PDA

View Full Version : *** AMETLIK HOLDEM MANAGERI TEEMA: Küsimused & Probleemid (KKK esimeses postis) ***



Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

mihkel88
28.09.09, 20:41
Mul ka see jama triobetiga, et enam ei leia auto update uusi faile, seega ta käsi nagu ei impordi. Tõmbasin beta34 versiooni, ikka ei leia. Kas peaks mingeid settinguid veel muutma?

K2snakas
28.09.09, 20:45
beta 33 peab vict panema

mihkel88
28.09.09, 20:48
beta 34 on kõige uuem ju, veits ebaloogiline et nad uuemast versioonist selle paranduse välja jätsid. Samas, no kas keegi oskab 33 linki anda ? võib ju proovida.

lenC
28.09.09, 20:49
mul 34-ga kõik bueno trios ja starsis

dener89
29.09.09, 02:29
selline küsimus,kas selline asi on võimalik,et keegi teine ostab mulle HEM - i endal pole bookersit ja ei viitsi väga jännata selle teemaga
või peab ise ostma?

K2snakas
29.09.09, 02:50
endal on kh sõbra ostetud...aga ta ostis krediitkaartiga:)

nikitheone
29.09.09, 08:35
Kuidas ma hemis leian statside positsioonide kaupa (btn, blindid, jne)?

Rage
29.09.09, 08:38
Kuidas ma hemis leian statside positsioonide kaupa (btn, blindid, jne)?
reports.. by the position dropdown menüüst

taipupole
29.09.09, 10:10
Seda mõtlesin minagi, lehe kujundus on lihtsalt, öahhhh!
Aga lihtsalt äkki keegi on kasutanud ja oskab kodulehest kaugemale juhatada. :)


Ma ei tea tegelikult sisu, kuid ma ei usu, et seal midagi nii revolutsioonilist on, mida poleks oma ajuga lahendada võimalik.

ranka
29.09.09, 21:56
selline küsimus,kas selline asi on võimalik,et keegi teine ostab mulle HEM - i endal pole bookersit ja ei viitsi väga jännata selle teemaga
või peab ise ostma?


SEB on? Kui jah siis tee virtuaalkrediitkaart ja proovi sellega.

dener89
29.09.09, 22:01
SEB on? Kui jah siis tee virtuaalkrediitkaart ja proovi sellega.

SEB on aga ma kolisin Rootsi suve lõpus ja unustasin paroolid - värgid koju ei mäleta ka midagi.
virtuaalkrediitkaart?
ma pole neid asju kunagi proovind,äkki täpsustad :)

_Indrek_
30.09.09, 15:27
Kuidas sätestate HEMi mtt sngde tarvis?
20tablen 6$ turbosid starsis, varem pole HEMi kasutanud ja oleksin rahul, kui keegi oskaks linkida mõnda kuldvaramu teemat twoplustwos v ise lühidalt nõu anda, mis on olulised statsid ja kuidas hud üles ehitada.

Praegune layout:
abb name
Hands
newline
VPIP
Ag factor
Flop CB
Fold to flop CB
millest reaalselt jälgin vaid hands ja vpip


Tänud

Sonsu
30.09.09, 17:15
tervist.

Ma kunagi kuskilt lugesin, et HEM´i litsentsi saab kahes arvutis kasutada. Kas see on endiselt nii? Ja, mis siis kui näiteks üks arvuti või windows pange jookseb? Kas seda saab siis uues arvutis või uue windowsiga kasutada?

nikitheone
30.09.09, 17:21
saab ikka jah. ise olen peale restarti uuesti peale lasknud ja kõik korras

K2snakas
30.09.09, 17:47
tervist.

Ma kunagi kuskilt lugesin, et HEM´i litsentsi saab kahes arvutis kasutada. Kas see on endiselt nii? Ja, mis siis kui näiteks üks arvuti või windows pange jookseb? Kas seda saab siis uues arvutis või uue windowsiga kasutada?


jah saadad neile, kirja vmt ja saad uue koodi ja vana nullivad ära

lenC
30.09.09, 18:26
tervist.

Ma kunagi kuskilt lugesin, et HEM´i litsentsi saab kahes arvutis kasutada. Kas see on endiselt nii? Ja, mis siis kui näiteks üks arvuti või windows pange jookseb? Kas seda saab siis uues arvutis või uue windowsiga kasutada?

Jah, HM esmakordselt arvutis avades palub ta ju koodi sisestada ja on 2 n-ö "slotti" selleks, lihtsalt pane sama kood teise "slotti".

Kuskile mingeid kirju küll saatma ei pea.

Rage
30.09.09, 18:31
ma ka.. töö juures üks läpakas läks tagasi lattu.. seal tegin uninstalli ja formati.. uude läpakasse installisin HEMi ja uuesti slot2 ja rohkem ei kobisenud midagi

K2snakas
30.09.09, 18:36
Jah, HM esmakordselt arvutis avades palub ta ju koodi sisestada ja on 2 n-ö "slotti" selleks, lihtsalt pane sama kood teise "slotti".

Kuskile mingeid kirju küll saatma ei pea.


lol?
see on juhul kui sa kasutad jah ainult ühte koodi!
aga kui kasutad mõlemat, siis teine teema!

Sonsu
30.09.09, 18:51
nii ei saanud ikka päris täpselt aru. Ütleme nii, et ühte koodi kasutan läpakas ja tesit lauaarvutis. Läpakas lendab õhku! Mis edasi? Saadan kirja ja saan uue koodi?

K2snakas
30.09.09, 18:55
nii ei saanud ikka päris täpselt aru. Ütleme nii, et ühte koodi kasutan läpakas ja tesit lauaarvutis. Läpakas lendab õhku! Mis edasi? Saadan kirja ja saan uue koodi?


jah ütled neile kas tahad pc1le v6i pc2le uut koodi ja nad nullivad vana 2ra ja saad uue!

Sonsu
30.09.09, 19:49
järgmine häda kallal.
Mängin partys ja HUD ei kuva õigeid state õige inimese juurde. Olen ära määranud preferred seat´i nii HUD'is kui ka partys. Süsteem kuvab minu statid minu juurde, kuid muud on ikka nati segamini. On selle vastu rohtu?

olavike
30.09.09, 20:03
järgmine häda kallal.
Mängin partys ja HUD ei kuva õigeid state õige inimese juurde. Olen ära määranud preferred seat´i nii HUD'is kui ka partys. Süsteem kuvab minu statid minu juurde, kuid muud on ikka nati segamini. On selle vastu rohtu?

Tiri õigete kohtade peale (parema hiireklahviga) ja vali Table Manageri alt Save positions.

Sonsu
30.09.09, 20:24
Tiri õigete kohtade peale (parema hiireklahviga) ja vali Table Manageri alt Save positions.


Kust ma selle table manageri leian?

lenC
30.09.09, 20:57
Kust ma selle table manageri leian?

Kui importima paned, siis tekib system traysse(sinna kus kell on :P )

Sonsu
01.10.09, 14:48
Nii jama jätkub.

Salvestan ära nii nagu peab. Kohad määratud. Kuid HEM kuvab ikka 2 kohta valesti. Imelik on veel see, et 9-sel laual kuvab süsteem 10 kohta. Ühe mängija juures on kahed statid. Kui tõstan "10 seat" sildi laua keskele, siis selle asemele kuvab 9-da mängija statid. Ja kui nüüd kõik õigesse kohta lohistan ja ära salvestan, siis peaks nagu kõik OK olema, kuid tutkit. Uuel laual on ikka üks ima ja teiesel kahed statid.
Laual kohti hakatakse lugema paremalt ülevalt (kella 1 suunas)? Kas on võimalik, et 9 ja 10 mängijaga laudades on istekohad kuidagi tesistmoodi.
Kui keegi oskab seletada või on aega ise see paika panna, siis oleks väga tänulik.

Sonsu

olavike
01.10.09, 15:35
Nii jama jätkub.

Salvestan ära nii nagu peab. Kohad määratud. Kuid HEM kuvab ikka 2 kohta valesti. Imelik on veel see, et 9-sel laual kuvab süsteem 10 kohta. Ühe mängija juures on kahed statid. Kui tõstan "10 seat" sildi laua keskele, siis selle asemele kuvab 9-da mängija statid. Ja kui nüüd kõik õigesse kohta lohistan ja ära salvestan, siis peaks nagu kõik OK olema, kuid tutkit. Uuel laual on ikka üks ima ja teiesel kahed statid.
Laual kohti hakatakse lugema paremalt ülevalt (kella 1 suunas)? Kas on võimalik, et 9 ja 10 mängijaga laudades on istekohad kuidagi tesistmoodi.
Kui keegi oskab seletada või on aega ise see paika panna, siis oleks väga tänulik.

Sonsu

Preferred Seat on paika pandud?

Sonsu
01.10.09, 15:37
Preferred Seat on paika pandud?


Jah on küll. Ma olen seda püüdnud igatpidi muuta, aga tolku mitte midagi. Niipalju olenn saanud, et eile oli peale mind kolmed statid valest, kuid nüüd viimased kaks panevad veel näkku.

Edit: Ma nüüd olen päris kindel, et HUD ei tunna ära 9-st lauda. Kui määran ära, et istun 9-sel laual neljandal kohal, siis ta ei liiguta mu state edasi, Kuid kui teen sama asja 10-se lauha puhul, siis on statid mu kõrval. Kuid 9.da mängija statid on 8-da juures ja viimase omad nüüd peaaegu laua keskel, seal, kuhu ma enne "10 seat" sildi lohistasin. Ehk on kellelgi aimu millest ma räägin.

Edit 2: Uut moodi pauk nüüd. Lahti kaks lauda. Ühes asi korras, kuna sai käsitsi ümber tõestetud ja positsioonid ka salvestatud. Teine laud (avatud peale salvestamist). Alates "seat 5" on kogu süsteema 1 võrra nihkes. Esimesel positsioonil seega 2 stati.

rohelinekonn
01.10.09, 17:47
tegin reseti koodile kaua selle uue parooli saamisega võib minna või pean kirjutama kah kuhugi? On kellelgi kogemusi.

nikitheone
01.10.09, 17:55
mm, ma kusjuures ei teinud midagi, ei saatnud meili ega midagi. kasutasin lihtsalt uuesti sama koodi.

