PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

K2snakas
02.01.10, 15:35
sa pead tabel managerist laua ette näitama arvatavasti vähemalt triobetis on nii;)

farik666
02.01.10, 17:05
Viimane beta on küll NUTS!

pikk28
02.01.10, 20:25
Viimane beta on küll NUTS!

räägi lähemalt. ma pole viitsinud veel upgradeda. mis plussid siis on võrreldes vanema versiooniga?

KristjanRawk
02.01.10, 20:42
menüüd jne vasakule välja toodud, lihtsam hallata.
minu arvates mugavam kui eelmine.
http://rvgsoftware.fileburst.com/NewScreen.jpg

olavike
03.01.10, 15:02
Prima võrgus hetkel mingid jamad HEMiga?
Kohe kuidagi ei taha käsi importida (teatab kõigi kohta Import Error).

onuark
03.01.10, 23:42
Mis jama see veel on, et HEM ei suuda statistikat ka õigelt salvestada?
Uurisin niisama ringi ja vaatasin, et miks statistika vale on ja avastasin, et HEM salvestab vahepeal üldse mu 180man sngsi mingi suvaliste arv osalejatega ( 40, 16 osalejat, mingi täiesti sõge) ja paneb mulle mingi lamp koha kirja.
Kahel turkal oli ainult õige tulemus, graafika teeb ka valesti nii, auhinnarahad valesti jne. wtf is this shit?
Ei tea kas uuem versio juba olemas ja kas see üldse muudakski midagi sellist. unreal igatahes. Käsitisi küll igakord oma tulemusi muuta ei viitsi

oitarvi
04.01.10, 00:21
Mis jama see veel on, et HEM ei suuda statistikat ka õigelt salvestada?
Uurisin niisama ringi ja vaatasin, et miks statistika vale on ja avastasin, et HEM salvestab vahepeal üldse mu 180man sngsi mingi suvaliste arv osalejatega ( 40, 16 osalejat, mingi täiesti sõge) ja paneb mulle mingi lamp koha kirja.
Kahel turkal oli ainult õige tulemus, graafika teeb ka valesti nii, auhinnarahad valesti jne. wtf is this shit?
Ei tea kas uuem versio juba olemas ja kas see üldse muudakski midagi sellist. unreal igatahes. Käsitisi küll igakord oma tulemusi muuta ei viitsi


Minul HEM MTT tulemusi ei salvaesta kah. Aga SNG-sid teed siis peaks korras olema. Keegi kuskil mainis ka, et kõige uuem versioon ka ei salvesta MTT tulemusi.

onuark
04.01.10, 01:00
Seal HEM foorumis sain kiire lahenduse, ütlesid et pean starsist oma tournament history tellima ja siis selle hemi uploadima.

Kuigi kõiki tulemusi see ikka ei muutnud, aga mis seal ikka. (need mis valesti olid sai juba manuaalselt muudetud)

pendula
04.01.10, 18:31
Ma alles avastasin hemil sellise jubina nagu Leak Buster. Vaatasin ja uurisin niipalju kui tryal lubas. Võib öelda, et sain mängu tiba paremaks. Nüüd mõtlen, kas osta see ära. 50$.
Ma kohe ei leidnud, ehk on juba eespool keegi kommenteerinud arutlenud busterit?

Unabomber
04.01.10, 21:11
HEM ei lähe käima, kuna arvutis ei käivitu PostgreSQL ...nii automaatselt(mida ta tegema peaks) kui ka manuaalselt( sealt Administrative tools -> Services)
Kas keegi oskaks aidata?

olavike
04.01.10, 21:12
Postgre reinstall.

K2snakas
04.01.10, 21:14
Postgre reinstall.

vale :P mul oli kh t2na see probleem

kas sul lööb selle errori ?

failed to establish a connection to 127.0.0.1

olavike
04.01.10, 21:20
Postgre reinstall aitab reeglina alati.
Ja midagi paha see ka endaga kaasa ei too (andmeid see ju ei puuduta).

K2snakas
04.01.10, 21:22
vot aga aga selleks reegel kinnitabki erandit:D
ja mul ei aidanud..
ja pidin hemmi foorumis survama ja siis leidsin midagi sellist

1: Go to "C:\Windows\system32\drivers\etc" and open the "hosts" file with notepad
2: Delete existing text
3: Enter "127.0.0.1 localhost"
4: Save the file
5: Restart PostgreSQL service


ja see aitas :)

aga see on siis kui lööb "failed to establish a connection to 127.0.0.1" selle errori

Unabomber
05.01.10, 13:14
vot aga aga selleks reegel kinnitabki erandit:D
ja mul ei aidanud..
ja pidin hemmi foorumis survama ja siis leidsin midagi sellist

1: Go to "C:\Windows\system32\drivers\etc" and open the "hosts" file with notepad
2: Delete existing text
3: Enter "127.0.0.1 localhost"
4: Save the file
5: Restart PostgreSQL service


ja see aitas :)

aga see on siis kui lööb "failed to establish a connection to 127.0.0.1" selle errori

lõi jah sama errori, kui HEM'i tööle panen... Aga see asi ei aidanud mind... tegin samm-sammult nii nagu kirjutasid, aga ei aitanud. PostgreSQl ei käivitu ikka ja sama error tuleb ette.
Kust postgre'le reinstalli teha saab?

flipmachine
05.01.10, 13:19
HEM ei näita mulle turniiride graafikuid ja ROI on ka ainult miinuses..pm ei arvesta HEM sng-de ja turniride tulemusi. State lauas näitab ning käsi võtab ka sisse. Kuidas fixida .. pokerstars siis .

olavike
05.01.10, 13:23
Kust postgre'le reinstalli teha saab?

http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx

Jennifer
05.01.10, 13:33
HEM ei näita mulle turniiride graafikuid ja ROI on ka ainult miinuses..pm ei arvesta HEM sng-de ja turniride tulemusi. State lauas näitab ning käsi võtab ka sisse. Kuidas fixida .. pokerstars siis .


Sama probleem aga MTTdega. Siiani minu teada lahendust ei ole :/

Unabomber
05.01.10, 14:50
YEAH...sain tööle :P reinstall toimis :)
Tänud kõigile!:D

melole
05.01.10, 18:00
Postgresql hakkas lampi errorit loopima. installin toorelt siis HEMi õpetuse kohaselt uuesti ning uus error, postgresql peab olema installitud NTFS kettale, mul fat32 vist.
Kuidas siis mul varem postgresql töötas? Mis teha?

RistoR
05.01.10, 18:28
Appi kes aitab värskendada mälu. Lasin HEMi uuesti peale... nüüd HUD kuvab akna üleval vasakus nurgas 3 viimase mängija won/lost amounti... kuidas selle maha saan. Vanal Hem il oli nagu teises kohas minu mälu järgi.... ei leia õiget kohta lihtsalt üles :S

ranka
05.01.10, 18:37
Appi kes aitab värskendada mälu. Lasin HEMi uuesti peale... nüüd HUD kuvab akna üleval vasakus nurgas 3 viimase mängija won/lost amounti... kuidas selle maha saan. Vanal Hem il oli nagu teises kohas minu mälu järgi.... ei leia õiget kohta lihtsalt üles :S


HÕM->Player Preferences ja see teine tab. Sealt leiad juba ise ju ka!

RistoR
05.01.10, 19:00
HÕM->Player Preferences ja see teine tab. Sealt leiad juba ise ju ka!


Kas ma olen loll või pime, aga ei näe seda :D Muidugi kasutan 1.10 beta6te. Seal valikus minul ainult show table avarage, aga sellega ära ei kao.

Ghost0
05.01.10, 19:23
player peference>appearance>number of pots?

RistoR
05.01.10, 20:54
player peference>appearance>number of pots?


Oli jah seee... minu viga. Mõtlesin natu teisiti, et näitab mingit won statistikat, aga viimsed 3 potti oligi ja asi korras.

eddi
06.01.10, 09:53
kle poiskad mul on probleem, Holdem Manager hand replay ei funka enam. avaneb, ronib kohe alla ja kui vajutan peale et üles roniks siis ta jääb ikka alla, ei saagi käsi üle vaadata, sux. oskab keegi aidata?

dabljuu
06.01.10, 10:37
lase uus beta peale, siis töötab jälle ( oli sama probleem mul )

K2snakas
06.01.10, 10:37
parem klõps ja maximase?

eddi
06.01.10, 12:41
parem klõps ja maximase?

ei aita kahjuks.
dabljuu, tänud, proovin ära.

rohelinekonn
07.01.10, 01:31
kas see PostgreSQL kaust peabgi nii suur olema?
On sealt miskit kustutada vms et saaks vähemaks ja ruumi juurde kettale

ment52
07.01.10, 03:17
data/pg_log võid tühjendada.

rohelinekonn
07.01.10, 10:41
data/pg_log võid tühjendada.


nii et kõik mis seal sees ei ole vajalik ja võin tuimalt maha lasta? igaksjuhuks küsin üle enne kui hakkan lahmima pärast muidu miskit puudu

ment52
07.01.10, 11:18
jep need vaid logifailid

pikk28
07.01.10, 12:55
krt kui nii, siis saaksin easylt 5G ruumi juurde. konn kui ära tühjendad ja kõik ok, siis anna siin teemas teada. ma ise ei julge :D

lenC
07.01.10, 12:58
tegin tühjaks, kõik töötab

pikk28
07.01.10, 13:03
tegin tühjaks, kõik töötab

nice.

dabljuu
07.01.10, 14:51
vaata kui häid nippe saab aeg-ajalt, thx ment52

LuuK
07.01.10, 17:44
ei salvesta enam unibetist dataminetud käsi. hem eile installitud

rohelinekonn
07.01.10, 18:05
Suured tänud ment52. Pikka aega oli probleeme sellega

J0kker
08.01.10, 17:45
Probleem selline : Et, tahaks triobeti käsi sisse tirida, aga ütleb, et " 0 files to process".
Ometi tegin kõik nii nagu FAQ ütles.
Kellelgi veel midagi taolist olnud v oskab öelda mis valesti ?

Jennifer
08.01.10, 18:10
Mul ka paar korda nii olnud. Tegin HEMile nii kaua restarti kuni hakkas laadima neid sisse.

Banaanikala
08.01.10, 23:06
Installeerisin esimset korda elus HEMi, 15 päeva TRY versioon.
Ekraanil ees: server name, port number, username, password, kõik ära täidetud nende programmi poolt.
Tööle ikka miskit ei lähe, ütleb et username või password valed.

Mis teha?

K2snakas
08.01.10, 23:10
postqresi panid ikka peale?:O

Banaanikala
09.01.10, 00:09
jah, postqres upgrades isegi ja töötab.
võibolla lihtslat restarti vaja, hommikul proovin ja annan teada siis :)

ranka
09.01.10, 00:42
Probleem selline : Et, tahaks triobeti käsi sisse tirida, aga ütleb, et " 0 files to process".
Ometi tegin kõik nii nagu FAQ ütles.
Kellelgi veel midagi taolist olnud v oskab öelda mis valesti ?


Proovi nii.

