PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

taipupole
01.08.09, 09:20
Kuid kas tõesti keegi ei oska aidata , täitsa halb on teada et välja minek on HEM näol tehtud, kuid kasutada ei saa _:S


Nagu ma ka eelmisel lehel ütlesin: sul Teamviewer või Mikogo on? Lihtsam oleks vaadata, mis valesti on.

Tigrano
01.08.09, 09:23
Kuid kas tõesti keegi ei oska aidata , täitsa halb on teada et välja minek on HEM näol tehtud, kuid kasutada ei saa _:S


Alati saab kasutada, tuleb ainult seadistada. Et HUDi tööle saada on vaja seadistada optionsi alt auto import folderid, mida on siin pea igal lehel korrutatud või siis table fineri alt seadistada.

hoss23
01.08.09, 17:21
Tervist. Mul väike jama Hemiga. Teema selles, et tegin just Hem-i lahti ja viskab mulle selle registreerimis akna lahti. Panen ma siis oma registreerimis numbri ja nime, valin pc1, pc2 ja ikka annab sellist errorit(allpool toodud). See jama juba mitmes kord. Endal Starmani net ja eelmised korrad olen nii tööle selle asja saand, et olen läinud venna poole, tal Elioni net ja ei mingit errorit(esimese korraga teeb asja ilusti ära).Äkki Starman paneb näkku, või mis ???http://img146.imageshack.us/img146/7870/44857049.png

-andres-
01.08.09, 17:37
Endal kodus Kõuga täpselt sama asi vahest. Samuti lähen kuhugi teise kohta ja activaten korralikuma netiga. Isiklikult piinasin supporti ka, nemad tahtsid TeamVieweriga ise vaadata mu desktopilt mis toimub, kuid mul kodune net ei võimalda selle kasutamist. Kui sul võimaldab, siis kontakteeru supportiga ja ehk saab niiviisi asjale lahenduse, huvitaks ennastki :).

hoss23
01.08.09, 17:58
Tnx Andres. Saatsin kirja ära ja eks näis mis vastavad. Kusjuures olen varem ka selleteemalist kirja neile saatnud ja siis nad tegid mu registreerimis võtmele restardi ja veel miskit, aga midagi ei aidanud. Närvi hakkab selline jama ajama.
Kuula aga mis see TeamViewer endast kujutab??Kas umbes et hakkavad mu arvutit jälgima kuidagi???(andeks, et nii loll küsimus ;D)

-andres-
02.08.09, 10:14
Jep, asi on sama mis Mikogo siis. Kasutatakse ühissessideks ja asjadeks. Minul tahtsid pmst vaadata jah, mis errorid mul ette viskab, kaua activateda üritab jne.
Paraku pidin neile ära ütlema, sest mul KÕU upload on mingi 1kb/s ja sellega ühtegi ühissessi küll teha ei saa :D.

hoss23
02.08.09, 11:59
Tulin sõbra juurde, ja esimese korraga registreeris ära ja ei mingit jama.Aga kas oskad öelda Andres, miks ta üldse seda uuesti registreerimist küsima akkab??Sõbral ka sama kaua HEM olnud (7 kuud mingi) ja tal pole kordagi sellist jama olnud. ???

-andres-
02.08.09, 12:09
See peaks olema võrgu/interneti viga. Iga kord kui HEM käivitada, siis ta automaatselt kontrollib, kas tegu originaal serialiga or smth. Mul nt sõna otseses mõttes jookseb net kokku, kui HEM end startides ära ei activat'i. Aga mingit muud põhjust ma ei tea ning ka support ei osanud mulle miskit tarka nõu anda, soovitati sel juhul võimaluse korral korra teise teenusepakkuja juures ära activate'da.

hoss23
02.08.09, 12:37
Kuule ja veel jama. Tõmbasin uue update Hemile 1.09.21 ja nüüd kõik töötab peale selle et reportsi alt ma oma käsi ega midagi ei näe(session näitab küll).Ja praegu mängin, aga neid käsi ka ei kajasta, kuigi hud loeb ja laual on statsid olemas ja õiged.Help me please


http://img18.imageshack.us/img18/7954/47745675.png

hoss23
02.08.09, 16:35
Kuule ja veel jama. Tõmbasin uue update Hemile 1.09.21 ja nüüd kõik töötab peale selle et reportsi alt ma oma käsi ega midagi ei näe(session näitab küll).Ja praegu mängin, aga neid käsi ka ei kajasta, kuigi hud loeb ja laual on statsid olemas ja õiged.Help me please


http://img18.imageshack.us/img18/7954/47745675.png


Sain selle jama ka korda, tegin HEM-le uninstalli ja tõmbasin uuesti

andero14
03.08.09, 13:00
Tere,

probleem HEM statside kuvamisega turniire mängides PokerStarsis. Raha lauas kuvab statse ilusti aga turniiri mängides jooksvalt mingit infot mängijate kohta ei kuva. Help?

Tigrano
03.08.09, 14:24
Tere,

probleem HEM statside kuvamisega turniire mängides PokerStarsis. Raha lauas kuvab statse ilusti aga turniiri mängides jooksvalt mingit infot mängijate kohta ei kuva. Help?


Tere tulemast foorumisse,

Peab toimima mõlemaga ja eraldi ei ole vaja minuteada midagi seadistada.

ranka
03.08.09, 14:25
Tere,

probleem HEM statside kuvamisega turniire mängides PokerStarsis. Raha lauas kuvab statse ilusti aga turniiri mängides jooksvalt mingit infot mängijate kohta ei kuva. Help?


Mis on su HEM'i täpne versioon?

-andres-
03.08.09, 17:49
Selline küsimus, et HEM'i Hud'is on selline lahter nagu fish. Mul kuvab seal kõigis 0'i, kuid kas, et see toimima saada, peab olemas olema tablescanner?

andero14
03.08.09, 17:53
Versioon on 1.08.04 ja Trial. Iga idee teretulnud, oska nagu ilma selleta üldse enam :(

Rage
03.08.09, 17:54
mul FTP'ga selline mure, et HUDi statd kaovad vahest laudadest ära kui lauale klikkida.. force on top ei aita... statid tulevad tagasi alles peale järgmist autoimporteri refreshi.. mingit seaduspärasust pole suutnud selle fenomeni juures täheldada..

viimane beta versioon mis kodukal downloaditav on...

ranka
03.08.09, 19:38
Versioon on 1.08.04 ja Trial. Iga idee teretulnud, oska nagu ilma selleta üldse enam :(


Palun proovi 1.09 beta versiooni, mille saad tõmmata: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe Anna teada, kas lahendas probleemi või mitte.



Selline küsimus, et HEM'i Hud'is on selline lahter nagu fish. Mul kuvab seal kõigis 0'i, kuid kas, et see toimima saada, peab olemas olema tablescanner?


See fishi lahter on neil algusest peale olnud aga siiani ei tööta.

-andres-
03.08.09, 19:40
See fishi lahter on neil algusest peale olnud aga siiani ei tööta.


Okei, mõtlesin muidu, et stack modes mängides oleks päris mugav, kui määraks mingid kindlad näitajad, nt vpip 25+, atleast 20 hands, väga umbkaudsed arvud ning siis kui lauas sellised tegelased eksisteeriks, tekkiks sinna fishi lahtrisse arv, mitu neid on :).

andero14
03.08.09, 20:01
Ja olemas :), tänud.
Tundub et peab nüüd neile raha kandma, kui just keegi ei tea kuidas seda mõistikum hankida oleks. Titan ja RedKings pakuvad vist tasuta kui teatud punktid täis mängida. On keegi seda äkki teind?

Tigrano
03.08.09, 23:18
Ja olemas :), tänud.
Tundub et peab nüüd neile raha kandma, kui just keegi ei tea kuidas seda mõistikum hankida oleks. Titan ja RedKings pakuvad vist tasuta kui teatud punktid täis mängida. On keegi seda äkki teind?


Kindlasti see toimib aga siis hiljem oled selle affiliatega seotud, kus peale HEMi soetamise soodustuse, enam soodustusi pole ehk pead mõtlema, kas tasub liituda toaga HEMi pärast, kus ehk tulevikus teed suuremat grindimist.

farik666
04.08.09, 17:46
Kas kellelgi veel ei tööta HUD ja import peale starsi softi uuendust täna??

Kui panen "auto-import" siis mingeid faile nagu loeb aga leiab "import erroreid" ning käsi ei salvesta ja HUD'i laudadele ei kuva ???

Ise mõtsin algul et see sellest, et proovisin esimest korda 24-tableda... et vbl ei loe välja niipalju vms.. siis proovisin vähemalte laudadega ja ikka ei midagi.. tegin restarti ka HEM'le korduvalt aga ikka miskit..

ja siis tuli meelde, et enne teist sesiooni (hommikul kõik töötas) oli software update ja nüüd enam ei importind... ?? Kellegil veel sama mure?

Kloonike
04.08.09, 17:48
Jah, sama siin. Ei tööta hetkel.

taipupole
04.08.09, 21:01
HMi uuendus peaks väljas olema.

-andres-
04.08.09, 21:46
HMi uuendus peaks väljas olema.

Jep. Postitan igaks juhuks ka siia teemasse, kui keegi PokerStarsi alla ei satu vaatama :).

http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

hotcocacola
10.08.09, 10:00
Kas saab ? Ja kui saab, siis kus kohast disableda Hero statsid lauas? Ma lihtsalt ei taha, et minu statsid seal passiks (st pole neid kuhugi panna :D)

Tigrano
10.08.09, 10:24
Kas saab ? Ja kui saab, siis kus kohast disableda Hero statsid lauas? Ma lihtsalt ei taha, et minu statsid seal passiks (st pole neid kuhugi panna :D)


player preferences>appearance>disable hero in HUD

hotcocacola
10.08.09, 11:30
tänud :)

arvamusliider
10.08.09, 17:15
Kuhu kurat HEM noted salvestab?

arvamusliider
10.08.09, 17:18
Leidsin.

leits
11.08.09, 23:29
mul siuke probleem .. hud viskab mingi imeliku errori, et ei suuda midagi loadida vms .. et tuleb yle kirjutada ja siis statid on j2lle teab j umal k us pean uuestyi paike tõstma ... sick :/

hoss23
11.08.09, 23:32
Kas kellelgi veel ei tööta HUD ja import peale starsi softi uuendust täna??

Kui panen "auto-import" siis mingeid faile nagu loeb aga leiab "import erroreid" ning käsi ei salvesta ja HUD'i laudadele ei kuva ???