Sonsu
01.10.09, 20:16
ma näitan, mis jama on, ehk siis oskab keegi aidata. Lahti 2 lauda. esimene oli kohe ok. Avasin teise avanes selline pilt:
http://www.upload.ee/image/210407/1_OK__teine_moodas.JPG

Ja kui tõstan teises statid paika, siis on jällegi nii:

http://www.upload.ee/image/210411/5_koht_taidetud_kahe_statiga.JPG

Kuna HEM liigutab korraga kõigis lahti olevates laudades state, siis ei saa ma ka käsitsi paika panna neid. Kas kellegil on selle vastu rohtu?

EDIT: ROHI LEITUD JA ASI TOIMIB.

Raido428
02.10.09, 07:55
Paluks veits abi triobeti seadistamisel.
HEM ei impordi käsi.

HEM on up-to-date
Trio salvestab käsi. (Trio keskonnas saan vaadata hand historyt. Ja gamehistory.dat uueneb ja suureneb.)
Iga 5 seki tagant näitab Hem, et 1 new file aga midagi ei muutu.
Proovisin ka otse importida.(import file ja näitasin talle gamehistory.dat kätte)
Autoimporti proovisin nii triobeti peakaustast ilma subfolderiteta kui ka koos subfolderitega

Hem impordib ilma probleemiteta nii Partypokeri kui ka pacificu käsi.

Ei tea mida valesti teen :( :( :(

Kiiret sellega ei ole sest enne õhtut sellega uuesti pusima ei hakka aga kõik soovitused on tere tulnud.
Ette tänades

olavike
02.10.09, 08:24
Paluks veits abi triobeti seadistamisel.
HEM ei impordi käsi.

HEM on up-to-date
Trio salvestab käsi. (Trio keskonnas saan vaadata hand historyt. Ja gamehistory.dat uueneb ja suureneb.)
Iga 5 seki tagant näitab Hem, et 1 new file aga midagi ei muutu.
Proovisin ka otse importida.(import file ja näitasin talle gamehistory.dat kätte)
Autoimporti proovisin nii triobeti peakaustast ilma subfolderiteta kui ka koos subfolderitega

Hem impordib ilma probleemiteta nii Partypokeri kui ka pacificu käsi.

Ei tea mida valesti teen :( :( :(

Kiiret sellega ei ole sest enne õhtut sellega uuesti pusima ei hakka aga kõik soovitused on tere tulnud.
Ette tänades


HEM uuendamata? Mis versioon sul on? Ükski versioon enne 1.09 Beta 33 ei toeta Triobeti (ja kogu Microgamingu) uut GameHistory.dat faili.

Raido428
02.10.09, 08:32
HEM uuendamata? Mis versioon sul on? Ükski versioon enne 1.09 Beta 33 ei toeta Triobeti (ja kogu Microgamingu) uut GameHistory.dat faili.



Vaatasin, et latest version on 1.08.04 (hemi lehel) ja see mul on ka on.
Eks õhtul proovin selle beeta kuskilt alla tõmmata.

Tänud.

olavike
02.10.09, 08:38
Siis on jah kindlasti selles probleem, et sul vana versioon.
Uusima versiooni saab alati siit: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

FreakyJason
03.10.09, 20:00
Siuke jama siis. Vistale ei saa HEMi postrgre database tehtud. Viskab sellise errori.
http://img41.imageshack.us/img41/6431/hemierror.jpg

Edit: HEM-i update aitas

flipmachine
03.10.09, 22:30
küsimus ! Kui ma disablen HEM koodi nr 2 ära nt arvuti A-st .. siis kaovad sealt ka minu vanad andmed ? ning kas siis saan peale disablet sama koodi tööle panna arvutis B ?

jep18
04.10.09, 10:37
ma näitan, mis jama on, ehk siis oskab keegi aidata. Lahti 2 lauda. esimene oli kohe ok. Avasin teise avanes selline pilt:
http://www.upload.ee/image/210407/1_OK__teine_moodas.JPG

Ja kui tõstan teises statid paika, siis on jällegi nii:

http://www.upload.ee/image/210411/5_koht_taidetud_kahe_statiga.JPG

Kuna HEM liigutab korraga kõigis lahti olevates laudades state, siis ei saa ma ka käsitsi paika panna neid. Kas kellegil on selle vastu rohtu?

EDIT: ROHI LEITUD JA ASI TOIMIB.


Kuidas need siis paika said ? Minul endal täpselt sama jama pacificus. Ühel laual kõik korras teistel kippuvad teised statsid segi minema.

vapsik
04.10.09, 10:52
Kuidas need siis paika said ? Minul endal täpselt sama jama pacificus. Ühel laual kõik korras teistel kippuvad teised statsid segi minema.


HEM oli uuendamata, nii et tasub sama asja proovida.

hotcocacola
13.10.09, 18:21
probleem järgmine


läxin Entraction võrgustikku mängima, seal pidi töötama HUD, töötabki, AGA...


mul näitab 100/73 ja 100/80 jne kõikidel nendeks vpipiks ja mitu prossu nad mängivad....ta ei uuenda neid õigeteks....
kyll aga näitab mängitud käte arvu õigesti ja hudi graph jooxeb jne


milles jama ?

ranka
13.10.09, 18:30
probleem järgmine


läxin Entraction võrgustikku mängima, seal pidi töötama HUD, töötabki, AGA...


mul näitab 100/73 ja 100/80 jne kõikidel nendeks vpipiks ja mitu prossu nad mängivad....ta ei uuenda neid õigeteks....
kyll aga näitab mängitud käte arvu õigesti ja hudi graph jooxeb jne


milles jama ?


Lüpsjal oli sama probleem, uurin tema käest.

hotcocacola
13.10.09, 18:34
:)

ranka
14.10.09, 05:45
Lüpsja says (12:49 AM):
*tere
*hmmm ma ei mäletagi enam
*uninstall ja uuesti peale vist tegin
*sa ise õpetasid ju mind :)


LOOOOOL.

HCC, kui su HEMI versioon ei ole 1.09 Beta 36b siis uuenda ta selleks ja vaata, kas funkab. Uue versa leiad: http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe

farik666
14.10.09, 16:10
varem kui table manageri ikooni peale hõljuda all system trays, siis näitas käimasoleva sessiooni kasumit/kahjumit ja käte arvu.. olen vist miski nupu kogemata välja lülitand, aga enam ta seda ei näita... kuidas tagasi saaks?

Tupsik
14.10.09, 16:14
varem kui table manageri ikooni peale hõljuda all system trays, siis näitas käimasoleva sessiooni kasumit/kahjumit ja käte arvu.. olen vist miski nupu kogemata välja lülitand, aga enam ta seda ei näita... kuidas tagasi saaks?


Mul töötab see kuidas juhtub. Koguaeg on olnud nii. Kunagi näitas kohati isegi valet summat(mingid varasemad versioonid). Hetkel aga vahest näitab, vahest mitte.

rohelinekonn
14.10.09, 16:17
kui mängin 6 maxi ja FR ja kohtun miski mängijaga mõlemas mängus kas siis mixib käed ära või näitab statte ikka nii et 6 max lauas need käed mida olen seal kogunud ja vastupidi

K2snakas
14.10.09, 16:19
deafultis peaks vict olema, et kõik koos, aga seda peaks saama panna kuskilt, et n2itaks eraldi.

Rage
14.10.09, 16:33
kaks klikki vastaste statide peale.. siis läheb taust punaseks statidel.. ja siis on ainult selle laua käte kohta statid..

hotcocacola
14.10.09, 17:03
jap, probleem oligi selles, et mu HEM oli mega vana :)

farik666
15.10.09, 12:30
Trojan sees! ei tea kuidas tuli.. läheb kausta C:\documents and settings\username\local settings\application data\XENOCODE...

Pmõtselt kui käivitan HEM'i siis Avast Antivirus viskab warningut... deletesin need filed ja kaustad... lasin Full System Scani, tegin startup kausta korda... tegin restardi.. (mõtsin et korras) ja kui uuesti HEMI käivitan, selgub et sama jama... kõlab vist FORMAT C:\ moodi :-\

olavike
15.10.09, 12:35
kaks klikki vastaste statide peale.. siis läheb taust punaseks statidel.. ja siis on ainult selle laua käte kohta statid..

Väike märkus siia.
Ei näita ainult selle laua kohta, näitab kogu jooksva sessiooni kohta, mis sul tema kohta on.

K2snakas
15.10.09, 12:38
Väike märkus siia.
Ei näita ainult selle laua kohta, näitab kogu jooksva sessiooni kohta, mis sul tema kohta on.


ei kui 2 clicki teed ja taust punaseks l2heb, peaks ikka ainult kindla laua statse n2itama ???

ranka
15.10.09, 12:59
Trojan sees! ei tea kuidas tuli.. läheb kausta C:\documents and settings\username\local settings\application data\XENOCODE...

Pmõtselt kui käivitan HEM'i siis Avast Antivirus viskab warningut... deletesin need filed ja kaustad... lasin Full System Scani, tegin startup kausta korda... tegin restardi.. (mõtsin et korras) ja kui uuesti HEMI käivitan, selgub et sama jama... kõlab vist FORMAT C:\ moodi :-\


False alarm.

farik666
15.10.09, 13:04
http://www.holdemmanager.net/forum/showthread.php?t=19162

Moded ütlevad jah, et peabki olema, aga kepp ikka... osadel on hiljem arvuti igast paksa täis olnd. Ja pmõtselt peab AV välja lülitama kui tahad HEMi kasutada

ranka
15.10.09, 13:28
http://www.holdemmanager.net/forum/showthread.php?t=19162

Moded ütlevad jah, et peabki olema, aga kepp ikka... osadel on hiljem arvuti igast paksa täis olnd. Ja pmõtselt peab AV välja lülitama kui tahad HEMi kasutada


Minuteada peaksid saama HEM'i downgradeda tagasi stabiilsele versioonile.

farik666
15.10.09, 13:39
ise otsin ka seda varianti praegu, aga ei leia kuidagi :)

EDIT: ei aita siin mingi downgrade ka.. tuleb vist oodata lihtsalt

ranka
15.10.09, 13:51
ise otsin ka seda varianti praegu, aga ei leia kuidagi :)

EDIT: ei aita siin mingi downgrade ka.. tuleb vist oodata lihtsalt


Uninstalli HEM ja installi tavaline alpha. See ka ei aita?

