siis arvasin et info on HEM-st läbi käinud, sest kuidas ta muidu HUD-i tuleb?

Tigrano
07.04.10, 08:13
Sitt outiga olen kursis, sellest hetkest kui tekkis kahtlus uurisin asja natuke netist ja soovitati "alati" sit out olla enne laua sulgemist. Seda olen nyyd teinud aga ikkagi on midagi kuskilt ära jäänud. Imelik see et HUD näitab õigesti sessi kulgu aga HEM-s endas sees mitte. Kuna HUD on tulemuse salvestanud siis arvasin et info on HEM-st läbi käinud, sest kuidas ta muidu HUD-i tuleb?

Ongames on olnud selline probleem. Kui paned kiiresti lauad kinni või softi kinni peale sessi, siis käed ei jõua databaasi faili minna ja sealt edasi HEMil ei ole midagi importida.

PS peaks toimima kõik nagu kella värk.

miksnii
08.04.10, 23:31
Kas keegi oskab öelda milles probleem võib olla....hud töötab, aga hem käsi ei impordi ??

ment52
09.04.10, 00:26
Kas keegi oskab öelda milles probleem võib olla....hud töötab, aga hem käsi ei impordi ??

Katsu veel hägusem olla ja kutsu nõia-indrek appi imo

tonis
09.04.10, 00:35
Kas keegi oskab öelda milles probleem võib olla....hud töötab, aga hem käsi ei impordi ??
Mul oli ka vahepeal sama jama. Kui sul kõige uuem versioon ei ole, peaks uuedus aitama.

mkva
09.04.10, 16:36
Hem millegipärast ei tunnista osasid tänaseid käsi sessi osaks, impordib ära, aga kusagi näha neid ei ole, poole sessi peal HEM crashis ja tegin arvutile restardi, nüüd ei saa kuidagi neid käsi näha, on kellegil sarnast asja juhtunud?

edit: never mind, sain korda

Mis tegid siis, et korda said? Ma pole nädal aega juba HEMi kasutanud mängides. Hakkas mingi aeg segast panema ja mingeid import erroreid viskama, nii et kui importima panin siis kiilutas kogu süsteemi nii kinni ja aeglaseks, et loobusin.

pukkmaster
11.04.10, 16:25
Uuendasin oma HEM'i 89 dollari versiooni 1.10.04b versiooniks, aga player preferencese alt ei kuva mulle new panelit, on vaid add>> selle all on remonve << ja siis ei tule new panel vaid new line :S kuidas saaksin new paneli sinna ?

kalkaan
11.04.10, 18:43
Vaata, et Player preferences - Appearance - Use multiple panels oleks kajakas kasti sees.

pukkmaster
11.04.10, 19:52
ty, sain tööle :)

HU grinder
13.04.10, 19:13
Mul HEM jukerdab, nimelt, ei impordi ta mul mänge sisse, kuidagi veider, terve hommiku tõmbas sisse ilusti ja järsku enam ei võtnud mänge sisse. Laadisin siis endale uusima release'i, esimese mängu importis, kui siis jällegi ei võta enam mänge sisse, ma olen jumala segaduses. Ehk oskab keegi aidata mind, jumala lampi enam ei teinud oma tööd korralikult.

PokerDevil
13.04.10, 23:20
Mul HEM jukerdab, nimelt, ei impordi ta mul mänge sisse, kuidagi veider, terve hommiku tõmbas sisse ilusti ja järsku enam ei võtnud mänge sisse. Laadisin siis endale uusima release'i, esimese mängu importis, kui siis jällegi ei võta enam mänge sisse, ma olen jumala segaduses. Ehk oskab keegi aidata mind, jumala lampi enam ei teinud oma tööd korralikult.

+1

Täpselt sama jama. Mängin starsis ja ei salvesta mänge ära. Ühe HU sng võttis ja teisi enam mitte. Käsi impordib ilusti, st. HUD töötab hästi.

ranka
13.04.10, 23:29
Ega PokerStarsis uuendust ei olnud?

sineep
13.04.10, 23:34
oli, peale seda ei impordi

raidov
13.04.10, 23:42
http://forums.holdemmanager.com/releases/29120-poker-stars-new-buyins-start-tues-wed-need-update.html

ja töötab jälle

Oliverk
13.04.10, 23:46
pange keegi normi kohta üles. Ei viitsi kontot teha.

PokerDevil
13.04.10, 23:54
Konto tehtud mul pea aasta tagasi aga siiani nende poolt aktiveerimata. Et jah.. Oleks tore, kui lastakse kuskile üles.

raidov
14.04.10, 00:11
kui sessi ära lõpetan võin panna

ranka
14.04.10, 00:13
Ma põhimõtte pärast ei tee HEM'i tiimi tööd.

kardpleier
14.04.10, 00:34
kui sessi ära lõpetan võin panna

oleks tänu väärt

raidov
14.04.10, 02:02
http://www.upload.ee/files/523542/hmhud.zip.html

aga palun.

see tuleb siis extractida hemi installi kausta ja üle kirjutada vanad failid

fikuuu
14.04.10, 03:31
HEMi hud tegi lambist minu stattide kasti punaseks ? Mis see tähendab keegi teab ?

http://a.yfrog.com/img338/6672/hud.jpg

kardpleier
14.04.10, 05:42
http://www.upload.ee/files/523542/hmhud.zip.html

aga palun.

see tuleb siis extractida hemi installi kausta ja üle kirjutada vanad failid

ty

fikuuule : kellegi stattidel 2x parem hiireklõps - näitab aint selle laua statte.
ja kasti saab mustaks jälle 2x parem hiireklõps.

E: siiski 2x vasak hiireklõps :)

fikuuu
14.04.10, 05:52
Oo,tänud ;)

Rage
14.04.10, 08:31
HEMi hud tegi lambist minu stattide kasti punaseks ? Mis see tähendab keegi teab ?

http://a.yfrog.com/img338/6672/hud.jpgkaks klikki tee kasti peale.. kui punane on, siis näita state ainult selle laua ja selle sessiooni kohta.

Rage
14.04.10, 10:02
vahepeal märkasin siin graafikute postis kuskil.. et oli inimesi, kelle nonshowdown ja EV joon olid mõlemad punast värvi..

kui see kedagi häirib, siis joonte värve jms on lihtne muuta:

Holdem Manager\Config kataloogis on fail: HoldemManager.config, selle avate notepadi või wordpadiga.. otsite üles rea:

<setting name="GraphAllInEv">False,Orange,1,Dash</setting> vms värv seal on.. ja panete endale sobiva värvi:

<setting name="GraphAllInEv">False,Green,1,Dash</setting>

winnings joon on DarkGreen, siis EV joon võib vabalt lihtsalt Green olla, ma endal mingi aeg panin näiteks Yellow.

ahjaa.. lisaks olen ma importimist endal harvemaks pannud.. defaultina käib ta iga 5 seci tagant impordi folderitest HH faile otsimas, see tõmbas mul masina kooma.. panin 30seci peale:
<setting name="AutoImportTimerDuration">30</setting>

<setting name="AutoRefreshReportsOnChange">False</setting> ja siin False pannes.. sis ei hakka kohe graafikut refreshima kui filtrit ehitad.. olen näinud osadel et niipea kui mängijat või perioodi vahetad, siis kohe graafik või reports hakkab reloadima.. kui käsi on palju siis tõmbab HEMi kooma.. ma rahulikult sätin omal perioodi ja filtrid/mängijad jms paika siis ise vajutan refresh nuppu

PokerDevil
14.04.10, 19:10
http://www.upload.ee/files/523542/hmhud.zip.html

aga palun.

see tuleb siis extractida hemi installi kausta ja üle kirjutada vanad failid

Ty


ahjaa.. lisaks olen ma importimist endal harvemaks pannud.. defaultina käib ta iga 5 seci tagant impordi folderitest HH faile otsimas, see tõmbas mul masina kooma.. panin 30seci peale:
<setting name="AutoImportTimerDuration">30</setting>