1) sulge TrioBet
2) mine TrioBeti kataloogi
3) nimeta Gamehistory.dat ümber Jokker.dat
4) HEM'i import tabist manual importimisega leia üles too Jokker.dat fail ja proovi importida
5) anna teada siin tulemustest isegi kui ka töötas

J0kker
09.01.10, 13:04
Proovi nii.

1) sulge TrioBet
2) mine TrioBeti kataloogi
3) nimeta Gamehistory.dat ümber Jokker.dat
4) HEM'i import tabist manual importimisega leia üles too Jokker.dat fail ja proovi importida
5) anna teada siin tulemustest isegi kui ka töötas


Kahjuks ei, kõikide teiste tubade import õnnestub va triobet.

Kotkas1000
09.01.10, 21:43
Kuidas ma saan sättida oma hemi nii, et lauas ollas hiirega üle libistades näitaks laiendatud statistikat. Et ei peaks klikkima :) Varem oli see nii, aga peale formatit sai ka hem uuesti installitud ja enam ei oska seadistada. Loodan, et on arusaadav, mida ma silmas pean.

ESTPatrick
09.01.10, 21:56
Kuidas ma saan sättida oma hemi nii, et lauas ollas hiirega üle libistades näitaks laiendatud statistikat. Et ei peaks klikkima :) Varem oli see nii, aga peale formatit sai ka hem uuesti installitud ja enam ei oska seadistada. Loodan, et on arusaadav, mida ma silmas pean.


mul täpselt sama probleem

flipmachine
09.01.10, 22:29
kellegil on aimu , kui palju HEM valetab ligikaudselt rakebackiga?

K2snakas
10.01.10, 00:33
kellegil on aimu , kui palju HEM valetab ligikaudselt rakebackiga?


see on suhteline asi vahel nagu tundub, et n2itab 6igesti....aga tegelt ikka ei n2ita

LuuK
10.01.10, 00:44
mul täpselt sama probleem

HUD Options Tables Preferences Click for popup eest linnuke ära

QKulgur
10.01.10, 03:48
Kas keegi teab kuidas ma saan panna hemi näitama mitu BB mu stack hetkel on?
http://img37.imageshack.us/img37/9974/likethisb.jpg

Jennifer
10.01.10, 12:37
Pane tourny M. See näitab :D

ment52
10.01.10, 16:34
jep need vaid logifailid

Lisan sellele juurde, postgresi logimise saab täiesti kinni keerata avades program files/postgresql/8.3/data/postgresql.conf ja seal umbes keskel error reporting and logging all logging_collector keerata off. Seejärel restartida postgresql (start-all programs-postgresql8.3-stop service+start service).

K2snakas
10.01.10, 16:37
ja siis sinna kausta ei teki miskit?
nii et pole vaja tyhjendama hakata?
tyvm!

harryahven
11.01.10, 17:28
krdi jama siis postgressiga, et http://www.holdemmanager.net/faq/files/Image/postgreSQL10.jpg (pilt ei ole minu arvutist) siin ütleb et "the port number entered already in use, please specify a different port"

EDIT: nüüd ütleb, et selected encoding is not valid for teh chosen locale

Mandre
11.01.10, 17:41
keegi oskab öelda miks mul lauas statid ringi jooksevad ???

vilkar
12.01.10, 12:28
Nih sain ka HEMi paigaltatud eelmine nädal ja kõik nagu töötab ainuke probleem on see et trios ei käivitu HUD mul..... Hemis näitab hande ja graafikut jne kõik olemas aga hud ei käivitu ja lauas state ei näe....

infoks veel niipalju, et mul läpparil vista home premium peal, et võibolla vista taga midagi? kas kellegil on olnud analoogseid probleeme ?

Ette tänades,


Vilkar

Tigrano
12.01.10, 16:47
Nih sain ka HEMi paigaltatud eelmine nädal ja kõik nagu töötab ainuke probleem on see et trios ei käivitu HUD mul..... Hemis näitab hande ja graafikut jne kõik olemas aga hud ei käivitu ja lauas state ei näe....

infoks veel niipalju, et mul läpparil vista home premium peal, et võibolla vista taga midagi? kas kellegil on olnud analoogseid probleeme ?

Ette tänades,


Vilkar


Vaata, et paned Hudi ka käima administratorina ehk võtad program failide alt HEMi kataloogist HUDi ja käivitad ta adminstratorina.

Teine asi, et paljudel on Trios aidanud ka table manageri alt>table finder.

vilkar
12.01.10, 18:46
Vaata, et paned Hudi ka käima administratorina ehk võtad program failide alt HEMi kataloogist HUDi ja käivitad ta adminstratorina.

Teine asi, et paljudel on Trios aidanud ka table manageri alt>table finder.


table manageri all mõtled tabel scannerit? või kust sa selle võtad... ma ei tea ma hetkel ei näe seda... proovin seda Hudi teemat administratorina tööle panna

Tigrano
12.01.10, 18:52
table manageri all mõtled tabel scannerit? või kust sa selle võtad... ma ei tea ma hetkel ei näe seda... proovin seda Hudi teemat administratorina tööle panna


Kui paned start auto import, siis tuleb uus aken ette ja see ongi table manager.

vilkar
12.01.10, 21:36
Kui paned start auto import, siis tuleb uus aken ette ja see ongi table manager.


no nii häkkin sellega nats veel. kohe kohe peaks asja ka saama .... krdi vista ikka paras ajude nuss sellega...

Tarmonator
12.01.10, 22:05
no nii häkkin sellega nats veel. kohe kohe peaks asja ka saama .... krdi vista ikka paras ajude nuss sellega...


süüdi on tavaliselt laua ja monitori vaheline tihend.

vilkar
12.01.10, 22:25
süüdi on tavaliselt laua ja monitori vaheline tihend.


....


proovisin igati pidi.... hem salvestab käsi nüüd ja auto impordi lahti teen tuleb ka table manager ja sealt table finder aga ikkagi ei tule hud lahti trios... krt uurin homme edasi ja tuhnin holdemmanager.net foorumis ringi nats....

olavike
12.01.10, 22:33
Kõikidele probleemidele on holdemmanager.net lehel vastused olemas :)
tuleb vaid veidi vaeva näha ja otsida :)

dener89
13.01.10, 00:51
Nii ostsin uue arvuti,lasin hem i peale panin serial code ja pc2 ning seejärel panin: activate online.
ei ühenda ära ning kiri tuli :there were errors during activation you can try activating online or go back and try another method,if problem persist,please contact customer service.

mainin,et windows 7 mul,kui see peaks midagi muutma
keegi oskab aidata äkki ?

ment52
13.01.10, 07:04
pead teise seriali küsima supportist teise arvuti jaoks imo.

kalkaan
13.01.10, 07:51
http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx Äkki saad siit vastuse

Ajuvaba
13.01.10, 17:46
Laadisin uude arvutisse HEMi+postgre. Kui hakkan käivitama, siis lükkab ette database control paneli ja kuii tahan connectida, siis ütleb "A connection to PostgreSQL could not be made. Would you like to HEM attempt to start that service - YES. Sorry HEM was unable to start this service - OK - HEM has started this service, please try again later - OK

ja ongi kõik. Oskab keegi kommenteerida?

Tänud.

ment52
13.01.10, 17:57
http://www.holdemmanager.net/faq/afmviewfaq.aspx?faqid=34

vilkar
13.01.10, 19:01
....


proovisin igati pidi.... hem salvestab käsi nüüd ja auto impordi lahti teen tuleb ka table manager ja sealt table finder aga ikkagi ei tule hud lahti trios... krt uurin homme edasi ja tuhnin holdemmanager.net foorumis ringi nats....


no nii sain kõik korda endal hemiga ja nüüd töötab kõik valatult... aga jah trio ´+ vista oli paras jama kokku, et kõik normilt tööle saaks...

tänud abi eest ka :)

udikaz
13.01.10, 21:08
Kas keegi oskaks aidata, hem ei impordi starsi käsi. on versioon 1.10 beta7. Trios mängin ja impordib ilusti ja kuvad hudi aga starsi handhistorit ei impordi. Ütleb et ei leia uusi faile, kuigi starsi handhistory folderi all tänased käed ilusti olemas. Paar päeva tagasi oli veel kõik ok, aga nüüd järsku enam ei impordi. Proovisin ka auto impordi asemel import from folder aga ikka ei tuvastanud käsi.. Kuidas seda viga parandada?

Edit: Sain ise tööle enam pole vaja.

saldejumpus
15.01.10, 12:45
kuidas seadistada filtrid nii, et saaks statistikat KK vs AA preflopist All In

kuco
15.01.10, 13:00
kuidas seadistada filtrid nii, et saaks statistikat KK vs AA preflopist All In


Puusalt tulistan
Sa peaksid saama määrata, et filtreerid välja

- KK käed
- Preflop allin
- Hero equity less 20%

vilkar
15.01.10, 13:20
kiire küsimus veel trio kohta, et laudades hud ja hem töötab ilusti aga kui turnat teen siis ei tule state hudis...? või tuleb seal midagi muud moodi turnade puhul nikerdada?

ette tänades,

Vilkar

K2snakas
15.01.10, 13:22
tabel managerist pead laua ette n2itama:)

vilkar
15.01.10, 13:39
tabel managerist pead laua ette n2itama:)


näitab seal lauda aga hande lugema ei hakka....

K2snakas
15.01.10, 13:43
table manager---->find table---->vali laud ja tõsta see punane "junn" laua peale!

vilkar
15.01.10, 13:51
table manager---->find table---->vali laud ja tõsta see punane "junn" laua peale!

ok proovin

tänud

Banaanikala
15.01.10, 22:52
Nonii, kõik peaaegu super.
Miks käima ei läinud, oli selles, et käskis vanu sama programmi faile kustutada. Arvutis prantsusekeelne vista ja ühe kohaliku it-mehega saime selle asja lahendatud.

Nüüd aga järjekordne "megaprobleem" - statid kuvatud risti üle laua (st minu statt on risti üle laua mängija nime juures jne) ning lisaks varjab statt ära mõlemad taskukaardid ... nii et ei teagi kas võtta HEM maha või jätta HEM peale ja teha nagu Anette Obrestad kes kordagi kaarte vaatamata 180se turna ära võitis.

raunooo
16.01.10, 00:24
Nüüd aga järjekordne "megaprobleem" - statid kuvatud risti üle laua (st minu statt on risti üle laua mängija nime juures jne) ning lisaks varjab statt ära mõlemad taskukaardid ... nii et ei teagi kas võtta HEM maha või jätta HEM peale ja teha nagu Anette Obrestad kes kordagi kaarte vaatamata 180se turna ära võitis.

Parem hiireklõps ja lohista statid paika. Hud Options->Seating Preferences võid ka timmida.

Banaanikala
16.01.10, 06:54
jah

Parem hiireklõps ja lohista statid paika. Hud Options->Seating Preferences võid ka timmida.