RudiTurbo
15.10.09, 15:49
Minul annab ka warningut alates üleeilsest, kui panen importima, aga oma antivirusel panen ignore ja mängin rahus edasi

flipmachine
15.10.09, 15:53
nii HEM ja turniirid ! kuidas saan HEM turniiride käsi ja asju importima, graafikuid koostama jne ?

farik666
15.10.09, 16:02
Minul annab ka warningut alates üleeilsest, kui panen importima, aga oma antivirusel panen ignore ja mängin rahus edasi


see mingi viimase update'i teema jah.. AVG kasutajatel pidi juba korras olema (update avg), avasti omadel aga ntks nii, et kui lülitad välja ja mängid, siis hilisemal scannimisel on esinend miski 17-19 (kuidas kellegil) malicious threat'i

flipmachine
15.10.09, 16:08
noo mul ta midagi näitab kah ..aga miskipärast meeldil HEM-ile,et kõik buy innid on 11$ ja üheski ei jõua iial rahale :P HEM ver on 1.09 beta 35

FreakyJason
15.10.09, 16:12
Oskab keegi öelda, kui ma tahan HEM-i uues arvutis registreerida ja mul nii PC-1 kui PC-2 juba kasutusel, kas pean supporti kirja saatma, et nad mu PC-2 koodi resetiks?

flipmachine
15.10.09, 16:21
Hi, we have launched a new online form for resetting your own serial codes. This can be use to clear a code so that it can be used on a different pc or clear a code if your hardware profile changes and it doesn’t allow you to continue.



Please go to http://www.holdemmanager.net/registration and signup with a new login name and password and then you can quickly add your serial code and reset it whenever you need to.



Thanks,

Holdem Manager

Mul oli endal just sama asi .. seega selle lingi abil saad ise kõik korda ajada ;)

FreakyJason
15.10.09, 16:23
Hi, we have launched a new online form for resetting your own serial codes. This can be use to clear a code so that it can be used on a different pc or clear a code if your hardware profile changes and it doesn’t allow you to continue.



Please go to http://www.holdemmanager.net/registration and signup with a new login name and password and then you can quickly add your serial code and reset it whenever you need to.



Thanks,

Holdem Manager

Mul oli endal just sama asi .. seega selle lingi abil saad ise kõik korda ajada ;)


Super! Suured tänud

camu
15.10.09, 18:05
Kogu selle viiruse jama pärast panin peale uue beta38! Probleem selline, et osade mängijate kohta on kadunud statistika. Näitab käte arvuks 9 alguses, kuigi olen nendega sadu käsi mänginud. Teiseks ei justkui ei tõmba käsi holdemmanageri. Seega ei näita ei graafikutes ei reportsi all täna mängitud käsi. Samas hud uuendas statse küll!
Tegemist pacifikuga!

Edit: Esimesele probleemile leidsin lahenduse! Õigemini ei leidnud, aga 888 lubab igal korral sisse logides muuta kasutajanime tähti suurteks või väikesteks. HEM kahjuks seda veel ära ei tunne, seega võtab neid kui erinevaid!

Edit2: Nimede jama pacificus! Tegin aliase ja lisasin sinna "mõlemad" pacificu kasutajanimed. Üks suure algusetähega, teine väikesega! Seega korras!

farik666
16.10.09, 09:45
http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate40Test.exe

uus beta test väljas, peaks lahendama viiruse probleemid.

Tigrano
16.10.09, 13:32
http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate40Test.exe

uus beta test väljas, peaks lahendama viiruse probleemid.


Kaspersky nüüd okei peale seda beetat, kaks päeva oli HEM rivist väljas.

s1990n
17.10.09, 11:01
Tere.Mul siis selline probleem et mai saa holdemmmanageri triobetis tööle :/ Et sooviks siis kellegi abi kes saaks mul selle paika panna teamvieweri abil.Kui keegi saab aidata siis PM

taavi
17.10.09, 11:56
Tere.Mul siis selline probleem et mai saa holdemmmanageri triobetis tööle :/ Et sooviks siis kellegi abi kes saaks mul selle paika panna teamvieweri abil.Kui keegi saab aidata siis PM


http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,120.0.html

tobi
17.10.09, 16:20
Kuna mul vana arvut crashis siis uue arvutiga hem ei tööta - ei connecti PostgreSQL-iga ära. Kas saab kuidagi vana andmebaasi uuele kõvakettale ümber tõsta või peab otsast alustama? Hemi käivitades panin arvut no 2, ei viitsinud hakata selle litsentsi muutmisega jamama, kuid antud juhul selles ilmselt küsimus ei ole. Uuesti SQL-i installida aga ei lase, ütleb, et The "Secondary Logon" service is not running. This service is required for the installer to initialize the database. Please start this service and try again. Ummm, et mida see tähendab siis?
Tänud, kes vastata oskab.

Tigrano
17.10.09, 18:37
Kuna mul vana arvut crashis siis uue arvutiga hem ei tööta - ei connecti PostgreSQL-iga ära. Kas saab kuidagi vana andmebaasi uuele kõvakettale ümber tõsta või peab otsast alustama? Hemi käivitades panin arvut no 2, ei viitsinud hakata selle litsentsi muutmisega jamama, kuid antud juhul selles ilmselt küsimus ei ole. Uuesti SQL-i installida aga ei lase, ütleb, et The "Secondary Logon" service is not running. This service is required for the installer to initialize the database. Please start this service and try again. Ummm, et mida see tähendab siis?
Tänud, kes vastata oskab.


pead käivitama secondary logon, siis saad insallida.

My computer>parem klõps>manage> siis tuleb aken>services and applications>salt valid services ja otsid üles nimekirjast secondary logon nin paned start nuppu või parem klõps ja start, siis saad installi jätkata.

tobi
17.10.09, 21:14
Hmmm, ok, tänud, sain sellega SQL-i installitud, kuid HEM-i käivitades ütleb, et databaasi ei leitud. Kas ma uue andmebaasi looma SQL-i database control panelis ja seejärel Starsi kaustast importima käed andmebaasi?
Keeruline värk :/
Kui uue andmebaasi loon, siis hemi table manager küll töötab, kuid midagi enamat mitte. Kui ma tahan hemi playerit luua, siis ütleb, et you can´t select an alias that does not have any players attached to it.
Ühesõnaga palju probleeme veel. Kuidas neist jagu saada?
__________________________________________________ __________________________________________________ _____________

Küsiks veel üle - kas keegi oskab öelda, kas peale SQL-i installimist peab HEMI käivitades uue andmebaasi looma või peaks kohe kenasti see käima minema?
Tahaks mängima hakata noh : (

tobi
19.10.09, 21:47
Oskab keegi öelda, kas sellel pildil on midagi valesti?

http://img98.imageshack.us/img98/8350/testf.jpg

Kas selline server ja port peakski olema peale installimist ja kas võib/peab looma ise mingi andmebaasi nagu mul seal "Test" ?
HuD igatahes ei taha kuidagi laudadesse minna ja ei saa endale hemis ka playerit loodud...

Rage
19.10.09, 22:03
proovi uus baas teha.. ja vaata kas sellega lkäheb laudadesse

tobi
20.10.09, 18:58
Ei saa ikka mingeid andmeid laudadesse. Kas võib olla viga selles, et ma ei saa HEM-is endale playerit loodud?

http://img99.imageshack.us/img99/149/screen1uy.jpg

Lutzky
20.10.09, 20:01
Kui tegemist Vistaga, siis oli sama probleem. Lahendus: installi kõik Vista updatid, HEM tõmba maha ja installi uuesti + update. User control Vistal ka maha. Lihtne.

tobi
20.10.09, 20:03
Mul on Windows 7, näeb välja nagu Vista küll... võib-olla siis tõesti sama jama....
Proovin siis sedamoodi ka ära. Tänud!

Tigrano
20.10.09, 20:55
Mul on Windows 7, näeb välja nagu Vista küll... võib-olla siis tõesti sama jama....
Proovin siis sedamoodi ka ära. Tänud!


Tõmba kõige uuem versioon kindlasti ja käivitades pead panema HMHud administratorina tööle, mis asub program files, rvg software, holdem manager kataloogis > parem klõps run as administrator ja seda tee ka holdem manageri failiga, pane nad tööle esimest korda administratorina, siis peaks HUDi ka sisse lugema.

rasmer
21.10.09, 17:07
Selline küsimus,et kas HEM'i HUD töötab Microgamingu ( Triobet, Unibet) turnade puhul ka nüüd ? Mäletan,et hiljuti oli veel mingi jama.

tobi
21.10.09, 19:16
Tänud TIGRANO-le õige lahenduse eest - tuligi nii HUD kui HEM tööle panna administraatorina, siis töötab kõik kenasti. Osad playerid on küll puudu ja andmed veidi valed, kuid vähemalt saab hakata jälle asja kasutama. Teadmiseks siis Windows 7 omanikele. Administraatorina tuleb aga vist iga kord hud ja hem käivitada, muidu hud tööle ei hakka... see veidi tülikas, kuid elab üle.

Tarmonator
21.10.09, 19:33
ei pea iga kord eraldi seda tegema.
parem klõps->properties->compatibility->run as administrator linnuke ette

teerajaja
23.10.09, 20:43
Mul on laua statid läinud nihkesse yhe võrra laudadesse istudes, nii et pean pidevalt panema sit here, et paika loksuks. Uurisin seadmeid kuid pihta ei saanud kuda seda paika timmida või aitab ainult mingi re-install ?

LuuK
23.10.09, 22:48
lauas 1 võrra edasi lohistamine ei aita?

Tarmonator
23.10.09, 22:49
Mul on laua statid läinud nihkesse yhe võrra laudadesse istudes, nii et pean pidevalt panema sit here, et paika loksuks. Uurisin seadmeid kuid pihta ei saanud kuda seda paika timmida või aitab ainult mingi re-install ?


kõige viimane beta paneb kohe statid lauda kui oled maha istunud. ilma et sa oleks veel ühtegi kätt mänginud. ja siis ongi need statid ühe koha võrra nihkes. nii kui sa oled esimese käe ära mänginud lähevad statid paika.
vähemalt mul oli nii...kukkusin ka kohe sahmima ja paika vedama neid.