<setting name="AutoRefreshReportsOnChange">False</setting> ja siin False pannes.. sis ei hakka kohe graafikut refreshima kui filtrit ehitad.. olen näinud osadel et niipea kui mängijat või perioodi vahetad, siis kohe graafik või reports hakkab reloadima.. kui käsi on palju siis tõmbab HEMi kooma.. ma rahulikult sätin omal perioodi ja filtrid/mängijad jms paika siis ise vajutan refresh nuppu

Ty

Rage
14.04.10, 21:49
http://www.upload.ee/files/523542/hmhud.zip.html
aga palun.
see tuleb siis extractida hemi installi kausta ja üle kirjutada vanad failid

tra mingi vigane patch... kuigi mul on HUDi optionites force on top pandud.. kaovad kõikidest laudades statid ära.. ainult sinna lauda ilmuvad kuhu ma klikin. tiled stiilis mängijale insta tilt:-(

thulesiia
15.04.10, 01:25
http://www.upload.ee/files/523542/hmhud.zip.html

aga palun.

see tuleb siis extractida hemi installi kausta ja üle kirjutada vanad failid

Ma downloadisin selle Holdem manager kausta ja siis extractisin seal need 2 faili mis sain. Panin topelt klõpsu HMHud.exe faili, aga see ei hakka kas siis üle kirjutama või mis ta tööülenanne seal olla võib. Ma ei kujuta ettegi kas keegi oskab üldse aidata selle seletuse põhjal. Hem installi kaust on see ku on kõik Hem asjad? Kuidas peaks hakkama see ülekirjutamine toimima(lihtsalt peaks topelt klõpsu tegema uuel failil ja see peaks olema automaatne protsess?)

thulesiia
15.04.10, 01:51
Mul 2 kuud olnud HEM pole kordagi uuendand. Nüüd pokerstarsis oli uuendus ja enam ei tööta osades laudades. Kas HEM-l pole mingit lihtsat update nuppu kuskil vms kus teeb kõik updated ära, mul arvutis vaba ruumi palju(kui see oli vajalik lõpp:d).

ranka
15.04.10, 01:53
Minu andmetel HEM'il puudub automaatne uuendamine, küll aga on see olemas PT3-el.

thulesiia
15.04.10, 03:25
Kuidas uuendada HEM-i, et see töötaks praeguste pokerstarsi uuendustega?

ranka
15.04.10, 04:00
Loe miski 3-4 posti ülesse.

thulesiia
15.04.10, 04:30
Re: *** Holdem Manager - kõik mis puudutab HEM'i (probleemid, uuendused, jne) ***

--------------------------------------------------------------------------------

Quote:
Originally Posted by raidov
http://www.upload.ee/files/523542/hmhud.zip.html

aga palun.

see tuleb siis extractida hemi installi kausta ja üle kirjutada vanad failid

Ma downloadisin selle Holdem manager kausta ja siis extractisin seal need 2 faili mis sain. Panin topelt klõpsu HMHud.exe faili, aga see ei hakka kas siis üle kirjutama või mis ta tööülenanne seal olla võib. Ma ei kujuta ettegi kas keegi oskab üldse aidata selle seletuse põhjal. Hem installi kaust on see ku on kõik Hem asjad? Kuidas peaks hakkama see ülekirjutamine toimima(lihtsalt peaks topelt klõpsu tegema uuel failil ja see peaks olema

Rage
15.04.10, 08:32
võtad selle zipi vms lahti.. ja seal sees olevad failid vead HEMi kataloogi, kui nüüd windows küsib, et kas kopeerida need failid sinna või asendada.. siis valid, et asendada.

SANGPOMM
18.04.10, 14:23
milles võib asi olla? Pokerstarss mängin, käed impordib, graafikut näitab, aga statse ei näita laual??

Cash87
18.04.10, 16:32
loe paar posti üles :D

SANGPOMM
19.04.10, 07:59
töötab, unustasin HEMI restartida. tänud seltsimehed!

Rage
19.04.10, 11:08
uus beta väljas.. http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate1.10.05Internal.exe loodan, et HUD on ära parandatud.. minul igatahes räigelt mõjutab mindseti kui HUD laudadest lihtsalt ära kaob ja ainult aktiivses lauas on HUDi näha:-(

Lowry
19.04.10, 14:05
http://www.upload.ee/files/523542/hmhud.zip.html

aga palun.

see tuleb siis extractida hemi installi kausta ja üle kirjutada vanad failid

Tulin-nägin-töötab:) Tänud:)

Rage
19.04.10, 18:23
yey.. uues betas on see HUDi probleem ära parandatud...

inward
20.04.10, 00:39
Ups, üks versioon jäi vahele.

mupsik
21.04.10, 21:02
Ei viitsi kogu teemat läbi lapata ja vabandan kui vastus kuskil olemas. Nimelt läksin kuu aega tagasi trackeri pealt HEMi peale üle ning pärast installimisti tekkis arvutisse uus kasutajakonto "postgres" . Ei pööranud eriti sellele tähelepanu toona. Täna viskab mingi hetk kirja, et kõvakettal vähe ruumi, kuigi suht uus arvuti ja ketas 200G ning vaba ruumi peaks olema kuhjaga. Hakkan uurima ja tuleb välja, et see uus SQL programm võtab ca 3 giga ruumi. On see normaalne või mis teema sellega on ?

Cypher0
21.04.10, 21:24
Kui väga kõvalt volüümi annad, võid vacuumi teha praegu kasutusel olevale database'le ja eelmise database'i peaksid üldse siis ära kustutama. PgAdmini alt saab teha neid asju.

mEREHAIGe
22.04.10, 17:52
Üritasin ka kuidagi vastust juba olemas olevatest postitustest leida, aga ei õnnestunud :( Ühesõnaga küsimsus: kui mul on HEM erinevates arvutites, siis kas kuidagi on võimalik database "ühendada" nii, et info oleks mõlemas sama? Point siis selles, et vahest mängin läpparis kui kodust eemal ja kui kodus, siis piinan tavaliselt PC-d, mis on oluliselt uuem ja kiirem :)

I R Baboooon
22.04.10, 17:54
Küsimus seoses starsi updatega, et tõmbasin siit selle hmhud.rar vms, copyisin selle värgi ära hemi kausta, aga probleem selline, et pooled käed jätab hem importimata, starsis näitab, et selle holdem sessiooni jooksul jagati sulle näiteks 500 kätt, ja hemi graph näitab et ainult 250-300 kätt mänginud vms.

Rage
22.04.10, 22:20
Üritasin ka kuidagi vastust juba olemas olevatest postitustest leida, aga ei õnnestunud :( Ühesõnaga küsimsus: kui mul on HEM erinevates arvutites, siis kas kuidagi on võimalik database "ühendada" nii, et info oleks mõlemas sama? Point siis selles, et vahest mängin läpparis kui kodust eemal ja kui kodus, siis piinan tavaliselt PC-d, mis on oluliselt uuem ja kiirem :)
sisuliselt peaksid ehitama Postgre replikatsiooniclustri.. aga sel puhul on ikkagi probleem vist selles, et ta pole nagu RAC (Real Application CLuster) kuna sul vahepeal on üks arvuti kinni ja kasutuses olev node on aktiivne õlg.. ja enivei.. sul on ka olukord kus mõlemad maisnad on korraga kinni.. ehk vastus on EI..

parim lahendus oleks, kui keegi zone.ee või serverimaailm.ee vms pakuks oma teenuste hulgas ka Postgre baasi (hetkel kõik need keskkonnad pakuvad lugematul hulgal MySQLi baase).. sisi oleks hea.. netis on sul postgre baas.. mida mõlemad HEMid kasutavad.. üks baas.. kõik andmed ühed.. ja sheeritud

mEREHAIGe
23.04.10, 11:19
tnx Rage, aga kas näiteks siuke asi võiks töötada, et viimati kasutatud arvutist kõik HH failid teise arvutisse mingisse suva kausta copida ja lasta HEM-l need sisse imeda? Küsimus selles, kas failides olevate käte inff, mis osaliselt kattuma hakkab, midagi statsides nässu ei keera?