Jah. Vabandan lollide küsimuste eest (aga neid tuleb veel), olen it-idioot.

ingu
17.01.10, 10:22
Siin foorumis levis üks väga korrektne video kus õpetati HEMi seadistama ja video põhjal töötas HEM ka nii, et ise ei pidanudki lauda istuma, avasid vaid laua ja stat oli lauas olemas ja table manageris. Anyway mina millegipärast niimoodi hemi tööle ei saanud. Eile aga sain sendilauas veits rahapeale mängitud ja sain HEMI lõpuks enamvähem tööle. Nuss oli aga selles, alati kui keegi tuli lauda/lahkus lauast/ or kui ma lauda vahetasin liikusid statid paigast ära. Ahjaa ja kui 2 lauda lahti tegin siis oli ka väga kahtlane, ühes lauas oli ntx 3 inimese statistika olemas (lauas aga 6 inimest) ja teises ei olnud ühegi inimesi oma. Table manager tundis aga mõlemad lauad ära ja stat seal jooksis samuti.
Panen 2 pilti ka siia.

http://www.upload.ee/image/349467/lata.JPG
http://www.upload.ee/image/349471/latale.JPG

K2snakas
17.01.10, 10:30
huhh..esimeses pildis leidsin ma k6igi 5 statid..
pmts ava yks laud ainult ja lohista statid 6ige inimese kohale ja tabel managerist pane save position ja see "what is this" see lohista vasakule ülesse laua nurka näiteks..see näitab laua keskmist VPIP,PFR ja 3 viimast poti!

dener89
18.01.10, 15:17
http://www.upload.ee/image/351432/mingi_jama.png

failid tegin ise kuna neid polnud
ja nüüd kui panen start auto import siis tuleb insta,et import stopped by user.
keegi oskab aidata äkki ? vb. win 7 kala
starsis valisin handhistoryst ka sama folderi.
tegu uue arvutiga.
alguses ei hakanud hem töölegi mingid muud jamad olid.saatsin kirja siis hakkas tööle teisel arvutil sama serialiga.

Banaanikala
20.01.10, 02:34
Selline probleem:
HEM viskab statid suvaliselt mängijate juurde laiali.
Hiirega saan paika liigutada teoreetilselt.
Kui laua suurust muuta või lauda liigutada pärast seda, viskab jälle suvaliselt ette.

Tigrano
20.01.10, 02:38
Selline probleem:
HEM viskab statid suvaliselt mängijate juurde laiali.
Hiirega saan paika liigutada teoreetilselt.
Kui laua suurust muuta või lauda liigutada pärast seda, viskab jälle suvaliselt ette.




Kas ikka salvestad positsiooni peale paika lohistamist?
table manger>file>save positions

Või kasutad preferred seati ja see on seadistamata?

harryahven
20.01.10, 18:37
sain postgresi installitud ning kui avan manageri lööb ette "unhandled exception has occured in your computer"

details:

See the end of this message for details on invoking
just-in-time (JIT) debugging instead of this dialog box.

************** Exception Text **************
System.TypeInitializationException: The type initializer for '<Module>' threw an exception. ---> System.AccessViolationException: Attempted to read or write protected memory. This is often an indication that other memory is corrupt.
at <PrivateImplementationDetails>{1100C8AA-B3AF-4064-B36C-E757D329D2CC}.$$method0x600000B-0(Int32 ‎, Int32 ‎)
at <PrivateImplementationDetails>{1100C8AA-B3AF-4064-B36C-E757D329D2CC}.$$method0x6000009-0(Boolean ‎)
at <PrivateImplementationDetails>{1100C8AA-B3AF-4064-B36C-E757D329D2CC}.$$method0x6000008-0(Boolean ‎, Boolean ‎)
at .cctor()
--- End of inner exception stack trace ---
at HoldemManager.frmLoading.d()
at HoldemManager.frmLoading.a(Object A_0, EventArgs A_1)
at System.Windows.Forms.Timer.OnTick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Timer.TimerNativeWindow.WndPr oc(Message& m)
at System.Windows.Forms.NativeWindow.Callback(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)


************** Loaded Assemblies **************
mscorlib
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3603 (GDR.050727-3600)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/Microsoft.NET/Framework/v2.0.50727/mscorlib.dll
----------------------------------------
HoldemManager
Assembly Version: 1.9.1.0
Win32 Version: 1.9.1.0
CodeBase: file:///C:/Program%20Files/RVG%20Software/Holdem%20Manager/HoldemManager.exe
----------------------------------------
System.Drawing
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System.Drawing.dll
----------------------------------------
System
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
----------------------------------------
System.Windows.Forms
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Windows.Forms.dll
----------------------------------------
DevComponents.DotNetBar2
Assembly Version: 7.9.9.3
Win32 Version: 7.9.9.3
CodeBase: file:///C:/Program%20Files/RVG%20Software/Holdem%20Manager/DevComponents.DotNetBar2.DLL
----------------------------------------
System.Xml
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3082 (QFE.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml.dll
----------------------------------------
Accessibility
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/Accessibility/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/Accessibility.dll
----------------------------------------
DeployLX.Licensing.v3
Assembly Version: 3.2.2000.0
Win32 Version: 3.2.2000.3751
CodeBase: file:///C:/Program%20Files/RVG%20Software/Holdem%20Manager/DeployLX.Licensing.v3.DLL
----------------------------------------

************** JIT Debugging **************
To enable just-in-time (JIT) debugging, the .config file for this
application or computer (machine.config) must have the
jitDebugging value set in the system.windows.forms section.
The application must also be compiled with debugging
enabled.

For example:

<configuration>
<system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

Jennifer
21.01.10, 22:59
Kas ostetud small stakes Hemil on table scanner ka olemas või tuleb see eraldi osta?

kalkaan
21.01.10, 23:09
Edit. Panin asjaga puusse. See ikka eraldi vidin.
http://www.holdemmanager.com/buy/3/Table+Scanner

dener89
22.01.10, 01:17
küsin siis uuesti,äkki tõesti keegi oskab aidata,uuel arvutil hem tööle ei taha hakata,vaatasin sõbraga kõik üle,peaks nagu korras olema,kuid siiski mitte.
C:\Program Files\PokerStars\handhistory\dener89\ starsis pandud käte salvestamine sinna ning HEM is samuti sama aadress,kuid ühendust ei saa. HUD ei tööta,aliase järel 0 kätt ning saiti ei näita.
keegi tark oskaks aidata,oleks väga tänulik

Tigrano
22.01.10, 04:23
küsin siis uuesti,äkki tõesti keegi oskab aidata,uuel arvutil hem tööle ei taha hakata,vaatasin sõbraga kõik üle,peaks nagu korras olema,kuid siiski mitte.
C:\Program Files\PokerStars\handhistory\dener89\ starsis pandud käte salvestamine sinna ning HEM is samuti sama aadress,kuid ühendust ei saa. HUD ei tööta,aliase järel 0 kätt ning saiti ei näita.
keegi tark oskaks aidata,oleks väga tänulik

Pakun puusalt :)
Mingi win7 ehk uues arvutis ja siis pead kõik käima panema adminstratorina, samuti HUDi.

Kas ikka käed jõuavad sinna kataloogi, sest üldjuhul uutel windowsadel on käed kuskil appdata/local/handhsitory/, kui just ise muutnud pole.

Jennifer
22.01.10, 11:20
Edit. Panin asjaga puusse. See ikka eraldi vidin.
http://www.holdemmanager.com/buy/3/Table+Scanner


Deem. Siis lasen piraatversiooniga edasi :)

oitarvi
22.01.10, 11:37
küsin siis uuesti,äkki tõesti keegi oskab aidata,uuel arvutil hem tööle ei taha hakata,vaatasin sõbraga kõik üle,peaks nagu korras olema,kuid siiski mitte.
C:\Program Files\PokerStars\handhistory\dener89\ starsis pandud käte salvestamine sinna ning HEM is samuti sama aadress,kuid ühendust ei saa. HUD ei tööta,aliase järel 0 kätt ning saiti ei näita.
keegi tark oskaks aidata,oleks väga tänulik


Kui sa paned configure auto import folders ja siis edit pokkeritoa kausta peal siis kas sul archive folder on pandud seal? Ma tegin my documentsi uue kausta ala pokerstarsi käed siis ta algul impordib käed pokerstarsi hand history kausta ning hiljem toob üle need käed sinna archieve kausta. Äkki selles siis probleem, et sul seda pole?
Või äkki sul User Accounts peal?

dener89
22.01.10, 13:36
archive kaust olemas,user account peal vist jah.

E: Ja nii oligi,võtsin maha ja töötab.
suured tänud:)

Despire
23.01.10, 18:55
tere
Ei viitsinud tervet teemat läbi lapata, aga kas keegi teab kust leiaks mingi õpetuse mis õpetab HEM iga käsi analüüsima .

taavi
23.01.10, 19:29
tere
Ei viitsinud tervet teemat läbi lapata, aga kas keegi teab kust leiaks mingi õpetuse mis õpetab HEM iga käsi analüüsima .

See kull PT näitel, abiks ikka vast.
http://forumserver.twoplustwo.com/39/small-stakes-pl-nl/how-use-poker-tracker-111/


http://www.pokkeriprod.com/pokkerikool/

Despire
24.01.10, 11:18
Sealt midagi sai , aga enamus ikkagi PT kohta ja HEM is ei leia neid kohti ülesse.

Tigrano
24.01.10, 11:22
Sealt midagi sai , aga enamus ikkagi PT kohta ja HEM is ei leia neid kohti ülesse.


HEMil on ju 8 artiklit kaasas, mille teed step by step läbi ja peaks ühtteist teada juba saama oma mängust.

Ülevalt vali articles ja siis juba järjest tee läbi vastavalt juhendile.

sntss
25.01.10, 14:43
http://img27.imageshack.us/img27/4435/datas.jpg (http://img27.imageshack.us/i/datas.jpg/)

ma panen connect siis viskab ette :


http://img12.imageshack.us/img12/1219/dada2g.jpg (http://img12.imageshack.us/i/dada2g.jpg/)

JA PANEN YES


Ja siis :


http://img514.imageshack.us/img514/492/data3.jpg (http://img514.imageshack.us/i/data3.jpg/)


ja vajutan : OK


http://img694.imageshack.us/img694/76/data5.jpg (http://img694.imageshack.us/i/data5.jpg/)

vajutan : OK
ja midagi ei muutu

Saaks keegi aidata ???

Rage
25.01.10, 14:57
start -> control panel -> administrative tools -> Services

sealt nüüd otsi üles valik: PostgreSQL Database 8.3 vms vaata kas ta status on: started (juhul kui ei ole, siis parem klõps ja start), kas ta startup type on automatic või manual. kui Postgre baas käib, siis proovi uuesti HEMiga ühenduda.

sntss
25.01.10, 15:01
vat vat :D:D
mul sihuke probleem , see sitt on mul soome keelne :D
ma ei saa mitte muhfigi aru :D

http://img202.imageshack.us/img202/9504/soome.jpg (http://img202.imageshack.us/i/soome.jpg/)

taavi
25.01.10, 15:26
vat vat :D:D
mul sihuke probleem , see **** on mul soome keelne :D
ma ei saa mitte muhfigi aru :D

http://img202.imageshack.us/img202/9504/soome.jpg (http://img202.imageshack.us/i/soome.jpg/)


Ma kah soome keelt ei jaga. Vaata ikoonide järgi.


http://www.upload.ee/image/363066/asasw123.bmp


http://www.upload.ee/image/363068/2qaq22.bmp
Seal parem hiire klõps..
http://www.upload.ee/image/363076/untitledhhhhh.bmp
Ehk on abi ...