Tigrano
24.10.09, 14:45
kõige viimane beta paneb kohe statid lauda kui oled maha istunud. ilma et sa oleks veel ühtegi kätt mänginud. ja siis ongi need statid ühe koha võrra nihkes. nii kui sa oled esimese käe ära mänginud lähevad statid paika.
vähemalt mul oli nii...kukkusin ka kohe sahmima ja paika vedama neid.


Just nii ta on, tuleb käsi ära mängida, siis statid loksuvad paika.

hotcocacola
24.10.09, 16:07
Kas keegi oskab öelda milles jant?

Ma pole PAcificus mingi 2näd mänginud ning nüüd kui avasin lauad, siis HUD töötab, statsid lauas aga mida ei ole on see, et graph uueneks!
Mingi aeg Entractionis mängides tõmbasin uue HEMi beta, et seal ilusti mängida, aga noo nüüd ei töötab pm Pacific.
Kõik impordid ja süsteemid on õigesti

leits
24.10.09, 16:22
Kas keegi oskab öelda milles jant?

Ma pole PAcificus mingi 2näd mänginud ning nüüd kui avasin lauad, siis HUD töötab, statsid lauas aga mida ei ole on see, et graph uueneks!
Mingi aeg Entractionis mängides tõmbasin uue HEMi beta, et seal ilusti mängida, aga noo nüüd ei töötab pm Pacific.
Kõik impordid ja süsteemid on õigesti


2kki mingi filter peale j22nd .. or kellaaegade teema, vaata pacificu kella ja vaata mis kell sul hemis new day start o nvms?

Tigrano
24.10.09, 16:25
2kki mingi filter peale j22nd .. or kellaaegade teema, vaata pacificu kella ja vaata mis kell sul hemis new day start o nvms?


Jep midagi sellist peab olema või on soft omadega panges ja uus beta panna.

hotcocacola
24.10.09, 16:38
türi küll :D, ma lähen jumala tilti kui asjad ei ole nii nagu peaks!
filtrit peal pole, kõik on nii nagu peab:D


tradogfkhga


pigem panen X kinni :D, ei viici pead vaevata :D

ranka
24.10.09, 16:40
Kas keegi oskab öelda milles jant?

Ma pole PAcificus mingi 2näd mänginud ning nüüd kui avasin lauad, siis HUD töötab, statsid lauas aga mida ei ole on see, et graph uueneks!
Mingi aeg Entractionis mängides tõmbasin uue HEMi beta, et seal ilusti mängida, aga noo nüüd ei töötab pm Pacific.
Kõik impordid ja süsteemid on õigesti


1. export
2. tee uus andmebaas
3. import
4. testi ja ütle, kas funksib

hotcocacola
26.10.09, 15:07
Kas keegi oskab öelda milles jant?

Ma pole PAcificus mingi 2näd mänginud ning nüüd kui avasin lauad, siis HUD töötab, statsid lauas aga mida ei ole on see, et graph uueneks!
Mingi aeg Entractionis mängides tõmbasin uue HEMi beta, et seal ilusti mängida, aga noo nüüd ei töötab pm Pacific.
Kõik impordid ja süsteemid on õigesti



HEMi foorumist sain abi
öeldi, et nad uuendasid mingeid asju ja peaksin useri siduma uuesti aliasega, aga seekord mitte hotcocaEST vaid hotcocaest !
YAY !!!!!!!!!!
töötab

MrRiver
26.10.09, 16:19
Tõmbasin trial versiooni, hakkan käima panema, kõik ok, korraks tuleb pilt ette ja insta kinni, viskab mingi internetisecurityerrori. Lülitan security välja, siis ei lähe enam üldse käima HEM.
Peale mõnd re-installi ja restarti läheb kuidagi käima vahepeal, siis ei impordi käsi ära.
WTF no?

Rage
26.10.09, 16:22
hea et sa räägid ka näiteks mis windowsi peale sa installid, kas sa käivitad admin õigustes, kas sul on windowsi tulemüür või midgai muud..

mul jäi auto tee äärde seisma.. ei tea mis tal viga on, kas keegi teab?

MrRiver
26.10.09, 16:34
hea et sa räägid ka näiteks mis windowsi peale sa installid, kas sa käivitad admin õigustes, kas sul on windowsi tulemüür või midgai muud..


XP,Jah,Windowsi oma ja miski COMODO ka. Ei ole tegev sel alal.

vapsik
26.10.09, 21:37
Tegin täna HU sit and go-si natukene, aga viimase tulemus on vale ning võidu asemel on märgitud kaotus.

Kas seda tulemust õigeks saaks ka miskit moodi sättida?

MrRiver
27.10.09, 18:45
Probleem:
Turnakäed tulevad läbi, cashi käed mitte.

Tarmonator
28.10.09, 07:47
Tegin täna HU sit and go-si natukene, aga viimase tulemus on vale ning võidu asemel on märgitud kaotus.

Kas seda tulemust õigeks saaks ka miskit moodi sättida?

seal kus sul need turnad on kirjas, võtad probleemse turka, parem klõps ja edit finish position.
parem klõpsuga saab veel igast huvitavaid asju sättida seal ;)

Unabomber
28.10.09, 12:58
Ma ei saa aru mis värk on >:( juba mingi 5dat korda kaotab HEM mul lihtsalt lampi käsi ja lööb sellga kogu minu database'i segi...mis mõttega enam vaadata HEMist profitit ja muid statte kui ta key handid lihtsalt ära kaotab?? Täna kaotas mul ühe double up käe ära...jälle graafik pe*sses...ükskord kaotas mul lihtsalt 3k upswingi kätt ära...jälle kõik pe*sses. Mida ma pean tegema???

olavike
28.10.09, 13:34
Ma ei saa aru mis värk on >:( juba mingi 5dat korda kaotab HEM mul lihtsalt lampi käsi ja lööb sellga kogu minu database'i segi...mis mõttega enam vaadata HEMist profitit ja muid statte kui ta key handid lihtsalt ära kaotab?? Täna kaotas mul ühe double up käe ära...jälle graafik pe*sses...ükskord kaotas mul lihtsalt 3k upswingi kätt ära...jälle kõik pe*sses. Mida ma pean tegema???

Kopeeri oma HandHistory ajutiselt kuhugi suvalisse kataloogi ja impordi käsitsi (import from file(s)). Mõnikord aitab.
Mul endal selline jama siis tekkinud, kui mängin ilma HEMita mingi 1-2 tundi ja siis käivitan Auto impordi. Siis ta kipub ainult 100 viimast kätt salvestama.

vapsik
28.10.09, 19:09
seal kus sul need turnad on kirjas, võtad probleemse turka, parem klõps ja edit finish position.
parem klõpsuga saab veel igast huvitavaid asju sättida seal ;)


TyTy, sain korda :)

Unabomber
28.10.09, 19:47
Kopeeri oma HandHistory ajutiselt kuhugi suvalisse kataloogi ja impordi käsitsi (import from file(s)). Mõnikord aitab.
Mul endal selline jama siis tekkinud, kui mängin ilma HEMita mingi 1-2 tundi ja siis käivitan Auto impordi. Siis ta kipub ainult 100 viimast kätt salvestama.


kurat, ma ei leia Everestist seda Hady History kohta ülessegi...:)

oitarvi
28.10.09, 22:00
Oleks selline küsimus, et kust ma saaks panna HEM-is nii, et igakord näitab vastaste kohta uue sessiooni andmeid, mitte vanu mängitud käsi? Asi selles, et tahan sng-sid mängida ja siis oleks vast parem, kui näitab vastaste käsi antud sessioonis.

K2snakas
29.10.09, 00:36
kaks klõpsi statsidele peale, siis n2itab konkreetse laua statse!

teerajaja
02.11.09, 02:13
Kust on näiteks võimalik seadistada HEM kella aega, praega paneb mööda ? Proovisin update aga ei muutnud midagi.

taavi
02.11.09, 02:25
Kust on näiteks võimalik seadistada HEM kella aega, praega paneb mööda ? Proovisin update aga ei muutnud midagi.

http://www.upload.ee/image/247803/dvvvfvdfs.JPG

teerajaja
02.11.09, 13:20
http://www.upload.ee/image/247803/dvvvfvdfs.JPG



Tänud vaeva nägemise eest, kuid tundub, et see kella aeg paigas 0:00 peal.

K2snakas
02.11.09, 13:23
see pigem näitab kuna HEM uut päeva hakkab lugema

rrrr
02.11.09, 15:05
Teete arvutile reinstalli/vahetate arvutit. Kas dumpite andmebaasi läbi Postgresi kuhugi või ekspordite käed (pakun, et käte eksport ja hilisem import võtab sigamoodi kaua aega + errorid). On keegi praktiliselt nii teinud:
- hemi DB dump läbi pgadminni
- arvutile reinstall
- install postgres+hem
- import hemi dumpitud DB
- hemile öelda, et see on default DB

Peaks töötama?

Rage
02.11.09, 16:06
Teete arvutile reinstalli/vahetate arvutit. Kas dumpite andmebaasi läbi Postgresi kuhugi või ekspordite käed (pakun, et käte eksport ja hilisem import võtab sigamoodi kaua aega + errorid). On keegi praktiliselt nii teinud:
- hemi DB dump läbi pgadminni
- arvutile reinstall
- install postgres+hem
- import hemi dumpitud DB
- hemile öelda, et see on default DB

Peaks töötama?
ma olen nii oma baasi läpakasse uuendanud.. export/import võtab rämepalju aega.. eelduseks peavad HEMid mõlemas arvutis olema samad versioonid. ehk enne reinstalli, siis installi viimane HEMi versioon... sest hiljem pole sul kuskilt võtta mingi vanema beta versiooni installikat.

LuuK
02.11.09, 19:42
- hemi DB dump läbi pgadminni



olen teinud korduvalt, 100% edukalt

rrrr
02.11.09, 22:59
Hmm, PGadminnis ei leia kohta kus importida. Export (backup) on küll olemas.

Edit: leidsin. Lood PGAdminnis DB ja parem hiire klikk ning "restore"

Raimo1
03.11.09, 14:54
mul mingi jama PostgreSQL installimisega. Olen üritanud küll mahavõtta ja uuesti pealepanna, kuid ütleb, et HEM ei saa andmebaasiga ühendust vms..