Rage
23.04.10, 12:38
tnx Rage, aga kas näiteks siuke asi võiks töötada, et viimati kasutatud arvutist kõik HH failid teise arvutisse mingisse suva kausta copida ja lasta HEM-l need sisse imeda? Küsimus selles, kas failides olevate käte inff, mis osaliselt kattuma hakkab, midagi statsides nässu ei keera?
jah.. see variant töötab.. sa võid ühtesid ja samu hande importida kuitahes mitu korda baasi.. HEM neid ei arvesta eraldi kätena..

kitsaskoht tekib pigem sellest, kui sa oled juba märkimisväärse arvu käsi mänginud.. HEMis nimelt sul ei anna exportida hande mingi aja järgi.. nt et expordiks kõik selle kuu või viimase nädala käed.. alati expordib kõik käed.. mul on ca 400k+ käsi mängitud.. export võtab juba mingi 15min aega.. import tikub seal tunni lähedale minema.. kaunis tülikas. ja niipalju kui ma neid expordifaile olen uurinud.. seal kahjuks failinimede järgi ei saa ka kuidagi mingit ajalist daatumit märata... (nt expordiks kõik käed ja impordiks siis expordifailidest ainult viimased 30 vms) sest ta impordib veel eraldi saitide kasutajate käsi suht suvalises järjekorras.. a la 1export.txt - 15export.txt failides on mul prima käed.. 16-45 on Bodogi käed... jne.. kokku mingi 500 faili.. sealt nagu aru saada, et millised failid võiks ainult viimast kuud FTP's ja Starsis kajastada.. ei jõua ma seda sortimist piisvaalt veakindlalt teha... seega olen sunnitud kõik 500+ faili importima.

mEREHAIGe
23.04.10, 14:27
jah.. see variant töötab.. sa võid ühtesid ja samu hande importida kuitahes mitu korda baasi.. HEM neid ei arvesta eraldi kätena..

kitsaskoht tekib pigem sellest, kui sa oled juba märkimisväärse arvu käsi mänginud.. HEMis nimelt sul ei anna exportida hande mingi aja järgi.. nt et expordiks kõik selle kuu või viimase nädala käed.. alati expordib kõik käed.. mul on ca 400k+ käsi mängitud.. export võtab juba mingi 15min aega.. import tikub seal tunni lähedale minema.. kaunis tülikas. ja niipalju kui ma neid expordifaile olen uurinud.. seal kahjuks failinimede järgi ei saa ka kuidagi mingit ajalist daatumit märata... (nt expordiks kõik käed ja impordiks siis expordifailidest ainult viimased 30 vms) sest ta impordib veel eraldi saitide kasutajate käsi suht suvalises järjekorras.. a la 1export.txt - 15export.txt failides on mul prima käed.. 16-45 on Bodogi käed... jne.. kokku mingi 500 faili.. sealt nagu aru saada, et millised failid võiks ainult viimast kuud FTP's ja Starsis kajastada.. ei jõua ma seda sortimist piisvaalt veakindlalt teha... seega olen sunnitud kõik 500+ faili importima.

etkel olen kogunud ca 50k kätt, seega esialgu kannatab vast impordi aja ära oodata ja ega ma neid iga päev ei viitsiks synci ajadagi :)

mis puudutab failide värskust sis tegelikult vist ei hakkakski HEM-st otse exporti tegema vaid copyks käsitsi HMArchive kaustast a la viimase kuu folderid... ehk sis saingi vist oma küsimusele vastuse :)

tnx again!

mupsik
23.04.10, 16:00
Kui väga kõvalt volüümi annad, võid vacuumi teha praegu kasutusel olevale database'le ja eelmise database'i peaksid üldse siis ära kustutama. PgAdmini alt saab teha neid asju.

Ei saanud hästi aru , olen esialgu veel HEMi donk. Põhiküsimus on see, kas 3giga on standard SQL faili suurus või on mul mingi müttetu lisainfo seal mida tegelikult ei ole vaja ?

Cypher0
23.04.10, 19:05
Vacuumiga saadki selle 'mõttetu lisainfo' ära kustutada ja database'i koomale tõmmata. Soovitatakse iga 50k käe tagant teha vms.

50CandyJoe
25.04.10, 13:20
kas Primas ei saa enam datamineda?

flipmachine
26.04.10, 10:47
Kas HEM-is saab searchiga otsida playersi alt teatud nime?

Cypher0
26.04.10, 11:41
Kas HEM-is saab searchiga otsida playersi alt teatud nime?

Võta Reports tab ja vajuta Playeri taga Change nuppu.

Kotkas1000
26.04.10, 19:47
On keegi kursis, milles võib asi olla. Mingist hetkest HEM ei importinud enam käsi ja peale restarti sain järgmise teate:
Optimize reports:

This process could take time, please be patient.

Kotkas1000(ps) processing.....

Ma olen ülipatient varsti juba vist 2 tundi siin. Mis võib valesti olla?

Tigrano
27.04.10, 09:05
On keegi kursis, milles võib asi olla. Mingist hetkest HEM ei importinud enam käsi ja peale restarti sain järgmise teate:
Optimize reports:

This process could take time, please be patient.

Kotkas1000(ps) processing.....

Ma olen ülipatient varsti juba vist 2 tundi siin. Mis võib valesti olla?

Midagi tundub valesti, kui 2h juba processing, mul pole üle 10min kunagi processingut teinud.

Äkki tõmba update ja lase HEM üle ehk aitab.

ranka
27.04.10, 09:50
Ei saanud hästi aru , olen esialgu veel HEMi donk. Põhiküsimus on see, kas 3giga on standard SQL faili suurus või on mul mingi müttetu lisainfo seal mida tegelikult ei ole vaja ?

Leban voodis hetkel ja ei viitsi teise arvutisse minna ning seetõttu võin faktidega eksida aga ma arvan, et mu SQL andmebaas on kindlasti suurem kui 3 giga baiti. Aga arvestada tuleb sellega, et oled hulgi dataminenud ning ise üle 2m käe lifetime mänginud ning kõik need seal anmebaasis olemas.

Kui sa ise ka dataminemisega tegelenud siis võib see andmebaasi suurus olla täiesti OK.

ingu
27.04.10, 11:17
Minul on 3.5 GB ja mängitud ~175k käsi.

ingu
27.04.10, 23:28
Kui ma valin HEM`ist Reports alt, et näitaks vaid tänase päeva käsi, näitab ta viimase 24h omasi. Kui valin specific day ja seejärel tänase kuupäeva alates kella 00.00-st ei näita ta ühtegi kätt. Aga nagu kell 00.00 sai kustus "today" alt mingid 1500 kätt ära, arvatvasti siis vanemad kui 24h vms.
Oskab keegi aidata?'
E: Kui valin last 5 hours hands näitab ikka päeval kell 2 mängitud käsi ka.

Maison
28.04.10, 07:41
Siin lugededes tekkis kohe huvi järgi tsekata kui palju mul andmbaas mahtu on võtnud ja mis ma näen 330k käe kohta on postSql data kaust 9.4 giga. Sutsu palju võitu tundub :S

Pahvak
28.04.10, 08:25
Siin lugededes tekkis kohe huvi järgi tsekata kui palju mul andmbaas mahtu on võtnud ja mis ma näen 330k käe kohta on postSql data kaust 9.4 giga. Sutsu palju võitu tundub :S

Uuri kõik subfolderid läbi, mul tuli kunagi välja, et mingid kuradi logifailid võtsid 80% sellest ruumist endale ja need võis ära kustutada.

pikk28
28.04.10, 08:44
jep
mul oli logifaili suuruseks 19G.