E:
Või proovi siit käivitada seda
http://www.upload.ee/image/363099/untitledhtghjgf.bmp

sntss
25.01.10, 15:31
selle sain lahti :

start -> control panel -> administrative tools -> Services

Aga seda faili ei olnud seal : PostgreSQL Database 8.3

taavi
25.01.10, 15:39
selle sain lahti :

start -> control panel -> administrative tools -> Services

Aga seda faili ei olnud seal : PostgreSQL Database 8.3

PostgreSQL on ikka installitud?

udikaz
25.01.10, 17:45
No krt, Triobeti turnadel ikka ei kuva hem hudi. Tegin nii nagu siin öeldi mulle varem, table managerist panin find table ja vedasin selle punase täpi selle turna laua peale ja no leiab laua ples ja table manageris on ka see turnalaud olemas koos cashi laudadega, aga cashi laudades on hud, kuid turna lauas ei ole midagi . Mis toimub? kuidas ma saan trio turnadel hudi tööle?Huh??

ingu
25.01.10, 20:45
udikaz, mul sama jant. Pole küll asja viitsinud uurida ka väga, sest turnasi mängin vähe, Prima võrgus turnade hud ei tööta.

taavi
25.01.10, 21:48
HEMil uuendus..
http://forums.holdemmanager.com/showthread.php?t=24827&page=5

1.10.01

http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate.exe

(http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate.exe)
• Added an option for the FTP Rush Games. click on HUD Options - Rush FTP Notes Export and you will be able to export all of your FTP stats to FTP notes so that they are viewable when playing Rush games.
• Fixed problem where some PKR tourneys would not have the hands properly attached to the tourney and potentially not import the hands at all.
• Fixed an error message that would appear if Holdem Manager did not have enough permission to read the registry.
• If TableNinja sidebar is turned off in options then the TableNinja options in the importing tab will be hidden
• Poker Tracker exports Party tourney hand histories with multiple ***Dealing down cards*** in the same hand which caused import issues.
• In Multi-Monitor setups where monitors are added and then removed the HM window could disappear when it is re-launched. Added code to try to stop this from happening.
• Fixed problem where duplicate hands would appear as import errors on non-english installations of postgresql.


http://www.holdemmanager.com/Holdem-...h-Poker-Tables

Quote:
On January 24, 2010, Hold'em Manager continued the trend as the leading innovator in poker analytics software by being the first to release an update to allow you to view opponent stats while playing on the new "Rush Poker" tables at Full Tilt.
Rush Poker is the wildly popular new format where you are immediately moved to a new table after every fold. As a result of around the clock efforts over the last few days, this update to Hold'em Manager is now available to download. Additional features and functionality surrounding Rush Poker on Full Tilt will be announced in the upcoming week.

http://www.upload.ee/image/364241/untitlednbnnbnnqq.bmp
:)

kalkaan
25.01.10, 21:56
No krt, Triobeti turnadel ikka ei kuva hem hudi. Tegin nii nagu siin öeldi mulle varem, table managerist panin find table ja vedasin selle punase täpi selle turna laua peale ja no leiab laua ples ja table manageris on ka see turnalaud olemas koos cashi laudadega, aga cashi laudades on hud, kuid turna lauas ei ole midagi . Mis toimub? kuidas ma saan trio turnadel hudi tööle?Huh??

Mäletan, et endal oli kunagi sama jant. Kas enne kui Table Finderis seda punast risti vedama hakkad, valid seal olevas nimekirjas ikka õige laua, mis klapiks valitava Triobeti lauaga. Endal ei hakanud HUD kunagi just seetõttu tööle, et kui Table Finderi ette sain, hakkasin kohe risti vedama, enne aga ei valinud Table Finder'i nimekirjas lauda, mida näitama hakkan. Ei tea, kas see lahendab su probleemi, kuid vaata igaks juhuks üle - endal oli konkreetne jama üsna pikka aega tagasi. Veits segane jutt tuli, kuid ehk on abi.

ingu
26.01.10, 09:39
kalkaan, ta ei näita table manageris turna lauda.

olavike
26.01.10, 10:40
kalkaan, ta ei näita table manageris turna lauda.

Kui paar kätt oled ära mänginud, siis näitab kindlasti.

kalkaan
26.01.10, 11:57
Table manageris peaks nagu kohe lauda näitama. Table Finder aga ei leia - vaja enne paar kätt mängida. Kui aga Table manager üldse ei näita, siis on küll mingi imekala sul selles HEM'is sees. See ju vana teada tuntud tõde, et Trio rigged on, sulle siis eriti huvitav isend sattunud.

Kui praegu seda asja seadistad, kas siis ikka ise samal turniiril osaled. Micro võrk oli dataminemise võimaluse ära lõpetanud, nagu kuulnud olen. Seega asi arvatavasti ei töötagi, kui suvalise laua lahti teed.

udikaz
26.01.10, 15:19
Table manageris peaks nagu kohe lauda näitama. Table Finder aga ei leia - vaja enne paar kätt mängida. Kui aga Table manager üldse ei näita, siis on küll mingi imekala sul selles HEM'is sees. See ju vana teada tuntud tõde, et Trio rigged on, sulle siis eriti huvitav isend sattunud.

Kui praegu seda asja seadistad, kas siis ikka ise samal turniiril osaled. Micro võrk oli dataminemise võimaluse ära lõpetanud, nagu kuulnud olen. Seega asi arvatavasti ei töötagi, kui suvalise laua lahti teed.


Jamasin mis ma jamasin, aga tööle sain;) ei piisnud ainult selle punase täpi vedamisest samal ajal pidi kõrvalt olema tablefinderi aknas aktiivseks tehtud see turna rida ja siis aktiivsena pidi ok vajutama, siis hakkas tööle. Tänud Kalkaan :spade:

Aga trio kohta veel üks asi, prima liigutab sind alati keskele, aga statsid jumala paigast ära nii ju, kuigi on hemis linnuke ees seal et auto paigutaks hudid. Kuidas saaks nii, et igal nimel oleks õige hud automaatselt?

kalkaan
26.01.10, 17:12
Sul Primas arvatavasti määratud preferred seating ning HEM'is pole seda Prima laudade jaoks määratud.
HEM'is: HUD options - Seating Preferences - Prima Vaata, mis seal määratud on.
Prima's saad asja üle vaadata, avatud lauas: Menu - Options - Seating Vaata kõik lauavariandid üle.
Kui sul on pandud mõnel variandil Always stay in selected seat for this table size, siis pead ka HEM'is sama koha määrama. Prima's pead HU, 6max ja FR - kõikidele variantidele koha määrama. Kui sul valitud all keskmine koht, siis HEM'is peaksid olema kohad 6maxis 3 ja 10max 5.
Kui vahest 5max turniire taod, siis oli vist parem, kui Primas valid 6max'ile paremal all oleva koha ning HEM'is peaks olema koht 2. Muidu pead vahepeal asju nihutama hakkama, sest HEM'is 5max laua seadistust pole.

Kui lauda istud, siis nii kaua, kuni oma blindi ootad, on statsid tavalislet preferred seatinguga alguses vales kohas, peale esimest jaotust jookseb asi paika, kui õiged kohad mõlemas määratud.
Mõni looder on loonud ühe HUD seadistuse ning kasutab seda mitmes võrgus ja kõikide mänguversioonidega. See muudab samuti asja tihti segaseks. Parem on luua üks põhi ning kopeerida seda ning iga toa ning jaoks, määrata konkreetne konfiguratsioon ja võrk, milleks seda kasutatakse - saad oma HUD'i kastid sobivasse kohta nihutada. Algul rohkem jantimist - hiljem aga hea mugav kasutada.

ingu
26.01.10, 20:17
Hakkan 23.30 ise ka täna turnat mängima ja proovin siis hemi turna jaoks ka korda seada. Aga selline asi ka, et Unibet avaneb maru kaua viimasel ajal, mint-paar isegi ja see jant tulnud peale HEMi kasutuselevõtmist. Kuskil oli kellegil vist sama jama ka, aga mis võiks rohi olla?

olavike
26.01.10, 20:30
Hakkan 23.30 ise ka täna turnat mängima ja proovin siis hemi turna jaoks ka korda seada. Aga selline asi ka, et Unibet avaneb maru kaua viimasel ajal, mint-paar isegi ja see jant tulnud peale HEMi kasutuselevõtmist. Kuskil oli kellegil vist sama jama ka, aga mis võiks rohi olla?

Abiks üle vaadata, kui suur sul GameHistory.dat fail on Microgamingu kataloogis.
Kui see ikka üle 30MB sul on, siis kipubki aeglaseks jääma.

ingu
26.01.10, 20:38
Abiks üle vaadata, kui suur sul GameHistory.dat fail on Microgamingu kataloogis.
Kui see ikka üle 30MB sul on, siis kipubki aeglaseks jääma.


See on juba peaaegu 100 MB, aga unikas mul koguaeg käsi salvestanud. HEMi olen kasutanud ainult umbes nädala vast. Ja just nüüd peale HEMi kasutusele võtmist see jama tekkinud.

pokerlane
27.01.10, 11:30
Eile tõmbasin HEMi 15 päeva triali, seadistasin kõik nii nagu videos näidatud. Autoimpordib käsi ka või siis vist mitte. Kui panen Auto Import siis lööb Table Manageri ette, aga peale laua nime muud ta seal ei näita või vähemalt mitte midagi kasulikku, sest kas on lihtsalt kriips või 0. Üks 10 sekundit töötab table manager ja siis paneb ennast ise kinni. Mängin Pokerstarsis ja versioon peab õige olema. HUDi ta lauda ka ei kuva. Mainin veel ära, et kasutan Windows 7´t.

Olen uus ka, niiet Tere ja ärge siis kurjustage :)

ingu
27.01.10, 12:14
Eile tõmbasin HEMi 15 päeva triali, seadistasin kõik nii nagu videos näidatud. Autoimpordib käsi ka või siis vist mitte. Kui panen Auto Import siis lööb Table Manageri ette, aga peale laua nime muud ta seal ei näita või vähemalt mitte midagi kasulikku, sest kas on lihtsalt kriips või 0. Üks 10 sekundit töötab table manager ja siis paneb ennast ise kinni. Mängin Pokerstarsis ja versioon peab õige olema. HUDi ta lauda ka ei kuva. Mainin veel ära, et kasutan Windows 7´t.

Olen uus ka, niiet Tere ja ärge siis kurjustage :)


Kas sa ise istusid lauda või olid ainult vaatjaja?

ingu
27.01.10, 12:22
Tegin sama vea turnat mängides mis teised, ei teinud turna lauda aktiivseks. Nüüd töötab. Tänud

kalkaan
27.01.10, 12:33
Ära siis unusta, kui uude lauda tõstetakse uuesti Table Finderit kasutada. Kui HUD's nimesid näitad, siis saad aru, muidu aga võivad uues lauas vale mängija statid ette jääda. Ähmaselt on selline probleem meelde jäänud. Pole seal ammu mänginud.

elektronaut
27.01.10, 13:29
Keegi teab öelda miks everesti sng'sid ei taha õigesti näidata? Kõik paigast ära - staked valed, roi, kohad jne. Muude saitide sng'de tulemused klapivad ja viimane HEM update tehtud.

pokerlane
27.01.10, 16:24
Kas sa ise istusid lauda või olid ainult vaatjaja?