Bikewarrior
03.11.09, 17:27
mul mingi jama PostgreSQL installimisega. Olen üritanud küll mahavõtta ja uuesti pealepanna, kuid ütleb, et HEM ei saa andmebaasiga ühendust vms..


Lihtsaim variant PostgreSQL installimiseks on minuteada tõmmata pokertrackeri trial, mis installeerib sul automaatselt postgreSQL, siis uninstall poker trackerile ja siis HEMi install ja peaks töötama. Jääb ära igasugune nuss

antnx
03.11.09, 22:48
Tahaks resettida statside paigutust laual. Kuidas seda teha saab? Alguses ta ju pani ise automaatselt - vahepeal läksid paigast ära aga tahaks seda HEM-i oma paigutust. APPI!

sada
04.11.09, 04:42
Tahaks resettida statside paigutust laual. Kuidas seda teha saab? Alguses ta ju pani ise automaatselt - vahepeal läksid paigast ära aga tahaks seda HEM-i oma paigutust. APPI!
' sama jama'

Tigrano
04.11.09, 07:12
Tahaks resettida statside paigutust laual. Kuidas seda teha saab? Alguses ta ju pani ise automaatselt - vahepeal läksid paigast ära aga tahaks seda HEM-i oma paigutust. APPI!


Tuleb panna hud optionsi alt lihtsalt teine configuration, algeline seadistus peaks olema saada selle artikli lõpus http://www.holdemmanager.net/faq/afmviewfaq.aspx?faqid=135

Ise olen kunagi lahendanud segaduse, kui lisasin stattidele mängijate screenname juurde ja lohistasin uuest paika kõik

teerajaja
06.11.09, 13:05
Kust on näiteks võimalik seadistada HEM kella aega, praega paneb mööda ? Proovisin update aga ei muutnud midagi.



Pigem tundub, et see bug on sellepärast, et Fulltildi kellaega ei saa sättida selle ajavööndi järgi ja arvestab HEMis, et päev lõppeb hiljem.

rrrr
06.11.09, 15:04
Installisin endale Win 7 ja FTP ning HEMi uuesti ning nüüd raip näitab õiget kellaaega andmebaasis. Harjumatu kohe. Kuskilt midagi eraldi ei sättinud.

Rahapada
08.11.09, 23:00
mul viskab hem starsi käte peale ulme võimalikke all in EV'si, kasutan beta 09.28a, ilmselgelt on kuskil uuem vist siis? aga ma ei suuda hetkel tuvastada, et äkki keegi aitaks, hädast välja :) tänud

vapsik
08.11.09, 23:05
mul viskab hem starsi käte peale ulme võimalikke all in EV'si, kasutan beta 09.28a, ilmselgelt on kuskil uuem vist siis? aga ma ei suuda hetkel tuvastada, et äkki keegi aitaks, hädast välja :) tänud


Vaata HEM-i foorumit:

http://forums.holdemmanager.com/

Rahapada
08.11.09, 23:18
Vaata HEM-i foorumit:

http://forums.holdemmanager.com/


käsin seal , ja juhe jooksis kokku... mul ei ole kõige helgem päev täna :D
või siis vähemasti, missugune on uusim hetkel olemasolev versioon?

Kotkas1000
08.11.09, 23:55
Minul jällegi selline mure, et ei õnnestu HEM´i ja triobeti paaritada. Ranka õppevideo alusel konfigureerisin ära selle, aga tabel manageris lauda näitab, aga mängijaid näitab ikka 0/6, kui tegelikult on laud elus. Samuti ei kuva laual statse. Ühesõnaga ei tööta. Mis kamm võib olla?

taavi
09.11.09, 06:07
käsin seal , ja juhe jooksis kokku... mul ei ole kõige helgem päev täna :D
või siis vähemasti, missugune on uusim hetkel olemasolev versioon?
see peaks olema
http://forums.holdemmanager.com/showthread.php?t=11641

Rahapada
09.11.09, 07:42
jes, tänks, thou all in EV onikk pöördes, nl25'es näitas eile nt, et all in ev oleks pidand olema +9k$ :D... sürrealne

Kotkas1000
09.11.09, 12:27
Mina sain enda asja korda. Piisas updatest. Vabandan, et ise selle peale ei tulnud kohe ja foorumit risustasin.

crimepkr
10.11.09, 14:50
Mul selline mure..Mängisin luckyace ja sain tasuta hemi ,kuid ta ei lase ära aktiveerida sest paneb umbes et pole interneti ühendust...mingi http paneb näkku..Kas kellegil on olnud sama jama ,kes oskaks aidata? :-\
või mida peaksin tegema?

Tigrano
10.11.09, 18:25
Mul selline mure..Mängisin luckyace ja sain tasuta hemi ,kuid ta ei lase ära aktiveerida sest paneb umbes et pole interneti ühendust...mingi http paneb näkku..Kas kellegil on olnud sama jama ,kes oskaks aidata? :-\
või mida peaksin tegema?


Kui lahendust pole leidnud, siis tegu võib olla mõne viirusetõrje või tulemüüriga, mis takistab aktiveerimist. Samuti olen kuulnud, et kehva netiühendusega võib ka probleeme olla.

Ükskord keegi oli oma läpakaga läinud sõbra juurde netti ja kohe ära aktiveerinud.

FreakyJason
10.11.09, 18:36
Mul selline mure..Mängisin luckyace ja sain tasuta hemi ,kuid ta ei lase ära aktiveerida sest paneb umbes et pole interneti ühendust...mingi http paneb näkku..Kas kellegil on olnud sama jama ,kes oskaks aidata? :-\
või mida peaksin tegema?


Control Panel-Internet Options-Connections-LAN Settings-Automatically Detect Settings eest linnuke ära ja peaks toimima

olavike
10.11.09, 20:03
Kui on tõsine mure, siis võiks esmalt selgeks õppida, kuidas vigu kirjeldada niimoodi, et potentsiaalsed abiandjad ka aru saaksid, milles asi.
"Mingi http paneb näkku" ei pakata just info üleküllusest.
Ja loomulikult ei huvita meid näiteks sugugi, mis OS sul on.
Veateated, ekraanipildid, normaalne kirjeldus ka juurde ja küll probleemist jagu saadakse.
Vastasel juhul pead Selgeltnägija-Nastja poole pöörduma.

BuildUp
10.11.09, 22:53
Kas kuidagi saab sellist asja ka vaadata, et kui mul pocket KKd, siis mitmel korral A floppi lendab?

vapsik
10.11.09, 22:57
Kas kuidagi saab sellist asja ka vaadata, et kui mul pocket KKd, siis mitmel korral A floppi lendab?


Peaks saama, ma ise pole katsetanud, aga nii ehk saab

Filtrite alt vali:

Board textures > Filter by flop texture > filter by high card ja linnuke kasti juurde, kus on A
Holecards > Ja sealt siis valid ainult KK

crimepkr
11.11.09, 07:27
Control Panel-Internet Options-Connections-LAN Settings-Automatically Detect Settings eest linnuke ära ja peaks toimima


Okei thänks ,saingi tööle 8)

crimepkr
11.11.09, 07:29
Kui on tõsine mure, siis võiks esmalt selgeks õppida, kuidas vigu kirjeldada niimoodi, et potentsiaalsed abiandjad ka aru saaksid, milles asi.
"Mingi http paneb näkku" ei pakata just info üleküllusest.
Ja loomulikult ei huvita meid näiteks sugugi, mis OS sul on.
Veateated, ekraanipildid, normaalne kirjeldus ka juurde ja küll probleemist jagu saadakse.
Vastasel juhul pead Selgeltnägija-Nastja poole pöörduma.

sorry pole selles arvuti asjas nüüd kõige teravam pliiats pinalis,aa sain juba lahenduse

Timpz
11.11.09, 20:33
mällar: Kui mängijal stati windows Lost XX$, see tähendab minu vastu või lauas?

melole
11.11.09, 22:46
Mis saidi kaudu oleks kõige mõttekam HEMi nö "tasuta" saada kui üldse?
Kas ma jään ilma ka mingitest boonustest ja rakebackidest?
Tasub see ära üldse, on mõtekam otse HEM osta?
Ma ise veel natuke võõras onlaini teemas, aga mõtlen, et kuna neid pokkerisaite nii palju on
ja korraga neis mängida niikuinii ei jõua siis äkki osta mõne saidi kaudu HEM,
kus üldiselt mängida niikuinii ei tasu. Boonuspunktide kokkuteenimine
ei tohiks breakeven mängu mängides väga keeruline olema?


EDIT: REDKINGSi kaudu tegemine tundub mõtekas?

IMPORTANT: If you have already downloaded the RedKings software, uninstall the software, and clear your browser's cookies and temp files before clicking on the link below to ensure that you are eligible for the FREE Pro Version of Hold'em Manager or Omaha Manager offer through RedKings
1. Click on this link to go to RedKings and download the software.
2. E-mail Hold’em Manager your RedKings account name and ID once you have registered to confirm your eligibility. sales@holdemmanager.net
3. Once your offer eligibility is confirmed make a minimum $65 deposit using the bonus code HM500 to get a 100% bonus up to $500.
4. Begin playing and when you have earned 500 points e-mail your account name and ID sales@holdemmanager.net for your free Professional license of Hold'em Manager.

Nagu ma aru saan siis seal vist ei olegi registreerimisel boonuseid, vaid ülekande tegemisel? Sealne 100% boonus tundub ka üsna standartne?