Ise mõtsin algul et see sellest, et proovisin esimest korda 24-tableda... et vbl ei loe välja niipalju vms.. siis proovisin vähemalte laudadega ja ikka ei midagi.. tegin restarti ka HEM'le korduvalt aga ikka miskit..

ja siis tuli meelde, et enne teist sesiooni (hommikul kõik töötas) oli software update ja nüüd enam ei importind... ?? Kellegil veel sama mure?

mul täna praegu sama jama. nagu loeb kõike aga annab ainult erroreid ja table finderiga ei leia mitte essugi, kuigi lauad olemas.

ranka
12.08.09, 08:07
mul siuke probleem .. hud viskab mingi imeliku errori, et ei suuda midagi loadida vms .. et tuleb yle kirjutada ja siis statid on j2lle teab j umal k us pean uuestyi paike tõstma ... sick :/


Vana bug, millele mina vastumürki ei suutnud leida aga leidsin viisi, kuidas ennetada. Mul see bug tekkis siis kui ma peale mängu HEM'i autoimporti välja ei lülitanud ning HEM autoimport jäi tühjalt tiksuma tundideks. Kui panin autoimporti kinni siis seda viga ei tekkinud.

FreakyJason
12.08.09, 11:12
mul täna praegu sama jama. nagu loeb kõike aga annab ainult erroreid ja table finderiga ei leia mitte essugi, kuigi lauad olemas.


HEM tahab update'i. Mul oli sama jama. Pärast uuendamist hakkas jälle funkama. 1.09 beta 23 versioon

axly00
13.08.09, 03:17
MUL probleem siis et täna ostsin selle small stakes hemi ja kõik on ok peale selle et need statid laua peal ei ole õigete kohtade peal ma olen ikka väga kaua jamand sellega ja no ei saa hakkama ennem ka hemi kasutand ja siis olen nagu päris kiirelt matsu lahti jagand aga no nüüd ei saa hakkama panen need õigete kohtade peale salvestan ära aga ei jää teistes laudades nii nagu vaja....................keegi äkki teab või on sama jama.

taipupole
13.08.09, 07:36
MUL probleem siis et täna ostsin selle small stakes hemi ja kõik on ok peale selle et need statid laua peal ei ole õigete kohtade peal ma olen ikka väga kaua jamand sellega ja no ei saa hakkama ennem ka hemi kasutand ja siis olen nagu päris kiirelt matsu lahti jagand aga no nüüd ei saa hakkama panen need õigete kohtade peale salvestan ära aga ei jää teistes laudades nii nagu vaja....................keegi äkki teab või on sama jama.


Äkki sa kasutad näiteks preferred seati ja pole seda ära seadistanud.

wedoit
13.08.09, 09:39
mul NLo8 cash laudasid ei loe enam sisse. installitud on viimane beeta versioon 1.09 beta 23a (full)

samas mure multitable turniiride tulemustel. vanasti luges PS saadetud failist resulte, enam seda ei tee. peab käsitsi panema.

aga nuh, ega siin vist midagi soovitada pole. bad beat lihtsalt. tuleb oodata uut versiooni vms :D

ranka
13.08.09, 14:09
mul NLo8 cash laudasid ei loe enam sisse. installitud on viimane beeta versioon 1.09 beta 23a (full)

samas mure multitable turniiride tulemustel. vanasti luges PS saadetud failist resulte, enam seda ei tee. peab käsitsi panema.

aga nuh, ega siin vist midagi soovitada pole. bad beat lihtsalt. tuleb oodata uut versiooni vms :D


Kõige uuem versioon on 1.09 beta 24, mille saab downloadida: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe Proovi äkki aitab.

Ja kas saadetavad turniiri tulemused on ikka inglise keelsed?

axly00
13.08.09, 15:28
Äkki sa kasutad näiteks preferred seati ja pole seda ära seadistanud.


äkki ütled mis seal tegema peab

taipupole
13.08.09, 16:21
äkki ütled mis seal tegema peab


Ära kasuta või siis seadista HEM vastavaks (Hud options - Seating prefe).

wedoit
14.08.09, 11:49
Kõige uuem versioon on 1.09 beta 24, mille saab downloadida: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe Proovi äkki aitab.

Ja kas saadetavad turniiri tulemused on ikka inglise keelsed?


beta 24 lahendas eelpool toodud probleemid, great success. tulemused olid loomulikult inglise keelsed ;)

Rahapada
17.08.09, 14:34
servus, vajaks räigelt abi, vaja mängida, ei saa, hem nagu leiab koha üles, ag asisse faile ei ime... näitab pool epealt mingi files imported 1 of 3... ja kõik... probleem sai minu jaoks alguse ongame võrgu uuendusest vms... suht kapsas on mängida nii, tiba tilti ajab ka

Rahapada
17.08.09, 14:36
servus, vajaks räigelt abi, vaja mängida, ei saa, hem nagu leiab koha üles, ag asisse faile ei ime... näitab pool epealt mingi files imported 1 of 3... ja kõik... probleem sai minu jaoks alguse ongame võrgu uuendusest vms... suht kapsas on mängida nii, tiba tilti ajab ka


ah jah, noh ütleme siis nii, et 10 minutit pärast sessi algust järab lõpuks neist 2hest filist läbi, ja siis kuvab ja töötab suht koht laitmatult... aga algus on JÕÕÕLEEE... kas kellelgi on veel sääraseid probleeme? kas miski aitaks? ahjaa, kasutan xp'd

taipupole
17.08.09, 14:59
servus, vajaks räigelt abi, vaja mängida, ei saa, hem nagu leiab koha üles, ag asisse faile ei ime... näitab pool epealt mingi files imported 1 of 3... ja kõik... probleem sai minu jaoks alguse ongame võrgu uuendusest vms... suht kapsas on mängida nii, tiba tilti ajab ka


Ma arvan, et aitaks see, kui sa oma gigase (see on näitlik suurus) faili ära kustutaksid või kuhugi arhiveeriks ja uue teeksid.

Rahapada
17.08.09, 15:14
imho, mul ei ole kuskil säärast suurt faili, neis kohtades, kust ta hh'si tirib

Rahapada
19.08.09, 13:13
kas hemmi arhiivi kataloogi võib aeg-ajalt tühjendada?

ja mida tähendab "purge hands" ? kustutab olemasolevaid käsi? mingid vahemälu... v mida?

Tigrano
19.08.09, 13:18
kas hemmi arhiivi kataloogi võib aeg-ajalt tühjendada?

ja mida tähendab "purge hands" ? kustutab olemasolevaid käsi? mingid vahemälu... v mida?


HEMi arhiivis ei tohiks midagi vajalikku olla, teed AB backupi ja hoiad paari viimast faili alles.

Rahapada
19.08.09, 13:26
HEMi arhiivis ei tohiks midagi vajalikku olla, teed AB backupi ja hoiad paari viimast faili alles.


defineeri "AB backup"

Tigrano
19.08.09, 13:29
defineeri "AB backup"


Andmebaasi backup ;D

Rahapada
19.08.09, 13:31
eem, andmebaasi bäkupid on mujal ju.. autoimpordis küsib, et kuhu ma panen läbitöödatud käed, ja ma siis andsin kätte, nüüd on see kataloog juba mingi paraja suurusega, aga pm võib tühjaks lasta siis v?

neeme
19.08.09, 14:11
Sain täna läppari kätte ja vaja siia ka HM peale panna. Aga sooviks veidike abi, et kas teil on ka 1 database 2 arvuti vahel.
Proovisin nats aru saada kyll sellest õpetusest, mis HM FAQ lehel on: http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx , aga ei jaga seda ikka nii hästi. ( How do I setup Holdem Manager to share one database between two computers? ) Kas keegi on selle läbi teinud ja oskab natuke lihtsamalt ära seletada juba siis eesti keeles. :)

Tigrano
19.08.09, 14:14
eem, andmebaasi bäkupid on mujal ju.. autoimpordis küsib, et kuhu ma panen läbitöödatud käed, ja ma siis andsin kätte, nüüd on see kataloog juba mingi paraja suurusega, aga pm võib tühjaks lasta siis v?


Arvan küll, kogu käed on Postqes andmebaasis ja backup ka kätest olemas, milleks veel seda kausta vaja on ei näe pointi. Mina teeks delate.

LuuK
19.08.09, 15:13
neeme, selleks vaja välist kõvaketast, on sul selline?

neeme
19.08.09, 15:42
neeme, selleks vaja välist kõvaketast, on sul selline?

no siis tuleb muretseda vist ?
samas kurat... kas on ikka vaja...

kuidas kellegil on ? 2 eraldi andmebaasi siis ??

farik666
21.08.09, 14:12
keegi selle "rakeback + bonuses" värgenduse on tööle saand?? ma lisan boonused aga kui graafiku sisse lülitan ei näita küll midagi.

oitarvi
24.08.09, 08:37
Selline mure, et manager ei lähe mitu päeva enam tööle. Viskab ette sellise errori siis panen ok ja viskab ette postgregSQL-i, mida ta ei ühenda ära. Et milles võib probleem olla?
http://img197.imageshack.us/img197/6813/hemiyz.jpg

Rage
24.08.09, 09:28
Selline mure, et manager ei lähe mitu päeva enam tööle. Viskab ette sellise errori siis panen ok ja viskab ette postgregSQL-i, mida ta ei ühenda ära. Et milles võib probleem olla?
no järelikult pole sul postgre baas käima läinud... start menüüs peaks sul postgre kataloog olema eks, seal on ikoon start server vms vaata mis see sulle ütleb.

oitarvi
24.08.09, 11:37
no järelikult pole sul postgre baas käima läinud... start menüüs peaks sul postgre kataloog olema eks, seal on ikoon start server vms vaata mis see sulle ütleb.


Start service on. Vajutasin seda, aga viskas korra mingi musta akna ja kohe kinni.

Amphor
24.08.09, 14:21
HUD ei tule ette miskipärast. Table Manager küll laua leiab, aga kõik näitajad laua taga on nullis. FTP ja seating seadistatud muidu.

Provoker
24.08.09, 19:51
HUD ei tule ette miskipärast. Table Manager küll laua leiab, aga kõik näitajad laua taga on nullis. FTP ja seating seadistatud muidu.


Seadista pokkeriklient käsi ka salvestama kõvakettale ja asi peaks korda saama.