Ikka istusin. Selles ei ole küsimus. Käsi ta impordib kindlalt, aga vist poolikult siis.

dabljuu
27.01.10, 22:20
Ohoo, tänast sessi ja graafikut ei ole ära salvestanud, laudades HUD funktsis, uuendasin siis viimase versiooni peale HEMi ja proovisin veel ühe kiire 10 minutilise sessi, ja ikka sama jama.

Windows XP ja Pokerstarsis mängin.

Teil töötab?

:(

EDIT : Ei teagi mis kamm oli, suppordist üks vana tuli teamvieweriga mu masinasse ja veits häkkis, nüüd okei.
Igatahes nuts klienditeenindus!

pokerlane
28.01.10, 13:36
Mis failit&#252;&#252;pi handhistory failid peavad olema? Mul on automaatselt nad TXT fail. See peaks ju siis &#245;ige olema. Endiselt, k&#245;ik nagu t&#246;&#246;taks, aga see mis ei t&#246;&#246;ta on HUD ja mingit infot ta ka table manageri ei kuva. Isegi m&#228;ngitutud k&#228;te arvu ega midagi. Ainult laua nime n&#228;itab. Laua nimi pole hand historiga siis seotud v&#245;i? Veits tilti hakkab juba ajama. Proovin venna arvutis, kas XPga t&#246;&#246;tab.

Kusjuures, Auto update did not found any new files...Trying again in 5 seconds...Et siis ikkagi ei loe minu hand historyit &#252;ldse. No ma ei tea.

ranka
28.01.10, 13:39
Mis failitüüpi handhistory failid peavad olema? Mul on automaatselt nad TXT fail. See peaks ju siis õige olema. Endiselt, kõik nagu töötaks, aga see mis ei tööta on HUD ja mingit infot ta ka table manageri ei kuva. Isegi mängitutud käte arvu ega midagi. Ainult laua nime näitab. Laua nimi pole hand historiga siis seotud või? Veits tilti hakkab juba ajama. Proovin venna arvutis, kas XPga töötab.


1. mis pokkerituba
2. mis HEM'i versioon

Palun andke täpsemat informatsiooni kui tahate abi.

Rahapada
28.01.10, 14:19
eem, table manager näitab... mingit lahtrit "fish", mis see tähendab? ja või kuidas ma seda... eem... suuremaks kui 0 saan?

kuco
28.01.10, 15:36
eem, table manager näitab... mingit lahtrit "fish", mis see tähendab? ja või kuidas ma seda... eem... suuremaks kui 0 saan?


HUDi optionite alt saad määrata, millise VPIPiga mängijad on fishid ja siis loendab.

Koju jõudes ja kui meeles on siis panen täpsemalt...

taavi
28.01.10, 15:39
eem, table manager näitab... mingit lahtrit "fish", mis see tähendab? ja või kuidas ma seda... eem... suuremaks kui 0 saan?

Saad muuta seda Hud Options/Tabel Preferences.

http://www.upload.ee/image/368366/untitledsasfghjkl.JPG

Rahapada
28.01.10, 15:42
tnx

pokerlane
28.01.10, 19:41
1. mis pokkerituba
2. mis HEM'i versioon

Palun andke täpsemat informatsiooni kui tahate abi.


1. Pokerstars
2. Hold´em Manager Trial 1.10.01

Arusaadav- ilma infota abi ei saa!

taipupole
28.01.10, 19:45
Arusaadav- ilma infota abi ei saa!

Mängid ikka rahalaudades?

pokerlane
28.01.10, 20:28
Mängid ikka rahalaudades?


cmon, muidugi mängin :D Ma ei tea milles asi on, tekib kahtlus, et windows 7ga ta ei taha töödata korralikult. Kasutab keegi HEMi Windows 7´el?

lenC
28.01.10, 20:47
1. kas PS on eesti keelne? Kui on, siis ei töötagi, muuda inglise keelseks.

2. kas UAC on maas?

vanakuri
28.01.10, 20:47
Töötab ilusti Windows 7-ga. Kas sa holdemmanager.exe-t käitad ikka administraatorina?

pokerlane
28.01.10, 21:22
1. kas PS on eesti keelne? Kui on, siis ei t&#246;&#246;tagi, muuda inglise keelseks.

2. kas UAC on maas?


Suured t&#228;nud! Ei tea, harjumusest on eesti keel peale j&#228;&#228;nud. N&#252;&#252;d t&#246;&#246;tab perfektselt. &#213;pin n&#252;&#252;d HEMist kasu l&#245;ikama. Vahest on lahendus nii lihtsas kohas, et ei m&#245;ista otsidagi. T&#228;nud veelkord.

kalkaan
28.01.10, 21:36
Suured tänud! Ei tea, harjumusest on eesti keel peale jäänud. Nüüd töötab perfektselt. Õpin nüüd HEMist kasu lõikama. Vahest on lahendus nii lihtsas kohas, et ei mõista otsidagi. Tänud veelkord.



Ükskõik, mis keeles seda Pokerstarsi jooksutad. Tähtis on see, et Options - Instant hand history options - ning seal oleks salvestuskeeleks määratud inglise keel ja pole mingit probleemi.

0ttt
29.01.10, 19:50
HUD ja teised värgid-särgid töötavad aga kuidas saab panna table average kastikest kuvama? Linnukese panin nagu settingutest sinna ette.

bounce
01.02.10, 08:14
võibolla on küsitud seda juba, aga küsiks uuesti. kas kahes toas saab hudi laudadesse korraga? st eile mängisin cashi ühes toas ja turnat teises, turnalaua käsi importis aga hudi lauda ei tekkinud.

Rage
01.02.10, 11:31
võibolla on küsitud seda juba, aga küsiks uuesti. kas kahes toas saab hudi laudadesse korraga? st eile mängisin cashi ühes toas ja turnat teises, turnalaua käsi importis aga hudi lauda ei tekkinud.
saab küll.. mängin ftp's ja starsis korraga.. vahest isegi triobet kolmandaks.. igal pool oma HUDi layout ja toimib korraga.. aga näiteks.. Bodogis mul turnadele HUDi ei näidanud, kuigi käsi importis..

elektronaut
01.02.10, 12:00
HUD ja teised värgid-särgid töötavad aga kuidas saab panna table average kastikest kuvama? Linnukese panin nagu settingutest sinna ette.

Tseki üle, äkki sul on äkki mitu configurationit tehtud ja timmisid valet.

elektronaut
01.02.10, 12:04
Keegi teab öelda miks everesti sng'sid ei taha õigesti näidata? Kõik paigast ära - staked valed, roi, kohad jne. Muude saitide sng'de tulemused klapivad ja viimane HEM update tehtud.

Keegi tõesti everestis sng'sid ei mängi?

udikaz
01.02.10, 12:06
Täna hakkasin hemi tööle panema ja viskab sellise errori ning ei lähe tööle.

http://www.upload.ee/image/375826/manager_streigib.jpg

Kuidas parandada saaksin?

vanakuri
01.02.10, 13:44
Keegi tõesti everestis sng'sid ei mängi?

Everesti hand historys pole buy-inni kirjas. HEM-l saad panna default tourney buy-inni vms(ei saa täpsemalt vaadata ka praegu, kuna olen tööl). Lõpukohtadega on jah nii, et mõnikord annab õiged kohad, mõnikord ei saa üldse aru, et turna läbi on. Pole aru saanud, millest see sõltub. Tuleb peale turna lõppu käsitsi õiged kohad ja summad sisestada.

Ja abi saab alati HEM-i foorumist.

eddi
01.02.10, 22:21
oskab keegi öelda, kas ma saan overall graafikut näha full tilt + pacificu käte põhjal?

leits
01.02.10, 22:44
oskab keegi öelda, kas ma saan overall graafikut näha full tilt + pacificu käte põhjal?


teed endale aliase mille alla lisad oma nimed

eddi
01.02.10, 23:05
teed endale aliase mille alla lisad oma nimed

yay, sain. ty

ingu
01.02.10, 23:11
Selline küsimus veel, et milles võib probleem olla, kui mul on HEM menüüst valitud, et kuvaks laual 13 stati, aga laul on state vaid 10. Asi ei tohiks selles ka olla, et pole piisavalt käsi mängitud, kuna mõne mängija käte arv 400 ntx, aga siiski vaid 10 stati..
Pilt ka: http://www.upload.ee/image/377194/Hem_kyismus.JPG

Teine küsimus, kui ma vajutan kellegi mängija statide peale kuvab mul ette sellise asja:
http://www.upload.ee/image/377198/hemkyss2.JPG
Aga mingist videost nägin, et kui vajutada statide peale kuvab need asjad, mis on hem optionidest valitud lauda näitama.Mul aga vahet pole mis valin, ikka statidele vajutades sama asi ees.

Tigrano
02.02.10, 08:09
Selline küsimus veel, et milles võib probleem olla, kui mul on HEM menüüst valitud, et kuvaks laual 13 stati, aga laul on state vaid 10. Asi ei tohiks selles ka olla, et pole piisavalt käsi mängitud, kuna mõne mängija käte arv 400 ntx, aga siiski vaid 10 stati..
Pilt ka: http://www.upload.ee/image/377194/Hem_kyismus.JPG

Teine küsimus, kui ma vajutan kellegi mängija statide peale kuvab mul ette sellise asja:
http://www.upload.ee/image/377198/hemkyss2.JPG
Aga mingist videost nägin, et kui vajutada statide peale kuvab need asjad, mis on hem optionidest valitud lauda näitama.Mul aga vahet pole mis valin, ikka statidele vajutades sama asi ees.


1. Ehk ei luba HUD rohkem järjest kuvada, kui 10 statti? Millised statid nendest 10nest puuduvad? Pane ikka mõni line vahele või midagi, siis endal peaks ju lihtsam jälgida olema.

2.Seda HUD popup-i saad ise seadistada, et mida sa tahad mis ette hüppab ;) Võta hud options>hud popup configuration ja seadista kõik nagu tahad. Praegu on sul lihtsalt default popup.

timukasr
03.02.10, 20:34
Kuidas ma saan näha ainult neid käsi, kus olen cbettinud?

udikaz
04.02.10, 02:13
Kui ma olen mänginud nii NLHU100 ja NL100 siis kuidas ma hemis saan eraldi välja võtta HU graafiku ja statsid. mul paneb see stake-i järgi ja kõik kokku ???