Rage
28.04.10, 08:54
kuulge, kas ma saan oma HEMi HUDil panna, et turnade ajal näitaks Mi suurust?

pendula
28.04.10, 09:01
Vahetasin kuu aega tagasi tuba. Kolisin ongame-i. HEM töötab ilusasti. Aga iga kord kui HEM-i käivitan, mängima hakkan ja Autoimport vajutan, hakkab ta kuramus kõiki neid kuu aja jooksul mängitud käsi uuesti sisse lugema. Mängimist häirib see niipalju, et enne HUD tööle ei hakka kui kõik need käed sisse loetud tal. Ja selleks kulub ca pool tundi. Kui varsti on aga poole aastat mängitud ja iga kord neid sisse lugema peab hakkama..
Milles võiks probleem olla?

Rage
28.04.10, 09:03
Vahetasin kuu aega tagasi tuba. Kolisin ongame-i. HEM töötab ilusasti. Aga iga kord kui HEM-i käivitan, mängima hakkan ja Autoimport vajutan, hakkab ta kuramus kõiki neid kuu aja jooksul mängitud käsi uuesti sisse lugema. Mängimist häirib see niipalju, et enne HUD tööle ei hakka kui kõik need käed sisse loetud tal. Ja selleks kulub ca pool tundi. Kui varsti on aga poole aastat mängitud ja iga kord neid sisse lugema peab hakkama..
Milles võiks probleem olla?
seadista ongame võrgus klienti, et ta salvestaks ainult viimast 100t kätt historysse või viimased paar päeva vms.. kui kuskilt sellist seadistust ei leia, mine kustuta hand history kataloog tühjemaks.

pendula
28.04.10, 10:10
seadista ongame võrgus klienti, et ta salvestaks ainult viimast 100t kätt historysse või viimased paar päeva vms.. kui kuskilt sellist seadistust ei leia, mine kustuta hand history kataloog tühjemaks.

Proovin õhtul järgi.

Jennifer
28.04.10, 12:02
kuulge, kas ma saan oma HEMi HUDil panna, et turnade ajal näitaks Mi suurust?

Saab küll.
Seal on olemas miski M ratio vms.

Rage
28.04.10, 12:07
Saab küll.
Seal on olemas miski M ratio vms.
aga et ma cashi lauas sed anäha ei taha, tuleb kuidagi mingi eraldi tourney HUD konfida?

JakoJ
28.04.10, 13:15
Kui ma valin HEM`ist Reports alt, et näitaks vaid tänase päeva käsi, näitab ta viimase 24h omasi. Kui valin specific day ja seejärel tänase kuupäeva alates kella 00.00-st ei näita ta ühtegi kätt. Aga nagu kell 00.00 sai kustus "today" alt mingid 1500 kätt ära, arvatvasti siis vanemad kui 24h vms.
Oskab keegi aidata?'
E: Kui valin last 5 hours hands näitab ikka päeval kell 2 mängitud käsi ka.

proovi yesterday panna siis ta peaks näitama käiva sessi omi ma arvan

SANGPOMM
28.04.10, 14:55
mul oli sama jama. pokerstarsi kell ja Hemi kell olid erinevad. pokeritoa kellaaega muutma

Jennifer
29.04.10, 11:04
aga et ma cashi lauas sed anäha ei taha, tuleb kuidagi mingi eraldi tourney HUD konfida?

Jep.
Või siis lihtsalt eemaldad selle cashi ajaks, ja turnade ajal paned tagasi :)

pendula
29.04.10, 15:50
seadista ongame võrgus klienti, et ta salvestaks ainult viimast 100t kätt historysse või viimased paar päeva vms.. kui kuskilt sellist seadistust ei leia, mine kustuta hand history kataloog tühjemaks.

Sellist seadistust ei leidnud. Kui handhistory kataloogi tühjendama hakkan, kas sellega mul kaduma ei lähe andmed?

Char
29.04.10, 16:00
andmed on sul ju hemi databases

pendula
29.04.10, 16:15
andmed on sul ju hemi databases

Miks HEM neid siis handhistory kaustast importima peab hakkama iga kord kui tal need oma databases olemas on?

Char
29.04.10, 16:37
Miks HEM neid siis handhistory kaustast importima peab hakkama iga kord kui tal need oma databases olemas on?

hem importib kõik failid, mis on kaustas....ideaalis ta peaks peale importimist nad oma arhiivi liigutama ja samuti database sisse kirjutama..ning peale seda nad handhistory kataloogist ära kustutama..aga millegi pärast sul ei kustuta

ega sul import kataloog ei ole sama hemi arhiivi kataloogiga? vaata see üle

pendula
29.04.10, 16:54
hem importib kõik failid, mis on kaustas....ideaalis ta peaks peale importimist nad oma arhiivi liigutama ja samuti database sisse kirjutama..ning peale seda nad handhistory kataloogist ära kustutama..aga millegi pärast sul ei kustuta

ega sul import kataloog ei ole sama hemi arhiivi kataloogiga? vaata see üle

Kataloogid on erinevad, vaatasin üle. Kustutan siis lihtsalt suurema osa faile ära handhistoryst.
Tänud!

Rando
01.05.10, 10:09
Hmm, proovin HEMI trialit, algul tundub keeruline. Ei saa mõhkugi aru.
A kuidas nii saab, et need tabelid on täpselt kasutaja nime alla ja uuenevad. Et kui keegi lahkub siis kaob ära ka kui keegi tuleb siis tuleb tabel talle.

Cypher0
01.05.10, 12:36
Vaata et preferred seat oleks nii poker clientil kui hemil samad, uuenema peaksid nad küll suht ise.

Ermii
01.05.10, 19:35
Tere,
Selline probleem, et kui soovin HEM-ist peale sessi oma suurimad kaotatud käed üle vaadata, siis peale viimast update-i (1.10.05) ei tööta enam need nupud
http://www.upload.ee/image/550455/iouyhuhhhhhh.jpg peale klikkates ei juhtu midagi, äkki oskab keegi aidata...

Rando
01.05.10, 21:44
Oot kas HEMi saab otse PSi rahade eest mitte krediitkaartiga?

Kotkas1000
02.05.10, 20:58
Kui ma mängin ühe sessiooni ajal nii euro kui ka dollari laudades, kas siis HEM suudab kuvada graafikut erinevate valuutade kohta? Tõmbasin alles täna selle uuenduse, aga esialgu ei ole veel leidnud seda kohta.

Char
02.05.10, 21:58
Kui ma mängin ühe sessiooni ajal nii euro kui ka dollari laudades, kas siis HEM suudab kuvada graafikut erinevate valuutade kohta? Tõmbasin alles täna selle uuenduse, aga esialgu ei ole veel leidnud seda kohta.

samas toas?

Fabulous
02.05.10, 22:48
Kus ma HEM'is saan vaadata näiteks mitu korda ma olen quadsi, flushi või mis iganes kombinatsiooni saanud?

ingu
02.05.10, 23:03
Kus ma HEM'is saan vaadata näiteks mitu korda ma olen quadsi, flushi või mis iganes kombinatsiooni saanud?

Cash games > Reports . Seal üleval on Select Report Name From List.
Valid Hand At Showdown.

Kotkas1000
02.05.10, 23:59
samas toas?

Jah. Starsis mängin $ ja € laudu segamini.

WeThePeople
03.05.10, 00:17
kui ma teen get it free pokerstarsi promotioni (75$) ära, kas siis saan oma raha juurde panna et see 90 doltsine versioon osta?

ropka11
04.05.10, 11:14
Kellelgi veel on jama ongame turniiride statidega.Cashis töötab kõik perfektselt.Turniiril nii kui uude lauda viskab on kõik statid segamini ja enam paika ei lähe .Olen proovinud mitut moodi.Linnukese eest ära võtnud ja siis relaunch HUD-kunagi vist isegi toimis selline värk aga enam mitte.
ver.1.10.06a vana ver. jamas samamoodi

Tigrano
05.05.10, 09:08
Äkki seadistad valet layouti kogemata, mul kuvab turniiridel endal ka teise layoudi mitte selle, mida cashis kasutan.

ropka11
05.05.10, 11:04
Oot aga kuidas ma seda õiget layouti seadistada saaks siis.Ise ei ole nii pro selle Hem-iga.