Amphor
24.08.09, 23:31
see ka tehtud enne juba.
Nüüd on nii, et korra sain mängida hudiga, aga kui mingi konfi netist imesin ja üitasin peale panna, siis pritsis erroit ja käima ei soostu minema. pospref.txt ei suutnud laadida vms

Rage
24.08.09, 23:45
Start service on. Vajutasin seda, aga viskas korra mingi musta akna ja kohe kinni.
1) vaata windowsi servicetest kas postgre töötab..
2) siis vaata postgre kataloogist C:\Program Files\PostgreSQL\8.3\scripts\runpsql.bat
server: localhost
Database: HoldemManager (juhul kui sa muud nime pole talle pannud.)
port: sama mis pakub
username: postgres
parool: see mis panid

kui siis saad nii sisse logida.. ja trykid sinna \d ja tuleb Holdem Manageri baasi tabelite list.. siis võid kindel olla, et postgre sul ikka töötab, siis on probleem mujal

Provoker
25.08.09, 12:19
Miks asju nii keeruliseks ajada. Kõige lihtsam variant on Postgre uuesti installida ja seda läbi pokertackeri installimise. Eraldi postgret installides ma ei saanudki asju tööle. Pole vaja mingeid paroole ega midagi vaja kuskile sisestada.

Rage
25.08.09, 12:22
no aga kuidas sa handhistory kätte saad?

Amphor
25.08.09, 12:27
Keegi saaks anda HEMile mingi hää configi. Tean, et peaksin olema isikupärane, aga hetkel katavad statsid liiga suure osa lauast

Provoker
25.08.09, 12:52
Confiq on default täitsa ok. Tee laud lihtsalt suuremaks, või pane läbipaistev taust kui silmi ei häiri.

oitarvi
25.08.09, 18:20
1) vaata windowsi servicetest kas postgre töötab..
2) siis vaata postgre kataloogist C:\Program Files\PostgreSQL\8.3\scripts\runpsql.bat
server: localhost
Database: HoldemManager (juhul kui sa muud nime pole talle pannud.)
port: sama mis pakub
username: postgres
parool: see mis panid

kui siis saad nii sisse logida.. ja trykid sinna \d ja tuleb Holdem Manageri baasi tabelite list.. siis võid kindel olla, et postgre sul ikka töötab, siis on probleem mujal


Mul polnud seal scripti kausta ja ei leidnud ka kuskilt runspql-i filet. Ja postgre ei tööta mul kah vist. Igaljuhul servicte all polnud midagi.
Aga kui ma nüüd postgre maha lasen ja siis uuesti peale siis kuidas ma selle databaasi peaksin kätte saama?

Tigrano
25.08.09, 19:23
Mul polnud seal scripti kausta ja ei leidnud ka kuskilt runspql-i filet. Ja postgre ei tööta mul kah vist. Igaljuhul servicte all polnud midagi.
Aga kui ma nüüd postgre maha lasen ja siis uuesti peale siis kuidas ma selle databaasi peaksin kätte saama?


Kui lihtsalt maha lased, siis ma pakun, et oled kõigest ilma. Katsu ennem ikka ära parandada ja käed kätte saada.

pohhui
26.08.09, 02:24
Loll küsimus vist, aga kas HEM-ist saab uurida, kui palju vastased minu vastu seti floppavad? Või kui palju ma settidele kaodanud olen? Või midagi taolist.

ment52
26.08.09, 02:53
Loll küsimus vist, aga kas HEM-ist saab uurida, kui palju vastased minu vastu seti floppavad? Või kui palju ma settidele kaodanud olen? Või midagi taolist.



Ei, sest enamus ajast ei jõuta showdownile ja sa ei saa teada, mis su vastasel on.

rrrr
26.08.09, 12:48
Mängisin täna testiks ühe ringi NL50 ja minu Small Stakes HEM salvestas kenasti need käed ja HUD näitas ning uuendas kenasti statte. Pidi ju olema nii, et NL50 tahab upgrademist Pro versiooni peale?

masterpuppet
26.08.09, 12:50
Äkki on kuni NL50, ehk NL50 kaasa arvatud?

rohelinekonn
26.08.09, 12:52
Mängisin täna testiks ühe ringi NL50 ja minu Small Stakes HEM salvestas kenasti need käed ja HUD näitas ning uuendas kenasti statte. Pidi ju olema nii, et NL50 tahab upgrademist Pro versiooni peale?


kui NL100 lähed siis tahab upgradei NL50 on kaasa arvatud

pendula
26.08.09, 13:02
kui NL100 lähed siis tahab upgradei NL50 on kaasa arvatud


Jap, nii on.
Plaanin ka lähiajal ära upgreidida.

nikitheone
26.08.09, 17:28
Selline probleem - hakkasin installima PostgreSQL'i ja tuli ette jama:

Selles aknas, kus on Initaliaze database cluster:

The selected enconding is not valid for the chosen locale.

ei lase edasi installida

:/

E: sain korda. minu pask

oitarvi
26.08.09, 18:32
Ma ei ole ikka oma postgre-d tööle saanud. Teadmata põhjustel lakkas ta lihtsalt ükspäev töötamast ja HEM ei läinud enam tööle. Tahaks küsida, kui ma lasen postgre maha ja jätan data alles postgre alt, et kas pärast mu info ja käed jäävad alles vastaste kohta, kui uue postgre peale panen ja oma data kausta sinna panen või ei jää?

masterpuppet
26.08.09, 19:25
Holdemmanageri FAQ all peaks selline teema olemas olema, kuidas data nii alles jätta nagu sina tahad. Otsi sealt.

oitarvi
26.08.09, 20:25
Holdemmanageri FAQ all peaks selline teema olemas olema, kuidas data nii alles jätta nagu sina tahad. Otsi sealt.


Ok sain lõpuks korda. Sain sealt jah infot. :)

tolmuahv
26.08.09, 22:14
Probleem PartyPokeriga:

Kui muudeti FR mäng seal 10-seated lauast 9-ks, siis läksid setingud sassi. Võtan kaks lauda ette, dragin ühel kõik mängijate stattide kastid õigesse kohta, samal ajal teises aknas on paar tk konkreetselt vahetuses. Ehk siis ei saa kuidagi kõiki õigeks mõlemas lauas.

Proovinud seating preferencest sättida, nii PP-s kui HEM's, aga pole paika saanud. Oskab keegi aidata?

räim
27.08.09, 22:22
Kui muidu ei saa seat preferencidega jne, siis võta linnuke WYSIWYG kastikesest ära ja nüüd peaks saama igas lauas eraldi liigutada Hudi elemente

Provoker
27.08.09, 22:26
Peaks piisama ka kui ctrl nuppu all hoida lohistamise ajal.

räim
27.08.09, 22:32
Tahaks puudu olevad käed HEMi importida. Mängisin vahepeal teisest arvutist ja seal ei salvestanud käsi. Palusin FT supportist, et nad saadaks mulle teatud kuupäevast-kuupäevani HH.
Mul nüüd küsimus, et kuidas ma need sinna andmebaasi saan? Kui HEMist import file valida, siis ta ei näe seda tekstifaili. Mingi teine handhistori faili tüüp peab olema? Ometi salvestab Full Tilt ka HH tekstfailides ja hem autimpordib need.
Kui ma kopeeriks selle faili lihtsalt FT handhistory kataloogi, kas HEM tunneb selle ära? See on ju pisut teistsugune kui tavalised handhistory failid?

nikitheone
28.08.09, 13:04
Mul Starsiga probleem.
Panin starsis küll, et salvestaks käed ja salvestab ka. Siis tegin paar ringi cashi - fail olemas.
Vajutan siis import file(s)'i peale ja ta väidab mulle, et "found 0 files to process".

Kusjuures tõmbasin just kõige uuema hem'i :/

Tigrano
28.08.09, 13:29
Mul Starsiga probleem.
Panin starsis küll, et salvestaks käed ja salvestab ka. Siis tegin paar ringi cashi - fail olemas.
Vajutan siis import file(s)'i peale ja ta väidab mulle, et "found 0 files to process".

Kusjuures tõmbasin just kõige uuema hem'i :/


Auto import folder optionsi alt seadistaud?

olavike
28.08.09, 13:38
Auto import folder optionsi alt seadistaud?

Kui ta pani Import file(s), siis ei oma see autoimport tähtsust ju.

Tigrano
28.08.09, 13:42
Kui ta pani Import file(s), siis ei oma see autoimport tähtsust ju.

Seda küll jah.

nikitheone
28.08.09, 14:13
Ja autoimport on seadistatud kah.

nikitheone
28.08.09, 14:21
Ahjaa, see ka, et kui auto import peale panna ja mängida, siis ta viskab ette, et error reading file vms

e: nt partypokeris täitsa töötab

Tigrano
28.08.09, 14:29
Tundub nagu vana versioon või vana beta. Mul endal on praegu 1.09 beta 23a, kui Sul uuem 23+ numbriga, siis ei tohiks selle viga ka olla.

nikitheone
28.08.09, 15:01
Hmm. paar restarti ja kõik on võluväel korras :)

Tohman
29.08.09, 20:49
Tahan ka HEMi soetada, kas oleks mõistlik SEBis luua virtuaalkaart ja sellega maksta? Kui võimalik, siis äkki keegi seletaks, kuidas täpsemalt?

Ette tänades, T.

Tohman
29.08.09, 20:55
Tegin netipangas virtuaalkaardi ära, aga ikkagi pärast andmete sisestamist andis järgmise teksti: "Your Transaction Did NOT Process. Credit card has been declined. Please verify that all credit card information is correct and that your billing address information matches that of your credit card."

Tigrano
29.08.09, 20:59
Tahan ka HEMi soetada, kas oleks mõistlik SEBis luua virtuaalkaart ja sellega maksta? Kui võimalik, siis äkki keegi seletaks, kuidas täpsemalt?

Ette tänades, T.


Kui krediitkaarti ei ole, siis SEB virtuaalkaardiga peaks tõesti hakkama saama.

Tohman
29.08.09, 21:03
Vabandust, et reostasin teemat, sain juba ise, võite mu postid ära kustutada.
Viga oli selles, et panin valest kohast numbreid, my bad

Unabomber
30.08.09, 22:24
Tere
Selline küsimus, et kuidas saab HEM'is n.ö. restarti teha?
Tahaks tõsisemalt mängima hakata ning eelmised statid kustudada, et näeks paremini oma arengut.
Hea oleks muidugi, kui ka vanad statid saaks kuhugi salvestada....

olavike
30.08.09, 22:33
Tere
Selline küsimus, et kuidas saab HEM'is n.ö. restarti teha?
Tahaks tõsisemalt mängima hakata ning eelmised statid kustudada, et näeks paremini oma arengut.
Hea oleks muidugi, kui ka vanad statid saaks kuhugi salvestada....