K2snakas
04.02.10, 02:19
number of players näiteks!

jaj pluging leaks 01 - overall

lenC
04.02.10, 02:44
Selline küsimus veel, et milles võib probleem olla, kui mul on HEM menüüst valitud, et kuvaks laual 13 stati, aga laul on state vaid 10. Asi ei tohiks selles ka olla, et pole piisavalt käsi mängitud, kuna mõne mängija käte arv 400 ntx, aga siiski vaid 10 stati..
Pilt ka: http://www.upload.ee/image/377194/Hem_kyismus.JPG


tundub, et sa pole pannud HM-i kuvama õiget configi(sul on neid mitu, eks?) tee "use for" tabis korda.

udikaz
04.02.10, 03:02
number of players näiteks!

jaj pluging leaks 01 - overall


Tänud 8)

elektronaut
04.02.10, 12:01
Kuidas ma saan näha ainult neid käsi, kus olen cbettinud?

PFR=True, Flop Continuation Bet Made=True

ingu
06.02.10, 19:07
Ma ei leia netist enam lehekülge kuidas õpetab postgresqli instaleerima. Eelmine kord jamasin sellega samamoodi versioon 8,4 instaleerimisega ei saanud hakkama. 8.2-ga sain kuid enam ei leia ei download linki ega õpetust kuidas seda peale panna.

Saab keegi aidata ja anda lingid kus oleks konkreetse versiooni download + õpetus kuidas installida olemas?

eddi
08.02.10, 21:40
mu Holdem Manager ei näita HUDi enam Pacificus peale Pacificu update'i, oskab keegi aidata?

ingu
09.02.10, 13:52
Ma ei leia netist enam lehekülge kuidas õpetab postgresqli instaleerima. Eelmine kord jamasin sellega samamoodi versioon 8,4 instaleerimisega ei saanud hakkama. 8.2-ga sain kuid enam ei leia ei download linki ega õpetust kuidas seda peale panna.

Saab keegi aidata ja anda lingid kus oleks konkreetse versiooni download + õpetus kuidas installida olemas?



Ok viitsib keegi veits aidata kuidas seda postgresql 8.4 õieti installida?
MSN teel kasvõi.

taavi
09.02.10, 17:14
Ok viitsib keegi veits aidata kuidas seda postgresql 8.4 õieti installida?
MSN teel kasvõi.

http://forums.holdemmanager.com/manager-general/8261-still-cant-connect-posgresql-try.html


mu Holdem Manager ei näita HUDi enam Pacificus peale Pacificu update'i, oskab keegi aidata?

http://forums.holdemmanager.com/hud-bugs/26007-pacific-poker-hud-problem.html

Ehk on kasu..

ingu
09.02.10, 19:25
Fakk küll sain selle PostgreSQL 8.2 installitud aga nüüd uus jama.
HEMI käivitamisel ja kui continue panna ei juhtu midagi
http://www.upload.ee/image/390196/untitled.JPG

taavi
09.02.10, 21:01
Fakk küll sain selle PostgreSQL 8.2 installitud aga nüüd uus jama.
HEMI käivitamisel ja kui continue panna ei juhtu midagi
]http://www.upload.ee/image/390196/untitled.JPG

See äkki aitab.


Please update to the latest beta - http://www.holdemmanager.net/hmbetaupdate

Please give HoldemManager Administrator rights -

1) Go to C:\Program Files\RVG Software\Holdem Manager (Program Files (x86) if you have the 64bit version)
2) Rightclick the HoldemManager.exe and choose "Properties".
3) Go to the Compatibility Tab and select "Run this program as an Administrator".
4) Do the same for HMHud.exe and DBControlPanel.exe
Viimane versioon on 1.10.02., sul 1.09.02


For W7 and Vista you must set \holdem manager\dbcontrolpanel.exe, holdemmanager.exe and hmhud.exe are started as administrator. Run the windows explorer and navigate to your Holdemmanager installation directory. Right click the executables and select properties... then select "Run as admin" from the compatibility tab. If you have Vista and the checkboxes are greyed out and you can't select it, please turn UAC on, reboot, and then set the files to run as administrator.




E:

Või reinstalli Hem, siis tee update ka ära.
http://forums.holdemmanager.com/manager-bugs/3364-net-framework-error-1-06-04-beta-13-a.html

Hullapple
11.02.10, 07:08
Kas HEM-s on võimalik leida statistikat näiteks selle kohta mitmel protsendil sa hittisid flopil? turnil? riveril?
Seda kõike sessioonil, päevas, nädalas??

FreakyJason
11.02.10, 07:34
Kas yhelt arvutilt tehtud HEM-i confi saab teisele arvutile kuidagi yle tuua?

Tigrano
11.02.10, 08:03
Kas yhelt arvutilt tehtud HEM-i confi saab teisele arvutile kuidagi yle tuua?


Kui mõtled HUDi, siis expordid layoudi ja pärast impordid (player preferences alt)

FreakyJason
11.02.10, 08:08
HUDi mõtlesin jah. Tänud Tigrano

valustyng
11.02.10, 20:21
Tervist, proovisin täna esimest korda HEMi tööle saada pacificuga, hande loeb, aga table manageris ei ole lauda näha ja lauas pole HUDi näha, kas on äkki mingi trikk mida ma ei tea või käib samamoodi ikka nagu PSiga?

Tigrano
11.02.10, 20:46
Tervist, proovisin täna esimest korda HEMi tööle saada pacificuga, hande loeb, aga table manageris ei ole lauda näha ja lauas pole HUDi näha, kas on äkki mingi trikk mida ma ei tea või käib samamoodi ikka nagu PSiga?


Pacific uuendas oma softi ja peale seda vist oli mingi kamm, kas tõmbasid viimase update HEMi kodukalt?

valustyng
11.02.10, 21:28
viimase updatega sain korda..thx

mkva
16.02.10, 18:44
Mul praegu kuvab state lauas aga lihtsalt numbrid ja kuigi tasapisi meelde jäänud ja saab ka vaadata aga tahaks et numbrite ees oleks lühendid VP,CB jne. Kust need peale saan panna?

ranka
16.02.10, 23:53
Mul praegu kuvab state lauas aga lihtsalt numbrid ja kuigi tasapisi meelde jäänud ja saab ka vaadata aga tahaks et numbrite ees oleks lühendid VP,CB jne. Kust need peale saan panna?

HEM->Hud Options->Appearance ja linnuke "Show Abbreviations" ette. Siis mine tagasi "Stats" lahtrile ja igal statistikal on "Abbrevation" lahter, mida saad muuta.

mkva
17.02.10, 00:01
Ait tüma

ingu
17.02.10, 00:31
HEM->Hud Options->Appearance

1.10.02 versioonil käib teisiti? HUD Optionsi all ei ole Appearanceit

EDIT: Ise küsin ise vastan
Hud options>player preferences>appearance then check "show abbreviations"

bestgamer
17.02.10, 11:04
Üritasin seda 1.10.02 Trial versiooni tööle saada, aga käivitamisel annab järgneva errori:

The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click OK to close the application.

Ei oska keegi lahendust pakkuda?

Tarmonator
18.02.10, 18:01
Kellegil HEM ja Win7 64bit koostööga probleeme ei esine?

ingu
18.02.10, 18:26
Üritasin seda 1.10.02 Trial versiooni tööle saada, aga käivitamisel annab järgneva errori:

The application was unable to start correctly (0xc000007b). Click OK to close the application.

Ei oska keegi lahendust pakkuda?


http://forums.holdemmanager.com/manager-general/1179-error-when-loading-application-failed-initialize-properly-0xc000007b.html

bestgamer
19.02.10, 09:59
http://forums.holdemmanager.com/manager-general/1179-error-when-loading-application-failed-initialize-properly-0xc000007b.html

Proovisin erinevaid Compatibility mode'e, ei aidanud ükski. Ikka sama error.
Proovisin käivitada manuaalselt Dbcontrolpanel'i, nagu viimane post soovitas, aga ka selle käivitamisel viskab sama errori.

Veel ideid?

wousha
20.02.10, 15:42
Unhandled exception has occured in your application.

A generic error occured in GDI+

Selline error siis tuleb, kui käivitada HEM. Ning seal kus need nupud olid, start auto import jne, nende asemel on nüüd mingid punased ristid.

continue / quit nupud on ka, kuid neid vajutada ei saa. Mingeid ideid kellelgil ?

wousha
20.02.10, 15:53
update ka ei aidanud

wousha
20.02.10, 15:58
nvm, tegin restardi ning hakkas tööle

Facepoker
24.02.10, 10:15
Kas kuidagi saab nii ka panna ,et laual näitab stattide juures, mis positsioonil ma olen?

ranka
24.02.10, 12:18
Kas kuidagi saab nii ka panna ,et laual näitab stattide juures, mis positsioonil ma olen?

:) :) :) Ei saa aga milleks seda vaja on? :) :) :) Mängi edasi ja kogemustega saad koheselt aru, kus asub button, kus blaindid ja kus sina.

0ttt
24.02.10, 21:15
Selline kiire küsimus, et kuhu HEM imporditud käed saadab? Ei suuda seda kausta leida kuskilt.

Pahvak
24.02.10, 21:19
Kas kuidagi saab nii ka panna ,et laual näitab stattide juures, mis positsioonil ma olen?

Imo on ainult kaks positsiooni - in position ja out of position.

ranka
24.02.10, 23:00
Selline kiire küsimus, et kuhu HEM imporditud käed saadab? Ei suuda seda kausta leida kuskilt.

HEM->Options->Configure Auto Import->Add Folder ja avanevas aknas näed ära, kus on arhiivikaust. Minul on selleks C:\HMArchive\2009

lenC
24.02.10, 23:03
Mine sinna, kuhu ranka juhatas, vajuta vastava toa importfolderi rea peale ja siis "edit folder" alt näed.

Facepoker
25.02.10, 08:09
:) :) :) Ei saa aga milleks seda vaja on? :) :) :) Mängi edasi ja kogemustega saad koheselt aru, kus asub button, kus blaindid ja kus sina.

Lol :D
Ma tean väga hästi positsioone...aga mõtlesin ,et saaks elu lihtsamaks teha,kui mingi 16+ lauda korraga lasta :D

Pahvak
25.02.10, 08:13
Lol :D
Ma tean väga hästi positsioone...aga mõtlesin ,et saaks elu lihtsamaks teha,kui mingi 16+ lauda korraga lasta :D

Mis sa selle teadmisega peale hakkad kui HUD kuvab, et oled MP1?

ingu
25.02.10, 08:21
Tahab äkki mingi tabeli järgi mängida, kus on kirjas mis kätega MP1-lt mida teha.

Facepoker
25.02.10, 09:43
Tahab äkki mingi tabeli järgi mängida, kus on kirjas mis kätega MP1-lt mida teha.

Just xD

variatsioon
25.02.10, 09:50
need on need krdima multitablerid kes arvavad et 24 laual mängimine on igati +EV.
ise ei tea positsioonegi.

pendula
25.02.10, 12:55
Täna lambist hakkas manager streikima. Ei suuda enam andmeid importida/näidata.
Viskab sellise veateate:
Unable to read data from the transport connection. An existing connection was forcibly closed by the remote host.
On kellelgi sellist probleemi esinenud ja mis selle põhjus/lahendus võiks olla?

taavi
25.02.10, 13:07
Täna lambist hakkas manager streikima. Ei suuda enam andmeid importida/näidata.
Viskab sellise veateate:
Unable to read data from the transport connection. An existing connection was forcibly closed by the remote host.
On kellelgi sellist probleemi esinenud ja mis selle põhjus/lahendus võiks olla?