Aga turniiridel on kõik statid muidu õiged ja esimesel laual millega turniir algab on kohad ka õiged.Aga nii kui uus laud tuleb nii on statid valede meeste peal.Isegi proovisin break-i ajal arvutile restardi teha aga ikka jäid valedele kohtadele.

Facepoker
06.05.10, 16:28
Ei jaksanud 162 lehte l2bi lugeda aga kas keegi oskab öelda, kuidas ma HUD-i statsid väiksemaks saan?

Cypher0
06.05.10, 18:51
HUD Options-Player Preferences ja Appearance alt saad fonti ja selle suurust muuta.

Facepoker
06.05.10, 22:18
HUD Options-Player Preferences ja Appearance alt saad fonti ja selle suurust muuta.

Tnx düüd

no_limit
06.05.10, 23:28
Tere.
Mure selline, et tegin hemile uninstalli ja installi postgrele ka. Nüüd statid valede mängijate ees. Võtsin ühe laua lahti liigutasin statid õigesse kohta table managerist file save postitions ja kui võtan uue laua siis statid ikka segamini. Keegi teab milles viga??

Tuul
07.05.10, 00:42
Võib-olla on sul preferred seat valitud pokkerikliendis, aga hem'is pole seda ära määranud

kaardimaja
07.05.10, 13:29
Tere,
Kuidas HEM'is database'e kustutada?
ja kas on võimalik kõikide databaseäide HH'd ühte database'i copida?

Mosibulane
07.05.10, 23:08
Tervist!
Mul on HEMiga kaks probleemi. Esimene jama seisneb selles, et HUD ei tööta turniiridega.
Ei impordi turniiri tulemusi, ei näita graphe jne.
Teine probleem on oma sisult selline, et kui avada rohkem kui üks cash game table, ja vastaste statse hakata paigutama, liiguvad statsid sünkroonselt laudadel.
Oleks väga tänulik, kui keegi oskaks aidata.

Aitäh!

Rage
08.05.10, 10:47
peavadki sünkroonselt liikuma.. ühes lauas paigutad statid ära on kõikides laudades statid paigas...

qjet
09.05.10, 04:56
keegi teab, miks mul hem sessioonide tabi all ei näita hh'si.

Tigrano
09.05.10, 07:42
keegi teab, miks mul hem sessioonide tabi all ei näita hh'si.

Kuskil mingi filter peal või HEM on hulluks läinud ja installi üle.

HU grinder
09.05.10, 17:00
Hey, kas keegi teab, kuidas saaks sng/tourney graafikult EV-joone ära kaotada?

Fabulous
09.05.10, 23:05
Kas HEM'iga on kuidagi võimalik BB/100 näha?

lebovend
10.05.10, 01:21
sngd ja turnad on korras. cashiga import t88tab, aga hud ei kuva ette. See midagi
uut minu jaoks. what's up?

Tigrano
10.05.10, 06:57
Kas HEM'iga on kuidagi võimalik BB/100 näha?

Ikka on stat selectioni alt valides.

Maison
10.05.10, 08:08
kas on võimalik filtreerida välja andmeid täpselt teatud päevade kohta,, et näitab ainult näiteks esmaspäevasid või ainult reedeid selle aasta jooksul.

Liquicity
10.05.10, 23:56
Küsimus laiale ringile ega keegi HEMi väliselt kõvakettalt ei jooksuta? Endal selline plaan olemas kuna mängin kahes erinavas elukohas ja mõlemas PC pealt. USB 2.0 ühendusega kõvaketastel peaks andmebaasi lugemise kiirus olema ilmselt olema aeglasem. Ei tea kas siis vaadata juba USB 3.0 ühendusega kettaid või kas asjal üldse mõte on? On kellegil äkki kogemusi?

funkme
11.05.10, 09:34
mul selline probleem, et hem importib käed hand historyst ära aga HUDil ei display infot. Näiteks mängitud 20 kätt, autoimport töötab aga HUDil näitab hands: 0.

resultsides ka täna mängitud käsi ei näita kuigi importi ajal näitab et näiteks 60 kätt importitud. eile töötas veel kõik korralikult ja pole ühtegi seadistust muutnud ka vahepeal.

halp! plz

Rage
11.05.10, 09:45
Küsimus laiale ringile ega keegi HEMi väliselt kõvakettalt ei jooksuta? Endal selline plaan olemas kuna mängin kahes erinavas elukohas ja mõlemas PC pealt. USB 2.0 ühendusega kõvaketastel peaks andmebaasi lugemise kiirus olema ilmselt olema aeglasem. Ei tea kas siis vaadata juba USB 3.0 ühendusega kettaid või kas asjal üldse mõte on? On kellegil äkki kogemusi?ei saa.

funkme
11.05.10, 13:09
mul selline probleem, et hem importib käed hand historyst ära aga HUDil ei display infot. Näiteks mängitud 20 kätt, autoimport töötab aga HUDil näitab hands: 0.

resultsides ka täna mängitud käsi ei näita kuigi importi ajal näitab et näiteks 60 kätt importitud. eile töötas veel kõik korralikult ja pole ühtegi seadistust muutnud ka vahepeal.

halp! plz

teadmiseks teistele siis, et Cereus võrgustik muutis cash game hand history formaati ja selle tõttu mõneks ajaks häiritud import.

thulesiia
11.05.10, 21:00
[QUOTE=funkme;204719]teadmiseks teistele siis, et Cereus võrgustik muutis cash game hand history formaati ja selle tõttu mõneks ajaks häiritud import.[/QUOTMul absolute pokkeri sama teema, et näitab et importidud mingi 10 kätt aga lauda ei kuba seda infi seal ikka 0 ja eie töötas. Kas ma siis lihtsalt ootan et asi läheb ise korda:d? Tavaliselt peaks ju mingi uuenduse tegema Hemil vms? äkki keegi teab kudas seda teha?

qjet
12.05.10, 11:05
keegi teab, miks mul hem sessioonide tabi all ei näita hh'si.

tegin reinstalli, aga ikka ei hakka kuvama. kellegil tõesti pole sellist jama olnud?

onuark
15.05.10, 22:26
Oma päevikus olen kurtnud, aga nüüd kurdan siin ka.
HEM ei impordi kõiki mu käsi (cashgame, ilmselt turkadega ka sama asi, aga pole neid mänginud viimaselajal)
Täna jäin +2,5BI, aga HEM näitab tulemuseks -1,2BI ja teeb mingi oma graafiku :D
2 nädalat tagasi muutsin HEMi seadeid, et impordiks iga 30 seki tagant käsi ja et graafikut uuendaks ainult siis kui ise refreshi vajutan.(et arvutit kokku ei jooksutaks) Keegi foorumis oli muutnud ja soovitas. Ilmselt on viga selles või mis te arvate?
e: kõige uuem HEM on peal.

Liquicity
15.05.10, 22:49
Probleem selline, et tahtsin sõbra cashgame statid oma hemis üle vaadata. Kuna ta pole ühtegi programmi kasutanud palus ta emaili kaudu pokerstarsi supportist oma hand history ja saatis mulle. Tegin desktopile uue folderi ja lükkasin lahtipakitud tekstifailid sisse. Määrasin Hemis uue import folderi. Panen importima leiab käed ja ütleb 0 files imported ja xxx arv erroreid.

Proovisin kõiki variante ja ikka näitab 0 files imported. Tekstifaili proovisin ümber salvestada isegi UTF-8 peale. Ikka mitte midagi.