Options -> Purge Hands on ilmselt koht, mis sind huvitab.

Unabomber
30.08.09, 23:02
Options -> Purge Hands on ilmselt koht, mis sind huvitab.

Kas ta delete'b need käed siis täielikult ära?või jääbad kuhugi ikka alles?

Madis Very
30.08.09, 23:03
Vähemalt PTs deleteb purgedes täielikult ju HEMis on sama.

EestiMats
31.08.09, 01:03
Jõuu !
Mure selline siis , et trial on kohe läbi ja programm ise on nuts, seega tahaksin osta small stakes versiooni, aga .... ma pole kahjuks 18, seega, kui ma regan moneybookerisse natuke valede andmetega, lasen enda pangast kanda moneybookerise 55$ ja kas siis on võimalik osta small stakes versioon? Nemad ei kontrolli andmete õigsust n shit? On kuidagi nii võimalik?

Tänud !

Provoker
31.08.09, 08:30
Valede andmetega tekitad endale vaid probleeme. Leia endale mõni tuttav, kes selle sulle muretseks sinu raha eest. Seniks kasuta PT 60 päevast trialit.

EestiMats
31.08.09, 10:33
Keegi siit foorumist ei saa osta ?

Madis Very
31.08.09, 10:42
Ei olnud ka ise aastaid tagasi kui moneybookersi konto tegin 18 ja panin paar aastat juurde. Eelmine aasta kui alles 18 sain muutsin seal sünniaja ära. Ainuke karistus oli see, et anti hoiatus kuna olin varem alaealisena sinna konto teinud ja bla bla, et kui 1 rikkumine veel pannakse konto kinni. No mis rikkumist seal enam annab teha :D (Peale sünniaja muutmist pidi passi/id-kaardi koopia saatma)

Ei kahetse midagi ja sain endale vajalikud asjad ära teha !

LuuK
31.08.09, 12:47
Kas sebist virtuaalse krediitkaardiga on ka vanuse probleem?

farik666
31.08.09, 23:49
krt mis jama see on et nii kui uus kuu on siis ei näita hem midagi enam.. käsi impordib, HUD'i kuvab aga graphe, statse mitte midagi ei näita.. samas eelmise kuu omi jne saab vaadata??

edit: tundub nagu "today" ja "this month" nupud ei töötaks... kui panna ntks last 100 hands, siis näitab kõike.. krdi jama olla võib.. tegin update ka, ikka ei midagi

Rage
01.09.09, 00:23
krt mis jama see on et nii kui uus kuu on siis ei näita hem midagi enam.. käsi impordib, HUD'i kuvab aga graphe, statse mitte midagi ei näita.. samas eelmise kuu omi jne saab vaadata??

edit: tundub nagu "today" ja "this month" nupud ei töötaks... kui panna ntks last 100 hands, siis näitab kõike.. krdi jama olla võib.. tegin update ka, ikka ei midagi
mängid FTP's? pane tähele et osad saidid salvestavad käsi ET aja järgi.. ehk 7 tundi on ajas taga, ehk neil ei ole veel uus kuu kätte jõudnud...

farik666
01.09.09, 00:43
starsis.. ise mõtsin ka selle peale...aga "today" nupp peaks ikka töötama

Tuul
01.09.09, 01:04
proovi hem korraks kinni panna, minul töötas

oitarvi
01.09.09, 02:02
Keegi siit foorumist ei saa osta ?


Uuri -andres- e käest. Mina ostsin ka temakaudu ja ta on paarile inimesele veel ostnud. Küsi kas ta viitsib jamada.

EestiMats
01.09.09, 08:58
Uuri -andres- e käest. Mina ostsin ka temakaudu ja ta on paarile inimesele veel ostnud. Küsi kas ta viitsib jamada.

Küsin, tänud !

oitarvi
01.09.09, 22:45
Hakkasin uues pokkeritoas mängima. Tegin mingi väikse sessi, vaatan vpip 100. Mõtlen, et pole võimalik, teised andmed ka suht ulmelised. Tegin teise sessiooni ka. Ikka vpip 100 ja vaatasin kõigi lauasistujate vpip ka 100. Et mis kamm on, kuskilt mingi vale asi peale läinud?

farik666
01.09.09, 23:57
ei kõik on õige, tuba on lihtsalt nuts... kohe hakkab raha ka tulema..

krstjan88
02.09.09, 12:46
Tervist! selline küsimus, et kui olen kaotaja mängija, siis kui palju soodustaks mängimine HEM'ga. Et kas see lihtustab palju mängimist või jääb ikka eelkõige kõik oskuste taha ?

Oliverk
02.09.09, 12:58
No õige vastus vast on, et kaotavast mängijast Hem nüüd imeväel võitvat küll ei tee.

ranka
02.09.09, 13:45
Tervist! selline küsimus, et kui olen kaotaja mängija, siis kui palju soodustaks mängimine HEM'ga. Et kas see lihtustab palju mängimist või jääb ikka eelkõige kõik oskuste taha ?


Pane see raha hetkel mujal - osta raamatudi, deuces crackedi (või mõne muu treeningsaidi) liikmemaks või otsi omale treener. Peale seda, kui esimesed võidujäljed võiksid HEM'i muretseda.

krstjan88
02.09.09, 15:10
Pane see raha hetkel mujal - osta raamatudi, deuces crackedi (või mõne muu treeningsaidi) liikmemaks või otsi omale treener. Peale seda, kui esimesed võidujäljed võiksid HEM'i muretseda.

Ostsin tegelikult juba suve algul raamatu "pokkeri teooria" aga minule tundub lihtsalt, et see raamat räägib üldiselt pokkerist ja ei tundunud mulle kõige asjalikum. Hea meelega võtaksin omale treeneri kellega oleksin nõus tegema protsendi 70/30 treeneri kasuks. Aga mul pole hetkel piisavalt postitusi vist, et tõestada seda kui väga ma seda sooviksin. pooleteist aastaga olen ise umbes 2000 krooni maha mänginud mis ei ole ise enesest nii suur, aga kui lugeda kuidas teised treenerite abiga saavad võitjateks mängijateks siis oleksin ise muidugi asjast väga huvitatud :)

flipmachine
02.09.09, 19:27
jama selline ,et mässasin miskit uute databasedega ja nyyd ,kui panin originaalse database deafaultiks , ei ole laudades enam state näha !! käsi improddib , graafiku joon liigub .. mängijaid lisab juurde.. on kellegil aimu , kus ma selle võisin maha võtta ? ty!

flipmachine
02.09.09, 21:11
mure lahendatud !

räim
03.09.09, 07:55
HEMi statsid minu enda kohta on igas lauas erinevad. Millest see oleneb? Kas ta võtab arvesse need käed, mis ma olen mingi konkreetse vastse vastu lauas mänginud. Näiteks selle, kellega ma olen kõige rohkem antud lauas käsi läbi mänginud? või?

Ja teiseks. Kas kuidagi oleks võimalik näha lauas enda statse käesoleva sessiooni kohta? Nagu vastaste puhul on võimalik - topeltklik vastase statsidel. Aga enda puhul see ei toimi. Jube hea oleks näha kui aktiivne või passiivne ma mingis lauas olen olnud, see oleneb paljus ju kaardijooksust.

Kodu
03.09.09, 08:05
HEMi statsid minu enda kohta on igas lauas erinevad. Millest see oleneb? Kas ta võtab arvesse need käed, mis ma olen mingi konkreetse vastse vastu lauas mänginud. Näiteks selle, kellega ma olen kõige rohkem antud lauas käsi läbi mänginud? või?

Ja teiseks. Kas kuidagi oleks võimalik näha lauas enda statse käesoleva sessiooni kohta? Nagu vastaste puhul on võimalik - topeltklik vastase statsidel. Aga enda puhul see ei toimi. Jube hea oleks näha kui aktiivne või passiivne ma mingis lauas olen olnud, see oleneb paljus ju kaardijooksust.


Igas lauas ikka selles lauas mängitud statse näitab ja enda omasi nii sessi kui ka all time statse näed sa HEM-s

räim
03.09.09, 09:02
Igas lauas ikka selles lauas mängitud statse näitab ja enda omasi nii sessi kui ka all time statse näed sa HEM-s


1.Et siis konkreetselt selle Full Tildi laua kohta "nimi x" ? See ei saa olla, see oleks nonsens.
Aga uus sess uues lauas ei hakka 0 käest pihta, igas lauas on see juba erinev ja ma ei tea millest see oleneb. nt mängisin umbes 22 kätt viies lauas ja mõnes näitas mu statse juba 140 käe kohta mõnes vähem.

2. Hemmis näitab jah sessi ja all time statse, aga ma pean silmas konkreetse laua sessiooni, mitte kogu sessi. Vastaste puhul saab seda topeltklikiga vaadata, et kuidas nad täna ka ennast ülal on pidanud. Kui mu statsid hakkaks igakord igasse lauda istudes nullist pihta, siis ma saaks oma hetke imagot vaadata. Aga ei hakka ju?

räim
03.09.09, 15:34
anyone out there? ;D

Rage
03.09.09, 22:27
2. Hemmis näitab jah sessi ja all time statse, aga ma pean silmas konkreetse laua sessiooni, mitte kogu sessi. Vastaste puhul saab seda topeltklikiga vaadata, et kuidas nad täna ka ennast ülal on pidanud. Kui mu statsid hakkaks igakord igasse lauda istudes nullist pihta, siis ma saaks oma hetke imagot vaadata. Aga ei hakka ju?
emm.. minul defaultina näitabki iga kord nullist.. ma jusht tahaks enda miskit alltime stati näha HUDist klikates vms..

targemad.. rääkige sellist asja.. mul töö juures oli läpakas HEM installitud arvutisse kui Comp 2.. nüüd läheb läpakas vahetusse.. kas ja kuidas ma uude läpakasse hemi installida saan? pean suppordiga suhtlema?

oitarvi
04.09.09, 08:54
Hakkasin uues pokkeritoas mängima. Tegin mingi väikse sessi, vaatan vpip 100. Mõtlen, et pole võimalik, teised andmed ka suht ulmelised. Tegin teise sessiooni ka. Ikka vpip 100 ja vaatasin kõigi lauasistujate vpip ka 100. Et mis kamm on, kuskilt mingi vale asi peale läinud?