Windows updated last night.

This is usually a firewall or windows update issue.

First try to reboot.

If no help, try this:

Start > Programs > PostgreSQL > 8.x > Stop Service

Start > Programs > PostgreSQL > 8.x > Start Service
http://forums.holdemmanager.com/manager-bugs/26891-woke-up-hm-wont-work.html

pendula
25.02.10, 14:17
http://forums.holdemmanager.com/manager-bugs/26891-woke-up-hm-wont-work.html

Installisin Manageri uuesti. Hakkas tööle. Mul oli uuendamata ka vahepeal.

Facepoker
25.02.10, 16:25
need on need krdima multitablerid kes arvavad et 24 laual mängimine on igati +EV.
ise ei tea positsioonegi.

Kes ytles ,et ma positsioone ei tea ?
Ühesõnaga pole vaja tõmmelda , laitsin selle plaani juba maha ,et miljon lauda korraga lasta :)
Positsioonid statside juures oleks andnud natuke kiirust juurde, muud midagi. Üks asi vähem mida vaadata ,kui laud ette lendab.

ingu
26.02.10, 09:23
1. Kui osta HEM siis seda saab instaleerida kahele arvutile eks? Kui kahele arvutile on HEM instaleeritud ja ühele unistall/unregister tehakse, siis kolmandale arvutile seda enam panna ei saa?
2. Mis on hetkel kõige odavam hind millega võib HEMi saada ?
3. Kas keegi oleks kahepeale ostmisest huvitatud?

Rage
26.02.10, 09:39
1. Kui osta HEM siis seda saab instaleerida kahele arvutile eks? Kui kahele arvutile on HEM instaleeritud ja ühele unistall/unregister tehakse, siis kolmandale arvutile seda enam panna ei saa?
2. Mis on hetkel kõige odavam hind millega võib HEMi saada ?
3. Kas keegi oleks kahepeale ostmisest huvitatud?
1. saab ikka.. ma olen tööläpakat vahetanud.. ehk siis vana uninstall ja uues install.. + uuest tegin ka uninstalli ja hetkel kasutab teist litsentsi poolt hoopis õde..

kalkaan
26.02.10, 10:42
Kui kahele arvutile on HEM instaleeritud ja ühele unistall/unregister tehakse, siis kolmandale arvutile seda enam panna ei saa?
Litsentside haldamiseks tuleks kasutada seda lehte (http://www.holdemmanager.net/Registration/). Enne kolmandas arvutis kasutama alustamist tühistad seal teise arvuti litsentsi.

tobi
27.02.10, 10:11
Keegi oskab öelda, mida peaks tegema, kui hemi avades viirusetõrje annab järgmise teate:

http://img33.imageshack.us/img33/2999/hemwq.jpg

Kui "viirus" ära kustutada, siis hemi uuesti avades tuleb sama teade ette ja hem sulgub automaatselt. Tund aega varem hemi avades mingit probleemi polnud :/

Tupsik
27.02.10, 13:24
Hud popup ei tööta korrektselt. On vaja kõigepealt vajutada hud peale, alles siis tuleb popup. Milles võib viga olla?

Sai alles Windows 7 paigaldatud. Pandud HMHud.exe ja HoldemManager.exe adminnina tööle. Kas vaja veel midagi teha?

taavi
27.02.10, 20:54
Hud popup ei tööta korrektselt. On vaja kõigepealt vajutada hud peale, alles siis tuleb popup. Milles võib viga olla?

Sai alles Windows 7 paigaldatud. Pandud HMHud.exe ja HoldemManager.exe adminnina tööle. Kas vaja veel midagi teha?

Defaultis vist ongi nii. Hud Options-Table Preferences-Click For Popup linnuke võta ära...

Tupsik
27.02.10, 21:09
Defaultis vist ongi nii. Hud Options-Table Preferences-Click For Popup linnuke võta ära...
Suured tänud toimib. :)

ranka
28.02.10, 20:02
Keegi oskab öelda, mida peaks tegema, kui hemi avades viirusetõrje annab järgmise teate:

http://img33.imageshack.us/img33/2999/hemwq.jpg

Kui "viirus" ära kustutada, siis hemi uuesti avades tuleb sama teade ette ja hem sulgub automaatselt. Tund aega varem hemi avades mingit probleemi polnud :/

OriginaalHEM?

taipupole
28.02.10, 20:07
Keegi oskab öelda, mida peaks tegema, kui hemi avades viirusetõrje annab järgmise teate:

Tuleb uurida Holdem Manageri originaalfoorumit. Et ma olen lahke inimene:

http://forums.holdemmanager.com/manager-general/27055-virus-warning.html#post130983
ja
http://forums.holdemmanager.com/manager-general/27055-virus-warning.html#post131122

dabljuu
28.02.10, 21:10
Thnx taipupole, just avastasin ka sama nalja endal.

tobi
01.03.10, 08:18
Suht levinud bug see vist viimastel päevadel... minul aga ei aidanud see õpetus ja tuli AVG viirusetõrje uninstallida, teine peale.

inward
01.03.10, 15:28
Väga donk küsimus, aga ma kustutasin kogemata Reportside alt Net amount won ehk siis selle $, panin tagasi aga nüüd ta on selles statside veergus kõige taga, kuidas seda sinna ette liigutada saab, et oleks bb/100 kõrval :D ?

kuco
01.03.10, 15:33
Väga donk küsimus, aga ma kustutasin kogemata Reportside alt Net amount won ehk siis selle $, panin tagasi aga nüüd ta on selles statside veergus kõige taga, kuidas seda sinna ette liigutada saab, et oleks bb/100 kõrval :D ?

Sul on vasakus ääres olemas nimekiri statidest, mis on raportis. Seal on ka olemas nupud üles ja alla liigutamiseks. Kasuta neid ja kui oled muudatuse ära teinud siis vajutad refreshi nime kõrval.

inward
01.03.10, 16:00
Tänud, nii obv nüüd vaadates.

rrrr
01.03.10, 18:37
Olen ma pime või aga ma ei näe kuskil HUDi check-fold statti???

Kotkas1000
02.03.10, 14:48
Kust ma saaksin lugeda HEMi kuvatava ev-joone kohta. Mida see siis ikkagi näitab täpsemalt? Kui mul on peal downswing, mille käigus olen lugematu hunniku BI alla kukkunud ja EV joon on täpselt sama minu profiti joonega, siis mida see tähendab??
Siinne otsing ei luba vist kasutada 2 tähelisi otsingusõnu.

funkme
02.03.10, 16:47
Kuidas ma saan mingi kindla turniiri kõiki käsi õiges järjeskorras hand replayeris üle vaadata ? praegu pean üks haaval selectima käsi mida näha tahan. aga mingi slideshow moodi lahendus vms.
On HEM-is üldse selline võimalus ?

K2snakas
02.03.10, 17:19
Kuidas ma saan mingi kindla turniiri kõiki käsi õiges järjeskorras hand replayeris üle vaadata ? praegu pean üks haaval selectima käsi mida näha tahan. aga mingi slideshow moodi lahendus vms.
On HEM-is üldse selline võimalus ?

ei tea kas slidshow on, aga pmts võtad results, sealt valid oma turna mida tahad vaadata ja siis alla on k2ed esimese k2e peal parem klõps ja siis "view all hands" ja siis vasakul pool on nooleke ja saad käsi edasi clickida!

ropka11
03.03.10, 16:38
Kas HEM-is saab kuidagi HU laudades mängitud käed ära kustutada.
Ja kui võimalik siis ega sellega lähe kaduma ka fullring laudades mängitud HU käed

minuraha
03.03.10, 17:40
1. Kui osta HEM siis seda saab instaleerida kahele arvutile eks? Kui kahele arvutile on HEM instaleeritud ja ühele unistall/unregister tehakse, siis kolmandale arvutile seda enam panna ei saa?
2. Mis on hetkel kõige odavam hind millega võib HEMi saada ?
3. Kas keegi oleks kahepeale ostmisest huvitatud?

Ärge kurat ostke seda HEMi, tõmmake tasuta internetist. Töötab sama hästi nagu 29841751$ eest ostetud ORIGINAAL, kui linki ei tea kust tõmmata, siis võin teid kostitada sellega.

Toots_x
03.03.10, 17:41
Võibolla on asi põhimõttes.

rohelinekonn
03.03.10, 17:54
hem maksab nii vähe. Ja kuskilt netist miski piraat versiooniga saad muud kraami ehk kah kaasa ja siis on konto ühel päeval nullis.

kalkaan
03.03.10, 17:56
Ärge kurat ostke seda HEMi, tõmmake tasuta internetist. Töötab sama hästi nagu 29841751$ eest ostetud ORIGINAAL, kui linki ei tea kust tõmmata, siis võin teid kostitada sellega.

Vot see on õige suhtumine. Ainult idioodid maksavad selle programmi eest. Nendele troppidele polegi mingit raha vaja, kes päevast päeva selle programmi arendamisega tegelevad - neil pole niikuinii midagi muud teha. See programm toob küll nendele, kes oskavad seda kasutada tuhandeid taalasid sisse, kuid see 55 või 80 taala maksmine patsiga poistele on raha prügikasti viskamine - parem juba alega uued Nike tossud osta.

Toots_x
03.03.10, 18:12
Ma arvan, et ranka lööb meile kõigile vastu pead kui väga kaua jätkub diskussioon teemal: "Piraatlus way to go, ausad litsentsi ostjad ahju!"

Teema on ikkagi mõeldud muuks otstarbeks, ning üleüldiselt ei viitsi seda tasuta/mitte tasuta/netist tõmban whinet kuulata.

K2snakas
03.03.10, 18:25
Kas HEM-is saab kuidagi HU laudades mängitud käed ära kustutada.
Ja kui võimalik siis ega sellega lähe kaduma ka fullring laudades mängitud HU käed

lol mis vahe on HU käed ja fullringis mängitud HU käed ?? wtf?

HU käsi saab küll kustutada, aga vaevalt, et sul need full ringi k2ed alles jäevad, kui sa neid just tahtlikult ei kusuta:)

leits
04.03.10, 00:48
euro laudu ei ole mõtet n2ppida, kuna ise ka ei saa aru p2rast, mis seis j2i. see hemi multi currency on ikka kaugel töötamisest ..

ropka11
04.03.10, 11:48
lol mis vahe on HU käed ja fullringis mängitud HU käed ?? wtf?

HU käsi saab küll kustutada, aga vaevalt, et sul need full ringi k2ed alles jäevad, kui sa neid just tahtlikult ei kusuta:)

Mida sa jaurad wtf.Väga suur vahe on.
HU laudades ei kavatse enam mängida ja andmebaasi pole enam vaja -fullringis tahaks ikka näha kui mingi donk lauda tuleb kas olen temaga enne koos mänginud ja ei taha, et need käed kaduma lähevad.Kuigi need HU mängud ei kesta fullringis kaua.Tean küll, et HEM-is saab eraldi ka vaadata HU ja fullring käsi.
Üldtabelis lööb HU laudades mäng statid ikka nii üles.Ja graafikut on ka kole vaadata:afro:
Seal saab kustuta ainult limiidi ja pokeritoa järgi.Laua suurust küll ei näinud.