EDIT: Kas see tähendab, et ma võin enne teha konto läbi pokernewsi ning siis kustutada programm ning tirida programm nende saidilt?

marxiku
12.11.09, 18:46
ReInstallisin HEM'i ja nüüd tahaks pokerstarsis HUDi paika saada lauas. Preferred seat'i all aga ei lase valida kohta(numbrit). Keegi oskab öelda?

qjet
12.11.09, 21:31
vajaks abi pokerstarsiga seadistamisel. mure siis selline, et ma ei saa hud options, seating preferences kasutada. tahaks 9max lauas preferred seat paika panna, aga seal on ainult võimalik valida 4 ja 8 max vahel. ning 9 max kohapeal on -.
http://img526.imageshack.us/img526/5605/asdzg.th.jpg (http://img526.imageshack.us/i/asdzg.jpg/)

marxiku
12.11.09, 21:46
vajaks abi pokerstarsiga seadistamisel. mure siis selline, et ma ei saa hud options, seating preferences kasutada. tahaks 9max lauas preferred seat paika panna, aga seal on ainult võimalik valida 4 ja 8 max vahel. ning 9 max kohapeal on -.
http://img526.imageshack.us/img526/5605/asdzg.th.jpg (http://img526.imageshack.us/i/asdzg.jpg/)

sama jama. see värk vist tuli uue beta update'ga. ise maadlen sama jura sees. Närv must juba.

Tsipa uurisin hetkel HEM foorumit. osadel kah sama jama. kuid ei osanud nagu abi leida.

rohelinekonn
12.11.09, 22:09
mul see asi hoopis tessugune tõmba viimane beta update siis korras

marxiku
12.11.09, 22:14
mul see asi hoopis tessugune tõmba viimane beta update siis korras

viimane beta update on 1.09.01?? kui see siis olemas, aga bugine ikka. dunno mida teha.

Timpz
12.11.09, 22:16
viimane beta update on 1.09.01?? kui see siis olemas, aga bugine ikka. dunno mida teha.


1.09.1 ei ole beta

marxiku
12.11.09, 22:17
kas keegi saaks lingi panna milline see viimane update on? ei leia täpselt HEMist(kodukalt/foorumist) üles

marxiku
12.11.09, 22:34
vajaks abi pokerstarsiga seadistamisel. mure siis selline, et ma ei saa hud options, seating preferences kasutada. tahaks 9max lauas preferred seat paika panna, aga seal on ainult võimalik valida 4 ja 8 max vahel. ning 9 max kohapeal on -.
http://img526.imageshack.us/img526/5605/asdzg.th.jpg (http://img526.imageshack.us/i/asdzg.jpg/)

installi 1.09.00 versioon http://rvgsoftware.fileburst.com/HmUpdate1.09.00.exe. Mul aitas

qjet
12.11.09, 22:49
sain lõpuks korda

QKulgur
13.11.09, 17:30
Krt täiesti võimatu entractionis statse näitama panna. Käsi impordib ilusti ja graafik kõik olemas. Table finderis on unattached tables olemas ja kui selle punase risti peale tirin siis ei juhtu midagi? ??? viimane update on ka olemas

Helmps
14.11.09, 09:15
Krt täiesti võimatu entractionis statse näitama panna. Käsi impordib ilusti ja graafik kõik olemas. Table finderis on unattached tables olemas ja kui selle punase risti peale tirin siis ei juhtu midagi? ??? viimane update on ka olemas


tee hemile restart. mul igatahes aitas

Rage
14.11.09, 20:40
mis see HEMi viimane versioon nüüd on? 1.09.02?

pikk28
14.11.09, 21:04
mul 1.09 beta 34. on see ürgvana?

gerd84
14.11.09, 23:44
keegi võhikule viitsiks öelda,mis see hemis ev adjusted tähendab?:)

dener89
16.11.09, 02:47
nii sai hem ostetud.
aga tööle ei taha hakata.
database control panel tuleb ette ja vajutan connect.
ning tuleb connection to postgresSQL could not be made Would you like to have holdem manager attemt to start the server.
oskab keegi äkki abi pakkuda

Tigrano
16.11.09, 07:06
nii sai hem ostetud.
aga tööle ei taha hakata.
database control panel tuleb ette ja vajutan connect.
ning tuleb connection to postgresSQL could not be made Would you like to have holdem manager attemt to start the server.
oskab keegi äkki abi pakkuda



Kas postgres server ikka installitud?

dener89
16.11.09, 12:09
ma ei tea.
ma tõmbasin sealt hemi lehelt selle postgresi installisin selle ära ja muud midagi.installimise käigus juba ütles midagi,et ei loo ühendust vms.
olen suht lost selle teemaga,lugesin HEM foorumit ka ja võtsin firewalli maha lasin nortoni maha ei midagi.

dener89
16.11.09, 13:06
no täiesti pe**es juba installimise ajal ütleb,failed to connect to database
alati iga asjaga mul mingi nuss.kunagi ei tööta ükski asi

oitarvi
16.11.09, 13:11
ma ei tea.
ma tõmbasin sealt hemi lehelt selle postgresi installisin selle ära ja muud midagi.installimise käigus juba ütles midagi,et ei loo ühendust vms.
olen suht lost selle teemaga,lugesin HEM foorumit ka ja võtsin firewalli maha lasin nortoni maha ei midagi.


http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx

Uuri siit näiteks. Mul oli ka mingi aeg siuke viga, et ei connectinud ära, selle punkti alt sain lahenduse: I got an error message when trying to start Holdem Manager: Failed to establish a connection to ‘127.0.0.1’ or Service 'PostgreSQL Database Server 8.2' (pgsql-8.2) failed to start. Verify that you have sufficient privileges to start system services.

Sul muidu UAC (User Access Control) maha võetud? Vista peal tuleb see võtta.

dener89
16.11.09, 13:13
http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx

Uuri siit näiteks. Mul oli ka mingi aeg siuke viga, et ei connectinud ära, selle punkti alt sain lahenduse: I got an error message when trying to start Holdem Manager: Failed to establish a connection to ‘127.0.0.1’ or Service 'PostgreSQL Database Server 8.2' (pgsql-8.2) failed to start. Verify that you have sufficient privileges to start system services.

Sul muidu UAC (User Access Control) maha võetud? Vista peal tuleb see võtta.

maha võetud jah

dener89
16.11.09, 14:14
äkki peab mul olema 8.2 8.3 asemel?


edit: võtsin maha ja nüüd proovisin uuesti peale panna,nüüd ei saa lase enam uuesti isegi installida seda

FreakyJason
16.11.09, 14:37
äkki peab mul olema 8.2 8.3 asemel?


edit: võtsin maha ja nüüd proovisin uuesti peale panna,nüüd ei saa lase enam uuesti isegi installida seda


Tõmba 8.4

dener89
16.11.09, 14:47
Tõmba 8.4

proovisin installida seda
The password specified was incorrect. Please enter the correct password for the postgres windows user account.

FreakyJason
16.11.09, 15:02
Ma sain selle Vista peal igatahes tööle, aga kui ma täpselt mäletaks kuidas? :D
Postgre loob sulle eraldi user accoundi ka lisaks sellele, et databaasi loob. User accoundile saad ise parooli mu arust panna. Ma alguses kustutasin selle user accoundi ära, aga siis ei läinud tööle. Reinstallisin postgre 8.4 ja uuendasin HEM-i ka ära. Siis hakkas tööle.

Vaata seda ka

Siuke jama siis. Vistale ei saa HEMi postrgre database tehtud. Viskab sellise errori.
http://img41.imageshack.us/img41/6431/hemierror.jpg

Edit: HEM-i update aitas

dener89
16.11.09, 15:12
sain mingi õpetuse ühest foorumist tegin mingi password delete ja panin uue nüüd

installin ära vaatan mis edasi saab

dener89
16.11.09, 15:17
sittusin täis ennast praegu õnnest.
sain tööle
tänud freaky ;D

FreakyJason
16.11.09, 15:19
sittusin täis ennast praegu õnnest.
sain tööle
tänud freaky ;D


Anytime ;)

dener89
16.11.09, 15:21
üks küsimus veel.
mis ma seal impordis tegema pean nüüd.

FreakyJason
16.11.09, 15:24
üks küsimus veel.
mis ma seal impordis tegema pean nüüd.


Siit saad kõik vajaliku http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,388.0.html

dener89
16.11.09, 15:47
configure auto impordi all
on starsi folderi taga ( archive disabled )

Rigged
16.11.09, 17:03
Kas on võimalik ainult teatud handid HEMist exportida? Oleks vaja kätte saada viimased 12k kätt.

lenC
16.11.09, 17:09
Kas on võimalik ainult teatud handid HEMist exportida? Oleks vaja kätte saada viimased 12k kätt.

jah, selleks mine näiteks "hands" tabi, pane filter last 12000 hands, ülevalt vasakult et ta kuvaks kõik, refresh(nüüd võib paarkend sekki aega minna sellise käte hulgaga), ja siis lambi käe peale parem klõps ja "export all..."

Rigged
16.11.09, 17:29
jah, selleks mine näiteks "hands" tabi, pane filter last 12000 hands, ülevalt vasakult et ta kuvaks kõik, refresh(nüüd võib paarkend sekki aega minna sellise käte hulgaga), ja siis lambi käe peale parem klõps ja "export all..."

tywm sir

dener89
17.11.09, 00:48
mille järgi valin HEM is oma prefferred seati.
6max pokerstars
kuidas teada saan mis nr koha peal olen

vapsik
17.11.09, 00:51
mille järgi valin HEM is oma prefferred seati.
6max pokerstars
kuidas teada saan mis nr koha peal olen


Sealt options nupust paremale peaks nr1 jääma ja siis kellaosuti liikumise suunas nr2 jne.

dener89
17.11.09, 01:01
ei saand midagi aru ???
edit : nüüd sain tänud:)

vapsik
17.11.09, 01:18
ei saand midagi aru ???
edit : nüüd sain tänud:)


Tegin veel ekstra pildi Sinu pärast :(

http://i598.photobucket.com/albums/tt61/Vapsik/nii.jpg

onuark
18.11.09, 21:01
Tervist.

HEM näitab tourney ajal lauas statte, aga ei salvesta ühtegi kätt või vähemalt ei kuva infot mulle tulemuste kohta ja ei kogu statte.

Cashi tulemusi näitab ja kõik süsteemid töökorras.