Kas keegi ikka ei tea, kuidas saaks korda selle jama? Panen oma sessiooni andmed kah..
Üldiselt on kõik andmed jamad siin. VPIP 100 pole lihtsalt võimalik vast, preflop raise on mingi ülisuur, 3bet ka unreal.
Kusjuures mängisin full ringi ja näitab veel avg players 3.8. Lauad olid suht täis tegelt alati. 6 lauaga mängisin.

http://img196.imageshack.us/img196/8431/kedl.jpg

Ainsad andmed mis õiged tunduvad paistab olevat ainult võidetud raha..

Rage
04.09.09, 09:23
viimane versioon HEMist?

oitarvi
04.09.09, 10:34
viimane versioon HEMist?



1.08.04

lenC
04.09.09, 10:35
ükskõik, mis viga teil on, siis enne kontrollige, et teil on viimane versioon ja kui pole, siis uuendage.

mul on 1.09.29, nii et sul on aegunud kõvasti

oitarvi
04.09.09, 10:38
ükskõik, mis viga teil on, siis enne kontrollige, et teil on viimane versioon ja kui pole, siis uuendage.

mul on 1.09.29, nii et sul on aegunud kõvasti


omg, ma polegi oma HEM-i kunagi uuendanud. :D
Kust ma uuendada saan, kas programmi alt või kodulehelt?

lenC
04.09.09, 10:42
omg, ma polegi oma HEM-i kunagi uuendanud. :D
Kust ma uuendada saan, kas programmi alt või kodulehelt?

http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

oitarvi
04.09.09, 16:38
Tänud, see aitaski selle probleemi vastu. :)

vinney
05.09.09, 13:53
kuidas ma saan enda lifetime statid HUDile?

räim
05.09.09, 21:18
Milleks seda hudi vaja, ega see nii kiiresti ei muutu ju. õpi pähe nt või kirjuta paberile

Rage
05.09.09, 21:57
Milleks seda hudi vaja, ega see nii kiiresti ei muutu ju. õpi pähe nt või kirjuta paberile
wat?

Provoker
05.09.09, 22:17
Ma eeldan, et eelneva postiga mõeldi seda, et mõttetu on hudi kuvada enda kogu satistika. Pealegi saab enda statte ju näha paari klõpsu tegemisega. Multitaabeldades ei näe sa sellisel juhul ju enda konkreetse laua imaget. Mu arust on see suht oluline, kuid maitseasi.

räim
06.09.09, 06:06
wat?


HUDi on ikka vaja:D , lihtsalt all time statsid hudis ei tundu mõtekas ja ega vist ei saa ka kuidagi.

krstjan88
06.09.09, 22:48
Pane see raha hetkel mujal - osta raamatudi, deuces crackedi (või mõne muu treeningsaidi) liikmemaks või otsi omale treener. Peale seda, kui esimesed võidujäljed võiksid HEM'i muretseda.


Tere foorumi seltskond! osalesin just camage turniiril ja õnnestus saada 5 koht ja auväärsed 68 euri. bankroll on nüüd 100 euri ja siis mõtlesin endale HEM small stakes ära osta, aga puudub selleks vaja olev krediitkaart. Kas on kedagi kes saaks aidata mure ära lahendada?

Kristjan

vapsik
06.09.09, 22:50
Tere foorumi seltskond! osalesin just camage turniiril ja õnnestus saada 5 koht ja auväärsed 68 euri. bankroll on nüüd 100 euri ja siis mõtlesin endale HEM small stakes ära osta, aga puudub selleks vaja olev krediitkaart. Kas on kedagi kes saaks aidata mure ära lahendada?

Kristjan


Ilma krediitkaardita saab ka osta. Moneybookersi või siis näiteks netelleriga.

jaans20
07.09.09, 07:26
Tere foorumi seltskond! osalesin just camage turniiril ja õnnestus saada 5 koht ja auväärsed 68 euri. bankroll on nüüd 100 euri ja siis mõtlesin endale HEM small stakes ära osta, aga puudub selleks vaja olev krediitkaart. Kas on kedagi kes saaks aidata mure ära lahendada?

Kristjan



Tervist,

kui huvi pakub siis võin ära müüa HEM small stakes variandi , kuna ise mängisin endale lahti läbi poker starsis tava versiooni. Ehk kui kellegile huvi pakub andke aga märku.

teerajaja
07.09.09, 11:39
Nii mu 15 päeva trial sai otsa ja tellisin seriali ära small stakesi oma. Üritasin aktiveerida aga pidevalt lööb ette selline error

http://img242.imageshack.us/img242/9048/holllldem.jpg





Tegin update ära, lugesin ka HEMi kodulehe FAQ aga miski ei muutnud olukorda

krstjan88
07.09.09, 14:13
Tervist,

kui huvi pakub siis võin ära müüa HEM small stakes variandi , kuna ise mängisin endale lahti läbi poker starsis tava versiooni. Ehk kui kellegile huvi pakub andke aga märku.


olen huvitatud! Mitu raha küsid?
võta ühendust Kristjan88@msn.com

teerajaja
07.09.09, 18:05
Nii mu 15 päeva trial sai otsa ja tellisin seriali ära small stakesi oma. Üritasin aktiveerida aga pidevalt lööb ette selline error

http://img242.imageshack.us/img242/9048/holllldem.jpg





Tegin update ära, lugesin ka HEMi kodulehe FAQ aga miski ei muutnud olukorda


Saina asja korda, kellel peaks sama error tulema siis mind aitas kui avada internet explorer - tools-internet options-connections-lan settings- ning siis igaltpoolt linnukesed ära võtta ja uuesti korrata HEM registreerimist. :)

neeme
09.09.09, 10:24
Eile tõmbasin microgamingu endal arvutisse, ei saanud kuidagi HUDi tööle turnat mängides. Käed läksid ilusti HMi kyll aga ei kuvanud lauas. Versioon on kõige uuem - 1.09 beta 30b.

Any ideas ?

Rage
09.09.09, 10:40
Eile tõmbasin microgamingu endal arvutisse, ei saanud kuidagi HUDi tööle turnat mängides. Käed läksid ilusti HMi kyll aga ei kuvanud lauas. Versioon on kõige uuem - 1.09 beta 30b.

Any ideas ?
võtad table manageri lahti, sealt table finder.. vead selle punase noolekese laua peale ja vajutad OK ja nii pead iga lauavahetuse või uue turnaga tegema

Owner85
09.09.09, 20:22
Probleem selles et kus kohast saab statsid paika panna et nad ei liiguks,et kui uue laua avad siis pole segamini vaid õiges kohas ja kui teises lauas liigutad statsi siis ei liiguks iga laua peal sama pos stats?

tolmuahv
10.09.09, 22:06
Igaks juhuks küsin ka üle - SNG'd töötavad Holdem Manager PRO versiooniga ainult, eksole? Hetkel on small stakes version ja SNG kohta HH ei tule. Samas statid jooksid PP's ilusasti (Starsis ei toimi veel miski SNG's).

krstjan88
13.09.09, 02:18
Probleem selles et kus kohast saab statsid paika panna et nad ei liiguks,et kui uue laua avad siis pole segamini vaid õiges kohas ja kui teises lauas liigutad statsi siis ei liiguks iga laua peal sama pos stats?

Pead panema HEMis hud options ,seat preferences ja valima toa ja siis sealt istme numbri valima, kui keskel istud 10ses lauas siis peaksid number 5 olema. istmekoha leiad kui istud lauda ja võtad game history lahti.. Endal oli/on sama mure. aga hakkasin seda sama teemat algusest lugema ja leidsin vastuse mingi 5 lehtelt vist..Jõudu!

krstjan88
13.09.09, 02:21
Selline küsimus et kus ma saaksin selle menüü laua kõrvale mis näitab et kuidas eelmine käsi mängitud oli ja kes võitsis , esimest korda kui HEM tööle panin oli see autmoaatselt seal aga järgmine kord lahti tehes oli kadundu. Mingi glizzer vms oli selle nimi?

Ja üks küsimus veel et kui peale mängu analüüsin käsi siis kus ma siukse filtri saaksin et vaadata ainult neid käsi mida ma mänginud olen?

räim
13.09.09, 14:49
Selline küsimus et kus ma saaksin selle menüü laua kõrvale mis näitab et kuidas eelmine käsi mängitud oli ja kes võitsis , esimest korda kui HEM tööle panin oli see autmoaatselt seal aga järgmine kord lahti tehes oli kadundu. Mingi glizzer vms oli selle nimi?

Ja üks küsimus veel et kui peale mängu analüüsin käsi siis kus ma siukse filtri saaksin et vaadata ainult neid käsi mida ma mänginud olen?


ma ei tea kas sa mõtled seda aga kui lased lauale kuvada selle statsi kus on näidatud viimse poti võitja, siis klikad selles 1või2 korda ja too aken avaneb. Ja kui klikid võidetud poti peal, siis näed eelmise käe kaarte.

filtreid näpi ja avasta ise, see ei tohiks keeruline olla. edit filter ja läheb.

rohelinekonn
14.09.09, 09:39
Igaks juhuks küsin ka üle - SNG'd töötavad Holdem Manager PRO versiooniga ainult, eksole? Hetkel on small stakes version ja SNG kohta HH ei tule. Samas statid jooksid PP's ilusasti (Starsis ei toimi veel miski SNG's).


sama küsimus, hakkan sng tegelema natuke ja siis on vaja teada

tolmuahv
14.09.09, 09:44
Ma küll vastust ei saanud, aga lahenduse leidsin. Vaata eespool LenCi antud link, kust saab HEMi updateda. Mingi uuem versioon tõmbas mul ilusasti SNG ka käima. Seega lasen edasi small stakes versiooniga.

Edit: Link: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

krstjan88
14.09.09, 12:02
Alati kui laua lahti teen siis kunagi ei tule automaatselt statsid ette vaid pean need käsitsi sinna alati panema... milles võib asi olla ?

pikk28
14.09.09, 13:28
Alati kui laua lahti teen siis kunagi ei tule automaatselt statsid ette vaid pean need käsitsi sinna alati panema... milles võib asi olla ?

prima on rigged

K2snakas
14.09.09, 14:30
Alati kui laua lahti teen siis kunagi ei tule automaatselt statsid ette vaid pean need käsitsi sinna alati panema... milles võib asi olla ?


sõbral on sama teema..lahendust meie ei leidnud:S

Dogers
14.09.09, 16:06
Okei HEMi prod, kas keegi teab öelda, kas on võimalik kuidagi vaadata graafikut AA vs KK ja KK vs AA preflop allinidest korraga

taipupole
14.09.09, 17:35
Okei HEMi prod, kas keegi teab öelda, kas on võimalik kuidagi vaadata graafikut AA vs KK ja KK vs AA preflop allinidest korraga

Oleneb, mis toas sa mängid ja kas mucked kaardid on teada.