Kasutan XP-d ja Hemi viimast versiooni

Kummaline on see, et olen varem ka kunagi ammu oma hand historyt meili teel küsinud ja siis on databaasi ära salvestanud. Äkki keegi teab aidata? Tänud ette

Edit: Sain lahenduse luues täiesti uue databaasi nende käte jaoks. Uude databaasi importis kohe sisse. Kuid samas ei tea ikka miks vanasse ei importinud.
Eile ilmnes uus probleem, et enda käsi ei importinud HEMi. Table manager näitab 700kätt. Sisse importis 500 ja rohkem käsi ei leia. Tulemustes läks +30$ kaotsi.
Viimane sessioon aga näitas table manager poole vähem käsi kui mängisin ja databaasi ei importinud midagi. Peale uue databaasi loomist leidis aga viimase sessiooni käed kõik. Ajuvaba nuss sellega

inward
17.05.10, 13:56
"donk küsimus"

Kuidas saab lisada statse HUD'i lauas olles ala ( limp/call, W$SD). Reportsi on jah lihtne panna, aga...

Liquicity
17.05.10, 14:00
"donk küsimus"

Kuidas saab lisada statse HUD'i lauas olles ala ( limp/call, W$SD). Reportsi on jah lihtne panna, aga...

Hud Options > Player Preferences > Stats ..sealt leiad kõik vajaliku

Ämmapets
17.05.10, 14:09
Kas HEM-ist on sarnastelt PT3-ga ka võimalik vaadata kombinatsioonide tasuvuse hetkeseisu (nt palju on flush või full house plussis-miinuses)?

ingu
17.05.10, 17:29
Nii kasutan Holdem Manageri Small Stakes versiooni. Tulin just õuest, panin HUDI käima, statid tulid lauda, kõik OK. Vaatan reportsi alt uuenenud seisu - mitte midagi ei muutu seal. Vaatan graafikut ikka sama jama. Kontrollisin selle üle, et Stars salvestab ilusti käsi. HUD ka lauas, aga reportsi all ei näita, et mängiksin hetkel, st mul sealt valitud 5 last day report, aga uuendusi ei toimu.
Mida peaksin tsekkima/parandama?

E: Kui panen reportist last 5 days näitab 7.6k käsi ja kui today näitab samamoodi 7.6k... aga täna vast 1k teinud max. Tra ma ei tea mingid kuupäevad paigast või mis kuradi nuss see olla võib..

Lisan veel, et kui lauas käsi saab mängitud, siis HEM näitab, et uus käsi on sisse Importitud.

E: Sain murest lahti hem reinstalliga

WeThePeople
19.05.10, 21:51
miks ei leia holdemmanager ühegi mängija nime?



edit: paar tükki leiab, minu oma mitte.

edit2: pärast kõpitsemist jagasin ära et pacificust ei leia kedagi

edit3: sain tööle ka

kaardimaja
22.05.10, 10:50
Mis foorumirahvas arvad Leak Busterist? On oma raha väärt?

Tigrano
22.05.10, 12:48
Mis foorumirahvas arvad Leak Busterist? On oma raha väärt?

Kardan, et mitte, sest kõik nii üldine vähemalt triali asi on küll jura. Kõike saab ka ise analüüsida läbi filtrite.

vass
23.05.10, 14:31
nii mure siis järgmine ...Hem töötas laitmatult...nyyd paar päeva ei kasutanud...tulin koju panen tööle ...ütleb et activate...mõtlen et mis jama on, sest varem oli juba aktiveeritud...aga ok klikkame activate now, valime profiiliks PC 1...ja nagu teeks korra midagi aga siis lihtsalt programm sulgub:S...tegin reinstalli ei aidanud, resettisin koodid ja instaliisin uuesti....aga ikka viskab ette selle activationi, mitte ei küsi uuesti koodi. Keegi oskab aidata?




vastame ise:)

http://forums.holdemmanager.com/manager-general/27299-registration-problem.html


step by step ja kõik funkab taas:D

Tigrano
23.05.10, 14:56
nii mure siis järgmine ...Hem töötas laitmatult...nyyd paar päeva ei kasutanud...tulin koju panen tööle ...ütleb et activate...mõtlen et mis jama on, sest varem oli juba aktiveeritud...aga ok klikkame activate now, valime profiiliks PC 1...ja nagu teeks korra midagi aga siis lihtsalt programm sulgub:S...tegin reinstalli ei aidanud, resettisin koodid ja instaliisin uuesti....aga ikka viskab ette selle activationi, mitte ei küsi uuesti koodi. Keegi oskab aidata?

Kunagi paljudel oli mingi interneti probleem (näiteks kou), et ära ei aktiveerinud.

Samas, kui vahepeal oli juba regatud ja äkki mingi kala üle öö, siis mingi keerulisem jama ja peaks HEMi foorumis surfama ringi.

forell
26.05.10, 23:24
Tere.
Otsin inimest kes tahab koos minuga HEMi soetada. Targad inimesed räägivad et saab 2 cd keyd niiet veits mõtekam on 2peale osta. Endal pole krediitkaarti kah. Et ma kannaks mingi panka või pokkerikontole vms. Ma mõtlen seda 90 doltsist paketti.
Saada siis PM
Okei tsau

edit: tehtud kasutajaga wethepeople, thankyou

Kotkas1000
27.05.10, 21:31
Kuskilt kõrvu jäänud, et korraga ei ole võimalik kasutada. Ei vastuta info tõepärasuse eest.

Oliverk
27.05.10, 21:37
Vanasti sai igatahes...

inward
28.05.10, 03:18
Kui formatit teha, siis lihtsalt copyda see HMarchive folder pärast formatit uuesti üle ja lifetime statistika peaks säilima ?

SANGPOMM
29.05.10, 18:54
tegin ilusti uuenduse ära aga statte ei taha lauda tulla. ainult FPP laual tuleb millegi pärast. mängin PSis . on kellegil veel sama jama ? või mis tegema peaks. ja arvuti restartisin ka muiudgi ära :)''

E: nüüd kuvab, aga väga vigaselt. luges pm 3 kätt ja siis jäi toppama ...

vass
30.05.10, 14:16
ka hemiga mingi jama....hud jms töötab normaalselt aga sessioonide kokkuvõtteid ei näe...ehk keegi teab mis värk on... mängisin kindlasti üle 2k käe...kasutuses on kõige uuem versioon...

[/IMG]http://s2.postimage.org/mQGOS.jpg (http://www.postimage.org/image.php?v=TsmQGOS)


HEMi support soovitas uue database teha....kas keegi teab kuhu salvestuvad noted... Kas kuhugile Hemi kausta või Full Tildi omasse vms...et kui vana database deleteda siis ikka noted alles jääks

SANGPOMM
30.05.10, 15:28
pole kunagi HEM jamanud . nüüd kohe üldse ei taha töödata :S:S

inward
01.06.10, 17:45
Normaljok, pärast formatti, hem ei lase aktiveerida mu litsentsi ja isegi kui ma nende õpetuste järgi resettin oma koodi, siis ikka ei tööta. Peab supporti kirja saatma.
Kellegil veel sellist jama olnud? Ja kui aeglaselt/kiirelt üldse hemi support vastab ?



///: Esimene kiri tuli kohe, et admin resettis mu koodi. Hui töötaski.
Keberniiiiiiiiiiiiit, ei saa mängida nahh :S


Sain hakkama, põhjuseks oli
If you are sitting behind a proxy - (Very Rare) :D

JakoJ
06.06.10, 17:01
Sellised kaks lolli küsimust oleks et kuidas ma saaksin oma graphi pealt eraldada 6max ja fr, ja kuidas ma näeksin eurolaudade tulemusi ka seal graphi peal, v kasvõi reportsides?

rohelinekonn
09.06.10, 10:58
Värk järgmine, sessiooni all näitab ühte kuu tulemust graafikul tulemus hoopis teine vahe on nats üle 100$. On kellegil sama jama olnud ja kuidas korda saab?

jaagup17
09.06.10, 10:59
Värk järgmine, sessiooni all näitab ühte kuu tulemust graafikul tulemus hoopis teine vahe on nats üle 100$. On kellegil sama jama olnud ja kuidas korda saab?