Low-limiti HEM sai ostetud, kas asi selles või miskit muud?

ette tänades.

pendula
19.11.09, 12:54
Mul on just vastupidine probleem. Turniiri ajal hud ei tööta lauas. Turniiri alguses kohe viskab kirja hemmi, et mul low-version (st. arvetsab turna käsi nagu cashi). Aga cash raportides on kõik turna käed ja andmed sees, kuigi ma seda ei taha. Ei saa nii õiget pilti oma cashist.
Olen proovinud options ja purge hands, aga ei õnnestu kuidagi neid käsi ära kaotada raportist.
Kui ma ei eksi, siis sellest on siin kusagil juttu ka olnud ennem, kuidas seda korda saada, aga ei leidnud kohe üles. Minu arust see jama hakkas mul peale ongame softiuuendust. Või siis ka mitte.

rohelinekonn
19.11.09, 13:14
kas sa oma hemi uuendad kah vahepeal? Kui uuendus tuli siis oli jah selline jama aga kui ma ei eksi siis see viga lahenes sel ajal siis kui hemi uue beta versiooni tõmbasid

pendula
19.11.09, 15:45
kas sa oma hemi uuendad kah vahepeal? Kui uuendus tuli siis oli jah selline jama aga kui ma ei eksi siis see viga lahenes sel ajal siis kui hemi uue beta versiooni tõmbasid


Kui nüüd järele mõelda, siis pole tõepoolest ammu uuendanud.
Teen täna ära, siis näha, kas aitab.

liifer
19.11.09, 19:40
Kas keegi on HEMi litsensi saamisel kasutanud seda varianti, et liitub ntx Full Tilt'iga ja teenib seal 100 punni? Pidi PRO versiooni saama. Seda ka, et kas LeakBuster tuleb eraldi muidu osta?

tänud

Rage
19.11.09, 19:43
Kas keegi on HEMi litsensi saamisel kasutanud seda varianti, et liitub ntx Full Tilt'iga ja teenib seal 100 punni? Pidi PRO versiooni saama. Seda ka, et kas LeakBuster tuleb eraldi muidu osta?

tänud
ei soovita seda kasutada... jääd ilma boonustest ja muudest kasulikest asjadest, mida saaksid muude affiliate kaudu FTP'ga liitudes...

mina ise sain HEMi litsentsi LuckyAcega liitudes läbi HEMi koduka.. rakebacki ei saanud tänu sellele.. ehk pidin sealt lõpuks rahad välja cashima ja mujale kolima..

liifer
19.11.09, 19:47
no ma tglt liitusin ära juba ja varsti 100 punnigi koos...mõtlesin, et kysin kas asi tglt ka toimib...


kuda selle leakbusteriga on? peab eraldi ostma ja kas on ka hea asi? demos tundub peris asjalik olevat...

Tigrano
19.11.09, 19:50
no ma tglt liitusin ära juba ja varsti 100 punnigi koos...mõtlesin, et kysin kas asi tglt ka toimib...


kuda selle leakbusteriga on? peab eraldi ostma ja kas on ka hea asi? demos tundub peris asjalik olevat...



Ei usu, et see leakbuster midagi erilist annab.

liifer
20.11.09, 00:39
väidetavalt on igal statsil oma nö ideaalne "range" ja see leak buster peaks need asjad nagu läbi analyysima. eks kus on vajaka ja kus on suured vead. ma saan aru, et profi jaoks see pointless, aga algaja jaoks vb on kasu. kellegil kogemusi on?

taipupole
20.11.09, 10:28
väidetavalt on igal statsil oma nö ideaalne "range" ja see leak buster peaks need asjad nagu läbi analyysima. eks kus on vajaka ja kus on suured vead. ma saan aru, et profi jaoks see pointless, aga algaja jaoks vb on kasu. kellegil kogemusi on?


Mis sa selle range'iga teed, kui sa selle sees mängida ei oska?

Sass
20.11.09, 15:02
nii installisin siis HEMi ja Postgresi ära tegin ka aksutaja sinna aga kui connectida yritan postgresi ytleb et unable to connet vms.. ja ei saa tööle.. mis tegema peab?

oitarvi
20.11.09, 15:07
nii installisin siis HEMi ja Postgresi ära tegin ka aksutaja sinna aga kui connectida yritan postgresi ytleb et unable to connet vms.. ja ei saa tööle.. mis tegema peab?


http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx

Uuri siit näiteks. Mul oli ka mingi aeg siuke viga, et ei connectinud ära, selle punkti alt sain lahenduse: I got an error message when trying to start Holdem Manager: Failed to establish a connection to ‘127.0.0.1’ or Service 'PostgreSQL Database Server 8.2' (pgsql-8.2) failed to start. Verify that you have sufficient privileges to start system services.

Sass
20.11.09, 15:14
ty sain abi.. viga oli User account controllis

whataf
20.11.09, 16:39
krdi, ma sain pilli käima, aga kuidas ma saan triobetis enda 30 päeva hand history kätte? ja kuidas saan selle kuhugi folderisse salvestama panna?! (ja kuidas muuta HEMi fonti?! mul ilgelt suured tähed..)

EDIT: a okei, selline asi on nagu gamehistory jehh?! vist korras siis

Sass
20.11.09, 18:03
nüüd kõik timmis.. suured tänud andresele kes viitsis juhendada.. ;)

$$$
21.11.09, 10:29
Kuidas HEM ja turnad koos töötavad?

PokerTrackeri juures käib kohutavalt pinda, et pean iga ühe-kahe nädala tagant tõmbama 200 viimast turna history starsist ja importima Trackerisse. Vahest tahaks kohe peale sessi ka Trackerist tulemusi vaadata mitte, et peaks ootama...

crimepkr
21.11.09, 17:20
mul siis selline jama ,et sain installisin hemi ära,sain tööle ,kuid hud ei avane ja ei kuva statse kah , HEMi käed tulevad.
Äkki keegi oskab aidata?
tänud

mr12
22.11.09, 22:07
hmm, kas PokerStarsis, et saada statse, peab ise istuma lauas? ilma ei saa nagu Trios?

Tarmonator
22.11.09, 22:18
hmm, kas PokerStarsis, et saada statse, peab ise istuma lauas? ilma ei saa nagu Trios?


EI!!!!!!!!!!!!!!

crimepkr
23.11.09, 12:13
mul siis selline jama ,et sain installisin hemi ära,sain tööle ,kuid hud ei avane ja ei kuva statse kah , HEMi käed tulevad.
Äkki keegi oskab aidata?
tänud

Tigrano
23.11.09, 12:16
Pane hud ka as administrator tööle, kuis sul vista või win7 on.

Ghost0
24.11.09, 03:13
Kas HEMis kuidagi nii ei saa graafikut kuvada ,et see sisaldaks mitme toa username?

rohelinekonn
24.11.09, 04:17
Kas HEMis kuidagi nii ei saa graafikut kuvada ,et see sisaldaks mitme toa username?


saab ikka loo alias ja lisa sinna alla kasutajad kelle statistikat tahad koos kuvada.

kardpleier
24.11.09, 16:37
selline küsimus. Mida tähendab HEM more filtersi all 4 jätgnevat filtrit:
1. could 3bet: true
2. could 3bet: false
3. did 3bet : true
4. did 3bet : false

ty!

ranka
24.11.09, 17:38
true = on võimalik ja false = ei ole võimalik.

1. võimalik 3bettida (ees raise ja sinu kord otsustad)
2. ei ole võimalik 3bettida (enne sind limbitud, folditud, raise + 3bet vms)
3. 3bettisid (ees raise ja sa tegid 3beti)
4. ei 3bettinud (ees raise ja sa callisid/foldisid vms)

jakera
24.11.09, 17:52
Mäletan, kui mul kunagi PT3 oli, siis temaga oli võimalik näha kõiki oma preflop käsi ning palju nendega võidetud ja kaotatud on.
Kas selline võimalus on ka HEMis kusagil?

Ma ei ole siiani suutnud leida :/

ranka
24.11.09, 17:53
HEM->Ülevalt vasakult ööres "Select Report Name from List" ja sealt vali HoleCards

jakera
24.11.09, 18:05
Oh, suured tänud!
Nüüd näen, et KK on ikka ulme üle mängitud :D

kardpleier
24.11.09, 18:08
true = on võimalik ja false = ei ole võimalik.

1. võimalik 3bettida (ees raise ja sinu kord otsustad)
2. ei ole võimalik 3bettida (enne sind limbitud, folditud, raise + 3bet vms)
3. 3bettisid (ees raise ja sa tegid 3beti)
4. ei 3bettinud (ees raise ja sa callisid/foldisid vms)



tänud!

Ermii
26.11.09, 13:03
Tere,
Selline jama ,et HEM ei uuenda ennast enam, state lauda kuvab, aga graafikuid ja muud ei uuenda. Viimane update tehtud.
Avades lõõb sellise kirja ette: http://www.upload.ee/image/275300/agrfbhyjmk.jpg ja: http://www.upload.ee/image/275302/xdfcghjkl.jpg

Lutzky
26.11.09, 13:12
restart. uuesti hem update. restart.

Ermii
26.11.09, 14:52
restart. uuesti hem update. restart.


Danke Herr Lutzky, nüüd töötab korralikult.

liifer
26.11.09, 14:54
kuidas HEM'is saab positsioonid lahti...praegu on early, middle jne...

Tigrano
26.11.09, 17:21
kuidas HEM'is saab positsioonid lahti...praegu on early, middle jne...


Pead tõmbama HEMi foorumist full ringi reporti, mis kuvab kõik positsioonid lahti.

nikitheone
28.11.09, 14:02
kas hem töötab mackiga?

Owner85
29.11.09, 00:02
Läksin starsi FR-ist tagasi pacificu 6-maxi,statse kuvab ja kõik aga statsid valede nimede peal,enda oma ainult paigas,mul on olnud varem ka sama jama ja eelmine kord sain hakkama aga nüüd enam ei mõtle välja ???

liifer
29.11.09, 08:16
Pead tõmbama HEMi foorumist full ringi reporti, mis kuvab kõik positsioonid lahti.


keegi linki ei saaks panna, no ei leia seda kuskilt...

taavi
29.11.09, 10:38
keegi linki ei saaks panna, no ei leia seda kuskilt...


http://forums.holdemmanager.com/showthread.php?t=90&highlight=utg1+utg2

Ermii
02.12.09, 21:07
Selline probleem, et starsis euro laudades ei kuva HEM statte, kui panen start auto import, leiab laua üllesse küll, aga statte ei tule. Oskab keegi aitata?

Tarmonator
02.12.09, 22:44
minu teada HEM ei oska € midagi peale hakata. ehk siis ei impordi käsi vms.