Kuigi ma ei suuda mõleda, kuidas vastase kätt määrata, siis midagi on ehk võimalik nii: Filter: Hole Cards valid AA. More Filters alt valid Allin Preflop = True.

Kas teil on ka KK miinuses?

ranka
14.09.09, 17:48
Kas teil on ka KK miinuses?


Nope. 230.59 PT/BB - 507 juhtu.

Peale selle suurte käte PF all-in olukordade analüüs on raskendatud, kuna tihti Te ei peagi näitama kasumit. Heaks näiteks käsi AQ, mis võib tihti olla miinuses aga see ei tähenda, et Te peate tulevikus AQ foldima, sest tihti all-in pot tähendab teie tõstet, 3beti või 4beti ja foldides kaotaksite Te tunduvalt rohkem, kui all-in minnes. Seega olge ettevaatlikud selliste analüüsidega. KK obv peab näitama kasumit - muideks ma KK-d ei foldi PF ::)

taipupole
14.09.09, 17:59
Nope. 230.59 PT/BB - 507 juhtu.


Võtsid selle samamoodi lahti? Mul on All-in PF KKga küll ainult 59 juhtu ja NL50 mõnusalt miinuses. -1260 PTBB/100 (kokku -482 PTBB/100). Nämma. Huvitavalt vähe juhtumeid muidugi. AA on samas 49, seega suurt vahet pole (2613.70 PTBB/100).

ranka
14.09.09, 18:01
Võtsid selle samamoodi lahti? Mul on All-in PF KKga küll ainult 59 juhtu ja NL50 mõnusalt miinuses. -1260 PTBB/100 (kokku -482 PTBB/100). Nämma. Huvitavalt vähe juhtumeid muidugi. AA on samas 49, seega suurt vahet pole (2613.70 PTBB/100).


HoleCards = KK, Preflop Allin = True, All Hands.

EDIT: Viimased 100 kätt olin break-even

taipupole
14.09.09, 18:07
EDIT: Viimased 100 kätt olin break-even


FOLD KKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Timpz
14.09.09, 19:23
FOLD KKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEVER! aga noh sellepärast ma kaotan kah,kohe otsin mis seis on

-andres-
15.09.09, 01:06
Kellegil pole niiviisi juhtunud, et HEM impordib käed sisse, lauas vastaste statid uuenevad, aga HEM ise ei näita graphi, samuti sessionit samanimelise tabi alt, ega ka repotide tabi alt hetke tulemusi. Järsku hakkas näitama 1 käe põhjal, mis kuskil sessi keskel mängitud sai ja rohkem käsi ikka ei näita.
Segane jutt, aga ehk kellegil miskit sarnast olnud.

Provoker
15.09.09, 07:40
refresh nupp peaks aitama

Rage
15.09.09, 08:46
mhm.. kas HEMi kaudu saaks võtta vastaste kohta välja näiteks statistikat.. palju nad flopis cbetivad.. ja kas ja kui palju cbeti suurused erinevad versus käe tugevus.. või näiteks mingi 3beti ranget graafikuna oleks ka hea vaadata....

räim
15.09.09, 10:55
mhm.. kas HEMi kaudu saaks võtta vastaste kohta välja näiteks statistikat.. palju nad flopis cbetivad.. ja kas ja kui palju cbeti suurused erinevad versus käe tugevus.. või näiteks mingi 3beti ranget graafikuna oleks ka hea vaadata....


No flop Cbeti saad ju ilusti välja filtreerida igaühe kohta. Aga mis käega kui palju nad bettisid pead ise vaatama käte loetelust, ma oletan.

räim
15.09.09, 10:58
Keegi, kes on HEMi databaasi uuendandu. Kas peab enne HH exportima databaasist, et pärast uude importida? või võib importimiseks samahästi kasutada arhiveeritud händ historit?

Rage
15.09.09, 11:11
No flop Cbeti saad ju ilusti välja filtreerida igaühe kohta. Aga mis käega kui palju nad bettisid pead ise vaatama käte loetelust, ma oletan.
kuidagi peaks saama ju mingi infi kokku panna.. showdownini jõudnud kaartide puhul.. et handi tugevus vs cbeti suhe poti suurusesse.. raudselt saaks sellisest graafikust midagi välja lugeda..

-andres-
15.09.09, 11:37
refresh nupp peaks aitama

Lol.
Oleks see vaid nii, pidin siiski uue databaasi tegema ja käed exportima-importima, et korda saada :D.

0ttt
15.09.09, 20:03
Tirisin HEM'i triali aga HUD ei uuenda ennast ja uue mängija all vanad statid. Mina loll või paneb HEM pange?

räim
15.09.09, 22:41
Keegi, kes on HEMi databaasi uuendandu. Kas peab enne HH exportima databaasist, et pärast uude importida? või võib importimiseks samahästi kasutada arhiveeritud händ historit?

Char
15.09.09, 22:59
selline probleem siis..

insstallisin endale pacific poker toa..ja samuti HEM triali versiooni

sain siis köed ilusti salvestama ja importima..kõik sellega korras...probleem tekib sellega, et mul HUD laksib igakord erinevasse kohta playerite statid..ja kui valin sealt 6-max table .. siis ta ei näita poolte vendade state ( ise mängin 6-max lauas)..pmst kui valin lauatüübiks 10 table..sis minu teada paneb kõikide statid lauda, aga iga kord viskab laiali..


isegi kui salvestab, viskab laiali..ma settinguid üritasin midagi näppida..äkki paigast ära..äkki keegi oskab aidata vms? et kirjutab PMis? MSN?
või kasvõi siin...tahaks hemi tööle saada

pildid siis võrdluseks...see on siis kui vahetan lauatüüpi...laud on 6handed muidu

http://char.planet.ee/JPG/1.jpg

http://char.planet.ee/JPG/2.jpg

oitarvi
16.09.09, 00:09
Sul on kindlasti siuke asi peale pandud, et igakord lauda istudes istud samal kohal? Selle peaksid maha võtma ja siis tõsta statid paika ning mine siis ekraani alla paremasse serva. Seal on table manageri ikoon, parem klõps peale ja save positions. Siis peaks korras olema.

Dogers
16.09.09, 00:24
Aga pange KK, siis, Preflop AI = true ja Face 4bet = true, mis pildid on ?

Char
16.09.09, 08:12
Sul on kindlasti siuke asi peale pandud, et igakord lauda istudes istud samal kohal? Selle peaksid maha võtma ja siis tõsta statid paika ning mine siis ekraani alla paremasse serva. Seal on table manageri ikoon, parem klõps peale ja save positions. Siis peaks korras olema.


kas see samas kohas istumine on nüüd mul pokkeri kliendil või on mul seal HEMis?

ja kus täpsemalt oskad öelda?

EDIT:

samuti kas probleem võib seisneda selles..et..pmst kui on 6-max..siis PACIFICUS lauas on 10 tooli kuhu saab istuda..teistes tubades pole..niiet inimesed ei istu koguaeg samadel kohtadel..vaid vahepeal on 6 järjest.vahepeal augud sees jne?

taipupole
16.09.09, 09:16
selline probleem siis.. insstallisin endale pacific poker toa..ja samuti HEM triali versiooni


http://tinyurl.com/p926x5

räim
16.09.09, 20:36
Kas tõesti keegi ei tea. Keegi prodest kasvõi.
Keegi, kes on HEMi databaasi uuendanud. Kas peab enne HH exportima databaasist, et pärast uude importida? või võib uude baasi importimiseks kasutada samahästi arhiveeritud händ historit?

Rage
16.09.09, 20:46
Kas tõesti keegi ei tea. Keegi prodest kasvõi.
Keegi, kes on HEMi databaasi uuendanud. Kas peab enne HH exportima databaasist, et pärast uude importida? või võib uude baasi importimiseks kasutada samahästi arhiveeritud händ historit?
üldiselt.. mina teeksin pgAdmin admini vahendi abil backupi adnmebaasist, seejärel laseksin HEMile uuendused peale, käivitaksin HEMi ja laseksin tollel andmebaasi struktuurid ka ära uuendada.. kui midgai pekkis on, siis taastaksin andmebaasi backupist.. ja teeksin export/import meetodil, aga ma antud hetkel eelistaksin esimest varianti..

oitarvi
17.09.09, 07:56
kas see samas kohas istumine on nüüd mul pokkeri kliendil või on mul seal HEMis?

ja kus täpsemalt oskad öelda?

EDIT:

samuti kas probleem võib seisneda selles..et..pmst kui on 6-max..siis PACIFICUS lauas on 10 tooli kuhu saab istuda..teistes tubades pole..niiet inimesed ei istu koguaeg samadel kohtadel..vaid vahepeal on 6 järjest.vahepeal augud sees jne?


Istumise valid ikka pokkeritoas endas. Nende tühjade kohtade kohta ei oska ma midagi öelda, pole pacificus mänginud.

krstjan88
17.09.09, 15:37
siuke probleem siis , et hem ei salvesta kõike turnasi ära... kui turna hakkab siis võttan table manageri lahti ja tõstan selle risti mängu ksekele.. kõik käed salvestab ilusti ära aga turna graafikuid ei näita õieti, kuna olen mänginu üle 80 turna siis seal näitab et olen mänginud 30 turnat.. milles võib keiss olla et graafikud järgi ei jõua ?

ja laua leiab üles aga käsi ei impordi enam? milles asi võib olla, prima võrk triobet.

blizkaa
17.09.09, 18:00
Pärast nordicu/trio software updatet ei toimi HUD ja importimine, veel kellelgi sellist probleemi?

ranka
17.09.09, 18:07
Pärast nordicu/trio software updatet ei toimi HUD ja importimine, veel kellelgi sellist probleemi?