K2snakas
04.03.10, 13:23
no nüüd sa paned kelbas ja kui sa ise nii saamatu oled, siis ma ei vici sulle pilti kh tegema hakata kuidas sa käsi kustutada saad!

E:
http://www.upload.ee/image/426695/Untitled.jpg

või siis teine varjalt, kui ei taha k6iki, siis kustuta need käed mida tahad!

flipmachine
04.03.10, 15:19
pokerstarsis on ainuksesena õige kohapeal Hero statid, teised on sassis. Kunagi oli sama jama, aga enam ei mäleta kuidas korda sai. Help wanted :P

K2snakas
04.03.10, 15:52
pokerstarsis on ainuksesena õige kohapeal Hero statid, teised on sassis. Kunagi oli sama jama, aga enam ei mäleta kuidas korda sai. Help wanted :P

tee üks laud ainult lahti ja siis lohista statsid õigete inimeste juurde ja siis table managerist save position..peaks nii olema:)

olavike
04.03.10, 16:07
Tegelt pole enam minu meelest seda Save Positions vaja, Table Manager saveb automaatselt positsioonid ära.

K2snakas
04.03.10, 16:10
Tegelt pole enam minu meelest seda Save Positions vaja, Table Manager saveb automaatselt positsioonid ära.

võib-olla uue hemmiga pole jah vaja, nq pole vict vaja seadistada import folderit vmt..aga endale pole seda uut peale pannud ja oli meeles, et vanaga käis nii:)

Rage
04.03.10, 23:38
multi-currencyt ei ole veel HEMi progetud? eurolaudade numbrid on valed HEMis:-(

taipupole
05.03.10, 06:24
multi-currencyt ei ole veel HEMi progetud? eurolaudade numbrid on valed HEMis:-(

Peaks olema. Testinud pole. Kuid oled ikka uuendanud 1.10.03c peale?

FreakyJason
05.03.10, 08:44
Mul ei kuva HUDi popup akent ette (kus kõik statsid peal), kui hiirega statside peale liigun lauas. Saan vaadata ainult neid konkreetseid statse, mis lauda kuvab. Mis tegema pean?

taavi
05.03.10, 10:37
Mul ei kuva HUDi popup akent ette (kus kõik statsid peal), kui hiirega statside peale liigun lauas. Saan vaadata ainult neid konkreetseid statse, mis lauda kuvab. Mis tegema pean?

Hud Options-Table Preferences-Click For Popup linnuke võta ära...
..

FreakyJason
05.03.10, 10:57
Tänud!

leits
05.03.10, 13:30
Mul on 1.10.03c, kuid ikka hem peksab ikka nii vigast. jumala puusse näitab seda seisu. updeitisin neid rate (usd ja euri vahel) ikka nothing ..

leits
05.03.10, 19:37
hem ei tracki kõiki käsi. win 7, kõik on run as admin, uusim hem see 1.10.03c vms ... euro laudade asju ei n2ita õigesti .. wtf?

graph, sessions, report näitavad kõik erinevaid k2te arve ka. ühtegi filtirit peal pole, nimi õige. mida ***** see hem tahav.

samas hud uuendab end lauas

Rage
09.03.10, 12:25
niihh.. kas keegi on oma HEMile ostnud sellise addi nagu 'Hold'em Vision Pro'?

oskab keegi veidi pikemalt seletada mis see on, kuidas kasutatakse ja kas kasu ka on ja niisama kogemust...

Table Scanneri osas ma pole siiani kelleltki mingit tagasisidet saanud.. aga kuna ma parasjagu priiskamise meeleolus.. siis ostan oma HEMile selle ära.. sest starsi lobby mulle ikka kohe üldse ei meeldi..

nomerlot
09.03.10, 12:35
sest starsi lobby mulle ikka kohe üldse ei meeldi..

kui starsi oma ei meeldi, siis sa pole sitta lobby't näinudki :)

Rage
09.03.10, 12:36
kui starsi oma ei meeldi, siis sa pole sitta lobby't näinudki :)
pacificu võrgu lobby koos kogu selle võrgu softiga on suht ehe näide.. tilt garanteeritud..

FTP2win

Tupsik
10.03.10, 07:15
Mina kasutan tablescannerit, olen rahul. Või millist tagasisidet ootad? :)

Rage
10.03.10, 08:46
Mina kasutan tablescannerit, olen rahul. Või millist tagasisidet ootad? :)oleks oodanud tagasisidet, et mis funktsionaalsus sela eriti hea on, mille järgi on hea laudu valida, kas scannimiseks kasutad client-side või server-side scanni...

ühesõnaga.. miks tasub ca 700 eeku selle litsentsi eest välja käia..

rohelinekonn
10.03.10, 08:51
mida see leakbuster teeb? On reaalselt sellest kasu kah või ütleb ainult et kaotad liiga palju ole nitim või et kui mängid LAG käsib nitim olla mis siis et võitev oled

Tupsik
10.03.10, 09:14
Kasutaja virx747 tegi kunagi video, kus näitas ka table scannerit.
http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=1715

Mis seal täpsemalt oligi enam ei mäleta, aga selle tagajärjel see ostetud saigi(small stakes 35$ polnud nii kallis kah).

Ise mängin siis pokerstarsis ja kasutan server-side scanni. Kunagi vahepeal see jamas ja siis sai ka client side scanni kasutatud.

Client side juures on jama see, et võtab päris kaua aega. Kui olen pannud filtri, et järjekorras oleks max 2 inimest siis scanni lõpuks võib see number juba hoopis midagi muud olla(head lauad täituvad kiiresti).

Pilt scanni tulemusest -
http://www.upload.ee/image/436337/Capture.JPG

Nagu näed on võimalik filtreeritud laua peale vajutades näha lauas olevate mängijate andmeid ja mitmes lauas nad mängivad(arvestab ainult laudu, mis scanniga leidis).

Laudu saab algselt filtreerida erinevate näitajate järgi -
http://www.upload.ee/image/436340/Capture2.JPG
näitajad nagu HighVP ja Shortstack vahemikud annab ise määrata. Võimalik panna, et arvestab shortstacks näiteks kas 20bb või ka 30bb ja madalam. HighVP samuti, et millest alates on näiteks 35vpip.



Server side scann pidi samas olema ainult beta, et mingi aja pärast hakatakse selle eest kuutasu võtma. Ega see aeg vast enam kaugel pole, sest töötab juba päris stabiilselt. Alguses ikka juhtus, et tuli client-side scannile üle minna.

Et sellest scannerist kasu oleks, peab olema ka piisavalt käsi mängijate kohta, sest muidu ei ole millegi järgi filtreerida. Nägu screenshotist näha siis mul oli andmeid ca 41% mängijate kohta.

Lauavaade aitab siiski ka ilma andmeteta paremini leida, dongid/fishid mängivad tihti 1-2 lauda.

Loodan et oli abi, kui midagi segaseks jäi, siis küsi veel.
Üritan selgitada.

:)

Tupsik
10.03.10, 09:16
mida see leakbuster teeb? On reaalselt sellest kasu kah või ütleb ainult et kaotad liiga palju ole nitim või et kui mängid LAG käsib nitim olla mis siis et võitev oled

Niipalju kui mina aru saanud, siis ta ikka vaatab su statistikat ja ütleb, kui ei kattu tema vahemikuga.

Et sul VPIP 45 siis teatab, et see sul liiga kõrge. Eks näitajaid mida vaatab on palju enam.

Üldiselt siiski peaks olema võimalik kõik ise üle vaadata ja analüüsida ka ilma tolleta. Mugavama mehe andmete analüüs. :)

Samas ise pole toodet ostnud, et arvamus pigem triali peale vajutamisest.

paradigmlost
10.03.10, 18:57
kas microgamingus enam HUD ei tööta? mul ei kuv astatte lauda... table manager ei leia vist laudu üles vms

ingu
11.03.10, 00:00
Keegi HEMi ei taha osta kahepeale???

funkme
11.03.10, 09:23
Kuidas saab HEM-is turniiri non showdown winnings näha?

tinistaja
11.03.10, 15:19
Enda mängu analüüsides avastasin üllatusega, et positsioon MP1 pealt tegutsen rohkem, kui MP3 pealt. Algselt arvasin, et tegemist on väikese samplega, kuid käesolevaks hetkeks on käsi kogunenud ca 80k. Report Position FR järgi sortisin käed välja ja Hem-i replayeriga vaadates ilmnes, et programm ajab mingil põhjusel antud positsioonid omavahel segamini. Püüdes leida mingit loogilist lahendust, arvasin, et see saab juhtuda juhul, kui konkreetse jaotuse ajal on MP1 ja MP2 kohad kas täitmata või sit-out. Tegelikkuses esineb eeltoodud anomaaliat ka siis, kui laud on full ja kõik mängijad osalevad jaotuses.Teisi positsioone pole nii uurinud , kuna seal tunduvad numbrid enam-vähem paikka pidavat. Hem-i uuendamine ei aita, kuna seda teen suht tihedalt ja seis jääb samaks.
Kas keegi HEM-i kasutajatest on sama probleemi täheldanud ja kuidas seda lahendada?

flipmachine
11.03.10, 15:24
Keegi seletaks, kuidas HEM kalkuleerib all inn EV joont. Pm ma jooksen liiast üle EV, sest ma vaatan käsi ja seal on ainult mõned käed, kus ma olen halvema käega all inn lükanud või callinud. Kas mina jooksen üle EV kui mul on complete käsi ja vastasel draw ala 49-51 tema kasuks ning tema draw ei tule ära ning ma võidan SD´l?

funkme
11.03.10, 19:14
Keegi seletaks, kuidas HEM kalkuleerib all inn EV joont. Pm ma jooksen liiast üle EV, sest ma vaatan käsi ja seal on ainult mõned käed, kus ma olen halvema käega all inn lükanud või callinud. Kas mina jooksen üle EV kui mul on complete käsi ja vastasel draw ala 49-51 tema kasuks ning tema draw ei tule ära ning ma võidan SD´l?

jep, kui antud olukorras oleks pot olnud $100 siis sinu EV sealt on $49. Võitsid aga $100 ehk oled $51 üle EV. Antud olukorras EV joon praktiliselt ei muutu aga winnings läheb üles.

fish
15.03.10, 11:00
Mängisin Hemiga full tildis, kõik töötas ilusti..samas võtan triobet lahti, (tablemanager) ringis paiskab statsid tunde järgi lauale..harva näeb mängija juures tema enda statse(saan küll hakkama aga häirib)... Sng ja turnadel ei võta midagi lahti..näitab küll, et olen seal turniiris..

Oskab ehk keegi aidata?

fish
15.03.10, 11:19
Statsid sain lauda, kuid laiali on nad ikka ..

olavike
15.03.10, 11:22
Statsid sain lauda, kuid laiali on nad ikka ..
Hoia paremat hiirenuppu all ja lohista sobiva koha peale.