Pahvak
03.12.09, 09:43
Kui te kustutate käsi, purgete andmebaasi jms, siis kui palju Te vaba ruumi juurde olete saanud?
Tegin kõik ära ja vabanes ca 1GB (14GB-st) mu arust on seda veidikene vähe.

Fearless98404
05.12.09, 01:37
Selline küsimus, et mida te soovitate "Player Preferences" alt valida? Just midagi sellist, mis aitaks mängu improveda, just selline statistika, muud nibin nadin värke pole vaja.

reixxx
05.12.09, 13:43
Tere,
jama HEM-ga, ei hakka mul Pasificust käsi importima, kas asi selles ,et mul 15 päevane trial versioon või on Pasificu jaoks vaja veel mingit lisa proget? ??? ???

Facepoker
09.12.09, 12:06
Kuidas HEMis need mustad kastid paika saab?...präegu on ligadilogadi igalpool laiali.

olavike
09.12.09, 12:08
Kuidas HEMis need mustad kastid paika saab?...präegu on ligadilogadi igalpool laiali.

Tirid parema hiireklahviga ja siis valid Table Managerist Save Positions.

olavike
09.12.09, 12:10
minu teada HEM ei oska € midagi peale hakata. ehk siis ei impordi käsi vms.

Ei vasta tõele.
Imordib küll neid, aga ta ei konverteeri neid ümber kuidagi.
Ühesõnaga, HEMi jaoks € = $.

Unabomber
14.12.09, 16:00
The following error occured when trying to open the catabase: Failed to establish a connection to '123.0.0.1'.

sihukse akna viskab ette, kui tahan Hem'i avada:S mida teha??=

kui vajutan OK siis viskab Database Control Panel'isse ja seal enam edasi ei lähe...

olavike
14.12.09, 17:38
Mis Windows sul on?

Unabomber
14.12.09, 19:06
Mis Windows sul on?
XP

olavike
14.12.09, 20:11
Esimene soovitus oleks Start - Control Panel Administrative Tools - Services ja seal siis Restart Postgre SQL service'le.

oitarvi
14.12.09, 20:14
The following error occured when trying to open the catabase: Failed to establish a connection to '123.0.0.1'.

sihukse akna viskab ette, kui tahan Hem'i avada:S mida teha??=

kui vajutan OK siis viskab Database Control Panel'isse ja seal enam edasi ei lähe...


Ma olen siin teemas seda postitust mitu korda pannud, aga eks paneme veel siis.

http://www.holdemmanager.net/faq/afmmain.aspx

Uuri siit näiteks. Mul oli ka mingi aeg siuke viga, et ei connectinud ära, selle punkti alt sain lahenduse: I got an error message when trying to start Holdem Manager: Failed to establish a connection to ‘127.0.0.1’ or Service 'PostgreSQL Database Server 8.2' (pgsql-8.2) failed to start. Verify that you have sufficient privileges to start system services.

Jennifer
15.12.09, 12:57
Tere. Siuke loll küsimus, et kas HEMiga saab näidata, mitu cashi lauda multitabledes on kõige kasumlikum?
Ehk siis, et nt 5 lauaga teeninud nii palju, 8 lauaga naa palju jne.

Karelkorm
17.12.09, 17:30
Tere, hemi triali aeg sai läbi, muretsesin siis micro steiksi 55 taala eest, a ma ei taibanud kohe ära, et regama peab ning installisin uuesti. alles siis sain pihta. Probleem selles, et enam ei taha faile importida.. :S pokerstarsist panin, et salvestab kohta X ja Hemist, et improdib kohast X ja archiveb kohta Y. ei tohiks midagi valesti olla, aga miskipärast ütleb, et did not find any new files. Äkki keegi oskab aidata palun.

marxiku
17.12.09, 17:40
ehk aitab update?

saldejumpus
17.12.09, 19:30
Kas kellelgi on veel soove hemi osta, võiks kahepeale osta small stakes versiooni.

Karelkorm
18.12.09, 01:08
ehk aitab update?


viga selles, et User account control sees. mingi vista teema äkki, ei jaga eriti.

pendula
20.12.09, 11:01
Palun abi, ei leia pokerdome (pacific) handhistory kausta, et hemi seadistada.

Tigrano
21.12.09, 08:41
Palun abi, ei leia pokerdome (pacific) handhistory kausta, et hemi seadistada.


Tõmba pacificu soft ja logi sellega sisse. Sealt pane käsi salvestama, sest pokerdome softiga ei annagi käsi salvestada.

kirjeldus
27.12.09, 13:52
vabandage minu viitsimatust teemat läbi kammida, aga ehk on kellelgi kiire vastus anda...

nimelt probleem järgmine... Sain HEMi ilusti tööle ja import ja kõik funktsioneerib. ainuke jama on see, et kui lauaga ühinen, siis ainult esimesed 2 lauda on statid õigetes kohtades, järgnevates laudades on nad nihkes(mängjate asukoht on nagu vale minu suhtes). saan nad käsitsi küll paika sättida tablemanageris, aga kas seda kuidagi automatiseerida ei saa? päris tüütu on järgnevad 7 lauda alguses paika sättida... ???

McFoldberg
27.12.09, 13:57
HEM - HUD Options - Player Preferences - Appearance - tee linnuke ette kirjale "Fix my stats position"

vinney
27.12.09, 21:37
mai saa oma hemmi tööle starsis
kui ma istun vasakul pool seda chipkasti olen ma seat 10? kui on fr

nikitheone
27.12.09, 21:37
jep

vinney
27.12.09, 21:45
kordas

leits
27.12.09, 22:08
miks mul stars ei kuva turniiride statte lauda, cashiga koik ok .. kõie uuem beta peal ... no mul moistus otsas

nikitheone
27.12.09, 22:09
hud options - player preferences - use for - tourney
pane linnuke ette

leits
27.12.09, 22:13
olemas see .. see table manager paneb villast 0/6 ytleb ja vpp ja hands jms kik 0 ... midagi on pees .. aga koik tundub ok olevat, samas k2si impordib ja tourney results alt n2en neid

tundub et reportsi all pole ka kõiki k2si .. krr mull mõistus otsas .. cashiga works perfectly

selle tablefinderiga punase risti laua kohale panen on insta statid lauads olemas .. wierd???

Trakko
27.12.09, 22:26
Mul selline probleem, et mängin praegu seda World Record turnat ning HUDi ei tule ette. Nüüd aga võtan samal ajal lahti cash tabled ning nendel ei tule ka HUDi lahti. HEMis sees ei näita ka nagu ma oleks uut sessi alustanud, graph ei liigu jne. Proovisin relaunchida ka, aga mitte midagi.Paluks abi.

kirjeldus
28.12.09, 13:18
HEM - HUD Options - Player Preferences - Appearance - tee linnuke ette kirjale "Fix my stats position"



kahjuks ei aidanud ???
võibolla mingi triali värk?

Unabomber
28.12.09, 13:31
Esimene soovitus oleks Start - Control Panel Administrative Tools - Services ja seal siis Restart Postgre SQL service'le.

ee...selgus, et ma ei saa oma PostgreSQL üldse käivitada:S:S..manuaalselt ka ei lähe. Kas keegi oskab aidata PostgreSQl käivitamise juures?

olavike
28.12.09, 13:40
Start - Control Panel Administrative Tools - Services ja seal siis Restart Postgre SQL service'le

Unabomber
28.12.09, 13:43
Start - Control Panel Administrative Tools - Services ja seal siis Restart Postgre SQL service'le

ei lähe käima:S mitu korda proovinud...lihtsalt Starting... aga mitte Started

lenC
28.12.09, 13:48
keegi palun öelge, mis teema HM-l Starsi eurilaudadega on? Et kui võidan ühe buy-ini, siis HM-s kajastub see dollarites ja tuleb pudru&kapsad kokku? :(

taipupole
28.12.09, 13:55
keegi palun öelge, mis teema HM-l Starsi eurilaudadega on? Et kui võidan ühe buy-ini, siis HM-s kajastub see dollarites ja tuleb pudru&kapsad kokku? :(


jah. neil pole veel euro supporti. kuigi pool aastat on lubatud.

wedoit
28.12.09, 14:29
keegi palun öelge, mis teema HM-l Starsi eurilaudadega on? Et kui võidan ühe buy-ini, siis HM-s kajastub see dollarites ja tuleb pudru&kapsad kokku? :(


mul sama mure. mõtlesin teema üles võtta, aga juba sain vastused. ma viimasel ajal palju euroturniire mänginud ja pole ka rahul. hädasti oleks tarvis seda uuendust, sest eurolauad on üldiselt kõvasti lihtsamad veel. Probleem on ka turniiri tulemuste tagant järgi importimisega, see lihtsalt ei toimi. Keegi võiks kirjutada neile kirja vms.

Ja teine mure kah: Word Record ja muud sarnased FPP turniirid. Kas neil ei näitagi HUD'i statse? Muidu muudel laudadel töötas, aga FPP omadel ei näita. Isegi tagant järgi ei suuda importida käsi. Kas PT poistel seda probleemi ei ole?

Jennifer
28.12.09, 17:35
Minul küll näitab hudi täitsa korralikult satikatel ja FPPdel :)

bravesirrobin
31.12.09, 09:12
Selline küss, et... ma ugradisin oma small stakes HEM-i pro-ks, kas ma võin nüüd small stakes koodi sõbrale jagada ja probleeme ei teki?

Tigrano
31.12.09, 10:08
Selline küss, et... ma ugradisin oma small stakes HEM-i pro-ks, kas ma võin nüüd small stakes koodi sõbrale jagada ja probleeme ei teki?


Ei usu, et neil see süsteem seda lubab aga mine tea.

KristjanRawk
31.12.09, 15:39
Ehk keegi teab kuidas HEM manager nii tööle saada et windowsi logides siis ei peaks iga kord oma nimele vajutama.
Iga kord kui installind olen siis logides pean oma nimele vajutama, et kuidas lahti saab sellest?

conex
02.01.10, 15:19
Mängisin Unibetis ükspäev turniiri, kuid HEM HUD ei hakanud tööle, samas cash lauas töötas. Tsekkasin HEMi, et võib olla mõni linnuke puuudu aga kõik oli ok.
Kas Unibetis (prima networkis) on turniiridel hud keelatud? Või jääb mulle siin midagi kahe-silma vahele.