Proovi ehk aitab: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

blizkaa
17.09.09, 18:10
beta 32 versioon?

krstjan88
17.09.09, 18:24
Tegin uuenduse ära mul ei aidanud >:(

restartisin trio, HEMi, ja arvuti

blizkaa
17.09.09, 18:33
Probleem algas software uuendusest-üleeilsest nordicust ja tänasest sis triobetist, kuna nende soft uuenes hiljem. HEM-i updatet ei aita jah. Ei leidnud probleemi algatust ka HEM foorumis.

krstjan88
17.09.09, 18:35
Siis jääb vaid loota, et asi kiiremas korras ära laheneks :)

Dogers
17.09.09, 18:44
Kus kisa peaks tegema, triobeti või HEMi suppordile ?

blizkaa
17.09.09, 18:48
Loogiline oleks tglt vist HEM-i foorumisse pöörduda, aga sinna peaks vist maru täpselt kribama, mudu algus on standard-et uuendus+vista kasutaja jne.

Dogers
17.09.09, 18:54
ah ma ei tea, täna jooma ja nv tlna, loodame, et pühapäevaks korras :D

0ttt
17.09.09, 19:15
Tirisin HEM'i triali aga HUD ei uuenda ennast ja uue mängija all vanad statid. Mina loll või paneb HEM pange?

Keegi ei tea milles djela? HEM ise impordib käsi ilusti aga mõnel laual tirib mingi 4-7 kätt ja siis peatub ning teistel mitte ühtegi :-\

olavike
17.09.09, 19:21
Täitsa katki jah see HEM+Triobet hetkel.
Beta32 update peal.
Lihtsalt teatab, et leiab küll uuendatud faili, aga sealt leiab 0 uut kätt.

hotcocacola
17.09.09, 20:37
selline probleem sõbra HEMiga / postgres pasaga.
Arvutil on VISTA
Postgressi installi käigus tuleb kõigepealt selline veateade:

http://img3.imageshack.us/img3/1448/kriitiline.jpg

siis vajutame OK ja lööb uue errori:

http://img42.imageshack.us/img42/2996/kriitiline2.jpg


siis vajutame taaskord OK ning installimine jätkub ning siis lööb uue errori:

http://img5.imageshack.us/img5/9320/kriitiline3.jpg

jälle kütame OK ning lööb viimase errori:

http://img5.imageshack.us/img5/6088/kriitiline4.jpg


sellega asi piirdub.





Siis käivitame HEMi ning vajutame CONNECT:

http://img10.imageshack.us/img10/1023/kriitiline8.jpg
, siis tuleb viga:

1.) http://img15.imageshack.us/img15/8189/kriitiline5.jpg
, siis vajutame OK

2.) http://img11.imageshack.us/img11/7285/kriitiline6.jpg
, siis:

3.) http://img42.imageshack.us/img42/8624/kriitiline7.jpg

krstjan88
17.09.09, 22:43
Mul oli täpselt sama jama. oli ka vista.. nii fcking närvi ajasin.. leidsin netist mingieid õpetusi mis olid maailma pikad ..lasin asju mitukorda maha ja peale ikka ei funganud, tegin formati - asi korras. Kindlasti on lihtsamaid lahendusi kui format ,aga mina kasutasin seda ..

Oliverk
17.09.09, 22:53
Coca oletan et UAC ikka maha keeratu?

oitarvi
18.09.09, 07:59
hotcocacola, äkki see aitab: http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx
ja sealt valid sellise teema: I got an error message when trying to start Holdem Manager: Failed to establish a connection to ‘127.0.0.1’ or Service 'PostgreSQL Database Server 8.2' (pgsql-8.2) failed to start. Verify that you have sufficient privileges to start system services.

tobi
18.09.09, 11:57
Mul HEMiga selline probleem - hakkasin mängima starsis, kuid hem ei taha näidata mulle starsis mängitud statte. Kas selletõttu, et player on vana - kilimansaaro (PRM). Kui selle tõttu siis, kuidas ma saaksin seda vahetada?
Hetkel näitab ainult trios mängitud käsi, nende statte, uusi peale ei tule. HEM käsi impordib, HUD lauas töötab.
Praegu saan enda state vaadata vaid siis, kui panen hemis linnukse player all olevasse kasti - use and group by currently active players instead of selected player.

Dogers
18.09.09, 12:39
Triobeti suppordist vastati sõbrale HEMi kohta nii:

Tere Ingvar!



Sellisest programmist ei tea ma paraku mitte midagi seega selles osas ma aidata ei oska. Neljavärviline kaardipakk ei peaks ju kohustuslik olema ja eks iga uus asi vajab lihtsalt veidi harjumist.

Edu!



Tervitades / Best regards,

Andres Burget

TrioBet/Tobet poker manager








seega, tuleks torkida hemi supporti ?

olavike
18.09.09, 12:49
Muidugi HEM support, Triobet ei peagi midagi teadma HEMist ju :)

Dogers
18.09.09, 12:52
aga on keegi juba HEMi suppordiga kontakteerunud?

vinney
18.09.09, 12:57
foorumis ma ei näind veel, et keegi oleks seal kaevanud

olavike
18.09.09, 13:01
Kõik vist ootavad jah hetkel, et küll keegi teine asja käsile võtab.

Dogers
18.09.09, 13:03
ma ei leia nende kodulehelt suppordi emaili ka, ongi ainult foorumipõhine?

K2snakas
18.09.09, 13:13
ma ei leia nende kodulehelt suppordi emaili ka, ongi ainult foorumipõhine?

ei ole seal midagi, vahetad kh tuba!!!:D

Dogers
18.09.09, 13:15
Sa vahetasid?

K2snakas
18.09.09, 13:17
Sa vahetasid?


plaanis on, aga vist ootan n2tuke aega, 2kki saab mingi lahenduse:P

Dogers
18.09.09, 13:19
hakkasin sinna foorumisse kasutajat tegema, aga failisin, 4 korda tuli mingi error ja lõin tildist kinni

olavike
18.09.09, 13:26
http://www.holdemmanager.net/forum/showthread.php?t=17862

Teema seal täitsa olemas.

olavike
18.09.09, 13:28
Ja ka lahendus:

Nordic Poker removed a space when naming the type of game being played... no idea why sites do this kind of thing... anyways, beta 33 which will be out tonight most likely deals with this change

Thanks
Roy

Seega, on loota, et täna tehakse veel asi korda.

Dogers
18.09.09, 13:41
Nordicu oma jah, aga triobeti ? seal juttu ka ju, et teiste skinnidega nagu töötaks

olavike
18.09.09, 13:46
Nordicu oma jah, aga triobeti ? seal juttu ka ju, et teiste skinnidega nagu töötaks

Triobet kuulubki Nordicu alla.
Nordicbet + Triobet + Tobet + vist veel midagi on üks firma sisuliselt minu teada.

Dogers
18.09.09, 13:52
ah sa mait:D

Rage
18.09.09, 14:03
Mul HEMiga selline probleem - hakkasin mängima starsis, kuid hem ei taha näidata mulle starsis mängitud statte. Kas selletõttu, et player on vana - kilimansaaro (PRM). Kui selle tõttu siis, kuidas ma saaksin seda vahetada?
Hetkel näitab ainult trios mängitud käsi, nende statte, uusi peale ei tule. HEM käsi impordib, HUD lauas töötab.
Praegu saan enda state vaadata vaid siis, kui panen hemis linnukse player all olevasse kasti - use and group by currently active players instead of selected player.

loomulikult pead mängijat vahetama.. Change nupp on olemas.. sinna trükid siis starsi mängija nime kus sulgudes peaks starsi tähekood olema...

p.s. üks kasulik feature on player aliases... teed omale aliase 'tobi' ja lisad sinna alla kõik oma kasutajad erinevatest pokkeriruumidest.. ja saad terve oma lifetime graafi uurida ja puurida.

Dogers
18.09.09, 14:12
Ja ka lahendus:

Nordic Poker removed a space when naming the type of game being played... no idea why sites do this kind of thing... anyways, beta 33 which will be out tonight most likely deals with this change

Thanks
Roy

Seega, on loota, et täna tehakse veel asi korda.


btw, post on tehtud eile, seega proovin kohekohe uut betat

olavike
18.09.09, 14:15
On siis beta 33 juba üleval?

Dogers
18.09.09, 14:44
no vist mitte, see beta mis hetkel üleval oli küll seda probleemi ei fixind.

olavike
18.09.09, 14:46
no vist mitte, see beta mis hetkel üleval oli küll seda probleemi ei fixind.

No titlebar peaks sul ju näitama, mis versioon sul kasutusel on.

Dogers
18.09.09, 14:48
beta 32, vabandage minu kohmetus.

vinney
18.09.09, 17:17
kas pc ja läpaka database on võimalik kuidagi ühtseks saada? seda siis vast ainult läbi mingi virtuaalse serveri?

vinney
18.09.09, 19:30
http://www.holdemmanager.net/forum/showpost.php?p=87726&postcount=1880

beta 33 väljas

* (1.09 Beta 33 NEW) Added support for ipoker tables using pounds as the currency
* (1.09 Beta 33 NEW) Made change to deal with Nordic's poker hand history change
* (1.09 Beta 33 BUG) Fixed issue importing Ongame tourney hands where the identifier prefix letter is "O" or "R"
* (1.09 Beta 33 NEW) All Pacific / Cassava hands now have player names importing in lower case. This is to stop people from altering the way they login using different capital / lower case letters to avoid being tracked.
* (1.09 Beta 33 HUD) fixes an I-poker problem with tournaments once they get to ante. Previously the table manager got confused.

olavike
18.09.09, 19:35
Ole sa tänatud hea uudise eest!

tobi
18.09.09, 19:50
loomulikult pead mängijat vahetama.. Change nupp on olemas.. sinna trükid siis starsi mängija nime kus sulgudes peaks starsi tähekood olema...

p.s. üks kasulik feature on player aliases... teed omale aliase 'tobi' ja lisad sinna alla kõik oma kasutajad erinevatest pokkeriruumidest.. ja saad terve oma lifetime graafi uurida ja puurida.


tänud, toksisin muudkui change nupu kõrval asuvat noolt, seetõttu ei saanudki. Nüüd kõik korras (y)

Lutzky
19.09.09, 20:50
nii. tuttaval uus arvuti. vista peal, uac vms disabled. HEM juhendi järgi installitud ja update tehtud. leiab lauad ülesse ja impordib. aga nüüd kui setup hero names panna, siis Site (kus peaks PS olema) üles ei leia. On lihtsalt Alias. Error message on a la Can't attach any players to aliases vms...

tänud ette.
l.

vinney
19.09.09, 22:28
kas postgresql saab selle log-failide tegemise kinni ka panna? mul varsti ketas täis nendest juba

ranka
20.09.09, 05:25
Tere Ingvar!