On olnud sama jama, ma pole kindel, aga vb. läks lihtsalt mingi aja pärast korda.

Kotkas1000
09.06.10, 11:12
Värk järgmine, sessiooni all näitab ühte kuu tulemust graafikul tulemus hoopis teine vahe on nats üle 100$. On kellegil sama jama olnud ja kuidas korda saab?

Kui mängid euro ja dollari laudu segamine, siis minu meelest graafikul konverdib eurod dollariks automaatselt ümber. Sessioonide kokkuvõttetes aga liidab lihtsalt numbrid kokku, dollaritel ja eurodel vahet tegemata. Endal sama mure ja jõudsin järeldusele, et asi vist selles.

Oliverk
09.06.10, 11:35
Just nii see on. Nagu Kotkas just mainis.

Rage
09.06.10, 12:01
sessions vaates imo liidab ka õigesti kokku, teeb vahet kas on eurod või taalad.. aga reports vaates paneb tummiselt numbrid kokku..

ühesõnaga graafiku ja sessions vaate numbrid on mul samad.. reports vaates on erinev..

g00000se
09.06.10, 12:03
Mulle just öeldi, et reportsi all pidi kõige täpsemad andmed olema :O Mida siis uskuda

g00000se
11.06.10, 18:36
Kas keegi saab täiesti kindlalt väita, kumb näitab õigemini, kas reports või session? Session näitab näiteks hetke sessi kohta, et kasum on 27 taala suurem, kui reportsi alt vaadates.

kavalrebane
12.06.10, 11:57
Öelge nüüd lollile kuhu kausta triobet salvestab hand history Windows 7l?
Gamehistory.dat fail suureneb küll koguaeg, kas ma siis pean selle faili kuidagi importima?

lenC
12.06.10, 13:00
gamehistory.dat ongi õige, pane HM lihtsalt automaatselt Triobeti kausta importima

kavalrebane
12.06.10, 15:26
Tegingi seda korduvalt, kuid tulutult. Porbleem lahenes HEMi reinstallimisega.

qjet
13.06.10, 09:42
kas ma olen pime, aga miks mul omaha manageri kusagil pole, kui ma full versioni tirisin. kusagilt settingutest ka seda ei leia.

Cypher0
13.06.10, 11:26
Omaha Manageril on eraldi litsents.

qjet
13.06.10, 18:38
probleem ongi selles, et ma ei saa omaha manageri kasutada, sest seda ei ole kusagil ja mul on selle jaoks serial olemas.

macroTilt
14.06.10, 14:46
Ok, soetasin endale HEM full versioni. Lugu jargmine, et mul pole suurt viitsimist/oskust/aega seal uurida ja puurida :mad:

Idee jargmine. Kui kasutada toda mikogo? vm taolist, kas keegi oleks n6us kulutama ehk tunnike/kaks ja aitab mul selle settingute jm jamaga yhele poole saada ning pmst mingi kiirkoolituse tegema? Eh, duno kas on liiga palju palutud. Anyway, kyll 6igele mehele maksab hea karma 6igel ajal.

Omalt poolt pakun valja, et vastutasuks mangid mingit ntx 22$ turnat ja kui cashid miskit siis teeme 50/50 total cashist.

* Eeldan, et huvitatul oleks t6esti asi selge nagu seebivesi.

* Kui leidub m6ni vabatahtlik, siis mulle sobiks tana 6htul/66sel. Keskendumiseks vaja weedi, mida aga ennem 6htut kahjuks ei saa ;)

ty ja head paeva jatku!

Cypher0
14.06.10, 15:01
probleem ongi selles, et ma ei saa omaha manageri kasutada, sest seda ei ole kusagil ja mul on selle jaoks serial olemas.

Registreerid ära siis selle serialiga, mõlemad Managerid on installikas included, lihtsalt imporditud käsi vaatad Omaha, mitte Holdemi alt.

Vist veits keeruline seletus, aga see Hold'em vaheta Omahaks.

http://www.upload.ee/image/634904/Untitled.jpg

Lowry
14.06.10, 17:32
Carbonis Hem loobib statte ja ei salvesta käsi:(
Viitsib keegi mingi vihje visata, et mis/kus problem?

ristik
14.06.10, 20:43
ja kuidas saab HEM-is month graphi :O ?

Tigrano
14.06.10, 20:48
ja kuidas saab HEM-is month graphi :O ?

Tule taevas appi :eek: Googelda ütleks selle peale.

ristik
14.06.10, 20:53
anname andeks eks, olen täiesti värske HEMI kasutaja ja guugel mind mitte ei aitanud kohe

EDIT: Sain oma jõuga hakkama

Rando
15.06.10, 00:35
Kuidas saab hakata nagu puhtalt lehelt tööle, et hand historyd ja arhiivid ära kustatada?

Tigrano
15.06.10, 11:06
Kuidas saab hakata nagu puhtalt lehelt tööle, et hand historyd ja arhiivid ära kustatada?

Tee uus andmebaas>options>database manage>connect> crate new database ja siis tee uus andmebaas defauldiks ning tee igaks juhuks backup vanast ja kustuta vana andmebaas ära, program files> PostqreSQL ja pgadminIII sealt saad andmebaase serverist kustutada.

Rando
15.06.10, 11:54
Need statsid ajavad segadusse, kuidas teil on? Oli alguses?
Kasutate ka turniiridel seda?

Rage
15.06.10, 12:10
Need statsid ajavad segadusse, kuidas teil on? Oli alguses?
Kasutate ka turniiridel seda?
mis statsid?

mkva
15.06.10, 15:42
Keegi oskab aimata miks mul HEM starsis hud'i ei kuva 40-100bb laudades?

Rando
15.06.10, 17:23
mis statsid?

No need vpip/pfr/.. jne. Need mis nime alla käivad.

Rage
15.06.10, 22:41
No need vpip/pfr/.. jne. Need mis nime alla käivad.
ise määra sinna mis tahad..

Rando
16.06.10, 08:51
ise määra sinna mis tahad..

Mõtlesin midagi muud aga sain korda, aitäh.

FreakyJason
16.06.10, 20:26
Kas Boss Media võrgus HEM töötab nüüd?

hoss23
16.06.10, 20:55
Kas Boss Media võrgus HEM töötab nüüd?

Ei oska kahjuks öelda hetkel.

vinney
17.06.10, 12:56
oskab keegi öelda, kas seda postqres database on võimalik üle võrgu ka töötama panna.
lauaarvutis oleks siis nagu see server ja üle ruuteri pääseks läpaka wifiga sinna databasele ligi?

edit
ise küsin ise vastan
http://faq.holdemmanager.com/questions/90/Run+PostgreSQL+Over+a+Network+

ranka
18.06.10, 23:28
Kas Boss Media võrgus HEM töötab nüüd?

Pead pakule ei pane aga minu teada peaks töötama.

edit: ei viitsi googeldada ka

FreakyJason
19.06.10, 11:52
Ärge Boss Medias mängige :)

andrus69
19.06.10, 12:27
Vahetasin arvutit ja ei saanud kõiki käsi vanast arvutist teise.
Võtsin HEM archive kausta ja pokkeriklientide enda kaustades käed kaasa. Tundub, et HEMil on veel kuskil käed salvestatud, sest paljud käed on puudu? oskab keegi juhendada, kuhu ta veel käsi salvestab?

SALSABOY
19.06.10, 15:13
Seesugune küsimus, et MTT ja SNGsi mängides paistab, et HEM ei näita kõiki turniire. Filtreid peal ei ole.

snap
19.06.10, 21:21
tervist.

ostsin hemi täna moneybookersiga..
aga kuna jõuavad seeria numbrid?:frown:

edit: ja need tulevad ikka minu mailile?