Sellisest programmist ei tea ma paraku mitte midagi seega selles osas ma aidata ei oska. Neljavärviline kaardipakk ei peaks ju kohustuslik olema ja eks iga uus asi vajab lihtsalt veidi harjumist.

Edu!

Tervitades / Best regards,
Andres Burget

TrioBet/Tobet poker manager

Hahah! Ei viska kellegi aeda molotovi kokteile aga pokkeritubade administratsioon peaks kohe kindlasti olema kursis programmidega, mis nende toaga ühilduvad või siis peaks nende progede jaoks olema eraldi kutt tööl, kellele kirjad edasi saata.

krstjan88
21.09.09, 00:59
Milles asi võib olla et HEM ei salvesta turniire ära näitab et ma olen ainult 32 turnat mänginud (don) kuigi tegelt julgelt üle saja.. nagu pisteliselt salvestab.. ja BI: 2.5€ näitab dollarites 11? kuidas asja muuta/parandada ?

olavike
21.09.09, 10:22
Ranka, äkki selgitad oma mõttekäiku.
Miks peaks pokkerituba kursis olema trackeritega?

Lutzky
21.09.09, 14:50
nii. tuttaval uus arvuti. vista peal, uac vms disabled. HEM juhendi järgi installitud ja update tehtud. leiab lauad ülesse ja impordib. aga nüüd kui setup hero names panna, siis Site (kus peaks PS olema) üles ei leia. On lihtsalt Alias. Error message on a la Can't attach any players to aliases vms...

tänud ette.
l.


probleemi lahendus: installida kõik windowsi updadid, kontrollida, kas uac on ikka maas. hem maha tõmmata ja uuesti installida/updatida.

K2snakas
22.09.09, 20:54
keegi v6iks kiirelt ja lühidalt selgitada kuda pokerstarsis hemi t66le saab:)

srry kui kuskil olemas ei vicinud k6iki lehti l2bi lapata!

Rage
22.09.09, 21:03
keegi v6iks kiirelt ja lühidalt selgitada kuda pokerstarsis hemi t66le saab:)

srry kui kuskil olemas ei vicinud k6iki lehti l2bi lapata!
alusta sellest, et starsis paned hand history salvestama.. ja seejärel märgid HEMis starsi kataloogi autoimportima.

ranka
22.09.09, 21:08
keegi v6iks kiirelt ja lühidalt selgitada kuda pokerstarsis hemi t66le saab:)

srry kui kuskil olemas ei vicinud k6iki lehti l2bi lapata!


http://208.109.95.123/faq/afmviewfaq.aspx?topicid=43&faqid=147

Värvilised pildid ka olemas.

K2snakas
22.09.09, 21:20
alusta sellest, et starsis paned hand history salvestama.. ja seejärel märgid HEMis starsi kataloogi autoimportima.


ty see linnuke oligi mul see puudus mix mul hem ei t66danud:)

nüüd korras ja t2nud:P

tonis
22.09.09, 22:01
keegi teab miks hem enab käsi ei impordi. Mängin starsis ja lihtsalt lambist ei impordi enam käsi, näitab et failid imporditud, aga erroritega ning käsi ei tule juurde? Ennem töötas kõik korralikult. Proovisin uue databaasi ka teha aga ikka midagi?

Rage
22.09.09, 22:22
keegi teab miks hem enab käsi ei impordi. Mängin starsis ja lihtsalt lambist ei impordi enam käsi, näitab et failid imporditud, aga erroritega ning käsi ei tule juurde? Ennem töötas kõik korralikult. Proovisin uue databaasi ka teha aga ikka midagi?
andmebaasis on tõenäoliselt kalad näiteks sees.. expordi kõik handid, lase HEMil uus andmebaas teha (ära vana loomulikult veel ära kustuta).. pane uus adnmebaas defaultiks, impordi kõik käed ja vaata kas veel errorit annab..

tonis
23.09.09, 00:15
andmebaasis on tõenäoliselt kalad näiteks sees.. expordi kõik handid, lase HEMil uus andmebaas teha (ära vana loomulikult veel ära kustuta).. pane uus adnmebaas defaultiks, impordi kõik käed ja vaata kas veel errorit annab..
tegin uue ja vanad käed impordib ilusti ära, aga uusi käsi ei impordi. Näitab et files import 3 of 3 ntks, siis käsi imporditud 0, dublicate hands 0 ja import erros 30 ntks. auto import folderiks on pokerstarsi kaust+subfolders ning pokerstarsis ka ära märgitud, et salvestaks käsi.

Rage
23.09.09, 00:21
tegin uue ja vanad käed impordib ilusti ära, aga uusi käsi ei impordi. Näitab et files import 3 of 3 ntks, siis käsi imporditud 0, dublicate hands 0 ja import erros 30 ntks. auto import folderiks on pokerstarsi kaust+subfolders ning pokerstarsis ka ära märgitud, et salvestaks käsi.
HEM on ikka viimane versioon? 1.09 beta 33 vms.. mul mõistus otsas..

tonis
23.09.09, 15:14
jajah minu viga, ei teadnud et ta automaatselt ei uuenda ära :P
tänud nüüd töötab

ranka
23.09.09, 16:24
jajah minu viga, ei teadnud et ta automaatselt ei uuenda ära :P
tänud nüüd töötab


Versiooni checkimine peaks olema esmane. Umbes sama, et kui auto ei lähe tööle tuleks kontrollida ka süütevõtme ikka panite süütelukku :P

Rage
23.09.09, 16:25
Versiooni checkimine peaks olema esmane. Umbes sama, et kui auto ei lähe tööle tuleks kontrollida ka süütevõtme ikka panite süütelukku :P
või siis sulgema kõik aknad ja uksed ja proovima uuesti startida:-P

tonis
23.09.09, 18:33
Versiooni checkimine peaks olema esmane. Umbes sama, et kui auto ei lähe tööle tuleks kontrollida ka süütevõtme ikka panite süütelukku :P
arvasin, et hem uuendab ennast automaatselt ja ei tulnud algul pähe seda kontrollida

EestiMats
23.09.09, 19:00
Kui mul oli algselt HEM trial, importis käsi ja värki, nüüd , kus mul trial läbi ja mänginud juba pikka pikka aega ilma HEMita , et siis kui nüüd HEMi ostan, siis ta impordib vahepeal mängitud käed kõik HEMi või ei impordi? Huvitav oleks vaadata vahepealset mängu.

Provoker
24.09.09, 11:34
Kui pikaks ajaks sul pokkeriklient käsi salvestab kettale? default peaks olema 30 päeva ning need käed saad ikka kätte.

flipmachine
24.09.09, 15:10
selline küsimus , kuidas HM arvestab seda 2 arvutit ehk 2 koodi.Kui ma mängin ühe IP alt kahe erineva arvutiga,kas siis saan ma kasutada ühte koodi mõlemas nt kood nr 2-te? või HM võtab siiski arvestusse arvuti enda? Asi selles,et 1 kood on muu IP all ,kuid nyyd lisandu veel üks arvuti .

Provoker
24.09.09, 15:27
IP peaks ikka arvutitel ju erinev olema, isegi kui ISP on sama.

flipmachine
24.09.09, 16:36
selge..siis vist ei lähe läbi

nikitheone
25.09.09, 16:03
Mul juhtub vahel nii, et kui hakkan holdem manager replayeriga käsi läbi vaatama, ei kuva ta mängijate statse (paremas nurgas "show player stats" on linnukene pandud).
Lahendus?

bubba
26.09.09, 22:07
vahetasin just PT3 HEMi vastu ja nyyd oleks mõned kysimused:1 . kuidas saab näha ainult tänase päeva tulemusi. 2. Kas kuskil on mingi õpetus kudias saaks HEMi starsis tööle. Panin need kaustad paika kõik nagu peab ja auto importi peale aga näitab et ei leia yhtegi uut faili. Samas sinna kuhu ta arhiivi teeb on tänase päeva kohta käed pandud.

nikitheone
26.09.09, 22:38
pane filter'ist date
ja siit lingilt leiad pokerstarsi seadistamise - http://208.109.95.123/faq/afmmain.aspx
(4's link)

bubba
26.09.09, 23:12
seda date ma otsisingi filtrite alt sarnaselt PT3 le
aga seda ei tundu seal lihtsalt olevat:D. Mul on trial ka äkki sellepärast kõiki funktsioone pole. Lisaks ei tööta HUD, importi peale pannes ja mängides ta aegajalt näitab et imported 1 file , aga sinna alla viskab kohe errori. Pms import errorid igal failil mis impordib mängides. Ja HH salvestab inglise keeles ikka.
EDIT:asi korras, panin viimase beta peale.

farik666
28.09.09, 12:30
keegi teab mille järgi kuvatakse HUDi see laua keskmine VPIP ? kas kõikide mängijate keskmine vpip või loeb ise hem kuidagi palju käsi mängitakse vms... küsimus selles, et pokkeritoa enda plrs per flop % ja hemi table avarage vpip erinevad pidevalt üksteisest väga palju.. kumba rohkem uskuda..

kollane
28.09.09, 13:01
pakun, et HEM/PT omad on täpsemad kui pokkeritoa. vähemalt mulle nii tundub kuna olen tähele pannud, et pokkeritoa lobbysse jõuavad need numbrid hiljem mida PT näitab..
võin ka eksida

K2snakas
28.09.09, 13:25
mu arust pokkeri lobbys see long time peale ei v6ta neid vmt?
sest sa ei isut koguaeg seal lauas juu, et hem saaks sama tulemust n2idata vmt..võin ka eksida!

masterpuppet
28.09.09, 14:41
Keegi seda kohta on kasutanud/uuinud?

http://www.holdemmanagertraining.com/

taipupole
28.09.09, 16:25
Keegi seda kohta on kasutanud/uuinud?
http://www.holdemmanagertraining.com/


Vii parem naine (ja mine ise ka) luksuslikule õhtusöögile või spaasse. Tõsiselt.

masterpuppet
28.09.09, 17:45
Vii parem naine (ja mine ise ka) luksuslikule õhtusöögile või spaasse. Tõsiselt.


Seda mõtlesin minagi, lehe kujundus on lihtsalt, öahhhh!
Aga lihtsalt äkki keegi on kasutanud ja oskab kodulehest kaugemale juhatada. :)