Rando
19.06.10, 21:26
tervist.

ostsin hemi täna moneybookersiga..
aga kuna jõuavad seeria numbrid?:frown:

e-mailiga peaks tulema.
Ise ostsin krediit kaartiga ja tuli kohe. Kas nad mitte ei peaks kohe andma serial key kui ostad ära, seal samal hm lehel.

ingu
19.06.10, 21:29
e-mailiga peaks tulema.
Ise ostsin krediit kaartiga ja tuli kohe. Kas nad mitte ei peaks kohe andma serial key kui ostad ära, seal samal hm lehel.

Meilile peaks serial tulema.

snap
19.06.10, 21:30
Meilile peaks serial tulema.

jap aga kuna suht palju aega on juba möödas =\ mingi paar tundi kindlasti :redface:

ingu
19.06.10, 21:31
jap aga kuna suht palju aega on juba möödas =\ mingi paar tundi kindlasti :redface:

kirjuta supporti vms

snap
19.06.10, 21:33
kirjuta supporti vms

kirjutasin aga nad ei vasta..

ingu
19.06.10, 21:39
kirjutasin aga nad ei vasta..

Nv on pead ootama.

snap
19.06.10, 21:41
Nv on pead ootama.

vaatasin Hem sitel "my account" ja seal on payment done ja approved.

aga keysid pole ikka mailile tulnud ... suht kahtlane :eek:

Oliverk
19.06.10, 21:47
No nv on. Ju siis ei käi neil automaatselt see asi. Ise ma ei mäleta ka kuidas see key tuli. Seda tean et meilile, aga kas insta või mitte ei tea.

snap
19.06.10, 21:48
No nv on. Ju siis ei käi neil automaatselt see asi. Ise ma ei mäleta ka kuidas see key tuli. Seda tean et meilile, aga kas insta või mitte ei tea.
no okey eks ma ootan mis mul muud üle jääb :p

snap
20.06.10, 12:10
kuidas ma Hemis statse liigutan õige inimese juurde

SALSABOY
20.06.10, 13:14
Faking uuendus parandas kõik nusperdamised... simpel as thadddddhh

Ja statse saad lauas liigutada lauas kui klõpsad stati peal ja nühid neid mööda lauda kuidas soovid.

LuuK
20.06.10, 13:16
Vahetasin arvutit ja ei saanud kõiki käsi vanast arvutist teise.
Võtsin HEM archive kausta ja pokkeriklientide enda kaustades käed kaasa. Tundub, et HEMil on veel kuskil käed salvestatud, sest paljud käed on puudu? oskab keegi juhendada, kuhu ta veel käsi salvestab?

kõige kindlam peaks olema eksportida PostgreSQL andmebaas ja siis see uude arvutisse importida. hem kodulehel peaks õpetus ka olema.

snap
20.06.10, 13:28
Faking uuendus parandas kõik nusperdamised... simpel as thadddddhh

Ja statse saad lauas liigutada lauas kui klõpsad stati peal ja nühid neid mööda lauda kuidas soovid.

no ma tean jah aga nad ei liigu wtf?

taavi
20.06.10, 13:51
kuidas ma Hemis statse liigutan õige inimese juurde


no ma tean jah aga nad ei liigu wtf?

Vaata äkki sul Hud Options>Tabel Preferences>Lock the Layout linnuke ees...
Statse püüad liigutada ikka parema hiire klõpsuga...

snap
20.06.10, 18:57
tervist.

kas keegi saaks postitada enda HEM-i hud layouti?
ostsin täna ja üritan nagu asjale pihta saada ..

taavi
20.06.10, 19:53
tervist.

kas keegi saaks postitada enda HEM-i hud layouti?
ostsin täna ja üritan nagu asjale pihta saada ..

http://forums.holdemmanager.com/hud-general/13955-how-setup-use-multiple-hud-configs-layouts.html

snap
20.06.10, 20:14
http://forums.holdemmanager.com/hud-general/13955-how-setup-use-multiple-hud-configs-layouts.html

ma ei saa aru lihtsalt mille kuradi järgi ma neid numbreid sinna topin? no värvid ju paned ise mis tahad aga kuidas neid numbreid panna?

taavi
20.06.10, 22:21
ma ei saa aru lihtsalt mille kuradi järgi ma neid numbreid sinna topin? no värvid ju paned ise mis tahad aga kuidas neid numbreid panna?


See äkki aitab > Step By Step Pokah loeng HUD (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320)

udikaz
21.06.10, 03:08
Hei,

Natukene olen hemiga jänni jäänud. Nimelt varem sain ilusti 135 man rush sng-si mängida nii, et finaallauda kuvas mängijate statid ilusti ja kõik toimis, aga nüüd järsku enam ei saa. kui rushi laudf lahti siis viskab kohe et hem hud not responding ja ei ava hudi ja ei saa ka samalajal tavalist cashi hudiga teha, sest see lihtsalt ei ava seda. Milles asi? Kuidas seda parandada? mul muidu HEM PRO 1.11.01.

Ette tänades,

Raido

SALSABOY
21.06.10, 13:03
Hei,

Natukene olen hemiga jänni jäänud. Nimelt varem sain ilusti 135 man rush sng-si mängida nii, et finaallauda kuvas mängijate statid ilusti ja kõik toimis, aga nüüd järsku enam ei saa. kui rushi laudf lahti siis viskab kohe et hem hud not responding ja ei ava hudi ja ei saa ka samalajal tavalist cashi hudiga teha, sest see lihtsalt ei ava seda. Milles asi? Kuidas seda parandada? mul muidu HEM PRO 1.11.01.

Ette tänades,

Raido

Uuendus on väljas

snap
21.06.10, 13:19
kus yltse hemi uuendada saab?

snap
21.06.10, 14:01
kurat ei saa ühest asjast jagu, probleem siis järgmine:

kui käsi saab mängitud siis tuleb showdown... and HEM näitab nende kaartid uuesti teise käe alguses aga need käed mis ta näitab on valedes kohtades. Nagu valede inimeste juures... Kuidas seda probleemi saaks lahendada?

edit: mõnede inimeste juures näitab õieti aga osade juures valesti :S

taavi
21.06.10, 18:29
kus yltse hemi uuendada saab?
http://forums.holdemmanager.com/releases/


kurat ei saa ühest asjast jagu, probleem siis järgmine:

kui käsi saab mängitud siis tuleb showdown... and HEM näitab nende kaartid uuesti teise käe alguses aga need käed mis ta näitab on valedes kohtades. Nagu valede inimeste juures... Kuidas seda probleemi saaks lahendada?

edit: mõnede inimeste juures näitab õieti aga osade juures valesti :S

http://faq.holdemmanager.com/questions/53/Mucked+Cards+are+Not+Correctly+Aligned+

Cypher0
26.06.10, 09:19
Kas on võimalik teha nii, et Table Manager ei näitaks kõiki tulpasid? Seda 'Won' tulpa tahaks minema saada sealt.

LuuK
26.06.10, 12:17
Minu teada ei saa, aga lihtsalt kokku ei anna tõmmata seda?

Tupsik
26.06.10, 17:03
Kas on võimalik teha nii, et Table Manager ei näitaks kõiki tulpasid? Seda 'Won' tulpa tahaks minema saada sealt.

Vajutad paremal asuvale nupule "Display" ja valid, mis välju näha tahad.

Vandalar
26.06.10, 22:06
Miks mul HEM hud ainult 'force on top' reziimis töötab- ilma selleta kaovad statid laualt ära kui laual klikata.

Rage
29.06.10, 23:20
kuulge, kust sai sättida, et HEM hero state ei näitaks lauas?

vapsik
29.06.10, 23:28
HUD options > player preferences: paremal all peaks õige kast olema

Rage
29.06.10, 23:39
kas kuskil saab nii ka teha, et turnade laudades näitaks ühte HUDi konfi ja cashis teist?

vapsik
29.06.10, 23:41
Jah. Sama asi mis eelmises.

E: Player preferences all.